فال هندی راجت نیر – دوشنبه 25 اسفند

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما فرد مستقل و مسیولیت پذیری هستید اما نباید خودتان را در این راه فدا کنید. مشورت و درخواست کمک از دیگران می تواند ایده های جدیدی را در ذهن تان شکوفا و سرعت پیشرفت تان را نیز تسریع کند. پس غرورتان را کنار بگذارید و با همکاری دیگران کارهایتان را پیش ببرید. با شریک زندگی تان بحث کرده اید، در این شرایط بهتر است که گفتگو را کنار بگذارید و تنها سکوت کنید. هر چه بیشتر مسایل را کش دهید، به ضرر خودتان است.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

اطرافیان تان شرایط بهتری از شما دارند، از این رو گاهی ناشکری می کنید اما بدانید که آنها هم مشکلات زندگی خودشان را دارند و شما از واقعیت امر آگاه نیستید. پس بهتر است که به آنچه دارید راضی باشید و به جای حرص خوردن برای پیشرفت خودتان تلاش کنید. امروز تنها روی مشکلاتی که شما را در رسیدن به اهداف تان باز می دارد، تمرکز کنید. فقط یادتان باشد که پله پله پیش روید. صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

امروز مراقب حرف زدن هایتان باشید زیرا ممکن است که موجب سوتفاهم شود. سعی کنید که خیلی با دیگران بحث نکنید حتی اگر با شما مخالفت می کنند. انرژی مثبت زیادی در هوا جاری ست و شما می توانید به خوبی آن را احساس کنید. شاید بد نباشد که از این فرصت استفاده کنید و بعد از ظهر خود را بیرون از خانه و محیط کار و با شریک زندگی تان بگذرانید. اگر چه کارهایی برای انجام دادن دارید اما نگران نباشید، عقب انداختن آنها هیچ تاثیری نخواهد داشت. آنچه در حال حاضر برای شما اهمیت دارد کمی استراحت است.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

ذهن تان کمی آشفته است اما نگران نباشید زیرا بی شک شما خوب از عهده همه مشکلات تان بر خواهید آمد. فقط کافی است که تمرکزتان را روی یک کار بگذارید و آن را به سرانجام برسانید. اگر مجرد هستید، امروز فردی به شما ابراز علاقه می کند. بهتر است که به او روی خوش نشان دهید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران  🪐جنس:خاك

🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

برای فراموشی موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده، امروز در جمع باشید. به میهمانی بروید و در رویدادهای اجتماعی شرکت کنید. در همین روابط اتفافات خوبی برای شما رخ خواهد داد. سوتفاهی برای یکی از دوستان تان پیش آمده که روح شما هم از آن بی خبر است.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

اگر چه مسئولیت های زیادی روی دوش شماست اما لازم نیست که تمام آنها را به تنهایی بر دوش بکشید. اطرافیان تان افراد قابل اعتمادی هستند که می توانند به شما در این راه کمک کنند. به فکر تغییری در زندگی تان هستید، اگر دیر بنجبید پشیمانی به سراغ تان می آید، بنابراین همین حالا مقدمات آن را فراهم کنید.شاید اکنون نتیجه آن را حس نکنید اما در آینده تان تاثیر زیادی خواهد گذاشت. دوستی از شما درخواستی دارد، اگر بحث مالی است، بهتر است که حواس تان را بیشتر جمع کنید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۲٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

زندگی شما مدتی است که به حالت سکون در آمده، وقت آن است که کمی به آن تغییراتی دهید تا انگیزه ادامه زندگی نیز برایتان بیشتر شود. حتما لازم نیست که این تغییر بزرگ باشد، شما می توانید با تغییرات کوچک هم این هیجان را ایجاد کنید. به فکر انجام کاری هستید اما این راه ممکن است که در آینده ای نزدیک موجب پشیمانی تان شود. پس کمی دیگر هم دست نگه دارید تا همه چیز برایتان روشن شود سپس تصمیم بگیرید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس  🪐جنس:خاک

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

اگر چه شما اهل ریسک کردن نیستید اما امروز وقت آن است که بر ترس هایتان غلبه کنید و قدم اول را با برای ایده ای که در سر دارید، بردارید. هیچوقت برای شروع دیر نیست. مطمئن باشید که اگر در زمینه ای که به آن علاقه دارید قدم بگذارید، موفقیت شما از اینجایی که ایستاده اید نیز بیشتر خواهد بود. 

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

شما فرد ایده آلیستی هستید اما هر چه زندگی را سخت تر بگیرید، موانعی که در سر راهتان قرار خواهد گرفت نیز بیشتر خواهد شد. به زودی اتفاقی غیر منتظره برایتان می افتد که روحیه شما را از این روز به آن رو می کند. شاید در ابتدا از شنیدن آن شوکه شوید اما به تدریج تاثیرات مثبت آن را بر زندگی تان می بینید. به جای تکیه کردن به دیگران، خودتان مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید، در غیر این صورت در رسیدن به هداف تان نیز دچار مشکل خواهید شد.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

خیالپردازی، شما را از زندگی واقعی تان دور کرده است، امروز زمان آن است که چشمان تان را به روی واقعیت باز کنید و اطرافتان را با دقت بیشتری ببینید. واقعیت آنطور که شما فکر می کنید تلخ نیست. به زودی عشق زندگی تان یکی از رازهایش را با شما در میان می گذارد. از نظر دادن در مورد آن بپرهیزید و تنها دو گوش شنوا برایش باشید. بگذارید که او اعتمادش به شما بیشتر شود و تمام حرف هایش را به شما بزند.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح  🪐جنس:آب

🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي :

به فکر شروعی تازه هستید اما اطلاعات لازم را ندارید. ثبت نام در کلاس های مربوطه و مشورت با افراد باتجربه می تواند در پیشرفت کاری شما موثر باشد. بنابراین بهتر است که اول مقدمات لازم را فراهم کنید سپس وارد عمل شوید. در روزهای گذشته آنقدر درگیر روزمرگی هایتان شدید که خودتان را هم فراموش کرده اید. وقت آن است که برای خوشگذرانی و رسیدگی به ظاهرتان دست به کار شوید. یک ورزش هر چند کوتاه هم می تواند به شما انرژی لازم را بدهد.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس  🪐جنس:آتش

🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي 

🧿پيشگويي:

اگر یک راه به روی شما بسته شد، راههای دیگر را امتحان کنید. راههای زیادی وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید و مطمئنا جواب خواهید گرفت. امروز مجبورید که زمان زیادی را در ماشین صرف انجام کارهایتان کنید که خستگی زیادی برایتان به همراه خواهد داشت. با وجود تمام این خستگی ها، در انتهای روز خبر خوبی می شنوید و تمام خستگی هایتان به در می شود. شریک زندگی تان روی کاری اصرار می کند که شما با آن مخالف هستید، بهتر است که کمی انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد