فال روزانه – چهارشنبه 18 دی

فال روزانه 18 دی : دوست عزیز فالوده ای که 18 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی کمال گرا هستید و جاه طلبی بخشی جدا نشدنی از شخصیت شماست. دقت و توجه زیادی که شما در بررسی اهداف خود دارید و دانش وسیعی که در اختیار دارید در سالی که پیش رو دارید موفقیت های بسیاری را در زمینه ی حرفه ای برای شما به همراه خواهند داشت. شما به طور ذاتی درونگرا هستید و از تنهایی لذت می برید و ترجیح می دهید به جای بیرون رفتن و تفریح با دوستانتان در خانه بمانید و خودتان را با خواندن کتاب مورد علاقه تان سرگرم کنید. با این حال بهتر است زمانی را هم برای فعالیت های اجتماعی کنار بگذارید، چون حضور در جمع های مختلف فرصت های جدیدی را برای شما ایجاد خواهد کرد. امسال شما سعی دارید سنت های قدیمی که با دنیای مدرن مطابقت ندارند و رسوم دست و پاگیر را کنار بگذارید؛ فقط مواظب باشید در این زمینه زیاده روی نکنید. در رابطه ی عاطفی خود باید مواظب باشید اسیر شک و تردیدهای بیهوده نشوید و رابطه ی خود را به خطر نیندازید. ماه های اردیبهشت، شهریور و آبان مهم ترین ماه های این سال جدید از زندگیتان خواهند بود.

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز دوری یکی از اعضای خانواده و یا عشقتان باعث دلتنگی شما شده است و خبری از آن شخصیت سرزنده و سرحال همیشگی شما نیست. شاید برای سرگرم کردن خودتان تمام بعدازظهر جلوی تلویزیون لم بدهید و هر برنامه ی به درد نخوری که تلویزیون دارد را تماشا کنید، اما این کار در نهایت باعث خواهد شد که حتی افسرده تر و عصبی تر شوید. بهتر است به جای این که در خانه بنشینید، بیرون بروید و در پارک نزدیک خانه تان قدم بزنید و یا تا کتاب فروشی محلتان پیاده روی کنید و خودتان را در دنیای کتاب ها غرق کرده و یکی دو تا کتاب خوب بخرید. مطمئن باشید این کارها به بهتر شدن حالتان کمک خیلی بیشتری خواهند کرد.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

اگر دیشب در خوردن و آشامیدن زیاده روی کرده باشید امروز صبح زیاد حال خوبی نخواهید داشت و احساس کسالت و بی حوصلگی کرده و دلتان نمی خواهد از جایتان بلند شوید. این که هر از گاهی کمی به خودتان استراحت بدهید و هر چقدر که دلتان می خواهد بخورید هیچ اشکالی ندارد، اما نباید آنقدر زیاده روی کنید که روزتان خراب شود. به هر حال، حالا که دیگر کار از کار گذشته با کمی ورزش سموم را از بدن خود خارج کرده و علاوه بر سوزاندن کالری های اضافی سرحال شوید. در حدود نیمه های روز یک تماس تلفنی از جانب یکی از دوستان یا اعضای خانواده خبرهای مهمی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

 فال امروز متولدین خرداد

در حال حاضر ممکن است که شما در روند تغییر شغل باشید و قصد داشته باشید در محلی تازه و یا یک زمینه ی حرفه ای متفاوت شروع به فعالیت کنید. این تلاش های شما برای بهبود بخشیدن به زندگی خودتان و عزیزانتان بی اثر نخواهند بود و دیر یا زود نتیجه ی زحمات خود را به طور ملموس در زندگی روزمره ی خود احساس خواهید کرد. شاید این تغییر شغل باعث شود محبور باشید برای مدتی در سایر فعالیت های اجتماعی خود وقفه ایجاد کرده و فقط روی کارتان متمرکز شوید، اما باید مواظب باشید که در این روند نسبت به خانواده و به ویژه عشقتان کوتاهی نکنید. مگر شما این کار را جز زندگی سعادتمندانه در کنار عشق خود برای چیز دیگری هم می خواهید؟!

 

 فال روزانه متولدین تیر

در حال حاضر شما در یک تنش اساسی گرفتار شده اید و نمی دانید که آیا باید اولویت را به نیازهای خودتان بدهید یا به نیازهای خانواده تان توجه کنید، یا روی مسئولیت ها و وظایف حرفه ایتان متمرکز شوید. در نتیجه ی این درگیری درونی شما نگران و تا حدودی هم عصبی شده اید و در این فکر هستید که آیا این مشکل پیچیده هرگز حل خواهد شد؟! هول نشوید! این مشکل نیز مانند هر مشکل دیگری بالاخره حل خواهد شد و در نهایت هیچ لطمه ای به شما وارد نخواهد شد. کلید حل این مسئله حفظ تعادل است و شما باید سعی کنید که بین تمام این ها یک تعادل منطقی ایجاد کنید. مطمئن باشید اگر تلاش کافی داشته باشید حتما به نتیجه خواهید رسید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

یکی از خویشاوندان نزدیکتان امروز بیمار شده و یا با مشکلی روبرو است و این وضعیت باعث نگرانی شما شده و سکوت او و حرف نزدن در رابطه با این موضوع نگرانی شما را بیشتر هم می کند. تلاش های شما برای تماس گرفتن با این شخص ممکن است بی نتیجه باقی بمانند، اما بهتر است زیاد به این مسئله فکر نکنید. این شخص احتمالا دارد سعی می کند در خلوت خود با مشکلش کنار بیاید، پس او را به حال خودش گذاشته و تنها با یک پیام به او یادآوری کنید که اگر به کمک نیاز داشت در کنارش خواهید بود. امروز روز خوبی برای خرید رفتن نیست، هم بیش از حد توانتان پول خرج خواهید کرد و هم از نتیجه ی خریدهایتان راضی نخواهید بود.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز روز خوبی برای انجام هیچ گونه سرمایه گذاری اقتصادی نیست و با وجود پیشنهادهای به ظاهر فوق العاده ای که به شما می شود توصیه می کنیم که امروز دست نگه دارید. شاید این فرصت ها خیلی خوب به نظر برسند، اما عقل حکم می کند که بیشتر احتیاط کنید. اگر این پیشنهاد به نظرتان خوب بود اطلاعات لازم را در مورد آن کسب کرده و در مورد آن تحقیق و بررسی کنید، اما امروز هیچ تعهدی را نپذیرید و وارد هیچ معامله ای نشوید. اگر این فرصت واقعا به شما تعلق داشته باشد در عرض یکی دو روزی که شما مشغول تحقیق و بررسی هستید از دست نخواهد رفت. امروز تا می توانید برای عشقتان وقت بگذارید، او به حضور شما در کنار خود نیاز دارد.

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز شما بسیار جذاب تر از همیشه هستید، اما از نظر خودتان تا وقتی عاشق نباشید و یا عشقتان از شما دور باشد جذاب ترین آدم دنیا هم که باشید هیچ فایده ای ندارد. اینقدر غصه نخورید! خبرهای خوب در راه هستند اما حواستان به کارمای کاری که انجام می‌دهید باشد. اگر قبلا عشقتان را یافته اید و در حال حاضر از او دور هستید به احتمال قوی طی چند روز آینده او را خواهید دید، اگر هم هنوز تنها هستید احتمال یافتن نیمه ی گمشده تان طی روزهای آتی بسیار زیاد خواهد بود. سعی کنید تا فرا رسیدن آن زمان سر خودتان را با انجام کارهایی که دوست دارید گرم نگه دارید. این کار باعث خواهد شد شور و اشتیاق درونیتان بیشتر شده و تحمل این انتظار برایتان راحت تر شود.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز انگار نبوغ و خلاقیت همیشگیتان شما را ترک کرده اند و این موضوع باعث شده است که عملکرد شما در محل کارتان از آن کیفیت همیشگی که خودتان انتظار دارید برخوردار نباشد. شاید بهتر باشد که در شرایط فعلی خودتان را با انجام کارهای روتین روزمره که می توانید بدون فکر کردن و یا نیاز به خلاقیت از پس انجام آنها بربیایید سرگرم کنید و اگر برایتان امکان دارد کارهای مهم تری که به دقت و خلاقیت نیاز دارند را تا فردا به تعویق بیندازید. اگر مجبور هستید که همین امروز به این کارهایتان رسیدگی کنید غرور و یا خجالت را کنار گذاشته و از افرادی که توانایی کمک کردن به شما را دارند تقاضای مشورت و راهنمایی کنید.

 

 فال متولدین آذر

امروز مسائل مادی به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. هزینه های پیش بینی نشده ای که این اواخر برایتان پیش آمده اند باعث شده اند کمی به جیبتان فشار بیاید و نگران این باشید که نکند تا پیش از به پایان رسیدن این ماه به مشکل بربخورید. با حذف هزینه های اضافه خواهید توانست بی هیچ مشکل خاصی ماه را به پایان برسانید. این وضعیت کاملا موقتی است و در ماه آینده خرج های این ماه جبران خواهند شد. امروز با دقت و توجه بیشتری پیشنهادهایی که به شما می شوند را مورد بررسی قرار دهید تا به هدفی که در واقع اصلا امکان پذیر نیست دل نبندید و خودتان را به دست یابی به آنچه غیر ممکن است دلخوش نکنید.

 فال روز متولدین دی

امروز نداشتن ارتباط کافی با شخصی که دوست دارید باعث خواهد شد کمی احساس افسردگی کنید. شاید به این فکر بیفتید که نکند کار اشتباهی کرده و یا حرفی زده و عشقتان را از دست خودتان ناراحت کرده باشید. با این حال ممکن است طرف مقابلتان اصلا حواسش به این موضوع نباشد و این ها همه توهمات ناشی از نگرانی شما باشند. به احتمال زیاد او درگیر رسیدگی به مسائل خانوادگی و یا وظایف حرفه ای خودش است و آنقدر سرش گرم است که متوجه گذشت زمان نیست. زیاد به خودتان فشار نیاورید، عشقتان به زودی و به محض این که سرش خلوت شود با شما تماس خواهد گرفت و شما به این همه دل نگرانی خود خواهید خندید.

 

 فال متولدین بهمن

شما دیشب به اندازه ی کافی استراحت نکرده اید و همین موضوع باعث شده است امروز زیاد سر حال نباشید و بخواهید از حضور در جمع هایی که از شما انتظار می رود در آنها حاضر باشید طفره بروید. این موضوع ممکن است باعث ایجاد ناراحتی شود و شخصی که برایتان بسیار عزیز است را از دست شما دلخور کند. مطمئنا بعدا از کاری که کرده اید پشیمان خواهید شد، پس تا دیر نشده است اگر برایتان امکان دارد از پیش آمدن این اتفاقات جلوگیری کنید. امشب کمی زودتر به خانه بروید و یک دوش آب گرم بگیرید و هر چه زودتر به رختخوابتان بروید تا باتری هایتان شارژ شوند و فردا را هم با همین حال روحی بهم ریخته شروع نکنید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

تنش بین یک زوج از میان دوستانتان امروز شما را در موقعیتی بسیار آزاردهنده قرار خواهد داد و باعث می شود که احساس کنید در میان یک میدان جنگ گرفتار شده اید. هر یک از طرفین سعی دارد شما را به سمت جبهه ی خود کشیده و شما را قانع کند که حق با خودش است، اما شما سعی دارید تا جای ممکن خودتان را از هر گونه جانب گیری در این میان دور نگه دارید. بهترین کاری که در این شرایط از دست شما ساخته است تلاش برای میانجی گری و قانع کردن هر یک از طرفین به درک نقطه نظرات طرف دیگر خواهد بود. امروز یک اتفاق خوب در انتظار شماست، اما خودتان باید حواستان را جمع کنید تا این فرصت را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد