فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین تیر

فال ماهانه متولدین تیر در اسفند 1398 : فردی را زیاد دوست دارید که دائم خبر چینی این فرد را می کنید ولی این فرد از شما فراری است و به شما زیاد احساس خوبی ندارد شاید این عشق یک طرفه باشد یا اگر به شما ابراز علاقه می کند شاید دروغ باشد به هرحال این احساس یک طرفه است گاه گاه برای انجام کاری سر دوراهی هستید یا در شک و تردید هستید ولی شک شما به جاست و این چیزی که فکرتان را درگیر کرده است واقعیت است .

یک فاصله یا یک دوری در حال حاضر دارید یا با کسی قهر هستید و این قهر و دوری و یا جدایی فعلا هست. یک رازی به زودی برای شما فاش می شود که از فاش شدن این راز خیلی تعجب می کنید و جامی خورید ولی عکس العمل نشان ندهيد به نفعتان است چون اوضاع بدتر خواهد شد.

با فردی ملاقات دارید که در این ملاقات یک پول هزینه می کنید ولی این ملاقات به هر دلیل که هست بدون نتیجه است و فقط ضرر و زیان خواهید داشت. فردی از خانواده شما یا نزدیکان شما مریض میشود یا خودتان هستید مریض می شوید که این مریضی برای یک مدت طول می کشد یا درمان شود اما می شود.

چندتا سفر کوتاه دارید و به یک جاهایی می روید که شاید خارج از شهر باشد و کوتاه باشد شاید برای چند ساعت ولی خاطره خوبی دارید اگر متاهل هستید با همسرتان می روید و خیلی خوش می گذرد. یک سری از افراد این ماه جدایی دارند که این جدایی اگر بشود دیگر آشتی در پیش نیست و شاید این جدایی و دوری همیشگی باشد پس مراقب باشید و بی گدار به آب نزنید.

نگرانی و استرس دارید و این به خاطر یک کار مالی یا یک معامله و خرید و فروش مالی است که می خواهید انجام بدهید ولی هر معامله ای یا خرید و فروشی هست انجام بدهید موفقیت شما صد درصد است. خبر سکته یا تصادف می شنوید ناراحت می شوید و به عیادت این فرد می روید.

اگر فاطمه نام هستید یا فاطمه نام دوروبرتان است یک خطر بزرگ روی سر این فرد است صدقه بدهید تا انشاالله این خطر دفع شود. روز این ماه روز خوبی برای متولدین این ماه است و شاید یک شادی در این روز داشته باشید.

معامله ی کوچک کوجک دارید و خریدهای زیادی می کنید که از این خریدهاجه برای خودتان باشدوجه برای زندگیتان باشد خوشحال و راضی هستید.یک رازی از یکی از افراد خانواده برای شما فاش می شود که از فاش شدن این راز و برای چندروز در هیجان و تعجب هستید.

خبر زندان می شنوید که تعجب می کنید و هر کس که زندان برود درگیر قانون می شود و کارش با قانون حالا حالاها ادامه دارد. خدا را زباد صدا می زنید و از طرف خداوند یک در بسته بروی شما باز می شود و سال خوب و روزهای خوب در انتظار تان است ولی حرف پشت سر شما زیاد است و افراد زیادی سخن چینی شمارا می کنند.

یک جابجایی دارید که اصلا فکرش را نمی کنید ولی جای زندگی شما عوض می شود و در این جابجایی خودتان خیلی خوشحال هستید شاید خرید خانه باشد. خبری در مورد یک مهدی نام میشنوید خیلی جا میخورید و ناراحت می شوید.

در یک یا دو روز از این ماه چند قطره اشک می ریزید و دلتان می گیرد ولی زود گذر است. کسی دلتان را می شکند ولی زود هم می آید و از دلتان درمیاورد. اگر مریم نام هستید یک مهمان از راه دور برای شما می آید که از دیدن این مهمان خوشحال خواهید شد.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

 

5 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین تیر”

 1. مرتضی محمودی گفت:

  عالی بود ، تقریبا میشه گفت اکثرش درست بود ، دستتون درد نکنه ممنونم، خسته نباشید

 2. ابوالفضل گفت:

  عالیه همه چ دقیقه ولی انگار ی استرسی بیشتر میده برای اینده مثلا من پیشنهاد فوتبال دارم از ی باشگاه خوب و عالی ولی تو فال نوشته برای شما نتیجه و ضرر دارد نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید در استوری های اینستاتون لطفا با تشکر از مدیریت.

 3. افسی گفت:

  پاراگراف اول و آخرش درست بود

 4. لیدی گفت:

  پاراگراف اول و آخرش درست بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد