فال راجت نیر – 3 دی

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 71 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای یمانی (Sirius)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:19 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز از نظر روحی در شرایط خوبی به سر نمی برید. دلیل خاصی هم برای این حالت شما وجود ندارد، اما نگران نباشید زیرا همه چیز به شرایط عادی خود باز خواهد گشت. در این مدت سعی کنید از افرادی که به شما استرس می دهند دوری کنید. ورزش کردن را به دلیل این که موجب آرامش می شود، به شما پیشنهاد می کنیم. سعی کنید انرژی خود را روی کاری بگذارید که به آن علاقه دارید. اگر قبل از شروع کاری که می خواهید انجام دهید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید، هم از وقت تان نهایت استفاده را کرده و هم به مشکلات غیرمنتظره دی مسیر برخورد نخواهید کرد.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : اَگَست (Canopus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 22:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : یکی از اعضای خانواده تان در مسائل مالی یا حتی در محیط کار خود به مشکل بر خورده و این موضوع شما را نگران کرده است. تا جایی که می توانید سعی کنید با حرف های خود او را آرام کنید اما از او انتظار نداشته باشید تا به حرف های شما عکس العمل نشان دهد. کلمات شما به موقع تاثیر مثبت خود را خواهد گذاشت. اگر با شریک زندگی خود به مشکل برخورده اید، سعی کنید حرف دل خود را به زبان بیاورید. مشکل شما این است که هیچ کدام تان حاضر نیستید کمی انعطاف پذیرتر باشید. اما یادتان باشد تا به توافق نرسید هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 72 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا شلیاق (Vega)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 23:19 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : یکی از خانم های اطراف تان از شما به شدت ناراحت و دلگیر شده است. در حال حاضر شما نمی توانید او را آرام کنید بنابراین بهتر است حرف های خود را بزنید و کمی عقب نشینی کنید، اصرار مدام می تواند عکس العملی مخالف دهد. مطمئن باشید که او به زودی به حقیقت ماجرا پی خواهد برد و دوباره به سمت تان کشیده خواهد شد و حتی از شما عذرخواهی خواهد کرد. مدت هاست از موضوعی که رابطه عاطفی شما را درگیر کرده، فاصله گرفته اید اما امروز مجبورید با آن برخورد کنید. نگران نباشید زیرا اگر بخواهید به موفقیت برسید باید قدرت برخورد با هر شرایطی را داشته باشید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : آلفای ارابه‌ ران (Capella)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:21 صبح ، 22:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : مشکلی بین شما و یکی از دوستان تان پیش آمده است. ممکن است دلیل آن پولی باشد که دوستتان از شما قرض کرده اما قادر به پرداخت آن نیست یا حتی برعکس. اگر در چنین شرایطی به سر می برید، سعی کنید با صحبت کردن به یک نتیجه مشترک برسید که هر دوی شما را راضی نگهدارد. اگر عصبانیت را کنار بگذارید، هر دوی شما به مراد دل خود خواهید رسید. آرامش خود را حفظ کنید تا همه چیز به خوبی پیش رود. اگر فردی هستید که اول حرف می زنید بعد راجع به آن می اندیشید، باید بگوییم که این عادت ممکن است برایتان دردسرساز شود پس اول خوب راجع به چیزی که می خواهید به زبان بیاورید فکر کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : ظُلمان (Centauri)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:14 صبح ، 23:35 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر مدیر شما یک زن است، بهتر است در چنین روزی از او دوری کنید زیرا او در شرایط خوبی به سر نمی برد. سعی کنید در محیط کار سخت کوش تر بوده و به دیگران روی خوش نشان دهید. شما با سیاست خود می توانید در هر کاری موفق شوید. ممکن است فردی با حرف های خود شما را ناراحت کند، سعی کنید آنها را نشنیده بگیرید و سرتان به کار خودتان باشد. آرامش خود را حفظ کنید و اجازه ندهید سختی که در ظاهر هر کاری است شما را از قدم برداشتن به سمت اهداف تان منع کند. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل برخورده اید، به تعویق انداختن و حرف نزدن در مورد آن، شما را به هیچ کجایی نخواهد رساند. مطمئن باشید که گفتگو نتیجه خوبی برایتان به همراه خواهد داشت.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : نگهبان شمال (Arcturus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:50 صبح ، 22:01 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : سفری در پیش دارید اما مراقب باشید زیرا ممکن است به دلیل کم بودن وقت، یادتان رود همه وسایل مورد نیازتان را بردارید. سعی کنید از یک یا دو روز قبل خودتان را آماده کنید تا مشکلی پیش نیاید. فهرستی از تمام چیزهایی که ممکن است در سفر بدان احتیاج داشته باشید، تهیه کنید و طبق آن پیش روید. توصیه می کنیم کتاب یا هر چیز سرگرم کننده دیگری به همراه داشته باشید تا در صورت تاخیر، حوصله تان سر نرود. از این فرصت استفاده کنید و تا می توانید خوش بگذرانید. اگر تنهایی به این سفر می روید، با عشق تان مدام در تماس باشید تا دلگیری پیش نیاید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 22:50 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در محیط کار شما شلوغی به پا می شود و اکثر همکاران تان نیز از کوره در می روند؛ در این شرایط شما سعی کنید که آرامش خود را حفظ کنید. خودتان را درگیر مشکلات نکنید اما سعی کنید همکاران تان را آرام کرده تا شرایط بدتر از آن نشود. مطمئنا آنها در آینده ای نه چندان دور از شما به خاطر رفتاری که در این شرایط از خود نشان دادید، سپاسگزار خواهند بود. اگر احساس می کنید که رابطه عاطفی تان کسل کننده شده است، بهتر است به جای ایراد گرفتن از شریک زندگی تان به خودتان نگاه کنید. اگر کمی زاویه دیدتان را تغییر دهید، احساس خوبی نسبت به رابطه عاطفی تان نیز پیدا خواهید کرد.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی ( Canis Minoris )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:19 صبح ، 22:41 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در جمعی حاضر می شوید و با فردی برخورد می کنید که برخورد خوب و محترمانه ای از خود نشان نمی دهد. رفتار این فرد برای شما آزار دهنده است اما سعی کنید مودبانه به او حالی کنید که تمایلی به صحبت کردن با او و شنیدن حرف هایش ندارید. افراد دیگری هم در این جمع وجود دارند که می توانید از همنشینی با آنها نهایت لذت را ببرید. احساس می کنید که رابطه عاطفی شما احتیاج به تغییر و تنوع دارد اما بهتر است این موضوع را رودرو با عشق زندگی تان در میان بگذارید زیرا بیان آن از طریق چت یا مکالمه تلفنی ممکن است ایجاد سوتفاهم کند.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه ( Betelgeuse )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:47 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : روز فوق العاده ای در پیش دارید. خلاقیت، شهود و قدرت شما به اوج خود رسیده است و دوست دارید دست به یک فعالیت هنری بزنید. با به اشتراک گذاشتن ایده هایتان با دیگران نیز به نتایج خوبی خواهید رسید. تنها مسئله ای که ممکن است در چنین روزی شما را آزار دهد، یکی از دوستان نزدیک تان است که برخوردی غیرعادی از خود نشان می دهد. دلیل ناراحتی او این است که فکر می کند شما او را نادیده گرفته اید اما نگران نباشید زیرا او از فردا دوباره مثل قبل خواهد شد و همه چیز را فراموش خواهد کرد. خدا را برای اتفاقات خوبی که در زندگی تان می افتد، فراموش نکنید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر ( Achernar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:32 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز فرزند یا یکی از دوستان نزدیک تان ناراحت به نظر می رسد و این حالت او شما را هم نگران کرده است. اگر مشکل او در مورد مسائل مالی است، تنها پول دادن به آنها کافی نیست بلکه شما باید با حرف هایتان او را آرام کنید. اگر پاسخی از او نشنیدید، دلگیر نشوید زیرا او به موقع خود مهربانی های شما را جبران خواهد کرد. به نشر می رسد که عشق زندگی تان امروز درگیر کارهای خود است و به شما توجهای خاصی ندارد اما این موضوع نباید شما را ناراحت و عصبی کند زیرا این ظاهر ماجراست. مطمئن باشید که او در اولین فرصت به سمت شما خواهد آمد. کافی است کمی صبورتر باشید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس ( Agena )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:57 صبح ، 23:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در خانه شما غوغایی است. میهمان های زیادی به خانه تان می آیند که حتی ممکن است شلوغی ناشی از آن برایتان خسته کننده و آزار دهنده باشد. اما به جای ناراحتی بهتر است از تک تک لحظه های خود لذت ببرید و از دیگر اعضای خانواده بخواهید تا به شما را در تمییز کردن خانه یا پذیرایی از میهمان ها کمک کنند. امروز پس از مدت ها فرصت آن را پیدا می کنید که به فردی علاقه خود را نشان دهید. فرقی نمی کند که این ابراز علاقه رودر رو یا از طریق ایمیل باشد، سعی کنید با خواندن یا نوشتن یک قطعه شعر آن را رمانتیک تر کنید تا همه جیز به بهترین شکل پیش رود.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 70 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب ( Aquilae )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:47 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : یکی از دوستان تان به شانه های شما برای گریه کردن احتیاج دارد. نگران او نباشید زیرا همه ما گاهی دچار استرس می شویم و ممکن است فشار زندگی اشک مان را در آورد. این شرایط طبیعی است و تنها کاری که شما باید انجام دهید صبوری و دو گوش برای شنیدن دردودل های اوست. امروز بهترین زمان است تا جایی که می توانید تمرکز خود را روی کارتان بگذارید. پس از اتمام آنها خودتان را به یک نوشیدنی میهمان کنید و تا خانه قدم بزنید. اگر چیزی در رابطه عاطفی تان شما را آزار می دهد، بهتر است به جای عقب نشینی، با شریک زندگی تان گفتگو و به یک نقطه اشتراک برسید.

 

 

یک پاسخ به “فال راجت نیر – 3 دی”

  1. الی هام گفت:

    سلام روزتون بخیر و شادی
    من متولد ۱۷ ژوئن هستم فالمو خیلی دوست داشتم جالب بود😍🥺💜
    چرا فال هفتگی رو نذاشتین؟ منتظریم🥺🥺💜 خسته نباشیددددددد🍒خدا قوت 🌙✨💕🤍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد