فال هندی راجت نیر – سه شنبه 14 بهمن

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

اینکه بتوانید روزانه زمانی را صرف خودتان کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد. اما این به این معنا نیست که خود را منزوی و گشه گیر کنید. اگر از خودتان سوال کنید که چرا زمان انقدر زیادی را برای خودتان صرف می‌کنید و پاسخی که به آن می‌دهید، جمله‌ای مثل “چون می‌خواهم از بقیه دور باشم” باشد، حتما باید در مورد این کارتان تجدید نظر کنید. چراکه این با این کار، تنها شرایط را برای خود بدتر و سخت‌تر می‌کنید. 

 

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

مراقب هیولا چشم سبز امروز، یعنی برج ثور باشید. امروز ممکن است پیش از آنکه حتی بخواهید، دچار حس حسادت شوید. بسیاری از دلایلی که باعث ایجاد این حس می‌شوند، ناشی از احساس ناامنی هستند. اگر در شغل، روابط یا خانواده خود احساس امنیت ندارید، یا کسی شما را تهدید کرده است، وقت آن است که به دلیل این موضوع نگاه کنید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز ممکن است کمی نسبت به ظاهر خود احساس بد یا نامطمئنی داشته باشید.به جای اینکه خودتان را تکه تکه کنید، روشی برای پذیرش ظاهر خود پیدا کنید.

 

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

حس اصلی شما در این روز، احتمالا حسادت خواهد بود. اما نکته اصلی، روش مقابله با آن است. از خودتان بپرسید که چرا احساس امنیت ندارید؟ اگر به طرف مقابل خود حسادت می‌کنید، چرا چنین است؟ آیا به اندازه کافی به او اعتماد ندارد؟ اگر در محل کار به کسی حسادت می‌کنید، چه دلیلی دارد؟ علت اصلی حسادت خود را بررسی کنید. شلوغی بیش از حد امروز، ممکن است باعث ایجاد حس عصبانیت در شما شود. با قرار گرفتن در مناطق آرام و ساکت، آرامش بیشتری خواهید یافت.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز ممکن است کارهای هنری و دستی مورد توجه شما قرار بگیرند. حتی اگر فرد ورزش دوستی هستید، یکی از رشته‌های ورزشی امروز توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. خلاقیت، چه در فرآیند آن و چه در محصول نهایی، شما را راضی و خشنود خواهد کرد. به خودتان فرصت دهید تا قسمت‌های بیشتری از خود را کشف کنید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

همراه شدن با دیگران ممکن است امروز برای شما چالش برانگیز باشد. جنبه های مختلف سیاره‌ها می‌تواند امروز شما را از خود جدا کند. ممکن است بی تاب شده یا به راحتی ناراحت شوید. اگر چنین حسی دارید، سعی کنید امروز بیشتر تنها باشید. اگر نمی‌توانید تنها باشید، صبور باشید و قبل از حرف زدن، قدری تامل کنید تا از هرگونه درگیری جلوگیری به عمل آید. یک کلمه محبت آمیز یا تشویقی برای کسی که دوستش دارید، به مراتب بهتر از انتقاد ناعادلانه از اوست. مایا آنجلو، یک شاعر، می‌گوید: “من آموخته‌ام که مردم آنچه شما گفتید را فراموش می‌کنند؛ مردم کارهایی که شما انجام می‌دهید را فراموش خواهند کرد؛ اما مردم هرگز فراموش نخواهند کرد که شما باعث شدید چه احساسی داشته باشند.”

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

اگر امروز کمی احساسی شدید یا گریه کردید، تعجب نکنید. تاثیرات سیاره‌ای امروز، می‌تواند شما را نسبت به همه مسائل حساس کند. اگر حس کردید لازم دارید، خودتان را رها کرده و گریه کنید. سعی کنید بیش از حد در احساسات خود غرق نشوید؛ زیرا فردا روز بهتری در پیش خواهید داشت. امروز به خوبی از خود مراقبت کنید. فداکاری و ارادت شما در مورد اتفاقی، امروز در کانون توجه قرار دارد.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

با دقت و وسواس نگاه کردن، می‌تواند چیزی باشد که امروز باید به آن توجه داشته باشید. این دقت و وسواس را باید صرف زمینه‌هایی مثل یافتن پول و ثروت، قدرت، موفقیت و عشق است. اگر حس می‌کنید وسواس شما بیش از اندازه است، با کسی در مورد آن صحبت کنید. در این باره می‌توانید با یک مشاور نیز صحبت کنید. امروز از بین بردن سوء تفاهمات را در اولویت برنامه خود قرار دهید. نفس خود و هرچیزی که ممکن است دچار ایجاد احساس خشم در شما گردد، دوری گزینید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

لطف و بخشندگی را در خود ایجاد کرده و آن را نثار مشتری، شریک زندگی یا اطرافیان خود کنید. انتظارات خود را پایین آورده و دنیا را با سادگی و اصالت خود غافلگیر کنید. امروز به هیچ عنوان بدون فکر عمل نکنید. در مورد تصمیمات و پروژه هایی که پیش رو دارید، بیشتر فکر کرده و سنجیده عمل کنید. تصمیم نهایی خود را بیشتر از یک بار در ذهن خود مرور کنید. وقتی صحبت از روابط عاشقانه در میان است، هیچگاه سریع عمل نکنید. با ساده لوح بودن، باعث نشوید به خودتان آسیب وارد شود.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

زمان آن رسیده است که برای حل مشکلات خود، جدی‌تر رفتار کنید. اگر چندین بار سعی کرده‌اید مشکلات خود را برطرف کنید، وقت آن رسیده که وارد عمل شوید. تا قبل از آنکه دچار آسیب شوید و مشکلات تان به شما صدمه وارد کنند، به فکر رفع آن باشید. مراقب باشید. اول خوب به همه چیز فکر کنید. با یک دوست قابل اعتماد مشورت کنید. امروز همه چیز برای شما واضح و آشکارا خواهد بود. پلی از موفقیت‌های بیشتر و چشم اندازی از آینده خوب و روشن برای خود بسازید. شجاعت و دلسوزی شما، هدایای غیر مادی و البته معنوی هستند که می‌توانید به راحتی به اطرافیان خود هدیه دهید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

با پا فشاری برروی خلاقیت خود، احساسات تان را بروز دهید. این کار می‌تواند قدرتمندتر از چیزی باشد که فکر می‌کنید. خلاقیت شما، بخش مهمی از شما را شامل می‌شود. احساسات تان نیز با آن در ارتباط است و به نوعی می‌توان گفت هر دوی این موارد با هم تعامل دارند. اگر یکی از این درها به هر دلیلی مسدود شد، کلید باز کردن آن، تمرکز روی مورد دیگر است. در مورد خلاقیت‌های خود با افراد نزدیک و صمیمی صحبت کنید. زمان را کنار بگذارید تا با نوشتن افکار خود یا به اشتراک گذاشتن آن با اطرافیان تان، روند ذهنی خود را تسکین بخشید. برنامه روزانه خود را دوباره بررسی کنید تا به تعهدات دنیوی خود نیز عمل کنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

ممکن است لازم باشد امروز با مخالفت‌های خود، مقابله کنید. این مخالفت ممکن است در مورد والدین یا معلم یا مربی شما باشد. نکته حائز اهمیت این که، اگر حرفی که دیگران می‌زنند در رابطه با زندگی شخصی و خصوصی شما یا نحوه زندگی کردن‌تان است، لازم نیست به حرف کسی جز خودتان گوش دهید. مطمئن باشید هر کاری که انجام می‌دهید، عده ای هستند که آن را نفی خواهند کرد! پس خودتان باشید. 

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد