فال روزانه – جمعه 20 دی

فال روزانه 20 دی : دوست عزیز فالوده ای که 20 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما یک جنگجو به دنیا آمده اید و وجودتا سرشار از شجاعت و بی باکی است. شما به هیچ مانعی اجازه نخواهید داد که سد راهتان شود و جلوی پیشرفتتان را بگیرد. در سالی که پیش رو دارید سخت کوشی و پشتکار شما زمینه را برای رسیدنتان به اهداف جاه طلبانه ای که دارید را فراهم خواهند کرد. شما قادر خواهید بود در هر زمینه ای که بخواهید به صورت موفقیت آمیز به تحصیل دانش پرداخته و این توانایی های جدید خود را در جهت پیشرفت کارها و پروژه های مختلفی که در دست اقدام دارید به کار بگیرید. با این حال باید مواظب باشید که احتیاط کافی نیز داشته باشید و از گرفتن تصمیم های عجولانه تا جای ممکن خودداری کنید. شما ممکن است انجام پروژه هایی را به عهده بگیرید که برای یک نفر بیش از اندازه بزرگ هستند و اگر غرور و خوخواهیتان نگذارد در انجام آنها از افراد مورد اعتماد کمک بگیرید به مشکل برخواهید خورد. امسال در هر جمعی که قرار بگیرید با سخنوری و فن بیان خود همه را تحت تأثیر قرار خواهید داد و همین راه را برای به دست آوردن دل شخصی که دوست دارید هموار خواهد کرد. اردیبهشت، مهر و دی مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز یکی از دوستان صمیمی و یا عشقتان تماس ها و پیام های شما را جواب نمی دهد و این مسئله تمام نگرانی های درونی و کمبود اعتماد به نفس در رابطه تان که سعی در مخفی کردن آن داشته اید را زنده خواهد کرد و باعث می شود به این فکر بیفتید که نکند او دیگر شما را دوست نداشته باشد و یا حتی بدتر از آن، اصلا از اول هم شما را دوست نداشته است! خودتان را اسیر دام این تصورات اشتباه نکنید. به احتمال زیاد این شخص امروز آنقدر درگیر است که حتی وقت نگاه کردن به تلفنش را هم ندارد. صبور باشید و سر خودتان را با انجام کارهایی که دارید گرم کنید. مطمئنا به محض این که بیکار شود خودش به سراغتان خواهد آمد.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

آیا امشب با شخص مهمی قرار دارید؟ مثلا با عشقتان و یا با یک شریک تجاری احتمالی یا …؟ اگر جوابتان مثبت است خودتان را برای تأخیر طرف مقابلتان آماده کنید و مواظب باشید دیر آمدن او روی اخلاقتان تأثیر نگذارد و اخم هایتان را در هم فرو نبرد. شاید هم خودتان کارهایتان با تأخیر انجام شوند و کمی دیر برسید، که در این صورت هم باید مواظب باشید استرس دیر رسیدن روی شما اثر نگذارد و با یک عذرخواهی مناسب هم دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید. امروز روند کلی کارها به همین شکل خواهد بود: کند و همراه با تأخیرهای فراوان. پس صبر و حوصله خودتان را تا جای لازم به کار بگیرید و در زمان بندی برنامه هایتان یک حاشیه ی زمانی منطقی هم در نظر بگیرید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما زیاد سرحال نیستید و احساس خستگی و کسالت می کنید. این احساس شما خوشبختانه با وضعیت جسمانیتان ارتباطی ندارد و بیشتر از حال روحی شما سرچشمه می گیرد. به همین دلیل هم نمی توانید روی انجام هیچ کاری دقت و توجه کافی را داشته باشید و ذهن آشفته تان اجازه ی تمرکز به شما نمی دهد. زیاد به خودتان سخت نگیرید و فقط به کارهایی اولویت بدهید که از فوریت بیشتری برخوردار هستند. خودتان را خسته نکنید و کارهای غیر ضروری را به فردا واگذار کنید. در این فاصله کارهایی را انجام دهید که به بهتر شدن حالتان کمک خواهند کرد، مثلا یک فیلم خوب ببینید یا به پیاده روی بروید.

 

 فال روزانه متولدین تیر

امروز از عشقتان دور افتاده اید و این موضوع باعث شده احساس دلتنگی و ناراحتی کرده و جای خالی او را به شدت احساس کنید. اجازه ندهید این احساسات شما را در حالت افسردگی فرو ببرند. اگر اهل انجام کارهای هنری هستید از این فرصت استفاده کرده و سر خود را با پروژه هایی که برای مدتی قصد انجام آنها را داشته اید گرم کنید. اگر اهل ورزش هستید احساسات بد خود را با انجام یک تمرین جدی و سنگین تخلیه کنید. خلاصه این که بیکار نمانید و کارهایی که باعث بهتر شدن حالتان و گذشت سریع زمان می شوند را در برنامه ی خود جای دهید. اگر هیچ کار دیگری برای انجام دادن ندارید با دوستانتان در یک کافه ی دنج که از آن خاطرات عاشقانه ندارید، دور هم جمع شوید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز حال شما کمی به هم ریخته است و ترجیح می دهید به جای هر کار دیگری فقط در خانه بمانید و هیچ کاری نکنید. لم دادن جلوی تلویزیون و بالا و پایین کردن شبکه های مختلف تلویزیونی برایتان خیلی جذاب تر از وقت گذراندن با دیگران به نظر می رسد. با این حال دوستان و اعضای خانواده شما را به حال خود نخواهند گذاشت و سعی می کنند مجبورتان کنند از خانه بیرون بزنید. اگر واقعا دوست ندارید به آنها ملحق شوید فکر نکنید مجبور به پذیرفتن دعوت هایشان هستید، اما اگر فکر می کنید بودن با آنها حتی یک درصد به بهتر شدن حالتان کمک خواهد کرد حتما این کار را انجام دهید. همین که از خانه بیرون بروید احساس بهتری به سراغتان خواهد آمد.

 

 فال امروز متولدین شهریور

یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان امروز کمی احساس ناراحتی و افسردگی می کند و برای یافتن تسلای خاطر و شانه ای برای گریه کردن به سراغ شما خواهد آمد. شما برای بهتر شدن حال او هر کاری که از دستتان بربیاید انجام خواهید داد و تا حدود زیادی هم موفق خواهید بود، اما باید این را هم به خاطر داشته باشید که کارهای دیگری هم برای انجام دادن دارید و نباید نسبت به مسئولیت ها و وظایف خود کوتاهی کنید. به اندازه ای که برایتان مقدور است برای این شخص وقت بگذارید و بقیه ی وقتتان را به کارهای خودتان اختصاص دهید، در غیر این صورت تا پایان روز حال خودتان از حال او هم بدتر خواهد شد!

 فال روزانه  متولدین مهر

آیا امروز قصد رفتن به خرید را دارید؟ اگر چنین برنامه ای دارید، به احتمال زیاد در طول خرید یک شیء گران قیمت توجه شما را به خود جلب خواهد کرد که برای به دست آوردن آن حاضر به پرداخت هر هزینه ای هستید، اما نمی توانید توجیهی منطقی برای خرید آن پیدا کنید. مواظب باشید که عجولانه تصمیم نگیرید ، اما لزومی هم ندارد ذوق خودتان را بیش از حد لازم کور کنید. اگر فکر می کنید واقعا آن را لازم دارید و پس از مدتی کوتاه آن را گوشه ای نخواهید انداخت پس آن را بخرید. شما معمولا آدمی نیستید که زود در مورد دیگران قضاوت کند، پس امروز هم سعی کنید در مورد هیچ کس تا وقت تمام اطلاعات لازم را در اختیار ندارید قضاوت نکنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

آیا قرار است کسی به خانه تان بیاید؟ اگر مهمانی بدون هماهنگی قبلی بخواهد به منزلتان بیاید شما دچار استرس خواهید شد، چون فکر می کنید که خانه تان به اندازه ی کافی تمیز و مرتب نیست و امکانات لازم برای یک پذیرایی بی عیب و نقص را در اختیار ندارید. شاید بخواهید همه جا را پیش از رسیدن مهمان هایتان برق بیندازید، اما بهتر است خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید. آخر چه لزومی دارد اتاق هایی که هیچ کس اصلا واردشان نخواهد شد را هم تمیز کنید. آن قسمت ها را برای نظافت آخر هفته تان بگذارید و خودتان را چنان خسته نکنید که وقتی مهمانتان از راه می رسد دیگر حال و حوصله ی پذیرایی از او را نداشته باشید.

 

 فال متولدین آذر

امروز ظاهر شما خیلی هم خوب است، اما خودتان اصلا چنین فکری نمی کنید و از نظر خودتان به اندازه ی کافی جذاب نیستید. در واقع امروز یکی از آن روزهایی است که وقتی به آینه نگاه می اندازید یک هیولای زشت و بدترکیب را در مقابل خود می بینید. بدون شک شما دارید اشتباه می کنید، اما چرا برای بهتر شدن حال روحیتان هم که شده کمی بیشتر از همیشه به خودتان نمی رسید؟ این تصور شما از کمبود اعتماد به نفس و دیگر مشکلات عاطفی و روانی سرچشمه می گیرد، اما اگر نمی توانید یک راه حل ریشه ای و درست و حسابی برای این مشکل پیدا کنید حداقل با پوشیدن بهترین لباس ها و رفتن به آرایشگاه حال خودتان را بهتر کنید.

 فال روز متولدین دی

امروز درک برخی مسائل معنوی و یا مفاهیم پیچیده ی علمی برای شما دشوارتر از همیشه به نظر می رسد و احساس می کنید که تلاش هایتان در این راه هیچ فایده ای ندارند. برای فهمیدن این مفاهیم و حل سؤال هایی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند زیاد به خودتان فشار نیاورید، این کار تنها باعث سردرگمی بیشتر شما خواهد شد. در واقع مسئله این نیست که شما توانایی درک این مسائل را ندارید، شاید حتی به خوبی متوجه آنها شده باشید، اما روند تجزیه و تحلیل این اطلاعات در ذهنتان کمی کندتر از همیشه است و تا فردا خواهید دید که موضوع اصلا به آن پیچیدگی که شما فکر می کرده اید هم نبوده است. کمی به خودتان وقت بدهید.

 

 فال متولدین بهمن

اگر در حال حاضر درگیر کار و یا پروژه ای هستید که در ان به خلاقیت و قدرت تخیل خود نیاز دارید امروز نخواهید توانست زیاد روی این قابلیت های خودتان حساب باز کنید. هر بار که سعی می کنید ایده ی جدیدی به ذهنتان برسد در نهایت هیچ چیزی نخواهید یافت. شاید امروز روز چندان خوبی برای پرداختن به این کار نباشد. گاهی باید برای حفظ کیفیت یک کار انجام آن را برای مدتی به تعویق بیندازیم. امروز را با انجام کارهای دیگرتان که نیاز چندانی به خلاقیت و تخیل ندارند بگذرانید، تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد. صبح زود نگاه کردن به تیترهای روزنامه ها را فراموش نکنید، شاید خبر مهمی در آنها باشد که روی زندگی شما هم می تواند تأثیر داشته باشد.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز یکی از دوستانتان از لحاظ مالی به مشکل برخورده است و از شما تقاضای کمک دارد. او لزوما از شما پول نمی خواهد و در واقع بیشتر به توصیه ها و پیشنهادهایتان نیاز دارد. اگر قرار است تصمیمی بگیرد بهتر است که شما برای او تصمیم گیری نکنید. نظرات خود را با او در میان بگذارید و به او نشان دهید که چه چیز به نفعش است و چه چیزی برایش ضرر خواهد داشت، اما تصمیم گیری نهایی را به خود او واگذار کنید. امروز مواظب باشید در ابراز علاقه به عشقتان زیاده روی نکنید، چون این کار نه تنها او را تحت تأثیر قرار نخواهد داد، بلکه باعث ایجاد دافعه نیز خواهد شد! فراموش نکنید هر چیزی تا وقتی به اندازه و به جا باشد ارزشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد