فال راجت نیر – 8 اسفند

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 

 

☣️♑️ زاده ژانویه ( متولدین روز های 11دی تا 11 بهمن ) ♒️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 73 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای یمانی (Sirius)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:33 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ممکن است نظرات دیگران شما را دلسرد و ناراحت کنند. رفتار آنها به نظر شما گستاخانه و اشتباه به نظر می رسد. شاید به همین دلیل رفتار معمول خود را کنار گذاشته و شروع کنید به گوشه و کنایه زدن به دیگران و با رفتار و کارهایتان زمینه دلخوری آنها را فراهم کنید. این رفتار شما احتمالا نتیجه سرکوب کردن احساسات و انرژی درونیتان است. مواظب باشید خودتان رفتارهایی که در واقع از آنها متنفر هستید و در دیگران مورد انتقاد قرار می دهید را از خود بروز ندهید. برای فراموش کردن این احساسات منفی از اول صبح برای یک شب خیلی خوب همراه با کسی که دوست دارید و به شما آرامش می بخشد برنامه ریزی کنید و نگذارید هیچ چیزی این حال خوبتان را خراب کند.

 

 

☣️♒️زاده فوریه ( متولدین روز های 12بهمن تا 9 اسفند ) ♓️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 73 تا 77%
🌠 ستاره اقبال : اَگَست (Canopus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 75 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 22:19 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : بدون آن که خودتان تلاش زیادی بکنید خیلی چیزها باب میلتان پیش خواهند رفت. انگار همه چیز، به ویژه مسائل مربوط به روابط عاطفیتان، دارد همان طوری که شما می خواهید پیش می رود و به همین دلیل هم برایتان سخت است که بخواهید یک جا بنشینید.پس از فرصتی که پیدا کرده اید نهایت استفاده را ببرید. فعالیت های خیرخواهانه و کمک به خیریه ها و امثال آنها به شما آرامش روحی خواهد بخشید، پس کمکی هرچند کوچک را حتما در برنامه خود قرار دهید. سعی کنید با کسانی ارتباط برقرار کنید که به شما در بهتر شدن کمک کرده و درس زندگی به شما بدهند. این روابط حتی در پیشرفت رابطه عاطفیتان مؤثر خواهند بود.

 

 

 

☣️♓️ زاده مارچ ( متولدین روز های 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : آلفا شلیاق (Vega)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:50 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : رفتارهای سرسختانه یک نفر نسبت به اطرافیان و موقعیت ها ممکن است در ابتدا باعث تعجب شما بشود و چندان از رفتارهای او خوشتان نیاید، ولی بعدا خواهید دید که در واقع درس خیلی مهمی می توانید از این فرد بگیرید. رفتارهای او را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید تا ببینید که شما هم اگر می خواهید موفق باشید باید بتوانید تا حدودی این رفتارهای جسورانه را از خود نشان دهید. این موضوع به ویژه در زمینه مسائل عاطفی و عشقی صدق می کنید. اگر اصول و ارزش های قدیمی خانوادگی باعث می شوند که آن طور که باید و شاید برای عشقتان از خودتان مایه بگذارید، دیگر وقت آن فرا رسیده است که با مشت بر روی میز کوبیده و حرفتان را به کرسی بنشانید.

 

 

 

☣️♈️ زاده آوریل ( متولدین روز های 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : آلفای ارابه‌ ران (Capella)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 73 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 22:48 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما قدرتتان را از شناختن خودتان به دست خواهید آورد. هیچ کس دیگری مثل شما نیست، پس روی توانایی هایتان تمرکز کنید و کارهایی که تنها شما می توانید انجام دهید را به انجام برسانید. شجاعت بسیار زیادی در وجود خود احساس می کنید که شما را تشویق می کنند ریسک هایی بکنید که پیش از این حتی به ذهنتان هم خطور نمی کرده اند. فرصت هایی در انتظارتان هستند که دیگران از آنها بی بهره اند. امروز ترس از شروع یک کار و یا پذیرش مسئولیت های جدید شما را در بر گرفته است. شما در زمینه کاریتان توانایی پذیرش مسئولیت بیشتر را دارید و تنها باید جسارت این کار را پیدا کنید. تنها چیزی که می تواند مانع موفقیت شما بشود ترس شماست. یادتان باشد که ترس تنها چیزی است که باید از آن بترسید!

 

☣️♉️ زاده می ( متولدین روز های 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 75 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : ظُلمان (Centauri)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:39 صبح ، 22:58 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید در تمام زمینه های مختلف زندگیتان از خودتان بپرسید: چرا من؟! به نظرتان می رسد که همه به غیر از شما هر چیزی که می خواهند را دارند. ولی شاید در واقع دارید زیادی به خودتان گیر می دهید. شما برای خودتان استانداردهایی بالا دارید و این خیلی خوب است. با این حال باید این را نیز به یاد داشته باشید که رسیدن به اهداف کوچک کار ساده ای است، ولی شما بزرگترین کوه ها را می خواهید جابجا کنید و این کار به زمان و انرژی بسیاری نیاز دارد. پس تا می توانید صبور باشید. حتی اگر یک قهرمان المپیک هم بودید امروز در خط آغاز مسابقه به قابلیت های خود و میزان تمرینی که داشته اید شک می کردید. آیا واقعا نیاز به تمرین بیشتر دارید؟ آیا باید قابلیت هایتان را افزایش دهید؟ خوب به این سوال ها فکر کرده و جواب آنها را بیابید.

 

 

 

☣️♊️ زاده ژوئن ( متولدین روز های 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : نگهبان شمال (Arcturus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:39 صبح ، 22:44 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر آن عکس العملی که انتظارش را دارید دریافت نکنید احساس سرخوردگی خواهید کرد. با این حال سعی کنید وقت زیادی را به فعالیت های اجتماعی اختصاص دهید و قدردانی خود را به کسانی که همیشه و در مراحل سختی در کنارتان بوده اند نشان دهید. شما از لحاظ احساسی در اوج هستید و خود را همچون عقابی تیزپرواز احساس می کنید. امروز رفتارتان ممکن است خود خواهانه و غریزی باشید، ولی هیچ اشکالی ندارد. ببینید غریزه تان شما را به کجا خواهد کشاند. احساسات درونی خود را هیچ گاه سرکوب نکنید، چرا که آنها راه را به شما نشان خواهند داد. به ویژه در زمینه عشق و احساسات اکنون باید بر اساس آنچه که قلبتان به شما می گوید پیش بروید و رویاهایتان را دنبال کنید.

 

 

 

 

☣️♋️ زاده ژوئیه ( متولدین روز های 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:02 صبح ، 22:47 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : احساس می کنید که امروز انرژی تان برای در دست گرفتن کنترل زندگی خود بسیار بالاست و همینطور هم است. این بدین معناست که احتیاج دارید برخی موانع را از سر راه خود بردارید و برخی افراد نیز شامل این موضوع می شوند. از این که برای به دست آوردن خواسته های خود دست به کار شوید ترسی به دل راه ندهید. عمل های شما خیلی بلندتر از کلماتتان حرف می زنند. اگر احساس می کنید که زمان خیلی سریع دارد پیش می رود و دارید از آن عقب می مانید تقویم پیش رویتان را پاک کنید، از تک تک لحظه هایتان لذت ببرید. نگذارید ترس از دست رفتن روزها باعث شود از آنها بهره کافی را نبرید. امروز خیلی جذاب به نظر می رسید، اگر مجرد هستید این موضوع شانس پیدا کردن عشق زندگیتان را بالا خواهد برد.

 

 

☣️♌️ زاده اوت ( متولدین روز های 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 75 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی ( Canis Minoris )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:21 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اکنون برای شما زمانی بحرانی است و احساس می کنید که دنیا دارد روی سرتان خراب می شود. با تمام وجود دارید تلاش می کنید که دنیایتان روی سرتان خراب نشود و یک جورهایی احساس می کنید که تنها خودتان مسئول حفاظت خود در برابر این وضعیت هستید. یادتان باشد شراکت بدین معناست که یک نفر دیگر نیز وجود دارد که در نجات شما از این وضعیت مسئول است. انگار امروز از جذابیت جادوییتان خبری نیست و نمی توانید دیگران را آنطور که می خواهید تحت تاثیر قرار دهید. با این حال سعی کنید وقت زیادی را به فعالیت های اجتماعی اختصاص دهید و قدردانی خود را به کسانی که همیشه و در مراحل سختی در کنارتان بوده اند نشان دهید.

 

 

 

☣️♍️ زاده سپتامبر ( متولدین روز های 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 72 تا 77%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه ( Betelgeuse )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 23:07 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر موضوعی وجود دارد که باید با آن مواجه شوید از رویارویی با آن طفره نروید. همین حالا وقت آن رسیده است که به این موضوع رسیدگی کنید. شما مجبور نیستید پاسخگوی ارزش های فرهنگی اجتماع باشید و کارتان را بر اساس آنها پیش ببرید. اگر چنین احساسی داشته باشید هیچ گاه نسبت به خودتان و کارهایی که انجام می دهید احساس خوبی نخواهید داشت. امروز دلتان می خواهد زمانتان را به کارهای مفید و بامعنی بگذرانید و برای افراد بی ارزش و بیهوده وقتی ندارید. اگر کسی ذهن شما را به خود مشغول کرده است، در صورت اطمینان از انتخاب خود شجاعت این را داشته باشید که پا پیش گذاشته و احساستان را با طرف مقابل در میان بگذارید.

 

 

☣️♎️ زاده اکتبر ( متولدین روز های 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر ( Achernar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 76 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:12 صبح ، 23:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز همراهی با دوستانتان و کسانی که دوست دارید و حرف زدن با آنها برای شما بسیار خوشایند خواهد بود. با آنها در مورد احساسات و خاطراتتان صحبت کنید. چنانچه با عشقتان حرف بزنید موضوعاتی مطرح خواهند شد که تا کنون نمی دانسته اید و این مسئله باعث استحکام بیشتر رابطه شما خواهد شد. شاید برخی از حرف هایی که گفته می شوند شما را غافلگیر کنند، ولی صداقت و محبت رابطه شما را خیلی بهتر خواهد کرد. شاید متوجه شده باشید که در رابطه شما، در خود شما و یا عشقتان یک چیزی کم است. ممکن است ریشه این مشکلات در عدم استقلال و خودکفایی باشد. در هر حال سعی کنید ابتدا ریشه مشکل را یافته و سپس دست به عمل بزنید.

 

 

 

☣️♏️ زاده نوامبر ( متولدین روز های 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 75 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس ( Agena )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:39 صبح ، 23:25 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز احساس خیلی خوبی ندارید و احساس می کنید که از لحاظ روحی و عاطفی دچار ضعف شده اید. از طرفی احساس می کنید که دیگران نسبت به وضعیت شما بی تفاوت هستند و این موضوع شما را بیشتر از همیشه ناراحت می کند. اکنون زمان خوبی برای اتکا به دیگران برای حل کردن مشکلاتتان نیست. قبل از آن که از خانه بیرون بروید زره به تن کرده و خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. ممکن است امروز رفتارهای آزار دهنده ای از جانب دیگران ببینید، ولی نباید بگذارید این موضوع شما را آزار بدهد. به نظر می رسد که امروز هوا طوفانی است و ابر سنگینی بر مکالمات سایه انداخته است و مخالفت هایی ناگفته باقی مانده اند. اگر وعده ای به شما از سوی کسی شد روی آن حساب کنید ، برایتان محقق می شود.

 

 

☣️♐️ زاده دسامبر ( متولدین روز های 10 آذر تا 10 دی )♑️☣️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 71 تا 76%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب ( Aquilae )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:47 صبح ، 22:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : همین حالا دست به کار شوید. شما ایده های فوق العاده ای دارید. در واقع در حال حاضر سخت ترین کاری که باید انجام دهید این است که انتخاب کنید ابتدا کدام یکی از آنها را عملی کند. فعالیت هایی که خلاقیت شما را مورد استفاده قرار می دهند بیش از هر چیز دیگری برایتان جذابیت دارند. شما فردی احساساتی و مهربان هستید، ولی این بدان معنا نیست که از شجاعت و جسارت بی بهره اید. این را بدانید که شما فردی شجاع هستید، پس با تمام توانتان به دنبال خواسته هایتان رفته و به چیزی کمتر از آن رضایت ندهید. شما خیلی خوب می دانید که ترس از جلو رفتن در رابطه باعث به نابودی کشیدن آن خواهد شد. امروز وقت آن رسیده است که کمی ریسک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد