فال هندی راجت نیر -دوشنبه 8 دی

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: آگروکس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما به دلیل حس رقابتی که با دیگران دارید، دوست دارید که همیشه چند قدم از دیگران جلوتر باشید. اما این ویژگی در چنین روزی باعث می شود که مسیرتان را گم کنید. بهتر است که در کنار دیگران راه روید و برای مسیری که می خواهید در پیش بگیرید، با اطرافیان تان مشورت کنید. دوستی برای مشورت پیش شما می آید، دلتان برای او نسوزد و حقیقت را به او بگویید زیرا به صلاحش است

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: دبران  🪐جنس:اب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز آماده مواجه شدن با مخالفت های دیگران باشید. این نزاع جز اعصاب خوردی هیچ فایده دیگری برایتان ندارد پس بهتر است پایتان را از آن بیرون کشید و تنها تماشاگر باشید. حرف های دیگران را تایید کنید اما راه خودتان را بروید. برای این که کمی حالتان خوب شود، با افرادی که به شما انرژی مثبت می دهند بیشتر در ارتباط باشید. ازمان خوبی است تا به دوستی که از شما رنجیده سری بزنید و ناراحتی های او را از دلش در آورید.

 

متولدین خرداد

 ⭐️ستارگان: کرکس نشسته  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۰٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

شما عادت دارید که ناراحتی تان را با داد و فریاد زدن برطرف کنید. امروز ممکن است در این شرایط گیر بیفتید اما سعی کنید که کنترل تان را از دست ندهید. در غیر این صورت عواقب بدی را به همراه خواهید داشت. بین شما و یکی از دوستان تان اختلافی بوجود آمده که فکر می کنید غیر قابل حل است. اما اشتباه می کنید. گفتگو با او نه تنها حالتان را بهتر خواهد کرد بلکه رابطه تان را نیز عمیق تر از قبل خواهد ساخت.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۸٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

در صحبت هایتان با دیگران نمی توانید منظورتان را به درستی برسانید و همین موضوع شما را ناراحت و عصبی می کند و حتی منجر به بدرفتاری با اطرافیان تان می شود اما یادتان باشد که این مسئله آنقدرها که شما فکر می کنید بزرگ نیست، پس کاری نکنید که بعدها پشیمان شوید. فرصتی برای سفر برایتان فراهم می دهد که باید از همین امروز برای آن برنامه ریزی کنید. بدون هیچ شکی این کار را انجام دهید که اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

در پیش بردن کارهایتان عجله دارید و دوست دارید که هر چه زودتر آنها را به اتمام برسانید. اما بدانید که عجله دقت تان را پایین می آورد. آنچه این روزها بیش از همه اهمیت دارد، سلامتی شماست. بنابراین خیلی به خودتان فشار نیاورید و آهسته تر پیش روید. نگران روابط عاطفی تان هستید اما با کمی سختی در نهایت به مراد دلتان خواهید رسید. کافی ست که به تلاش تان ادامه دهید و امیدتان را زنده نگه دارید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

دوست دارید که خودتان را به دیگران ثابت کنید اما با پذیرفتن مسئولیت های زیاد، نمی توانید از پس تمام آنها برآیید، آن وقت است که در چشم دیگران فردی بی مسئولیت و بدقول شناخته خواهید شد. بنابراین بهتر است که در حد توان تان مسئولیت بپذیرید. استرس انجام کاری را دارید که هنوز آغاز نکرده اید، هرچه در این مورد با دیگران بیشتر مشورت کنید، از استرس شما نیز کاهش خواهد یافت. به زودی خبر خوشی از تغییری بزرگ در زندگی تان می شنوید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

فشار و مسئولی های زیاد باعث شده که احساس خستگی یا حتی ناتوانی کنید. بهتر است بیش از این ادامه ندهید و برای حل برخی مسائلی که انرژی زیادی از شما می گیرند، راه حلی بیاندیشید. از جر و بحث با دیگران نیز خودداری کنید زیرا به خستگی شما دامن می زند. اگر می توانید انتهای روز را به استراحت بپزدارید و خوش بگذرانید. بدبینی شما باعث شده که یکی از دوستان تان را از خود برانید. از زود قضاوت کردن بپرهیزید که به ضرر خودتان تمام می شود.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: سرسپین   🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۱٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

امروز باید کار خودتان را زودتر تمام کنید و به خانه بروید زیرا برای آخر هفته برنامه های مفرحی دارید که باید از همین امروز تدارکات آنها را ببینید. از دیگران کمک بخواهید در غیر این صورت از پس کارها برنخواهید آمد. حرفی شنیده اید که امید شما را نسبت به موضوعی افزایش داده است اما نباید خیلی زود تصمیم بگیرید. کمی به خودتان زمان دهید تا صحت این خبر بر شما ثابت شود. در انتهای روز دوستی با تماسی شما را سورپرایز خواهد کرد.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۷٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

ممکن است امروز خیلی انرژی خوبی نداشته باشید اما بعد از ارتباط برقرار کردن با دیگران کمی حال تان بهتر خواهد شد. مشکلات مالی که اخیرا داشته اید، با شنیدن خبری از یکی از اعضای خانواده تان تماما حل شده و تغییرات بزرگی را به زندگی تان وارد خواهد کرد. دوست دارید کاری را آغاز کنید اما نگران هستید و مدام این پا و آن پا می کنید. هر چه آن را به تعویق بیاندازید بیشتر به ضررتان خواهد بود.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

این روزها بی حوصله شده اید و حتی حوصله خودتان را هم ندارید. سعی کنید دلیلش را بیابید و برطرفش کنید زیرا کارهای مهمی برای انجام دادن دارید که باید برای آنها وقت بگذارید. استرس شما در مورد اتفاقی که هنوز نیفتاده، بی مورد است، بنابراین سعی کنید که از زمان حال نهایت لذت را ببرید و فردا را به فرداها بسپارید. اتفاق غیر منتظره ای امروز برایتان می افتد که نگاه تان را به برخی مسایل تغییر خواهد داد.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:خاک 

🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز احساس خستگی دارید، اگر می توانید از دیگران بخواهید تا برخی از کارها را برای شما انجام دهند و خودتان کمی استراحت کنید. سعی کنید مسیرهایی که باید طی کنید را به جای ماشین پیاده بروید تا کمی حالتان عوض شود. فردی به شما علاقه نشان داده که باورتان نمی شود. بهتر است که اکنون هیچ جوابی به او ندهید و کمی فکر کنید. همانقدر که به احساس تان اهمیت می دهید به منطق تان هم اهمیت دهید تا راه درست را به شما نشان دهد.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: دلتا بادبان   🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۴٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

دوست دارید که تغییری به زندگی تان بدهید اما نمی دانید چگونه. خیلی عجله نکنید. اجازه دهید که باد مسیر درست را به شما نشان دهد. این روزها انعطاف پذیری می تواند هم در محیط کار و هم در روابط تان به شما کمک کند. اگر مدت هاست از فعالیت بدنی دور بوده اید، امروز می تواند شروع خوبی برایتان باشد. حرفی در جمعی زده اید که موجب سوتفاهم شده است، بهتر است قبل از این که این مشکل بیشتر شود، خودتان برای برطرف کردن آن دست به کار شوید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد