فال راجت نیر – 29 آبان

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : اسکپتروم (Sceptrum)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:19 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : تغییراتی در زندگی عاطفیتان دارند به وجود می آیند که ذهن شما را به پیچیدگی های رابطه تان مشغول کرده اند. این تغییر غیر منتظره می تواند شروع تازه ای برای شما باشد که شما را از پیله ای که به دور خودتان پیچیده اید بیرون خواهد آورد. خودتان را محدود نکنید و فرصت هایی که در انتظارتان خواهند بود را با آغوش باز پذیرا باشید. مسئولیت های بسیار زیادی که در رابطه با خانواده، کار و دوستانتان دارید امروز شما را حسابی به خود مشغول کرده اند. شاید احساس کنید که تمام بار سنگین دنیا روی دوش شما قرار داده شده است. شما خسته اید! شاید لازم باشد تعهدات خود را بار دیگر از نظر بگذرانید، شاید مهربانی ذاتیتان باز هم برایتان دردسرساز شده است!

 

 

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 80 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : اسپور (Spica)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:18 صبح ، 23:44 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : از صمیم قلب دلتان می خواهد که همکارانتان از ایده هایتان حمایت کنند، ولی آنها از خواسته ها و برنامه های شما درک درستی ندارند. تلاش های ناموفق برای توضیح اهدافتان شما را خسته و عصبی می کند، به ویژه اگر یکی از مقامات مافوقتان قبل از این که حرف هایتان را متوجه شود حرفتان را قطع کند و به شما فرصت بیان آنها را ندهد. متاسفانه مقاومت در مقابل آنها فعلا برای شما فایده ای نخواهد داشت و تنها وقت و انرژی خود را هدر خواهید کرد. شما همیشه می خواهید در رابطه عاطفیتان نقش فردی را داشته باشید که کنترل رابطه را در دست دارد، این کار چندان خوشایند نیست و باعث از بین رفتن جذابیت شما برای طرف مقابل می شود.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : اخفی‌الفرقدین ( Pherkard )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:28 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز دوستانتان با بهم ریختن برنامه هایی که از قبل چیده بودید و به همکاری آنها وابسته بوده ممکن است به نظرتان غیر قابل اعتماد و بی وفا برسند. این موضوع کمی برای شما دردسر ساز خواهد شد، زیرا بخاطر آنها در عملی کردن برنامه هایتان با مشکل مواجه خواهید شد. متاسفانه باید قبول کنید که فعلا نمی توانید روی کمک و حمایت دیگران حساب کنید. از کسی انتظاری نداشته باشید، ولی اگر آنها خواستند به شما کمک کنند از آنها قدردانی کنید. امروز نسبت به برخی از عقاید و باورهای خودتان دچار تردید شده اید، تردید پیدا کردن بسیار طبیعی است، ولی نباید در این مرحله باقی بمانید و هر چه زودتر باید از آن گذر کنید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : تیان‌کوآن (Tien Kuan)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شهرتی که در میان خانواده و آشنایانتان دارید امروز ممکن است به شدت تغییر کند. اگر یکی از ایده های عجیب و غریبتان به نتیجه های قابل قبولی برسد همه به شما به چشم یک نابغه تمام عیار نگاه خواهند کرد. اگر با شکست کوچکی مواجه شدید دلسرد نشوید، این تنها نشانه ای است برای شما تا به چیزهایی که به توجه فوری شما نیاز دارند بپردازید. شرایط موجود دارند تغییر می کنند و نباید سعی کنید به گذشته بچسبید. جهتی که در پیش گرفته اید را مجددا بررسی کنید و خیلی سریع نقشه های جدیدتان را عملی کنید. بخت همیشه با کسانی یار است که شجاعت و جسارت به خرج می دهند و آینده را با آغوش باز پذیرا هستند.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : ثُعبان ( Thuban )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:30 صبح ، 22:26 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز دلتان می خواهد درها را ببندید تا هر نوع سر و صدای خارجی را نشنوید. با این حال همه چیز دارد آنقدر سریع پیش می رود که حتی اگر دوست نداشته باشید هم مجبور هستید خودتان را با سرعت شدید تغییرات هماهنگ کنید. هر تلاش اشتباهی برای حفظ وضعیت فعلیتان بیهوده است. هر چقدر در برابر آینده مقاومت کنید سریعتر از راه خواهد رسید. خودتان را به دست زمان سپرده و با موسیقی آن برقصید. هیجان را جایگزین وحشت کنید و ناشناخته ها را در آغوش بگیرید. شاید دلتان بخواهد که بعد از ظهر امروز را با عشقتان بگذرانید، ولی شرایط ایجاب می کند که به کارهای دیگرتان رسیدگی کنید و این موضوع شما را خیلی ناراحت می کند، ولی شاید بتوانید کمی دیرتر همدیگر را ببینید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : پهلوی برزنجیر ( Mirach )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:19 صبح ، 22:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما معمولا خیلی محتاطانه و منطقی برخورد می کنید، ولی امروز به صورت ناگهانی وسوسه شده اید که پایتان را از ناحیه امن خود فراتر گذاشته و دیگران را با تمایلتان به ریسک کردن تعجب زده کنید. درواقع حتی اگر خودتان احتیاط کنید و نخواهید هم کمی ریسک و ماجراجویی در انتظارتان خواهد بود. دلتان می خواهد از زندگی یکنواخت خودتان فرار کنید و کاهای تازه ای انجام دهید. اگر این احساس طی یکی دو روز آینده برطرف نشد بهتر است نگاهی جدی و عمقی به زندگیتان بیندازید. شاید لازم باشد برخی تغییرات اساسی در زندگیتان ایجاد کنید. فرصت های بسیاری در انتظارتان هستند و زندگی کوتاه تر از آن است که کارهایی که دوست ندارید را انجام دهید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : دیهیم ( Diadem )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:17 صبح ، 22:26 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز پیدا کردن حد وسط برایتان کار بسیار سختی است و عکس العمل هایتان نسبت به مسائل مختلف یا بسیار زیاد و اغراق آمیز هستند و یا با بی تفاوتی بیش از اندازه ای به آنها واکنش نشان می دهید. این موضوع باعث دلخوری شما از دیگران خواهد شد، زیرا در حالی که خودتان فکر می کنید انتظار زیادی از دیگران ندارید، به نظر آنها دارید بیش از حد زیاده طلبی می کنید. قبل از این که در مورد خواسته ها و انتظاراتتان با دیگران حرف بزنید کمی راجع به آنها فکر کنید. خوشبختانه این بی تعادلی و افراط و تفریط بیش از اندازه طی یکی دو روز آینده برطرف خواهد شد و می توانید به صورت صحیح و منطقی در مورد خواسته هایتان صحبت کنید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 83 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : رأس‌الحَمَل ( Hamal )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:40 صبح ، 22:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز دلتان می خواهد به سوال های بی جوابی که ذهنتان را درگیر کرده اند بپردازید و برایشان جواب های منطقی پیدا کنید. موضوع مورد علاقه تان هر چیزی که باشد خیلی زود و راحت پیچیده ترین مباحث و مفاهیم آن را نیز درک خواهید کرد، پس امروز فرصت خوبی برای مطالعه کردن به ویژه برای دانشجویان می تواند باشد. ولی این را نیز به یاد داشته باشید که نیازی نیست با پرداختن به مسائل و مباحث منطقی قلبتان را نادیده بگیرید. هیچ راه فراری از احساساتتان نیست و باید به آنها نیز رسیدگی کنید. پس بعد از پرداختن به درس هایتان و فکر کردن به مسائل فلسفی وقتی را هم برای کسی که دوست دارید در نظر بگیرید و او را از خود آزرده نکنید.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : راقص ( Arrakis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:38 صبح ، 22:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید امروز در آغاز کار فکر کنید دارید خیلی منطقی و به روشی کاربردی کارهایتان را پیش می برید، ولی در نهایت به احتمال زیاد به احساسات خود اجازه خواهید داد که مهار کارها را در دست بگیرند. امروز ممکن است به خاطر ورزش مورد علاقه تان یا پرداختن به سرگرمی های خودتان و یا هر دلیل دیگری رابطه ای که تازه آغاز کرده اید را به خطر بیندازید و دلتان بخواهد که به حال خودتان گذاشته شوید. ولی لزومی ندارد که برای پرداختن به این کارها کسی که دوست دارید را از خودتان آزرده کنید. شما می توانید با هم به این فعالیت های هیجان انگیز بپردازید و یا راه دیگری پیدا کنید که به نفع هر دویتان بوده و به رابطه تان لطمه ای وارد نکند.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رجل‌العوی ( Rijl )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:40 صبح ، 22:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شرایط موجود در منزلتان پیچیده به نظر می رسند و نمی دانید چکار کنید، در نظر دارید که با سیاستی کنترل امور را در دست بگیرید، ولی همین که شروع به صحبت کردن کنید احساسات همه فوران خواهد کرد. ولی این موضوع نتایج خوبی می تواند به همراه داشته باشد، زیرا باعث می شود بحث هایی که مدت ها پیش باید مطرح می شده اند به میان کشیده شده و حل شوند. حتی اگر در ابتدا حال و هوای منزلتان طوفانی شود هم پس از این که همه این فرصت را بیابند که حرف هایشان را بزنند هوایی صاف را تجربه خواهید کرد! سعی کنید ساعات پایانی روز تا جای ممکن از تنش و درگیری دوری کرده و به خودتان استراحت دهید تا بتوانید هفته خوبی را آغاز کنید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 80 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : روتانو ( Rotanev )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:28 صبح ، 22:45 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز منطق و احساساتتان در جدال با یکدیگر هستند، به ویژه اگر وسوسه شده باشید رفتارهایی از خودتان نشان دهید که با ارزش های اصلیتان در تناقض باشند این جدال شدت بیشتری خواهد یافت. دلتان می خواهد امیال درونیتان را دنبال کنید، ولی از طرفی می دانید که تعادل زندگیتان را بهم خواهید زد و از طرفی هم سرکوب کردن خواسته تان آن را از بین نخواهد برد. در هر صورت تصمیم با خودتان است! اکنون فرصتی دست داده است تا زخمی که مدت ها در قلب خود مخفی کرده اید را درمان کنید. چیزهایی که آزارتان می دهند را حل کنید، خودتان را ببخشید و به مسیرتان ادامه دهید، اجازه ندهید این زخم کهنه شود.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : زورق ( Zaurak )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که امروز ذهن شما درگیر آینده کاریتان و اهداف و برنامه هایی است که برای آن دارید. خوشبختانه حس وظیفه شناسی شما باعث شده است که با اراده و پشتکار وظایفتان را دنبال کنید. ولی اگر همیشه از همان راه های قدیمی استفاده کنید به نتایج تازه ای نخواهید رسید و همه چیز مثل قبل باقی خواهد ماند. امروز در ارتباطات خود با دیگران، چه از طریق ایمیل، چه در تماس های تلفنی و چه در برخوردهای حضوری جسور و بی پروا باشید. فرصتی که برای برقراری روابط جدید دست می دهد را از دست ندهید زیرا ممکن است با کسی آشنا شوید که شما را به جاهایی ببرد که تا به حال در خوابتان هم ندیده اید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد