فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین اردیبهشت

طالع بینی متولدین ماه اردیبهشت : استرس و نگرانی زیادی دارید که این استرس به خاطر شنيدن یک حرف يا یک خبر است که به گوشتان می رسد ولی این استرس گذری است به واسطه یک فردی که الف دارد به یکی از خواسته هایتان می رسید و لبتان خندان می شود و به این خاطر خداوند را شکر می کنید یا باید شکر گزار خداوند باشید.

به یک ذکر متوسل شده اید که خیلی زود حاجت روا می شوید و ادای نذر می کنید ولی در حال حاضر خیلی ناامید و پریشان حال هستید. آرامشي به زودی وارد زندگی پریشان شما می شود که این آرامش حالا حالاها ماندگار است.

سفری دریایی دارید که راهی می شوید فقط برای این سفر به کسی نگویید و هر چی پنهانی سفر کنید برای شما بهتر است چون كه سر این سفر شما معمای زیادی پیش می آید. شاغل های این ماه خیلی ترقی و پیشرفت دارند که این به خاطر پشت کار خوب شماست و به شما پست و مقام داده می شود و افزایش حقوق خواهید داشت.

اگر سمانه نام هستید از سرتان خطر رد ميشود صدقه بدهید خصوصا اگر پشت ماشین می نشینید ممکن است این خطر تصادف باشد. در این ماه صحبت های مختلف زیادی دارید که هر کدام از این گفتگوها برای شما هیجان به همراه دارد اگر فردی از زندگی شما رفته است و قطع رابطه داشتید این فرد به زودی به سمت شما می آید چه خانم باشد رفته باشد و چه آقا باشد این فرد به زودی به سمت شما می آید و با این فرد دوباره آشتی دارید و همه چیز به حالت اول برمی گردد ولی فقط باید خودتان بخواهید.

ذکر حضرت ولی عصر را زياد بگویید ذکر یا مهدی ادرکنی برای شما معجزه می کند اگر می توانيد این ذکر را در روز زیاد بگويید خیلی درهای بسته به روی شما باز می شود و معجزه ای اتفاق می افتد که از لطف و نظر این بزرگوار است، دوتا پول پشت سرهم در راه است و به دست شما می رسد که آمدن این پولها برای شما کارساز است و یک سری از مشکلات مالی شما را حل و فصل می کند.

یک سری از خانم های جوان این ماه قصد جراحی زیبایی دارند که این جراحی را به زودی انجام می دهید با این که استرس های زیادی دارید ولی این جراحی موفقیت برای شما به همراه دارد. از یک دوست قدیمی یک ضربه یا یک نیش می خورید که برای چند وقت غصه دار و ناراحت می شوید.

ضربه زیاد خوردید که گاه گاه از این ضربه ها بغض دارید و دلتنگ و بی حوصله می شوید. اگر رضا نام دوروبرتان هست که با این فرد در ارتباط هستید این فرد ظاهر خوبی دارد و شاید دروغ به شما بگوید حواستان را جمع کنید و با این فرد زیاد معاشرت نکنيد شناخت بهتری از این فرد پیدا کنید و بیهوده به او وابسته نشوید مراقب باشید چون خودتان فردی احساسی هستید و زود وابسته می شوید.

دو تا سفر هوایی پشت سرهم می روید که این سفر” هر دو برای شما پرمنفعت است و حسابی به شما خوش می گذرد و سرحال و شاد از این سفرها بر می گردید. شانس بزرگی برای شما در راه است که برای این شانس سالهاست انتظار می کشید ولی این شانس به زودی به شمارو می کند و خواست و لطف خداوند بزرگ است.

اگر صاحب فرزند هستید و این فرزندشما مريض يا مشکل جسمی دارد و درگیر این موضوع هستید شفای این مریض راخواهید گرفت و از این بابت یک نذری بزرگ انجام می دهید این شفا لطف خداوند بزرگ است که نصیب شما می شود و باید سپاسگزار خداوند بزرگ و مهربان باشید. رازی برای شما عشقی فاش می شود که تعجب می کنید

10 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین اردیبهشت”

 1. عارفه گفت:

  بقیه ماه ها چی پس؟؟????منتظریمااا

 2. عارفه گفت:

  بقیه ماه ها چی پس؟؟????منتظریمااا
  زودتر لطفا

  • Admin گفت:

   سلام دوست عزیز ماه ها به ترتیب در حال بارگذاری شدن هستش

 3. Mehraveh74773765 گفت:

  سلام .واقعا خسته نباشید مثل همیشه عالی بودید.خوشحالم که باشما وگروه زحمتکشتون آشناشدم امید دارم همیشه وهرجا موفق باشید ودلتون شاد ولبانتون پرزخنده باشه

  • Admin گفت:

   لطف دارید دوست عزیزم ایشالا شما هم شاد باشید همیشه در پناه خداوند

 4. وحیده نیکبخت گفت:

  خیلی خوب بود امیدوارم برامون اتفاق بیفته…ممنونم از شما بخاطر تمام زحمتتاتون ادمین جان فعال فالوده ????

 5. Shadi گفت:

  مرسی واقعا❤️❤️❤️❤️

 6. Engineer گفت:

  مرسی از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد