فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین بهمن

فال ماهانه متولدین بهمن در اسفند 1398 : دست به دعا هستید و یک حاجت بزرگ می گیرید و حاجت روا می شوید و خیلی زود ادای نذر دارید. در حال حاضر یک فاصله یا دوری دارید و از این فاصله خیلی در انتظار می مانید تا این فرد دوباره به سمت شما بیاید ولی می آید. یک شخص م نام به شما خبر خوش می دهد و از این خبر دلتان شاد می شود.

یک تکه طلا برای شما می آید یا خودتان معامله می کنید و می خرید یا برای شما هدیه می آید ولی یک معامله طلا داريد. جابجایی دارید که این جابجایی یا محل زندگی است یا محل کار است ولی در این تغییر مکان شیر هستید و برنده هستید.

کاهل نماز هستید سعی کنید نمازهایتان را سر وقت بخوانید چون کاهل نمازی به شما نمی آید. سفری دریایی می روید که در این سفر به یکی از خواسته هایتان می رسید و یک چیزی مطابق میل شما می شود.دشمن زیاد دارید باید مراقب باشید و این افراد از نزدیکان شما هستند. زود رنج هستید و از این اخلاقتان خیلی آزار می بینید سعی کنید این اخلاق را از خودتان دور کنید.

یک وسیله نقلیه مشکی معامله می کنید با رنگ تیره دارد ولی حتما یک خون بریزید چون در چشم و نظر می افتید. یک لجبازی و غدی می کنید که این لجبازی طولانی می شود ولی اصلا به نفع شما نیست و گاه گاه از این لجبازی خیلی آسیب می بینید. از چند تا نگرانی مالی اگر در حال حاضر نگرانی مالی دارید بیرون می آیید و این نگرانی ها تمام می شود.

روی گوشی شما خطر است ممکن است خطر دزدی باشد مراقب گوشی موبایل یا گوشی تلفن تان باشید. فردی را خیلی دوست دارید که در این عشق برگ برنده دست شماست و این عشق دو طرفه است و همدیگر را خیلی دوست دارید و روزهای عاشقانه خیلی خوبی را با هم سپری می کنید.

اگر جمشید دارید یا خودتان هستید یک خبر مهم دریافت می کنید. از زندگی زیاد شکایت می کنید ولی سعی کنید در هر شرایط که هستید خداوند را شاکر باشید و شکر زیاد کنید. یک جای کوهستانی می روید که در این مکان کوهستانی خاطره خوب دارید شاید با کسانی بروید که دوستشان دارید.

یک مهدی نام یا مهری نام باعث خنده شما می شود. چند تا در بسته به روی شما باز می شود که این به خاطر لطف و محبت خداوند است. یک خبر فوت دارید که از این خبر فوت خیلی جامی خورید و ناراحت می شوید و شاید در چند مراسم این ختم شرکت کنید. خیلی پشت سرتان حرف و سخن است اگر متاهل هستید سراین حرفها با همسرتان چند تا جر و بحث می کنید که بیهوده است و اعصابتان خرد می شود اصلا سکوت کنید و اهمیت ندهید.

اگر م نام هستید داد و بیداد می کنید و این داد و بیداد بی فایده است و بعد افسوس می خورید و پشیمان می شوید. زیارت می روید و از رفتن به این زیارت دلتان باز می شود. یکسری از آقایان این ماه درد پا دارند که شاید کارشان به جراحی و عمل کشیده بشود ولی این جراحی به خیر و خوشی است.

خوش قلب هستید ولی چوب خوبی تان را زیاد می خورید افراد مجرد این ماه چند تا پیشنهاد عشقی دارند و افراد زیادی سر راهتان قرار می گیرند که قبول این افراد به خودتان بستگی دارد ولی اگر قصد انتخاب دارید انتخاب های خوبی هستند و موردهای خوبی سر راهتان قرار می گیرد.

اگر خارج از شهر ملک دارید از این ملک خبر برای شما می آید ولی خبری که می آید باعث ترقی و پیشرفت شما می شود و یا شاید بخواهید جایی را بخرید یا بفروشيد و چه خرید باشد و چه فروش باشد خوب است انجام بدهید فقط متولدین این ماه چشم زیاد دارند زیاد اسفند دود کنید و صدقه زیاد بدهید تا دفع شود.

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

 

19 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین بهمن”

 1. نیلوفر گفت:

  عالی بود

 2. 776Negar گفت:

  سلام ممنون بابت فالتون
  یعنی ممکنه اونی که رفته برگرده؟ تو چند وعده ؟ این مرگ ومیری که گفتین برای اقوام درجه یکه؟

 3. Maryam گفت:

  عااااااااااالی بود مثل همیشهه

 4. Saba گفت:

  بسیار عالی بود ممنونم از زحماتتون

 5. شیما گفت:

  مرررررررسی ❤❤❤❤

 6. نگین گفت:

  عااالی بووودد (*¯︶¯*)❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 7. مهدی گفت:

  عالی بود انشالله گره ها باز بشه و مشکل مالیم رفع بشه

 8. فرشته گفت:

  عالیه شمابی نظیرین هرچی فال ماهانه گذاشتین تاالان بیشترش درست دراومده مرسی

 9. Shakiba گفت:

  خدا قوت به همه ی تیم فالوده،دمتون گرم

 10. Parastoo گفت:

  عالییییی

 11. Parastoo گفت:

  عالییییی بود

 12. نسترن گفت:

  ممنون ان شا الله عشقم برگرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد