فال هندی راجت نیر – سه شنبه 19 فروردین

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

📅 سه شنبه 19 فروردين ١٣٩٩

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۶% لايه روحي
🧿پيشگويي:فراموش نکنید که کلید موفقیت در صبر و بردباری نهفته است. سفری در پیش دارید، اما احتمال دارد که کالای با ارزشی را در این سفر گم کنید. اگر نمی‌خواهید ضرر کنید یا صدمه‌ای به شما وارد شود، امروز بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع نمایید. قول‌هایی می‌دهید که از انجام این قول‌ها ناتوان هستید، در نتیجه بیشتر به فکر حفظ اعتبارتان باشید و وعده‌های پوشالی ندهید.

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۳% لايه روحي
🧿پيشگويي :با استراحت و تفریح خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید. احتمال زیادی وجود دارد که بیماری مزمنی سراغ‌تان بیاید. رابطه خود را با دوستانی که علم و آگاهی بیشتری نسبت به شما دارند نزدیک‌تر کنید. چشم‌تان به جمال محبوبی خوش‌قدوبالا روشن خواهد شد. همکاران امروز در محل‌کار ثابت می‌کنند که از هر فرصتی برای کمک به شما بهره ‌می‌گیرند.

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۹% لايه روحي
🧿پيشگويي :روز را با احتیاط تمام به پایان برسانید چرا که امروز حادثه‌ای در کمین است. اجازه ندهید سهل‌‌انگاری اطرافیان شما را دچار دردسر کند. پولی به دست می‌آورید و قسمتی از این پول را برای آینده کنار بگذارید. یکی از اطرافیان شما امروز اصلا حوصله ندارد و ممکن است که رفتاری ناشایست با شما داشته باشد. احتمال زیادی وجود دارد که در عشق ناکام بمانید و دلدارتان امروز دست رد به سینه شما بزند.

متولدین تیر

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۶% لايه روحي
🧿پيشگويي:فرصتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و حسابی استراحت کنید. امروز احتمال زیادی وجود دارد که پول‌تان را خرج خرید کالاهای غیرضروری کنید. استعداد و ذکاوت همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات مالی با ایشان مشورت کنید. گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات اعضای خانواده داشته باشید. همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان رفتار سخت‌گیرانه‌ای دارد و زندگی را به شما تنگ کرده‌است، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و از ایشان درخواست نمایید که سخت‌گیری‌های بی‌دلیل را کنار بگذارد.

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۱% لايه روحي
🧿پيشگويي :امروز ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی غیرمنطقی بگیرید. فکر افزایش درآمد از راه‌های غیرقانونی را از سرتان بیرون کنید. روز خوبی را برای انجام کارها در پیش دارید و به مشکل خاصی بر نخواهید خورد. مسافر هستید و بار سفر بسته‌اید، اما بهتر است عطای مسافرت را به لقایش ببخشید و سفر را به آینده موکول نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به غیر از عشق و محبت، حرف دیگری به شما نخواهد زد.

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۸% لايه روحي
🧿پيشگويي :امروز باید تصمیم مهمی را اتخاذ کنید، اما جایی برای نگرانی نیست و از این تصمیم پشیمان نخواهید شد. امروز مجبور می‌شوید که وقت زیادی را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید. روز خوبی را در محل‌‌کار تجربه خواهید کرد و همکاران به کمک‌تان می‌آيند. بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید. همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری به شما ثابت می‌کند که یک فرشته تمام‌عیار است.

متولدین مهر

⭐️ستارگان:آکروکس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۳% لايه روحي

🧿پيشگويي :
فرصتی برای خرید پیدا می‌کنید تا با خرید کالاهای موردعلاقه‌تان، ورحیه‌ بهتری پیدا کنید. عشقی بی‌حد‌و‌مرز به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و از صمیم‌قلب عاشق وی هستید، امروز متوجه می‌شوید که عشق‌زندگی‌تان نیز همین احساس را به شما دارد و در عشق به شما از جان مایه می‌گذارد. فرصتی برای انجام کاری خلاقانه‌ در محل‌کار پیش‌روی شما قرار خواهد گرفت. مدتی است که همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما توجه کافی ندارد، امروز با ایشان صحبت کنید و اجازه ندهید فاصله‌ای میان‌ شما ایجاد شود.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۸% لايه روحي
🧿پيشگويي:
روزی همراه با سلامت و شادکامی را به پایان خواهید رساند. ایده بکری که به ذهن‌تان رسیده را انجام دهید و مطمئن باشید که راه درستی را انتخاب کرده‌اید. فرصت بیشتری را برای بودن در کنار اهل منزل کنار بگذارید. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. مدتی است که دستی به سروروی‌تان نکشیده‌اید و خوش‌تیپ نکرده‌اید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۷% لايه روحي
🧿پيشگويي:
زندگی در خواب و رویا را کنار بگذارید نگاهی واقع‌گرا به زندگی داشته باشید. وقت خود را با انجام کارهای پیش‌پاافتاده تلف نکنید و فکری به حال گذر عمر با ارزش خود بردارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را در مشکلات مالی تنها نخواهد گذاشت. احتمال برخورد ناپسند یکی از اعضای خانواده با شما وجود دارد. فردی که دشمن‌تان است می‌خواهد میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کنند. امروز کارهای زیادی در پیش‌رو دارید، اما این کارها راحت‌تر از همیشه انجام می‌شوند و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید

متولدین دی 

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۵% لايه روحي
🧿پيشگويي:
انسان مردم‌داری هستید و قدر دوستان و آشنایان را می‌دانید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. فردی که اطمینان زیادی به وی دارید امروز پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما مطرح خواهد کرد. مهارت و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید. به خاطر داشته باشید که با یک دست نمی‌توانید چندین هندوانه بردارید و برای حل مشکلات از دوستان کمک بگیرید. احتمال دارد که امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان از حرف‌های شما سوء‌برداشت کند. دیدگاهی که به کار و موفقیت دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با پیشرفت ندارید. عازم سفر هستید و در این سفر نه تنها به شما خوش نمی‌گذرد، بلکه خطری مهلک نیز در کمین شما است.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۱% لايه روحي
🧿پيشگويي :

امروز ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی غیرمنطقی بگیرید. فکر افزایش درآمد از راه‌های غیرقانونی را از سرتان بیرون کنید. روز خوبی را برای انجام کارها در پیش دارید و به مشکل خاصی بر نخواهید خورد. مسافر هستید و بار سفر بسته‌اید، اما بهتر است عطای مسافرت را به لقایش ببخشید و سفر را به آینده موکول نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به غیر از عشق و محبت، حرف دیگری به شما نخواهد زد.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز باید تصمیم مهمی را اتخاذ کنید، اما جایی برای نگرانی نیست و از این تصمیم پشیمان نخواهید شد. امروز مجبور می‌شوید که وقت زیادی را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید. روز خوبی را در محل‌‌کار تجربه خواهید کرد و همکاران به کمک‌تان می‌آيند. بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید. همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری به شما ثابت می‌کند که یک فرشته تمام‌عیار است.

 

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد