فال هندی راجت نیر- جمعه 7 شهریور

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز اگر نتوانید احساسات خود را تحت کنترل در آورده و یا راهی برای تخلیه ی احساسات شدیدی که در خود احساس می کنید پیدا کنید تمام کارها و رفتارهایتان تحت تأثیر این احساسات قرار خواهند داشت و این اصلا برای شما خوب نخواهد بود. سعی کنید این احساسات را در انجام کارهای هنری و خلاقانه به کار بگیرید و یا با عشقتان خلوت کرده و احساسات خود را با او در میان بگذارید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: اکروکس 🪐جنس:اب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز بعدازظهر در خانه تان با همسرتان خلوت کنید و یا همراه با نامزدتان در یک رستوران یا کافه ی دنج و آرام قرار بگذارید و در مورد آینده ی مشترکتان با هم صحبت کنید. شما در حال حاضر بسیار احساساتی هستید و ممکن است در بیان احساس خود زیاده روی کنید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز از راه دور اطلاعاتی را در ارتباط با موضوعی که برایتان اهمیت زیادی دارد دریافت خواهید کرد که به شما انگیزه خواهند داد تا سطح اطلاعات خود را در رابطه با این موضوع بالا برده و به مطالعه در مورد آن بپردازید. شاید حتی به این فکر بیفتید که اطلاعات جدیدتان را در یک پروژه ی جدید به کار بگیرید و یا حتی کسب و کار جدیدی را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز شما می توانید با تکیه به قدرت درونی خود و حس ششمتان در انجام کارهای مالی و داد و ستدها و معاملاتی که دارید موفقیت های زیادی را کسب کنید. اگر ایده ای به ذهنتان رسید که فکر می کنید می تواند به شما کمک کند درآمدتان را به میزانی هرچند اندک افزایش دهید آن را به سادگی دور نریزید و برای عملی کردن آن تلاش کنید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز موجی از نیروی درونی به کمک شما آمده و به یکباره احساس می کنید آنقدر قدرتمند شده اید که می توانید حتی کوه ها را هم جابجا کنید. اکر در فکر انجام کاری بوده اید که از نظر دیگران غیرممکن است امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای امتحان کردن شانستان در انجام این کار باشد. مسائل کاری، روابط عاطفی و پروژه های خلاقانه، همگی می توانند با تلاش کافی از جانب شما به موفقیت ختم شوند.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز خاطرات مربوط به گذشته بار دیگر در ذهنتان زنده خواهند شد. شاید برای خودتان هم عجیب باشد که چرا این خاطرات دوباره به سراغتان آمده اند، اما این وضعیت در واقع نشان دهنده ی این است که شما هنوز نتوانسته اید به طور کامل با این خاطرات و اتفاقات کنار بیایید و درگیری های عاطفی مانع فراموشی آنها شده اند. شاید تا نیمه های روز را با فکر کردن به این خاطرات بگذرانید، اما تا بعدازظهر حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد شد و برای انجام هر کاری که به عهده داشته باشید آماده خواهید بود. امروز بدون شک فرصت بسیار خوبی برای شروع کارها و پروژه های جدید یا تکمیل پروژه های قدیمی تان می تواند باشد.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز از بسیاری جهات برای شما آغازگر دوره ی جدیدی از زندگی تان خواهد بود. سر و کله ی یک دوست قدیمی برای باری دیگر در زندگی شما پیدا خواهد شد که رویارویی با او خاطراتی را در ذهن شما زنده می کند که برخی خوشایند و برخی ناراحت کننده هستند.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز شما بسیار احساساتی شده اید و همین باعث می شود که خیلی بیشتر از همیشه تحت تأثیر اتفاقاتی که در اطرافتان در جریان هستند قرار بگیرید. یک نفر از اطرافیان شما با یک نفر که مقامی بالاتر از او دارد درگیری ها و مشکلاتی دارد که می توانند درگیری های حقوقی را برای او به همراه داشته باشند.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آکروکس🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز قدرت ذهنی شما بسیار بیشتر از همیشه شده است و زمان زیادی را به تحقیق و مطالعه خواهید گذراند. کنجکاوی شما در حال حاضر در اوج خود قرار دارد و میل شدیدی به گسترش دانسته هایتان دارید، شاید حتی به فکر ادامه تحصیل بیفتید و بخواهید دانش خود را در زمینه ی حرفه ای به صورت آکادمیک افزایش دهید. شاید دوستان جدیدی که به تازگی پیدا کرده اید این فکرها را به ذهن شما آورده باشند. در هر صورت اکنون زمان بسیار مناسبی برای تصمیم گیری در این مورد می تواند باشد. از درگیر شدن با شخصی که در گذشته مانده است و در زندگی فعلی شما هیچ نقشی ندارد خودداری کنید، پیش از همه، این کار به ضرر خود شما تمام خواهد شد.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز حس ششم شما چنان قوی شده است که احساس می کنید می توانید حتی ذهن دیگران را هم بخوانید و به افکار و انگیزه ی افرادی که تا به حال ندیده بوده اید هم به یک اشاره پی ببرید. مطالعه ی اخبار و اتفاقات روز نیز باعث می شود خیلی سریع تشخیص دهید که در آینده ی نزدیک این اتفاقات چه نتایجی را به دنبال خواهند داشت. شما می توانید با استفاده از وضعیت ذهنی خود در راه پیشرفت وضع مالی تان قدم های بزرگی را بردارید و تصمیمات مهمی برای آینده و زندگی حرفه ایتان بگیرید. تا جایی که عقل و منطقتان آنچه حس ششمتان می گوید را تأیید می کند، شما هم به آن اعتماد کنید و بر اساس این نیروی درونی خود تصمیم بگیرید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما بسیار پرشور و انرژی هستید و وجودتان سرشار از احساسات شده است. روابط عاطفی شما به ویژه تحت تأثیر این شرایط قرار خواهند داشت و می توانید از این شرایط بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. با عشقتان قرار بگذارید و از یک بعدازظهر رمانتیک در کنار هم لذت ببرید. در زمینه ی حرفه ای نیز به حس ششم خود اعتماد کنید و پروژه ای را که قصد دارید با همکاری شریک تجاری خود انجام دهید هر چه سریعتر آغاز کنید. چنانچه قصد شروع کسب و کار جدیدی را دارید نگاهی به آنچه در کشورهای خارجی می گذرد و فعالیت های تجاری و حرفه ای آنها بیندازید تا ایده های فوق العاده ای به ذهنتان برسند که می توانند تضمین کننده ی موفقیت شما باشند.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما این اواخر احساس می کنید که از خود واقعی تان دور شده اید، اما امروز موجی از انرژی و قدرت درونی به کمکتان خواهد آمد تا شما را به همان حالت همیشگی باز گردانده و بار دیگر احساس قدرت و سلامتی را در وجودتان زنده کند. شما می توانید با قدرت و اراده کارهای ناتمامی که در دست انجام دارید را به پایان برسانید و در پایان روز با احساس رضایت و قدرت به موفقیت هایی که در طول روز کسب کرده اید نگاه کنید. یادتان باشد که استراحت و تفریح را نیز در برنامه تان جای دهید و تمام وقتتان را به کار کردن اختصاص ندهید تا از این انرژی که امروز پیدا کرده اید بیشترین بهره ی ممکن را برده باشید و از انرژی های منفی تا جای ممکن فرار کنید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد