فال راجت نیر – 29 مهر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : انگورچین (Vindemiatrix)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:12 صبح ، 22:24 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با از بین رفتن مقاومت ها و مخالفت هایی که این چند وقت اخیر در مقابلتان صورت می گرفته است ، امروز آینده تان درخشان تر از هر زمان دیگری به نظر می رسد. شاید فکر کنید که زمان بسیار زیاد و بیهوده ای را صرف از میان برداشتن یک مانع کرده اید، ولی با فکر کردن به این چیزها و غرق کردن خودتان در خاطرات ناخوشایند هیچ چیزی به دست نخواهید آورد. چیزی که برای رسیدن به اهدافتان از اهمیت بیشتری برخوردار است تمرکز بر روی همکاری با افرادی است که برای رسیدن به آنها می توانند به شما کمک کنند. امروز شریک زندگی خود را با کلماتی عاشقانه اغوا کنید و یا ساعاتی را به برقراری ارتباط بدون صحبت با او بگذرانید.

 

 

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : دلتا دوپیکر (Wasat)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:21 صبح ، 22:34 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : چند روزی است که خودتان را درگیر موضوعی کرده اید و این مسئله بر روحیه شما تاثیر بدی گذاشته است طوری که احساس پوچی می کنید. برای رهایی از این وضعیت خواندن یک کتاب، مجله یا تماشای تلویزیون را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا می تواند شما را از آن وضعیت دور و ذهن تان را کمی بازتر کند. اگر می خواهید در مسیری درست قدم بگذارید، هر آنچه را که فکر می کنید می تواند برایتان هیجان انگیز باشد، انجام دهید. بهتر است امروز کمی به رابطه عاطفی که در آن قرار دارید، بیاندیشید. اگر دچار گیجی و ابهام شده اید، کمی در تنهایی به آنچه شما را آزار می دهد فکر کنید. شاید واقعا موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده آنقدرها هم که شما فکر می کنید بزرگ و مهم نباشد.

 

 

 

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : سیگما کمان ( Nunki )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:24 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز رویاهای زیبا اما عجیب و غریبی را در سر می پرورانید. توصیه می کنیم آنها را بر کاغذی بنویسید زیرا می توانند ایده های خوبی به شما بدهند و حتی بر درآمد شما در آینده ای نزدیک نیز موثر باشند. فقط قبل از اقدام به هر کاری، تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید و واقع بینانه تصمیم بگیرید. شاید کارهایتان آنطور که شما انتظار دارید، پیش نروند اما در نهایت موفقیت از آن شما خواهد بود. در مورد رابطه عاطفی خود بهتر است واقع بین باشید. موضوعات مختلفی است که باید در مورد آنها با شریک زندگی تان گفتگو کنید پس بی حوصلگی را کنار بگذارید زیرا این رابطه ارزش تلاش را دارد.

 

 

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : نائرالفکه (Alphecca)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:17 صبح ، 21:20 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز یکی از دوستان تان را ملاقات می کنید و در این دیدار به جنبه هایی از شخصیت او که تا به حال نزد شما پنهان بوده، پی می برید. زیبایی بیش از حد او احساسات شما را بر می انگیزد طوری که دوست دارید ارتباط خود را با او افزایش دهید. فقط اگر می خواهید که او احترام بیشتری برای شما قائل شود، شما نیز باید به خود و توانایی هایتان ارزش بیشتری دهید. امروز قادرید با کلامتان دل هر آن که را که می خواهید به دست آورید یا حتی کدورت های قدیمی را با نرمی کلامتان از بین ببرید، فقط مراقب باشید در این راه زیاده روی نکنید.

 

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : منخر الشجاع ( Minchir )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:37 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر چه فصل پاییز کمی دلگیر است اما شما از نظر روحی احساس رهایی و آزادی می کنید. ایده های جدید و خلاقانه ای در ذهن دارید که می تواند در پیشرفت و موفقیت تان تاثیر بسزایی داشته باشد. امروز فرصت خوبی برای کتاب خواندن یا مطالعه مطالبی است که به آنها علاقه دارید، پس اطلاعات خود را افزایش دهید. هر چیزی که امروز یاد بگیرید، فردا به کمک تان خواهد آمد. بهتر است از لاک خود بیرون بیایید و آنچه را که در دلتان می گذرد برای عزیزترین تان بازگو کنید. لازم نیست در این راه سخت بگیرید، کافی است به چشم های او زل بزنید و صادقانه کلام تان را به زبان آورید.

 

 

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : مُحلِفَین ( liphein )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 23:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : دوست دارید در دنیای هنر گشت و گذار و کمی در مورد آن تحقیق کنید. شاید بد نباشد به گالری های مختلف سری بزنید یا به تماشای کنسرت یا تئاتر بروید. اگر می خواهید لذت شما دو چندان شود، از یکی از دوستان تان بخواهید شما را همراهی کند. اکنون زمان مناسبی برای خرید و پول خرج کردن نیست، به جای آن یک کتاب بخوانید تا ایده های جدیدی به ذهن تان بدهد. امروز یک ملاقات مهم با یکی از دوستان تان خواهید داشت. اگر می خواهید با هدف جنگیدن به جلو پیش روید و تنها به دنبال شنیدن چراها باشید، توصیه می کنیم که قبل از آغاز مکالمه، زاویه دید خود را تغییر دهید در غیر این صورت شکست شما حتمی است.

 

 

 

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : ماشاهه ( Minelava )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:25 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : مدتی است می خواهید در مورد تاریخ و گذشته اجدادتان تحقیق کنید، امروز فرصت مناسبی برای این کار است. شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت به دست آورید. مشارکت در گروههای مختلف و علاقمند به این رشته نیز می تواند به بسیاری از سوالات شما پاسخ دهد. در حال حاضر لازم نیست زیاد بر برنامه ها زندگی تان تمرکز کنید زیرا هر چه بیشتر به آنها فکر می کنید، گیج تر خواهید شد. کمی دست نگه دارید و استراحت کنید. برای آرامش خود وقت بگذارید. به احساسات خود گوش دهید زیرا راه درست را به شما نشان خواهند داد.

 

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : اپسیلون دوپیکر ( Mebsuta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:14 صبح ، 22:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : دوست دارید اطلاعات خود را به خصوص در زمینه هایی چون تکنولوژی افزایش دهید. شاید اطلاعاتی که به دست می آورید در ابتدا برایتان کمی پیچیده باشد اما اجازه ندهید دشواری آن شما را متوقف کند زیرا با گذشت زمان همه چیز برایتان روشن و واضح خواهد شد. وقت آن است تا به رابطه عاطفی خود تغییراتی دهید. شما باید تصمیمات مهمی بگیرید و این کار مستلزم گفتگو با شریک زندگی تان است. هر دوی شما حقیقت را می دانید اما از بیان آن هراسانید. این راه در دراز مدت جوابگوی شما نخواهد بود. بنابراین زخم خود را همین حالا درمان کنید تا حادتر نشود.

 

 

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : گاکروکس ( Gacrux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:17 صبح ، 22:26 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : به زودی یکی از دوستان قدیمی تان را ملاقات می کنید اما این بار به شیوه ای متفاوت از گذشته. اگر مجرد هستید گفتگوی شما به گونه ای پیش خواهد رفت که احساس می کنید نیمه گمشده خود را یافته اید. بر عکس آن هم ممکن است اتفاق افتد. به عنوان مثال شما با فردی رابطه ای عاشقانه داشته اید و پس از مدت ها جدایی دوباره با هم ارتباطی دوستانه برقرار خواهید کرد. در هر دو صورت خودتان را برای مسیری جدید اما هیجان انگیز آماده کنید. اگر هم متاهل اید و احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار تلاطم شده است، نگران نشوید زیرا روندی طبیعی است که اجتناب از آن غیر ممکن است. شاید بد نیست بیشتر به نیازهای طرف مقابل تان توجه کنید.

 

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : دژ جنگی ( Kastra )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:10 صبح ، 22:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز به کمک دوستان تان مهارت های کامپیوتری خود را افزایش می دهید. شما به انیمیشن و گرافیک کامپیوتر علاقه دارید و دوست دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید پس برای ثبت نام در کلاس های آموزشی درنگ نکنید. به زودی خبر خوبی در مورد افزایش درآمدتان به شما می رسد، این را مدیون تلاش های اخیر خود هستید. حتما می دانید که کلمات قدرت زیادی دارند، بنابراین آنها را عاقلانه انتخاب کنید در غیر این صورت عشق تان را از خود می رنجانید. از احساس درون تان برای انتقال حرف هایتان کمک بگیرید. مطمئنا شریک زندگی تان آنها را به سادگی دریافت خواهد کرد.

 

 

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : غُمیصاء ( Gomeisa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:14 صبح ، 22:32 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : وقت آن است تا به رویاهای خود رنگ واقعیت دهید. مهم نیست ایده هایی که در سر دارید در چه زمینه ای است، نقاشی، شعر، مقاله، موسیقی… آنها را هر چه زودتر عملی کنید. شاید مجبور شوید برای اتمام این کار در خانه بمانید و از ملاقات دوستان تان محروم شوید اما نگران نباشید زیرا ارزشش را دارد. فردی را ملاقات کرده اید که محبت اش به دل شما نشسته است و دوست دارید رابطه جدی تری را با او آغاز کنید. نگران ابراز احساسات خود نباشید زیرا او نیز احساسی مانند شما دارد. فقط بهتر است قبل از هر پیشنهادی تمام حقایق زندگی خود را با او در میان بگذارید.

 

 

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 80 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : عناق‌الارض ( Alamak )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:39 صبح ، 22:16 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شنیدن خبرهایی شما را وادار کرده تا برای ایجاد تغییرات، تلاش بیشتری به خرج دهید اما بهتر است قبل از اقدام به هر کاری به خوبی جوانب مختلف را در نظر بگیرید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. احتمال این که در نهایت نظر خود را تغییر دهید، زیاد است. به احساسات خود توجه بیشتری نشان دهید. مدتی است آنها را نادیده گرفته اید و شاید دلیل برخی سوتفاهم های شما همین باشد. سخت است گاهی افکار منطقی خود را نادیده بگیریم و به ندای قلب مان گوش دهیم اما حال زمان آن است که کمی آرامش داشته باشید و آنچه دلتان می خواهد را انجام دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد