فال ماهانه بهمن ماه 1399- متولدین خرداد

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد : اگر با کسی دلخوری و کدورت و ناراحتی دارید آشتی می کنید و ارتباط برقرار می شود و دوباره همه چیز به حالت اول بر می گردد. چند تا خوشحالی پشت سر هم دارید که این خوشحالی ها شما را در چشم و نظر می اندازد سعی کنید زیاد شادی تان را به دیگران نشان ندهید تا در چشم نیفتید. درد کمر زیاد دارید و کمر درد زیاد شما را اذیت میکند.

 از دست یک فرد كه در اسمش حرف (ن) دارد خیلی حرص می خورید گاهی می خواهید این فرد را خفه کنید ولی بی فایده است و این فرد کار خودش را انجام میدهد و حرص خوردن شما هیچ اهمیتی برای این فرد ندارد پس شما بيهوده مودتان را عصبى نكنيد و بى تفاوت باشيد. سفری کوتاه می روید شاید دو یا سه روزه باشد ولی دلتان باز می شود و شاد می شوید چون روحیه تان عوض می شود. 

مربع اعظم برای افزایش قدرت و محبوبیت (کلیک کنید)

روزهای این ماه روز خوبی برای متولدین این ماه است و خبری مهم در این روز ها دریافت می کنید. از فردی که قطع رابطه داشتید تماس تلفنی دارید و این فرد به شما زنگ می زند که از این تلفن خیلی جامی خورید و تعجب می کنید و با این تماس تمام اختلافات و مشکلاتی که بین شما و این فرد وجود دارد برطرف میشود. قصد انجام یک کار ساختمانی را دارید یا به یک ساخت و ساز فکر می کنید یا می خواهید در کار ساخت و ساز با کسی شریک بشوید به هر حال این کار ساخت در هر زمینه که هست برای شما سودمند است و منفعت زیادی از این کار نصیب شما می شود و سود می بريد.

 در عشق و علاقه و احساس فردی مردد هستید و به علاقه اش شک دارید ولی این فرد خواهان شماست و به شما علاقه دارد فقط كمى حسود است . دیدارهای زیادی دارید که در این دیدارها سرنوشت شما مشخص می شود و بودن یا نبودن فردی برای شما مشخص می شود و از فکر و خیال خلاص می شوید. دوستان زیادی دارید و یک گپ و دورهمی با این دوستان قدیمی دارید که هم شما این افرارا دوست دارید هم این افراد شمارا دوست دارند و این گپ برای همگی شما خوب است. خوش قلب و مهربان هستید ولی کسی قدرتان را نمی داند و دست شما بی نمک است به هر کس که محبت می کنید دشمن جانتان می شود.

 اگر فردی از زندگی شما رفته است دوباره به سمت شما برمی گردد چون خواهان شماست فقط شما را عملا اذیت می کند محلش نگذارید خودش به سمت شما می آید چون دوستتان دارد. چندتا پیشنهاد جدید دارید که شاید کاری یا احساسی باشد قبول این پیشنهادها به خودتان بستگی دارد. اگر متاهل هستید همسرتان جاسوسی شما را می کند و می خواهد از کارهای شما سر در بياورد. 

ضربه های زیادی در زندگی خوردید ولی از حالا به بعد روزهای خوبی دارید و تمام این ضربه های شما جبران می شود. راه روزی برای شاغلین این ماه باز است و در این ماه پول زیادی به دست شما می رسد و چرخ کاری شما خوب می چرخد و پول زیاد به دست شما می رسد مى توانيد براى افزايش درآمدتان از فايل افزايش رزق هم استفاده كنيد(کلیک کنید) و از انرژى اين فايل كه بسيار مجرب است بهره مند شويد.

 اگر وسیله نقلیه دارید یک خرج روی دست شما می گذارد که از خرج این پول خیلی حرص می خورید و ناراحت هستید اما باید این هزینه را بکنید. فردی به شما زیاد دروغ می گوید و این دروغ ها برايتان رو می شود و از این بابت دلخوری شدیدی از این فرد پیدا می کنید و برای یک مدت از این فرد بابت این دروغ فاصله می گیرید و دوری می کنید.اگر شغل اداری یا قانونی دارید یک پست و مقام جدید به شما داده می شود که این پست شما را به سربلندی می رساند و افزایش حقوق و در آمد دارید. 

خبرچین و فضول زیاد دارید در حال حاضر هم یک فردی که در اسمش حرف (د) دارد خبر چینی شما را زیاد می کند اما به جایی نمی رسد فقط فضول است. ناشکری زیاد می کنید ولی خوب نیست در هر شرایط که هستید شاكر خداوند باشید چون ناشکری باعث پیچ و خم در زندگی شما می شود و گره در کارتان می افتد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد

یک پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه 1399- متولدین خرداد”

  1. انسیه گفت:

    من تا الان سفر دوسه روزه مشکل با آنا نام و اینکه با کم محلی طرف برمیگرده برام اتفاق افتاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد