فال راجت نیر – 28 آذر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مقدم (Castor)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:00 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر از کسی پولی را قرض گرفته اید و یا به هر دلیل دیگری پولی از دیگران در دستتان است سعی کنید هر چه سریعتر این پول را به آنها بازگردانید. حتی اگر خودشان هم چیزی راجع به این که پولشان را می خواهند به شما نگویند حرف هایی پشت سرتان خواهند زد که دیر یا زود به گوشتان خواهد رسید و شما را ناراحت و پشیمان خواهند کرد. کمی در مورد روش مدیریت بودجه تان تجدید نظر کنید و از این همه خرج اضافه ای که دارید بزنید تا آخر ماه مجبور نباشید سختی بکشید. امروز احساس می کنید که باید با شجاعت تمام دیگران را سر جایشان بنشانید و به آنها نشان دهید که نمی توانند برای شما تعیین تکلیف کنند و یا شما را در درجه دوم اهمیت قرار دهند.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : راعی (Errai)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:08 صبح ، 22:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حتما وقتی را هم صرف رسیدگی به سلامت جسمی و روحی خودتان بکنید. مدت بسیار زیادی است که در این رابطه کوتاهی کرده اید. سرتان حسابی شلوغ است و وقت زیادی برای رسیدگی به این مسائل نمی گذارید، ولی باید این را در نظر داشته باشید که هیچ چیزی به اندازه سلامتیتان ارزشمند نیست. اگر از وضعیت فعلی خود در محل کارتان راضی نیستید نگران نباشید. همه چیز در حال تغییر است و نباید بگذارید احساسات فعلیتان روی نگرشی که نسبت به آینده دارید اثری منفی بگذارد. تصمیم گیری در زمینه مسائل عاطفی در حال حاضر برایتان بسیار مشکل شده است، خودتان را محدود نکنید و به حس درونیتان اعتماد کنید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مؤخر ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:02 صبح ، 22:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز روزی فوق العاده برای برنامه ریزی کردن است، پس بنشینید و سر فرصت به کارهایی که می خواهید انجام دهید و موفقیت هایی که می خواهید کسب کنید برنامه ریزی مناسبی انجام دهید. این کار برای احساس داشتن کنترل روی مسائل زندگیتان ضروری است و به تمام فعالیت هایتان جهت می دهد. همان طور که برای ساختن یک خانه زیبا نقشه لازم است برای ساختن یک زندگی خوب و موفق نیز باید نقشه و برنامه داشته باشید. امروز خیلی زود هیجان زده می شوید و عقل و منطقتان را کنار می گذارید؛ بهتر است مواظب این حالت خود باشید. قبل از هر نوع اقدام ریسک آمیزی آنچه به دست آورده و آنچه از دست می دهید را در نظر گرفته و با هم مقایسه کنید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : تُرَیس ( Tureis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:03 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز روز خوبی برای پرداختن به جاه طلبی هایتان است. کمی فکر کرده و ببینید از زندگی چه می خواهید و هدف هایتان را بر اساس خواسته هایتان تعیین کرده و در جهت رسیدن به آنها گام بردارید. همیشه سخت ترین قدم اولین قدم است و همین که راه بیفتید همه چیز کم کم روبراه خواهد شد. تنها چیزهایی که مانع رسیدن شما به اهدافتان می باشند، ترس، نگرانی و کمبود اعتماد به نفس شما هستند. شما قهرمان مبارزه با موانع هستید، به ویژه وقتی که این موانع بر سر راه رسیدن به خواسته هایتان قرار بگیرند بهر نحوی که شده آنها را از میان خواهید برداشت. ولی نباید در این مسیر از خودتان خشونت و بدرفتاری نشان دهید، زیرا نتیجه معکوس به دست خواهید آورد.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 93%
🌠 ستاره اقبال : جَون ( Alioth )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:46 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز نسبت به همیشه در تصمیم گیری هایتان بیشتر درنگ می کنید و با عجله پیش نمی روید، شاید دیگران شما را به خاطر این کارتان سرزنش کنند و یا از این که به آنها اعتماد ندارید گلایه کنند، ولی این احتیاط به نفع شما است و جلوی پشیمانی شما در آینده را خواهد گرفت. اگر حس درونیتان به شما می گوید فعلا در رابطه با موضوعی باید دست نگه دارید به احساس خود اطمینان کنید، ولی آنقدر زیاد هم احتیاط نکنید که فرصت ها را از دست بدهید. دلتان می خواهد فعالیت های تازه ای را تجربه کنید و حتی شاید بخواهید که امروز پروژه بزرگی را شروع کنید. به هیچ عنوان عجله نکنید و تصمیم بی حسابی که شما را به راه اشتباه بکشاند نگیرید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 87 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : تیمین ( Theemin )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز احساس می کنید که باید از اهداف و انگیزه هایتان در مقابل دیگران دفاع کنید و این موضوع شما را حسابی کلافه می کند به ویژه اگر متوجه دلیل این مسئله نشوید. این مشکل را به خودتان نگیرید، این که تکلیف شما با خودتان مشخص است لزوما بدین معنا نیست که این مسئله در مورد دیگران هم صدق می کند. شما به اندازه کافی برای توجیه خودتان و اهدافتان تلاش کنید و بقیه موضوع را به طرف مقابل بسپارید، این که به شما اعتماد کند یا نکند مشکل خودش است. امروز بی احتیاطی هایتان ممکن است حساب بانکیتان را به خطر بیندازند، حواستان را خوب جمع کنید و ولخرجی های حساب نشده را در برنامه تان قرار ندهید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بَقّار ( Nekkar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:18 صبح ، 22:01 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : آیا کسی هست که دائم در ذهنتان است و وقت و بی وقت فکرتان را به خودش مشغول می کند؟ اگر دلتان برای او تنگ شده است و یا اگر موضوعی وجود دارد که باید در رابطه با آن با او صحبت کنید چرا به دیدن او نمی روید و کمی صحبت نمی کنید. به جای این که مدام به این شخص فکر کنید دست به کار شده و با او از هر راهی که برایتان مقدور است تماس بگیرید. اگر در قول و قرارهایی که با عشقتان گذاشته بودید مشکلاتی ایجاد شده است، روحیه خودتان را از دست ندهید، هنوز هم فرصت دارید که جلوی بدتر شدن اوضاع را بگیرید. نباید با کوچکترین مشکلات تسلیم شوید و یا عکس العمل های غیر منطقی نشان داده و طرف مقابلتان را نا امید کنید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : پس‌پای ( Tejat Posterior )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 90 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:52 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز بر خلاف همیشه که فردی خوشرو و اجتماعی هستید محافظه کار شده اید و در برخوردهایتان با دیگران جانب احتیاط را رعایت می کنید، این محافظه کاری بر خلاف آنچه خودتان ممکن است فکر کنید کاملا به نفعتان تمام خواهد شد. این احتیاط و جدیت در حال امروزتان می تواند به شما کمک کند تا از فرصت استفاده کرده و کارهای مهمی مثل تعیین اهداف، برنامه ریزی برای رسیدن به خواسته هایتان و یا مدیریت بودجه تان را انجام دهید. با وجود این که دوستان نزدیک و اعضای خانواده تان می دانند چقدر احساساتی می توانید باشید، با این حال هم انتظار این همه تغییرات ناگهانی در احساساتتان را ندارند. ولی در برابر کسانی که دوستتان دارند نیازی به توضیح احساستان نیست.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : تایجیتا ( Taygeta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز کمی برای خودتان وقت بگذارید، فقط و فقط برای خودتان! شما ذاتا فردی بخشنده و سخاوتمند هستید که به کمک کردن به دیگران اشتیاق بسیار زیادی دارید. شما آ«قدر برای رسیدگی به مسائل و مشکلات دیگران وقت و انرژی می گذارید که دیگر برای خودتان هیچ وقت و توانی باقی نمی ماند و نمی توانید روی خودتان و مسائلی که آزارتان می دهند تمرکز کنید. اجازه بدهید کمی هم دیگران به شما رسیدگی کنند و از راهنمایی و حمایت دوستان و نزدیکانتان بهره مند شوید. بهتر است توجه خودتان را روی کارهایی که باید انجام دهید متمرکز کنید و تفریح و سرگرمی را برای وقتی بگذارید که وظایفتان را انجام داده اید و با انجام آنها دچار عذاب وجدان نمی شوید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان شمالی ( Batentaban Borealis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز روزی بسیار خوب برای تعیین اهداف تازه است، آخرین باری که این کار را انجام داده اید چه زمانی بوده است؟ بیشتر ما فکر می کنیم حتما باید روز تولدمان و یا سال نو فرا برسد تا هدف های جدیدی برای خودمان مشخص کرده و در زندگیمان تغییراتی ایجاد کنیم، ولی این کار را در واقع می توانید هر زمانی که احساس آمادگی کردید انجام دهید. اگر دیروز کارهایتان را کامل انجام نداده باشید امروز وقت زیادی برای استراحت کردن نخواهید داشت. با نگرانی در مورد این که چه اتفاقی خواهد افتاد و نتیجه چه خواهد بود چیزی به دست نخواهید آورد؛ بهتر است به جای این فکرها بدون تلف کردن وقت به سراغ انجام کارهای خود بروید و هر آنچه در توانتان است را انجام دهید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان جنوبی ( Batentaban Australis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز یکی از اطرافیانتان به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد و بار بزرگی را از روی دوشتان برخواهد داشت. این فرد به احتمال زیاد از اشخاصی است که خیلی خوب می شناسید، ولی هیچ انتظاری از او ندارید که چنین کمکی به شما بکند. کمک او را بپذیرید و از فرصتی که برای تحکیم روابطتان به وجود آمده است استفاده کنید. شما آدم کم حرفی هستید و معمولا با هر کسی قاطی نمی شوید، ولی باید به بعضی ها فرصت بدهید. اگر همزمان چند نفر ذهنتان را به خود مشغول کرده اند بهتر است هر چه زودتر تصمیم خودتان را بگیرید. این کار هم به نفع شما و هم به نفع آنها خواهد بود، وقت و انرژی خودتان و دیگران را بیهوده هدر ندهید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بُنزه ( Sadalsuud )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:10 صبح ، 22:40 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز نسبت به همیشه خشمگین و جدی هستید، ولی این موضوع می تواند به شما کمک کند تا به آنچه می خواهید برسید، به شرط آن که در این راه دیگران را آزار ندهید و یا دلشان را نشکنید. شما آدمی نیستید که برای بالا رفتن از پله های موفقیت پا روی دیگران بگذارید و اگر چنین کاری کنید حتی اگر موفق شوید هم برایتان لذت بخش نخواهد بود. همه راه های ممکن را بررسی کنید، حتما راهی پیدا خواهید کرد که بدون ناراحت کردن دیگران به خواسته تان برسید. اگر امروز صبحتان آن طوری که انتظار داشتید شروع نشد خودتان را نگران نکنید و بجای انتشار انرژی منفی منتظر ساعاتی خوب باشید تا با نگرشتان روزی خوب را برای خود رقم بزنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد