فال راجت نیر – 7 بهمن

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما به خوبی می دانید چطور باید جذابیت خود را به کار بگیرید تا به آنچه می خواهید برسید، ولی امروز دارید با آتش بازی می کنید و خودتان را در وضعیتی گیر می اندازید که مقابله با آن فراتر از حد توان شماست. ممکن است احساسات یک نفر را به گونه ای برانگیزید که آمادگی روبرو شدن با آن را ندارید یا خودتان را درگیر بحث هایی کنید که نمی توانید در آنها موفق باشید. کمی احتیاط به شما کمک می کند خودتان را در مخمصه نیندازید و روز بی دردسری را پشت سر بگذارید. سعی کنید تمام حرف هایی که چند وقت گذشته باعث ایجاد دلخوری بین شما و همسرتان شده اند را فراموش کنید. زمان نزدیکی و صمیمیت دوباره شما فرا رسیده است، حرف هایتان را همراه با نشان دادن احساساتتان به او بزنید.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید نقشه ها و برنام هایتان کاملا مشخص باشند و بدانید چه می خواهید و چه کار می خواهید بکنید، ولی ممکن است یک نفر با زیر سوال بردن ارزش هایتان اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. دفاع از افکار و عقایدتان امروز برای شما کار ساده ای نخواهد بود و موفقیت چندانی در انجام این کار به دست نخواهید آورد؛ پس خودتان را درگیر این بحث ها نکنید و روی هدفتان متمرکز شوید و انرژی خودتان را صرف رسیدن به آن بکنید. حالا که قصد ازدواج با عشقتان را دارید دیگر تأمل جایز نیست و وقت آن رسیده است که دست به کار شده و در مورد این مسئله تصمیم گیری کنید. این کار به رشد رابطه شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : نسبت به خطاها و کمبودها و نقص هایی که دارید بیش از اندازه سخت گیرانه برخورد نکنید، هیچ انسانی کامل نیست و همه ما نواقصی داریم. ممکن است چند هفته گذشته را به بررسی باورها و اعتقاداتتان گذرانده باشید، اما به زودی وضعتان خیلی بهتر خواهد شد و تکلیفتان را با خودتان معلوم خواهید کرد و خواهید فهمید که از زندگی چه می خواهید و باید چکار کنید. رابطه عاطفی شما حالت راکد به خود گرفته است؟ دارید نقش کسی را بازی می کنید که خود واقعی شما نیست؟ حرف بزنید! سکوت نکنید، اینطوری هیچ چیزی حل نخواهد شد. اگر احساس می کنید این گونه می توانید عمر رابطه تان را طولانی تر کنید و یا از بحث ها و درگیری ها در امان بمانید اشتباه می کنید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : فشاری که این اواخر روی خود احساس می کرده اید کم کم دارد برطرف می شود و دیگران انتظارات کمتری از شما دارند و ذهنتان به آرامش رسیده است. همین باعث شده است که کنترل احساساتتان برای شما راحت تر شده و بتوانید بهتر با دیگران کنار بیایید. سعی نکنید مسائلی که هنوز پابرجا هستند را به زور حل کنید، گذشت زمان این مشکلات را برطرف خواهد کرد. اگر بین شما و عشقتان سوءتفاهمی ایجاد ناراحتی کرده است اکنون بهترین زمان برای حرف زدن راجع به آن و حل کردن مشکل است. این آخر هفته را همراه با عشقتان در خانه بمانید و پس از یک هفته شلوغ کاری حسابی استراحت کنید و خودتان را برای روزهایی شلوغ و پر کار آماده کنید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما می خواهید که همه بدانند چقدر باهوش هستید و چقدر می توانید برای اطرافیانتان سودمند باشید. ولی افکارتان آنقدر درگیر هستند که نمی توانید حتی روی یکی از آنها متمرکز شوید و همین باعث می شود که به خودتان و افکارتان شک کنید. به جای این که به فکر تحت تاثیر قرار دادن دیگران باشید سعی کنید افکار بیهوده را از خودتان دور کنید تا بتوانید با ذهنی باز روی مسائل مهم تمرکز کنید. وقت آن رسیده است که از بین تمام موقعیت هایی که دارید یک نفر که دوست دارید را انتخاب کنید و نسبت به او متعهد شوید، نمی شود تا همیشه همینطور بلاتکلیف بمانید. اصلا خجالت نکشید و احساسات خود را با شجاعت تمام با او در میان بگذارید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز عقاید و باورهایتان ممکن است باعث شوند بین شما و دیگران تنش های بیهوده ای به وجود بیایند. اطرافیانتان یا افکار و ایده های شما را درک نمی کنند و یا می خواهند شما را وادار به پذیرش افکار و عقاید خودشان کنند، ولی شما علاقه ای به بحث در مورد اسرار جهان ندارید و نسبت به عقاید معنوی خود اعتقادی راسخ و تغییر ناپذیر دارید. شما تا وقتی که خودتان نخواهید مجبور نیستید در مورد مسائل شخصیتان با هیچ کسی صحبت کنید. اگر فکر می کنید باید وقت بیشتری را در کنار عشقتان باشید حالا که آخر هفته رسیده است چرا یک سفر کوتاه مدت و یا یک پیک نیک عاشقانه ترتیب نمی دهید؟ اگر امکان هیچ کدام وجود ندارد یک شام رمانتیک دونفره هم کفایت می کند.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما توانایی فوق العاده ای در جذب ثروت، قدرت و عشق دارید. مواظب آرزوهایی که می کنید باشید، چرا که به احتمال خیلی زیاد این آرزوها به زودی برآورده خواهند شد. البته فکر نکنید قرار است معجزه ای اتفاق بیفتد، فقط اگر شما تلاش و کوشش لازم را انجام دهید کیهان نیز برای به دست آوردن خواسته هایتان با شما همکاری خواهد. تا جای ممکن خودتان را از روابط عاطفی مسموم که تنها برای شما تنش و چالش به همراه دارند دور نگه دارید. در خانواده ممکن است بحث هایی به وجود بیایند که شما نمی دانید باید در آنها با کدام جبهه همراه شوید، سعی کنید بی طرف باقی مانده و خودتان را از این بحث ها دور نگه دارید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : کارهایی که این اواخر کرده اید و زحمت هایی که کشیده اید امروز دیده خواهند شد و بخاطر آنها مورد تشویق و تحسین دیگران قرار خواهید گرفت. این موضوع به شما انگیزه ای بیشتر برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان خواهد بخشید و شما را آماده خواهد کرد که هفته آینده را با توان و انرژی بیشتری آغاز کنید. به صحت حرف های مثبتی که دیگران در مورد شما می زنند شک نکنید و به تلاش خود ادامه داده و الگویی موفق برای سایرین باشید. شما دارید بیهوده خودتان را برای مسائل کوچک ناراحت می کنید. در کنار کسی که دوست دارید کمی تفریح کرده و میزان فشار و استرسی که به خودتان وارد می کنید را کاهش داده و به خودتان کمی استراحت بدهید.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اوضاع ناگهان و بی آن که انتظارش را داشته باشید تغییر کرده است و تصمیماتی که تا دیروز خیلی راحت به نظر می آمدند حالا برایتان به سختی فتح کردن قله اورست شده اند. با این حال سیستم راهنمای درونتان خیلی بهتر از آن چیزی که خودتان فکر می کنید می تواند کار کند. اگر عقل و منطقتان در حال حاضر آن طوری که لازم است شما را یاری نمی کنند نگران نباشید، قدرت درونتان شما را به راه درست هدایت خواهد کرد. اگر نسبت به تغییرات ذهنی باز و پذیرنده داشته باشید اثرات مثبتی روی آینده خود خواهید گذاشت. شما به اطرافیان خود توجه زیادی دارید ولی گاهی بیش از اندازه خودتان را درگیر کارها و زندگی آنها می کنید؛ بگذارید هر کسی سرش به کار خودش باشد.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز به هر جا که نگاه می کنید فقط زیبایی را می بینید و خوبی ها و توانایی های کسانی که می بینید را درک می کنید. شاید به نظر بعضی ها نگرش فعلی شما بیش از اندازه ساده انگارانه باشد، ولی آنها سخت در اشتباهند و شما در حال حاضر این توانایی را دارید که از طریق حس درونی خود چیزهایی را ببینید که از آنها پوشیده هستند. شما فرصت ها و احتمال های موجود در هر موقعیتی را دیده و می توانید از میان آنها راهی برای پیشرفت پیدا کنید. اجازه ندهید دیگران با حرف هایشان شما را از رویاها و اهدافتان منصرف کنند و تا زمان رسیدن به خواسته هایتان دست از تلاش برندارید؛ شما چیزهایی را می بینید که دیگران بصیرت کافی برای دیدن آنها را ندارند!

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر امروز را در کنار خانواده و جمع های کوچک دوستانه بگذرانید حس خیلی خوبی خواهید داشت، ولی شرکت کردن در جمع های شلوغ که غریبه ها هم در آنها حضور دارند در حال حاضر اصلا برایتان خوشایند نیست و احساس خجالت و غریبگی می کنید. نسبت به انتقادهایی که از شما می شود خیلی حساس هستید زیرا تفکر منفی به سرعت و به شدت روحیه تان را بهم می ریزد. همین یکی از دلایلی است که سعی می کنید از دیگران فاصله بگیرید و برای آرامش ذهنتان روابط خود را محدود کنید. بهتر است به جای این کار کمی انتقادپذیرتر باشید و سعی کنید نسبت به انتقادات سازنده انعطاف پذیر و نسبت به انتقادات مغرضانه و بیهوده بی تفاوت باشید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ممکن است سعی کنید کارهای بسیاری را در زمانی محدود انجام دهید. این کار باعث می شود ندانید از کجا باید شروع کنید و هر لحظه سراغ یکی از این کارها رفته و در نهایت هم بیشتر آنها را نیمه کاره بگذارید. از ابتدای روز سعی کنید برنامه ای منطقی برای روزتان داشته باشید و قدم به قدم و بر اساس اولویت هایتان پیش بروید. اگر کسی از شما تقاضایی داشت که مستلزم ایجاد تغییر در برنامه هایتان بود، به ویژه اگر کارهای خودتان برایتان اهمیت و فوریت بیشتری دارند، بهتر است کمی «نه» گفتن را تمرین کنید. حذف کردن کارهای اضافه و غیرضروری به شما کمک می کند کارهای اصلیتان را انجام داده و در پایان روز احساس رضایت و آرامش داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد