فال هندی راجت نیر – دوشنبه 22 اردیبهشت

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
مدت زیادی است که در یک کلاس آموزشی یا دوره هنری شرکت می‌کنید و امروز زمان خوبی است که از آموخته‌های خود بهره بگیرید. دانشی که اندوخته‌‌اید اعتمادبه‌نفس بیشتری به شما داده و صندوقچه‌های مال و ثروت را به‌ روی شما باز می‌کند. در حل مشکلات توجه خاصی به اعضای خانواده داشته باشید و آنها را در غم و شادی خود شریک کنید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز حسابی حواستان به خوراکی‌هایی که می‌خورید باشد، چرا که احتمال ابتلا به مسمومیت‌غذایی برای شما وجود دارد. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و نگران انجام آنها هستید، این نگرانی چیزی را برطرف نمی‌کند و تنها شما را بیشتر از گذشته مضطرب خواهد کرد. انسان سخاوتمندی هستید و امروز به همراه اعضای خانواده یا دوستان برای خرید بیرون می‌روید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
بوسیله دوستان‌تان با کسی آشنا می‌شوید و این فرد تأثیر مهمی در نگرش شما به زندگی خواهد گذاشت. فرصت مهمی برای عقد قرارداد کاری یا سرمایه‌گذاری در پیش‌روی شما است، این فرصت را از دست ندهید و مطمئن باشید سود خوبی نصیب شما خواهد شد.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: كركس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
روز بسیار شلوغی در پیش‌رو دارید و نمی‌دانید کدام کار را زودتر انجام دهید. به لحاظ مالی نیز در مضیقه هستید و این مشکلات باعث شده تا خواب و خوراک نداشته باشید. در چنین شرایطی بهترین چیز برای شما مصاحبت با دوستان است تا از آنها برای حل مشکلات کمک بگیرید. مهمانی یا جلسه‌ای کاری را در پیش دارید، در این مهمانی تا می‌توانید سکوت اختیار کنید چرا که پرحرفی شما را به دردسر خواهد انداخت. امروز خبر خوشی به دست شما یا شریک‌ زندگی‌تان خواهد رسید. این خبر را به فال نیک بگیرید و جشنی کوچک و دونفره برگذار کنید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:اب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
چند روزی است که دل و دماغ انجام هیچ کاری را ندارید، مدتی را با خود خلوت کنید و با مراقبه و مدیتیشن فکرهای منفی را از ذهن‌تان پاک نمایید. اگر اهل ریسک هستید امروز زمان خوبی است که شانس خود را در سرمایه‌گذاری مسکن امتحان کنید. امروز بیشتر از گذشته مواظب اموال‌تان باشید چرا که یک بی‌احتیاطی کوچک زمینه سرقت اموال‌‌ شما را فراهم می‌کند. مدت زیادی است که به اعضای خانواده رسیدگی نکرده‌اید و امروز بهترین زمان برای دورهمی‌های خانوادگی است.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: آكروكس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز زمان خوبی است که به سلامتی خود بپردازید و سری به پزشک خانوادگی‌تان بزنید. پول بادآورده‌ای به دست شما می‌رسد اما اگر مواظب نباشید این پول را همان‌طور که باد آورده است، با خود می‌برد. فشارهای عصبی زیادی را در محل کار یا منزل تحمل می‌کنید و حسابی اعصاب‌تان خورد شده است. امروز کارها بر وفق مراد شما پیش نمی‌رود و اعصاب‌تان بیشتر خورده شده، در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم مدتی دست از کار بکشید و برای حل مشکلات به خودتان زمان بدهید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
سلامتی شما در خطر است و احتمال افزایش یا کاهش شدید فشار خون شما وجود دارد. مدت زیادی است که برای انجام کاری حسابی برنامه‌ریزی کرده‌اید، این کار به بار خواهد نشست و پول و ثروت خوبی نصیب‌تان می‌شود

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:اب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
تعادل را میان غذاهایی که می‌خورید حفظ کنید، درغیراین‌صورت سلامتی شما به خطر خواهد افتاد. اگر فرصت‌اش را دارید دست دلدارتان را بگیرید و سفر کوچک دونفره‌ای ترتیب دهید. یکی از اعضای خانواده که احتمالاً زن هست نقش مهمی در موفقیت شما ایفا کرده و امروز زمان خوبی است که از او قدردانی کنید

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
روزی سرشار از انرژی در پیش‌روی شما است و به لحاظ مالی نیز چیزی کم و کسر نخواهید داشت. علاقه‌زیادی به فراگیری چیزهای جدید دارید همین علاقه درهای تازه‌ای از کار و پیشرفت را پیش‌روی شما خواهد گذاشت. مدتی است که گرفتار مشکل حقوقی شده‌اید و راه چاره را نمی‌دانید، اجازه ندهید این مشکل دوام پیدا کند و سریعاً با یک وکیل متبحر مشورت کنید. اختلاف‌نظر کوچکی میان شما و شریک‌زندگی‌تان وجود دارد، این اختلاف‌نظر را جدی نگیرید و از جادوی عشق برای حل مشکلات کمک بگیرید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۱% لايه روحي
🧿پيشگويي:
از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید مشکلی برای شما ایجاد می‌شود، برای حل این مشکل از تدبیر ریش‌سفید‌های فامیل کمک بگیرید. مدتی است که مواظب سلامت خود نیستید و اگر همین روش را ادامه دهید احتمال بیماری شما وجود دارد. تنها راه انجام سریع‌کارها اولویت‌بندی آنها است، در نتیجه تمرکز بیشتری برای اولویت‌بندی کارهای خانه و محل‌کار داشته باشید. چند وقتی است که شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان رابطه خوبی ندارید و دلخوری میان شما فاصله انداخته است، اجازه ندهید این دلخوری ریشه‌دار شود و هرچه‌سریع‌تر زمینه محبت و آشتی را فراهم کنید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۴% لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز بیشتر از روزهای گذشته احساس سلامتی و نشاط می‌کنید اما اگر قرار است با دوستان و آشنایان بیرون بروید، مواظب باشید که احتمال دارد حساب و کتاب از دست‌تان در برود و ولخرجی کنید. یکی از نوجوان‌های فامیل از شما درخواست کمک می‌کند، با رویی گشاده‌ به او کمک کنید. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید، اجازه ندهید این کارها روی هم تلنبار شود و برای انجام این کارها از انرژی و انگیزه‌ای که امروز پیدا کرده‌اید کمک بگیرید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
تصمیم مهمی را در پیش دارید و یکی از دوستان شما می‌خواهد تحمل و تدبیر شما را در این تصمیم‌گیری محک بزند. فراموش نکنید که ارزش‌های اخلاقی و منطق را در این تصمیم‌گیری زیرپا نگذارید. انسان خودمختاری هستید و می‌خواهید اعضای خانواده طبق نظر شما رفتار کنند. این قضیه رابطه شما و دیگر افراد خانواده را تیره کرده و دل خوشی از شما ندارند

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد