فال روزانه – جمعه 13 دی

فال روزانه 13 دی : دوست عزیز فالوده ای که 13 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما تخیل فوق العاده قدرتمندی دارید، تا حدی که گاهی باعث می شود در چشم دیگران فردی بیش از حد رویاپرداز به نظر برسید. با این حال، این تخیل قوی باعث خواهد شد که در عملی کردن نقشه ها و برنامه هایی که به عهده ی شما گذاشته می شوند قدرت اجرایی بسیار بالایی از خودتان نشان داده و مایه ی رضایت رؤسا و مقامات مافوق خود را فراهم کنید. در نتیجه مسئولیت های بیشتری در محل کارتان به عهده ی شما گذاشته خواهند شد و درآمدتان نیز افزایش خواهد یافت، فقط باید مواظب باشید که اجازه ندهید از شما سوء استفاده بشود. توانایی شما در تکمیل پروژه های بزرگ موفقیت قابل توجهی در زمینه های مختلف زندگیتان و به ویژه در زمینه ی حرفه ای برای شما به همراه خواهد داشت. شما سفرهای بسیاری در پیش خواهید داشت که بیشتر در زمینه ی کاری هستند. دوست های جدید و انسان های تازه ای را به خودتان جذب خواهید کرد که می توانند فرصت های جدیدی را برای شما فراهم کنند. اگر در این میان با شخصی آشنا شدید که باعث شدید شدن ضربان قلبتان شد مواظب باشید عقل و منطق خود را کنار نگذارید.

 فال روزانه متولدین فروردین

شما در فکر جستجو برای یافتن یک شغل جدید برای افزایش درآمد خود هستید، اما به احتمال زیاد نیازی به برداشتن چنین قدم بزرگ و ریسک آمیزی ندارید. به احتمال زیاد خیلی زود در محل کار فعلیتان یک ترفیع رتبه ی غیر منتظره دریافت خواهید کرد که به بهتر شدن وضع معیشتی شما کمک خواهد کرد، یا اگر شغلتان آزاد است در بازار کار شما تغییرات مثبتی پیش خواهند آمد. اگر نگرانی هایتان در رابطه با مسائل مالی را با قرض گرفتن و یا دریافت یک وام بانکی با بهره ی اندک می توانید حل کنید فعلا دست نگه داشته و از برداشتن هر گونه قدم نسنجیده ای در زمینه ی حرفه ای خودداری کنید. زودتر از آنچه فکرش را بکنید قادر به پس دادن این بدهی خواهید بود.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

شما جذابیتی فوق العاده و مهارت های اجتماعی قابل توجهی دارید. مقاومت در برابر این ترکیب اسرارآمیز کاری تقریبا غیرممکن است و تحت شرایط کیهانی موجود این قدرت شما حتی از قبل هم بیشتر شده است. امروز ممکن است به واسطه ی این جذابیت و محبوبیت خود مورد توجه مقامات مافوق خود قرار گرفته و یا به شرکت در جمع هایی دعوت شوید که می توانند فرصت های جدیدی را در اختیار شما قرار دهند. این فرصت ها را به راحتی از دست ندهید و به جای این که از روی خجالت یا تنبلی خودتان را کنار بکشید بیشترین بهره ی ممکن را از این موقعیتی که برایتان فراهم شده است ببرید.

 

 فال امروز متولدین خرداد

امروز از آن روزهایی است که کمی وقت گذراندن در فضای باز و فکر کردن به مسائل مختلف زندگیتان در سکوت و خلوت خودتان می تواند برای شما بسیار خوب باشد. حتی یک پیاده روی نیم ساعته در پارک نزدیک خانه تان هم می تواند به شما کمک کند خودتان را از لحاظ فکری جمع و جور کنید و خستگی کمتری را احساس کنید. شما این اواخر خیلی کار کرده و به خودتان فشار آورده اید و حالا به کمی زمان برای استراحت و تخلیه ی فشارهای روانی این چند وقت اخیر نیاز دارید. خودتان را از داشتن نعمت استراحت کافی و به موقع محروم نکنید، در غیر این صورت خیلی زود احساس کمبود انرژی و بی حوصلگی به سراغتان خواهد آمد.

 فال روزانه متولدین تیر

شما در کار کردن بسیار جدی و با پشتکار هستید و وجدان کاریتان در حدی است که گاهی آنقدر کار می کنید که یادتان می رود برای خودتان هم وقتی بگذارید. داشتن چنین تمرکزی روی کارتان در کوتاه مدت و در مواقع ضروری واقعا قابل تحسین است، اما در دراز مدت اصلا عاقلانه نیست. اگر خودتان را با کار کردن بیش از اندازه از خستگی تلف کنید نه به نفع خودتان خواهد بود و نه به نفع مقامات مافوق و کارفرمایتان! شما باید یاد بگیرید بین کار و مسائل شخصیتان تعادل برقرار کنید و برای هر کدام به اندازه ی کافی وقت بگذارید. حالا که آخر هفته دارد از راه می رسد تمام وقتتان را به خودتان و خانواده تان اختصاص بدهید، در طول هفته به اندازه ی کافی کار کرده اید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما هیچ تلاشی در جهت مخفی نگه داشتن احساسات خود نمی کنید و حتی کوچک ترین تغییرات در احساسات و حالات روحی خود را بیان می کنید. شما می خواهید دوستان و همکارانتان شخصیت واقعی شما را ببینند و درک کنند، اما از طرفی هم این صداقت در بیان احساساتتان باعث می شود احساس آسیب پذیری کنید. از هر گونه تلاشی برای مخفی کردن واقعیت ها خودداری کنید؛ نشان دادن حساسیت ها و ضعف هایتان گاهی برعکس آنچه خودتان فکر می کنید می تواند نشان دهنده ی قدرت شما باشد. امروز احساس می کنید به کمی تنوع و ایجاد تغییرات ظاهری در خانه ی خود نیاز دارید. حالا که وقت دارید از این فرصت استفاده کنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما در بیان افکار خود خیلی دقت می کنید و توجه زیادی به جزئیات دارید چون نمی خواهید سوء تفاهمی پیش بیاید. با این حال ممکن است در تلاش برای معقول و منطقی نشان دادن خودتان دچار خودسانسوری شوید و همه چیز را همان طوری که هست بیان نکنید. شاید داشتن صراحت در کلامتان در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسد و باعث شود احساس ضعف و کمبود کنید، اما باور کنید اگر به احساسات خود اجازه بدهید جریان پیدا کنند نه تنها امروز، بلکه هر روزتان خیلی بهتر از حد تصورتان خواهد شد. امروز شاید ناگهان نسبت به برخی از همسایه های خود علاقه و توجه پیدا کرده و بخواهید با آها ارتباط برقرار کنید، فقط یادتان باشد حد و مرزهای لازم را حفظ کنید.

 فال روزانه  متولدین مهر

شما امروز نسبت به آینده ی خود شور و هیجان زیادی را احساس می کنید و خلاقیت و ابتکار عملتان به کمکتان آمده اند تا شانس شما برای دست یابی به موفقیت را بالا ببرند. با این حال باید مواظب باشید تمرکز کافی روی مسئولیت ها و وظایفی که در حال حاضر به عهده دارید نیز داشته باشید. اگر می خواهید زندگی خود را در جهت مثبت پیش ببرید باید بیکار ننشینید و به جای این که فقط به فکر زمان حال باشید، در جهت رسیدن به اهداف بلند مدت خود تلاش کنید. البته که شرایط همیشه ثابت باقی نمی ماند و موانع غیر مترقبه ای ممکن است سر راهتان قرار بگیرند، اما اگر اراده و پشتکار کافی داشته باشید به همه ی این موانع غلبه خواهید کرد.

 

 فال روزانه متولدین آبان

اگر امروز روز استراحت و تعطیلی شماست هیچ اشکالی ندارد که صبح کمی دیرتر از خواب بیدار شوید، اما اجازه ندهید تمام روزتان به بطالت بگذرد و از وقتتان به خوبی استفاده کنید. امروز عشق و روابط عاطفی برای شما اهمیتی دو چندان پیدا کرده اند. تمام انرژی ها و نشانه ها حاکی از آن هستند که شما و عشقتان در حال حاضر در هماهنگی کامل با هم قرار دارید. هیچ تعجبی ندارد که شما این اواخر خیلی خوب با هم کنار آمده اید. شاید حالا دیگر وقت آن فرا رسیده باشد که قدم مهم بعدی را در رابطه ی خود برداشته و برای آینده ی مشترکتان تصمیم گیری کنید. این که در چه مرحله ای قرار دارید فرقی نمی کند، همیشه یک مرحله بالاتر هم وجود دارد.

 

 فال متولدین آذر

امروز هر کاری که تصمیم بگیرید انجام دهید به احتمال زیاد خیلی خوب پیش خواهد رفت. شما به طور ذاتی انسان جاه طلبی هستید، پس از این فرصت فوق العاده ای که برایتان پیش آمده است نهایت استفاده را ببرید تا اهداف حرفه ای خود را به بهترین شکل ممکن دنبال کنید. خواهید دید که تمرکز قوی و درک صحیحی در رابطه با این که برای پیشرفت بیشتر در زندگیتان چه کارهایی باید انجام شوند دارید. هیچ چیزی در شرایط فعلی نمی تواند مانع شما شود. امروز بعدازظهر سعی کنید با دوستان نزدیکتان دور هم جمع شده و فشار کاری یک هفته ی پر کار و پرتنش را با لذت بردن از مصاحبت با آنها تخلیه کنید.

 فال روز متولدین دی

امروز شما به یکباره پی خواهید برد که یکی از پروژه هایتان که برای مدتی دچار رکود شده بود دوباره در جهت رشد و پیشرفت قرار گرفته است. دیدن این که تمام زحمت هایی که کشیده بودید بی نتیجه نمانده و حالا بالاخره دارند نتیجه می دهند باعث احساس رضایت شما خواهد شد. خوش به حالتان! شما هر موفقیتی که انتظار داشته اید را به دست آورده اید، اما فکر نکنید حالا که همه چیز به این خوبی پیش رفته دیگر نیازی به زحمت کشیدن ندارید، به کوشش و تلاش خود ادامه بدهید تا به موفقیت هایی حتی بزرگتر از این دست پیدا کنید. چند روزی است که خبری از یکی از دوست های نزدیکتان نیست، حال او را جویا شوید، شاید مشکلی برایش پیش آمده باشد.

 

 فال متولدین بهمن

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید نگاهی به خانه و اطراف خود انداخته و به این فکر می کنید که جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد. خوشبختانه شما تمام توانایی ها و خلاقیت لازم برای این کار را دارید و حتی اگر خودتان هم تا به حال به این موضوع پی نبرده باشید مهارت زیادی در تزئین و دکوراسیون دارید. امروز بعدازظهر به احتمال زیاد مهمان هایی به دیدن شما خواهند آمد، پس این که دستی به سر و گوش خانه تان بکشید در چنین موقعیتی ایده ی بسیار خوبی می تواند باشد. با هزینه ای کم می توانید تزئینات جدیدی برای خانه تان درست کنید که حال و هوای بهتری به آن بخشید و حس آرامش بیشتری نیز به خودتان انتقال خواهند داد.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

شما در کار کردن بسیار سخت کوش و جدی هستید و وجدان کاریتان اجازه ی شانی خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها و وظایفتان را به شما نمی دهد. این اواخر هم در جهت انجام این مسئولیت ها زحمت زیادی کشیده و تمام مهارت های خود را به کار گرفته اید. حالا دیگر زمان آن فرا رسیده است که نتیجه ی زحمات خود را ببینید و ثمره ی تلاش هایتان را برداشت کنید. یک خبر خوب برای شما داریم: به زودی یک جهش خیلی بزرگ در زمینه ی حرفه ای خواهید داشت و پیشرفت قال توجهی خواهید کرد. به کار کردن ادامه داده و صبور باشید، نتیجه ی این تلاش خود را خیلی زودتر از انچه انتظار دارید دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد