فال هندی راجت نیر- سه شنبه 11 شهریور

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز به نظر می رسد که همه قصد دارند با انتظارات بیش از حدشان شما را تحت فشار قرار دهند. این شرایط باعث شده است که احساس بلاتکلیفی و سردرگمی کنید. بحث هایی که در اثر بروز یک سوء تفاهم بین شما و عشقتان شکل گرفته اند باعث می شوند نتوانید از موفقیتی که در زمینه ی حرفه ای به دست آورده اید آن طور که باید و شاید لذت ببرید. به جای اینکه به اختلافات دامن بزنید سعی کنید با صحبت کردن سوء تفاهم ها را برطرف کنید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز برای شما در تمام زمینه ها، از عشق و روابط شخصی گرفته تا پول و مسائل حرفه ای با موفقیت همراه خواهد بود. برنامه هایی که برای رفتن به سفر داشته اید امروز بالاخره بعد از مدت ها جور خواهند شد و بالاخره می توانید مشکلاتی که باعث شده بودند برای مدتی برنامه هایتان را به تعویق بیندازید حل کنید. از لحاظ سلامتی نیز حالتان بهتر خواهد شد و کسالت مختصری که داشته اید برطرف خواهد شد.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
اگر قصد خرید و یا اجاره ی یک خانه ی جدید را داشته اید یا قرار است به شهر یا کشور جدیدی نقل مکان کنید امروز بالاخره شرایط برای انجام این کار فراهم خواهند شد و حتی اگر همین امروز به مرحله ی عملی کردن نقشه هایتان نرسید هم به زودی می توانید به خواسته هایتان جامه ی عمل بپوشانید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز ممکن است مجبور باشید به برخی کارهای اداری رسیدگی کنید که زمان نسبتا زیادی از شما خواهند گرفت. همچنین، تماس های تلفنی زیادی با شما گرفته خواهند شد که وقتتان را خواهند گرفت. با این وجود، خوشبختانه مکالماتی که دارید به خوبی پیش خواهند رفت و نتایج خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما احساس قدرت می کنید و از انرژی زیادی برخوردار هستید، از این فرصت استفاده کنید و راهی برای باز کردن افق های پیش روی خود پیدا کنید. تمام نشانه ها حاکی از این هستند که موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای برای شما فراهم شده است. امروز از طریق دوستان و یا همسایه هایتان خبرها و اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار خواهند گرفت که برای شما بسیار جالب و تا حدودی هیجان انگیز هستند.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
نبوغ و عملگرایی تان راه را برای دستیابی شما به موفقیت هموار کرده اند و امروز به چیزی دست خواهید یافت که برایتان از ارزش و اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این موضوع باعث می شود که در تمام طول روز احساس رضایت خاطر داشته باشید و تا حدودی هم هیجان زده شوید. امروز در خانه تان رفت و آمدهای زیادی در جریان خواهند بود و دوستان و اعضای خانواده تان به دیدن شما خواهند آمد. اگر کارهایی دارید که حتما باید انجام شوند خجالت نکشید و مهمان بازی را برای وقت دیگری بگذارید. اگر شخصی که می خواهد به دیدن شما بیاید دوست واقعی تان باشد شرایط شما را درک می کند و از اینکه به او بگویید در خانه نیستید یا کار دارید ناراحت نخواهد شد.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما علاقه و کشش زیادی نسبت به شخص جدیدی که به تازگی با شما آشنا شده است احساس می کنید. اگر مجرد هستید اشکالی ندارد که به ندای قلبتان گوش کنید، اما زیاد هم تند نروید و به خودتان فرصت بدهید تا با او بیشتر آشنا شوید. امروز پولی که انتظارش را نداشته اید به صورت هدیه، پاداش و امثالهم به دست شما خواهد رسید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
گاهی درک اینکه چرا مردم همه چیز را تا این حد پیچیده می کنند برای شما بسیار دشوار است. امروز هم تحت شرایط کیهانی موجود، یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگیتان با رفتارهای تملک گرایانه ی خود اوضاع را به هم خواهد ریخت و شما نمی توانید دلیل این رفتارهای او را درک کنید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز مسائل مربوط به سلامتی ذهن شما را به خود مشغول کرده اند. خواه با دردی مزمن دست و پنجه نرم کنید، خواه دردی شدید و ناگهانی به سراغتان آمده باشد و یا حتی مشکلی به ظاهر بی اهمیت برایتان پیش آمده باشد، دیگر نباید مراجعه به پزشک را پشت گوش بیندازید و اجازه دهید مشکلی که شاید الان با چند تا قرص قابل حل شدن باشد به چیزی بزرگتر و آزاردهنده تر تبدیل شود. شما باید توجه بیشتری به برنامه ی غذایی خود داشته باشید و ورزش کردن را حتما در برنامه ی روزانه ی خود جای دهید. اگر قصد خرید یک حیوان خانه ای را داشته اید امروز روز خوبی برای خریدن و یا پذیرفتن سرپرستی یک حیوان دوست داشتنی خواهد بود.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز احساسات شما همچون امواج اقیانوسی متلاطم بسیار قوی و تأثیرگذار خواهند بود. آنهایی که شما را به خوبی نمی شناسند ممکن است فکر کنند که شما خجالتی هستید، اما شما فقط فکر می کنید همه نمی توانند در برابر این موج شدید احساسات شما مقاومت کنند و نباید آنها را با هر کسی در میان بگذارید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز ممکن است با یک نفر که افکاری مشابه به شما دارد آشنا شوید و یا با یکی از همسایه های جدیدتان به طور اتفاقی برخورد کرده و تمایل شدیدی به داشتن ارتباط بیشتر با او احساس کنید. داشتن دوست های قدیمی و صمیمی خیلی خوب است، اما ما باید همیشه در تلاش باشیم تا برای رشد خودمان و گسترش افکارمان رابطه ها و دوستی های تازه ای را هم تجربه کنیم. اگر دوستان قدیمیتان نسبت به دوستی های جدیدتان احساس حسادت می کنند سعی کنید به آنها اطمینان خاطر بدهید که هنوز هم برای شما اهمیت زیادی دارند. اما اگر با این حال هم اصرار دارند که قانع نشوند این دیگر مشکل شما نیست!

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز با دقت بیشتری از پول هایتان مواظبت کنید و در خرج کردن اسکناس هایی که در جیبتان هستند کمی خساست به خرج بدهید. قرار نیست شما با فشار مالی مواجه شوید و این هم یک اقدام پیشگیرانه نیست، اما امروز شما در خرید کردن اصلا منطقی رفتار نمی کنید و ممکن است چیزهایی بخرید که اصلا به دردتان نمی خورند و خیلی زود از خرید آنها پشیمان خواهید شد. شما ممکن است در انجام فعالیتی که تا به حال حتی به امتحان آن هم فکر نکرده اید استعداد خارق العاده ای داشته باشید، امروز هم روز خیلی خوبی برای آغاز پروژه ها و کارهای تازه است، از فرصت استفاده کنید و میزان استعداد خود را در یک کار هیجان انگیز که به آن علاقمند هستید بسنجید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد