فال راجت نیر – 8 مرداد

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مقدم (Castor)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:00 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر نتوانستید تمام انتظاراتی که از خودتان دارید را برآورده کنید هم زیاد به خودتان سخت نگیرید. شما نسبت به منافع دیگران احساس مسئولیت می کنید و حاضرید برای کمک کردن به آنها از مسیر خود خارج شوید. خدمت به خلق بسیار ارزشمند است، اما به این شرط که خودتان و زندگیتان را در این مسیر قربانی نکنید. امروز به صورتی غیر منتظره و خیلی سریع پولی به دستتان خواهد رسید که شما را شگفت زده خواهد کرد. این پول می تواند در قالب هدیه ای ارزشمند و یا پس گرفتن قرضی که به این زودی انتظار بازگشت آن را نداشته اید باشد. بهتر است در خرج کردن این پول احتیاط کرده و حداقل بخشی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : راعی (Errai)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:08 صبح ، 22:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ممکن است ناراحتی هایی در خانه و یا محله تان به وجود بیاید که باعث شوند به صورت ناگهانی و بدون این که حتی مقصد بعدیتان را انتخاب کرده باشید تصمیم بگیرید به جای دیگری نقل مکان کنید. شاید بهتر باشد کمی دست نگه دارید تا این وضعیت برطرف شود؛ بعدا اگر دیدید هیچ راهی جز جابجایی ندارید دست به کار خواهید شد وگرنه چرا بیهوده برای خود دردسر بتراشید. در رابطه عاطفیتان موضوعی که خیلی بی تفاوت از کنار آن رد شده بودید ممکن است ناگهان اهمیت زیادی پیدا کرده و مورد بحث قرار بگیرد و حتی منجر به دعوا شود. انتظار نداشته باشید این بحث بلافاصله فیصله پیدا کند و فقط هر کاری از دستتان برمی آید برای بهتر شدن اوضاع انجام دهید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مؤخر ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:02 صبح ، 22:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز مکن است خبرهای بدی در رابطه با کارتان بشنوید، البته خبری که شما می شنوید به طور مستقیم به شما ارتباط پیدا نمی کند و می تواند راچع به تغییراتی در سلسله مراتب و یا استعفای ناگهانی یکی از مدیران باشد که باعث می شود شما و همکارانتان به صورت مقطعی نگرانی هایی در رابطه با امنیت کاری خود احساس کنید، اما این نگرانی ها بیهوده هستند و اگر کارتان را به خوبی انجام دهید هیچ مشکل یا خطری شما را تهدید نخواهد کرد و شاید حتی پیشرفت هم بکنید. امروز تا زمانی که احساس امنیت عاطفی نداشته باشید حاضر نخواهید بود ریسک کرده و به طرف مقابلتان ابراز علاقه کنید. اگر هنوز رابطه ای شکل نگرفته بد نیست کمی احتیاط کنید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : تُرَیس ( Tureis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:03 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز خودتان به اندازه کافی سرتان شلوغ است، با این حال هنوز هم به دنبال انجام کارهای دیگری هستید که در واقع فقط حواستان را از انجام کارهای اصلیتان منحرف می کنند. بهتر است تمام انرژی خود را روی انجام کارهای بیشماری که در انتظارتان هستند متمرکز کنید و نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت نباشید. یک کار کامل شده بهتر از ده کار نیمه تمام است! امروز عشق در نگاه اول به نظرتان اصلا عجیب نخواهد آمد و با شخص تازه ای روبرو خواهید شد که بلافاصله شما را به خود جذب می کند. شاید رابطه ای جدی بین شما شکل بگیرد و شاید هم نگیرد، اما در هر حال برای مدتی طولانی این فرد را به یاد خواهید داشت.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 93%
🌠 ستاره اقبال : جَون ( Alioth )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:46 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز افکار عجیب و غیبی به سرتان می زنند و شک و تردیدهایی در رابطه با خودتان و ارزش های وجودیتان در شما ایجاد خواهند کرد که از شخصی مثل شما بعید است. شاید بهتر باشد ذهنتان را روی افزایش دادن درآمد و به تبع آن اعتماد به نفستان از طریق تلاش و کوشش بیشتر و داشتن تفکر تحلیلی متمرکز کنید و زندگیتان را به تعادل برسانید؛ با این حال ترجیح می دهید انتخاب هایی غافلگیر کننده داشته باشید. خلاقیت خود را به کار بگیرید اجازه ندهید محدودیت هایی که خودتان برای خود ایجاد کرده اید و یا محدودیت های اجتماعی مانع بروز این خلاقیت شوند. وقتی بتوانید از ترس هایتان فراتر بروید به احساس آزادی خواهید رسید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 87 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : تیمین ( Theemin )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما همیشه به دنبال کیفیت در انجام کارها و فردی کمال گرا هستید، اما اکنون فرصتی برایتان به وجود آمده که به شما اجازه می دهد این ایده آل گرایی را کنار گذاشته و به زندگی به دید روندی رو به پیشرفت نگاه کنید که در آن پیشرفت و تکامل تنها به صورت تدریجی امکان پذیر خواهد بود. امروز ممکن است اطلاعات ارزشمند و جالبی را از طریق تکنولوژی مدرن به دست بیاورید. این اطلاعات جدیدی که احتمالا از طریق اینترنت به دست خواهید آورد شما را به مطالعه در مورد علوم مختلف و مسائل معنوی و متافیزیکی جذب خواهند کرد. شاید بهتر باشد به صورت گروهی به مطالعه در این زمینه بپردازید تا نتایج بهتری به دست بیاورید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بَقّار ( Nekkar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:18 صبح ، 22:01 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که قلبا می دانید فرصت هایی فوق العاده در انتظار شما هستند سرعت کم روند پیشرفتتان در حال حاضر شما را عصبی و سردرگم کرده است. اگر راستش را بخواهید این هراس شما از شکست است که دارد رسیدن شما به موفقیت را به تعویق می اندازد اما بسیاری این نگرانی ها بی دلیل و تنها بر اساس اتفاقات بد گذشته هستند که هیچ ارتباطی با شرایط فعلی ندارند. اگر همچنان پشت سرتان را نگاه کنید نخواهید توانست در مسیر پیش رویتان به درستی پیش بروید. شاید امروز به فکر سرمایه گذاری به صورت آنلاین و یا در زمینه تکنولوژی باشید، فعلا بخت با شما یار است، هر کاری که صلاح می دانید را انجام دهید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : پس‌پای ( Tejat Posterior )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 90 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:52 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ناگهان چشم باز کرده و می بینید که در مرکز توجه قرار گرفته اید و از این مسئله اصلا خجالت نمی کشید و خیلی هم از وضعیت به وجود آمده خوشحال هستید و دلتان می خواهد تا جای ممکن طول بکشد، اما به هیچ قیمتی حاضر نیستید برای حفظ این تحسین و توجه ارزش ها و خط قرمزهایتان را فراموش کنید. دنیای این روزهای ما به اندازه کافی منتقد دارد، به جای سرکوب کردن دیگران سعی کنید با تشویق کردن آنها زمینه پیشرفتشان را فراهم ساخته و به آنها انگیزه بدهید. امروز اتفاق های عجیب و غریب و پیش بینی نشده ای در انتظارتان هستند، حتی شاید با یک نگاه عاشق بشوید! در دنیای ما هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : تایجیتا ( Taygeta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در حال حاضر برداشتن قدم هایی آرام و حساب شده مطمئن ترین راه ممکن برای رسیدن به موفقیت است. البته شما می توانید با پذیرفتن مسئولیت های بیشتر و به عهده گرفتن نقش های مدیریتی فرصت فوق العاده ای برای پیشرفت حرفه ای خود فراهم کنید. همچنین کسب مهارت های تازه می تواند لیاقت و اعتماد به نفس شما را برای بهتر کردن وضعیت کاریتان بالا ببرد. به ایده هایی که به سرتان می زنند حتی اگر در نگاه اول کمی دور از ذهن و عجیب می رسند احترام بگذارید، زیرا این ایده ها می توانند نتیجه های خیلی موثری داشته باشند.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان شمالی ( Batentaban Borealis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز نیاز شدیدی به ماجراجویی احساس می کنید و دلتان می خواهد سفری ناگهانی به مقصدی ناشناخته، آشنایی با افراد جدید که کارهای جالبی می کنند، یا امتحان سرگرمی های جدید هیجانی مثل بانجی جامپینگ را تجربه کنید. کمی هیجان و تنوع در زندگیتان خیلی هم خوب است، اما باید ببینید چه چیزی تا این حد شما را خسته و دلزده کرده که به دنبال چیز تازه ای در زندگیتان هستید و هر جای زندگی که رکودی دیدید خودتان را از آن نجات دهید. امروز تعادل ایجاد کردن بین تواضع و بزرگ نمایی کردن برای شما کار سختی است با این حال شما توانایی انجام هر کاری را دارید و این تنها مرگ است که هیچ راه چاره ای ندارد!

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان جنوبی ( Batentaban Australis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : درس هایی که در حال حاضر دارید می گیرید کمی برایتان دشوار هستند و ممکن است برخی از باورهای مهم شما را به چالش بکشند. با این حال در نهایت درک بهتری از خودتان و اهدافتان چه در زمینه شخصی و چه حرفه ای خواهید داشت. شما به خوبی خواهید توانست طوفان تغییرات را پشت سر بگذارید، نکته ای که اهمیت دارد این است که بیشتر روی زمان حال و کارهای که لازم است انجام دهید تمرکز کنید و خیلی نگران این که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد نباشید. فرصتی که در محل کارتان برایتان پیش خواهد آمد را راحت از دست ندهید، خیلی از همکارانتان در حسرت به دست آوردن چنین موقعیتی به سر می برند.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بُنزه ( Sadalsuud )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:10 صبح ، 22:40 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حاضرید برای برآورده کردن انتظارهای دیگران دست به هر کار محیر العقولی بزنید و بخاطر نیازی شدید ولی غیر قابل توضیح در وجودتان حس می کنید برای این که به آنها نشان دهید با آنها برابر هستید باید هر کاری که از دستتان برمی آید انجام دهید. با این حال برای بار هزارم باید به شما یادآوری کنیم که شما هیچ نیازی به این که خودتان را به دیگران ثابت کنید ندارید، تنها کسی که باید شما را باور کند خودتان هستید. اگر اینجای کار را درست کنید بقیه چیزها خودشان روبراه خواهند شد. امروز ممکن است نسبت به عقاید و رفتارهای طرف مقابلتان نگاهی بسیار انتقادی داشته باشید، اما یادتان باشد که برخی اختلاف نظرهای جزئی را می توان نادیده گرفت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد