فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین دی

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی : برای متولدین این ماه یک سعادت و خوشبختی در راه است که به زودی به این سعادت دست پیدا می کنید. حرف و سخن زیاد پشت سرتان است و در یک جا یک خانواده پشت سرتان زیاد حرف می زنند و بدگویی شما را می کنند چون از دست شما ناراحت هستند. پیشرفت مالی دارید که این پیشرفت شما را در چشم و نظر می اندازد صدقه بدهید تا از چشم دور باشید و دفع شود. از دست یک فردی کهن دارد چند تا حرص را در این روزها می خورید که این حرص ها هم بی فایده است اما می خورید.

دوسری میز گرد دارید که در این میزگردها خیلی ناراحت هستید و شاید کارتان به جر و بحث هم کشیده بشود ولی در این میزگردها برای هرچی که هست به جایی نخواهید رسید و به بلاتکلیفی کشیده می شود.
روزهای ۷ و ۸ این ماه روزهای خوبی برای افراد این ماه است. اگر علی نام هستید یک اتفاق خیلی خوب دارید که این اتفاق مسیر زندگی شما را عوض می کند و خنده و شادی زیاد دارید ولی مراقب دشمن های دور و برتان باشید که در لباس دوست هستند و به شما حسادت و دشمنی می کنند. برنامه ریزی یک مسافرت را می کنید که این سفر به یک جای دریایی است که رفتن به این سفر به خودتان بستگی دارد ولی اگر میروید یک خطر از سرتان رد می شود بهتر است که نروید ولی اگر رفتید صدقه زیاد بدهید تا این خطر دفع شود.


اگر اسم شما ستاره یا زهره است این خطر به این افراد بیشتر نزدیک است مراقب باشید. تلاوت قرآن برای شما خیلی خوب است اگر قرآن زیاد تلاوت می کنید ادامه بدهید. آقایان این ماه خیلی خانواده دوست هستند و یک قدم برای یکی از افراد خانواده برمی دارید که خوشحالش میکنید دوران سختی شما رو به پایان است و روزهای شاد انتظارتان را می کشند. از رازی به زودی با خبر می شوید که فاش شدن این راز برای چند روز شمارا هیجان زده می کند.

خیلی از خانم ها این ماه در شرایط ازدواج قرار می گیرد و ازدواج دارید و راه بخت شما باز می شود یا باز است فقط اگر خودتان مورد قبولتان واقع
شود این فرد و به او بله بگویید این ازدواج صورت می گیرد ولی در این ازدواج از دست یک فردی که در کارتان موذی گری می کند و موش می دواند حرص می خورید و ناراحت می شوید. یک هدیه غیرمنتظره در این ایام دریافت می کنید از کسی که فکرش را نمی کنید. با یک مسافری که از راه دور و خارج از ایران می آید دیدار دارید که در این دیدار چند تا گفتگو هم با این فرد دارید که این گفتگوها برای شما آرام بخش است.

اگر امیرنام هستید و سوار موتور میشوید یا موتور سوار هستید صدقه بدهید یک خطر از سرتان رد می شود. پل های نجات پشت سر هم دارید و از یک سری غم ها و ناراحتی ها به زودی خلاص می شوید و به پیروزی دست پیدا میکنید و در این مسیر یک سری از دوستان قدیمی شما را کمک میکنند ولی یکی از این دوستان قدیمی به شما حسادت می کند و حسرت شما را میخورند.
دو تا قدرت را به زودی به دست می آورید که از بدست آوردن این دو تا قدرت به خودتان می بالید و احساس غرور می کنید. برای یک مراسم که در روزهای آینده در پیش دارید چند تا دوندگی دارید و یک سری پول هزینه می کنید ولی این پولها را به شادی خرج می کنید و خوشحال هستید و حس خوبی دارید یک سری از افراد این ماه دنبال گرفتن مدرک هستند که بیشتر این مدرک تحصیلی است با مدرکی است که به خودتان مربوط است مثل گواهی نامه یا پایان خدمت ولی این مدرک را به دست می آورید فقط سعی کنید برای گرفتن آن استرس را از خودتان دور کنید تا بهتر بتوانید تلاش کنید و موفق بشوید.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه دی

3 پاسخ به “فال ماهانه خرداد ماه 1399- متولدین دی”

 1. هستی گفت:

  فوق‌العاده‌س فالاتون. همیشه انرژی گرفتم ازشون. ممنون

 2. فایزه گفت:

  عالی بود واقعا ممنون

 3. ارزو گفت:

  خيلي ممنون از زحماتتون
  بسيار عالي

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد