فال راجت نیر – 3 آذر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مقدم (Castor)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:17 صبح ، 20:58 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : موانعی که در سر راهتان بوده اند دارند از میان برداشته می شوند و این موضوع باعث شده است که از خوشحالی در پوست خودتان نگنجید. گوش به زنگ هستید که اتفاقات خوب یکی پس از دیگری به سراغتان بیایند، ولی بیش از حد عجله نکنید و اگر خبرهایی که منتظرشان هستید کمی دیر رسیدند روحیه خودتان را نبازید. نسبت به مشکلاتی که باید به آنها بپردازید بی تفاوت و خوش خیال نباشید، این مسائل حتی اگر خیلی پیچیده به نظر نیایند هم باید هر چه زودتر سر و سامان داده شوند. اگر نسبت به اهدافتان نگرشی جدی داشته باشید خواهید توانست آنها را بدون هیچ نقصی اجرا کرده و به نتیجه مورد نظرتان برسید.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : راعی (Errai)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:32 صبح ، 22:20 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : رسیدگی به تعهدات اجتماعیتان برای شما همراه با فشارهای روانی بسیار زیادی خواهد بود، زیرا به زمان زیادی احتیاج دارید. خوشبختانه امروز می توانید خیلی بیشتر از حد همیشگی تواناییتان به فعالیت بپردازید، ولی حواستان باشد که در این زمینه زیاده روی نکنید، در غیر این صورت نخواهید توانست به زندگی شخصی خودتان به درستی رسیدگی کنید. امروز خیلی خوشحال و سرحال هستید و این موضوع حتی در ظاهر شما نیز پیدا است. امروز امکان دارد با فرد جدیدی آشنا شوید که اگر در حال حاضر رابطه عاطفی نداشته باشید می تواند حتی تبدیل به عشق زندگیتان شود. این فرد به احتمال زیاد خیلی مودب، با دیسیپلین و باهوش است، خودتان را نبازید و از مصاحبتش لذت ببرید

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مؤخر ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:22 صبح ، 22:24 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در حال حاضر انجام دادن کارهایتان به صورت گروهی نتایج خیلی بهتری از انجام آنها به صورت انفرادی خواهد داشت، زیرا نیاز زیادی به حضور در جمع و بودن با دیگران در خودتان احساس می کنید. امروز تفریح و سرگرمی بیشتر از رسیدن به موفقیت برای شما اهمیت دارد و آمادگی بسیار زیادی برای رها کردن برنامه های قبلیتان دارید. کافی است یکی از دوستانتان به شما اشاره کند تا برای همراهی با او کار و زندگی خودتان را رها کنید. شاید هم گروهی از دوستانتان رابه منزل خود دعوت کنید و دور هم راجع به موضوعات مورد علاقه تان به بحث و گفتگو بپردازید. شما از پذیرایی کردن از آنها نهایت لذت را خواهید برد و آنها نیز به عنوان میزبانی فوق العاده به شما نگاه خواهند کرد.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : تُرَیس ( Tureis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز نسبت به میزان کاری که می توانید در محل کارتان انجام دهید هر چند محتاط ولی خوش بین هستید، با این حال شاید انتظاراتی که دارید کمی غیر واقعگرایانه باشند. شما نمی دانید چه اتفاقاتی ممکن است ناگهان پیش آمده و برنامه هایتان را بهم بریزند، پس بهتر است که برنامه تان را بیش از حد فشرده تنظیم نکنید تا اگر یکی از کارهایتان به مشکل برخورد تمام برنامه روزتان با مشکل مواجه نشود و کارهایتان ناتمام نمانند. به جای این که وقت و انرژیتان را صرف کارهایی کنید که می دانید بی نتیجه باقی خواهند ماند، در ابندا به اولویت های اصلیتان رسیدگی کنید. بد نیست امروز یک نامه یا حتی پیام عاشقانه برای کسی که دوست دارید بنویسید، زیرا برای این کار آمادگی زیادی دارید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : جَون ( Alioth )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:32 صبح ، 22:48 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما این روزها از لحاظ کاری بسیار مشغول هستید و روزبروز نیز مشغله تان بیشتر می شود و از لحاظ حرفه ای فعالیت های خود را گسترده تر می کنید. درآمدتان دارد افزایش پیدا می کند و دارید در زمینه کاریتان به شهرت و قدرت دست پیدا می کنید. با این حال هنوز هم به دنبال فرصت های تازه می گردید و شاید دلیل این کار این باشد که حوزه ای که دارید در آن فعالیت می کنید چیزی نیست که دلتان بخواهد برای تمام 20 سال آینده عمرتان آن را ادامه بدهید. امروز روز خوبی است برای این که با خودتان در مورد این موضوع کمی فکر کرده و فرصت های موجود را با دقت بررسی کنید، نتیجه ای که به دست می آورید شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : تیمین ( Theemin )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:25 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اضافه کردن حتی یک کار دیگر به برنامه روزانه تان باعث خواهد شد که نتوانید بار سنگینی که به عهده گرفته اید را از جایش بلند کنید. شاید در ابتدای امر خودتان هم نفهمید که چه بلایی سر خودتان آورده اید، ولی در میانه های روز به اشتباه خودتان پی خواهید برد. اگر تعهداتی بیش از حد توانتان به دیگران بدهید تمام برنامه های روزانه تان را بهم خواهید ریخت. حتی اگر فکر می کنید همه چیز روبراه خواهد بود هم بهتر است زیادی سر خودتان را شلوغ نکنید. گاهی باید بتوانید به دیگران «نه» بگویید. اگر از تنهایی خسته شده اید و دلتان می خواهد که شریک زندگیتان را پیدا کنید این را هم باید به یاد داشته باشید که بیش از اندازه عجله نکنید، عشق خودش به سراغتان خواهد آمد.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بَقّار ( Nekkar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:26 صبح ، 22:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید فکر کنید که امروز هر کاری که بخواهید را می توانید به انجام برسانید. متاسفانه برنامه هایتان ممکن است به خاطر یک نفر دیگر به هم بریزند و نتوانید برنامه هایی که داشته اید را آن طوری که دلتان می خواهد به انجام برسانید. کارهایی که فکر می کرده اید زمان اندکی از شما خواهند گرفت ناگهان زمان بسیار زیادی از شما را به خود اختصاص خواهند داد و مجبور خواهید شد برخی از کارهایتان را به تاخیر بیندازید. شاید شما ناگهان عکس العملی از خودتان نشان دهید که باعث ناراحت شدن دیگران شود، ولی خیلی زود پشیمان شده و رای آرام کردن آنها هر کاری که از دستتان بربیاید را انجام خواهید داد. در هر صورت مهمترین از راضی نگه داشتن دیگران این است که به کارها و برنامه هایتان برسید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : پس‌پای ( Tejat Posterior )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ممکن است کمی تمایل به زیاده روی در خرج کردن داشته باشید، ولی در حال حاضر و با شرایط موجود احتیاط کردن کاری بسیار عاقلانه است. فعلا منابع مالیتان کمتر از آن چیزی است که دارید جلوی دیگران به آن تظاهر می کنید، پس بهتر است بودجه بندی کنید و با سیاست از داشته هایتان استفاده کنید. قبل از آن که به بحران اقتصادی برخورد کنید عقلتان را بکار گرفته و خودتان را گول نزنید. داشتن یک برنامه ریزی منطقی کمک زیادی به برطرف کردن نگرانی هایتان خواهد کرد. یادتان باشد که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. یک جر و بحث خانوادگی ممکن است به رسیدگی فوری شما نیاز داشته باشد. خونسردی خودتان را حفظ کنید، اوضاع خیلی پیچیده نیست.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : تایجیتا ( Taygeta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:34 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما در حال حاضر اعتماد به نفس بسیار زیادی دارید، ولی پیش رفتن با ذهنیت فعلیتان و نادیده گرفتن جزئیات مهم به گمراهی شما منجر خواهد شد و برایتان ایجاد مشکل خواهد کرد. فعلا بهتر است به جای مثبت نگری ساده لوحانه به منطق خود تکیه کنید، هر چند این کار برایتان ساده نخواهد بود. امروز آنقدر به خودتان و توانایی هایتان اطمینان دارید که ممکن است فکر کنید هیچ چیزی نمی تواند به شما لطمه ای وارد کند، ولی نباید از واقعیت به خاطر آن که ناخوشایند است فرار کنید. داشتن تفکر مثبت به شرطی به شما کمک خواهد کرد که واقعیت ها را نادیده نگیرید. امروز ممکن است بین شما و عشقتان به دلیل عصبانیت غیر عادی یکی از دو طرف درگیری به وجود بیاید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان شمالی ( Batentaban Borealis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:23 صبح ، 22:19 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما همیشه ترجیح می دهید که نسبت به مسائل و موقعیت های پیچیده رویکردی منطقی داشته باشید، ولی متاسفانه در شرایط موجود تحلیل های منطقی کمک چندانی به شما نخواهد کرد. به جای این که با تلاش برای حفظ رفتارهای منطقی همیشگیتان خلاقیت خودتان را سرکوب کنید، به خودتان اجازه دهید که تخیل و تصوراتتان کنترل اوضاع را در دست بگیرند. سعی نکنید انتخاب هایتان را برای هیچ کسی توجیه کنید و به خودتان و آنچه فکر می کنید درست است اطمینان کنید. حسابی سرتان گرم کارتان است و با انرژی برای هدفتان تلاش می کنید، به عشقتان بگویید که امروز سرتان گرم کار است، او را در انتظار نگذارید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان جنوبی ( Batentaban Australis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:25 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : از لحاظ سلامت فیزیکی در وضعیت خیلی خوبی قرار دارید و هیچ مشکل خاصی ندارید و باید بخاطر این نعمت سپاسگزار باشید. امروز احساس می کنید که دیگران به شما بیش از روزهای دیگر توجه می کنند و این موضوع شما را به فکر برده است. دلیل این توجه درخشش خاصی است که امروز در شما وجود دارد و همه را تحت تاثیر قرار می دهد. ذهنتان نیز بسیار فعال و سریع است و هر چیز پیچیده ای را هم به سادگی درک خواهید کرد. ذهنتان تا حدودی درگیر رویاهایتان شده است، این رویاپردازی برایتان خوب است زیرا این امکان را برایتان فراهم می سازد که آینده تان را خودتان و آن گونه ای که دوست دارید رقم بزنید، به شرط آن که فقط در عالم رویا غرق نشوید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بُنزه ( Sadalsuud )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:16 صبح ، 22:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز نسبت به آینده کاریتان اطمینان کامل دارید و مطمئن هستید که توانایی لازم را دارید تا با تفکر مثبتتان در مسیر حرفه ایتان با موفقیت کامل و به آسانی پیش بروید. با این حال ممکن است کمی در محاسباتتان بیش از حد خوشبینانه عمل کنید و با این عینک خوش بینی که زده اید آینده را ببینید. واقعیت ها را نادیده نگیرید، در نظر گرفتن سختی هایی که در طول مسیر با آنها مواجه خواهید شد شانس موفقیت شما را بیشتر خواهد کرد. امروز کارهای تکراری، در و دیوارهایی که همیشه دورتان را گرفته اند و مسیرهایی که هر روز باید طی بکنید شما را خسته کرده اند و احساس می کنید که به یک استراحت فوری نیاز دارید، اگر می توانید این آخر هفته به یک سفر کوتاه بروید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد