فال راجت نیر – 24 آبان

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : اسکپتروم (Sceptrum)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : حتی اگر اوضاع در حال حاضر بحرانی باشد هم فکر می کنید که کارها خیلی خوب پیش خواهند رفت و همه چیز روبراه خواهد شد. ولی با وجود این نگرش مثبت شما امروز ممکن است سر و کله یک نفر پیدا شود که شما را در این زمینه دچار تردید کند. شاید حتی دیگران نیز تحت تاثیر او و حرف هایش قرار گرفته و شما را متهم به بیخیالی کنند. مثبت نگری ویژگی بسیار ارزنده ای است، به شرط آن که حقیقت را نادیده نگیرید. پس با ذهنی باز و قلبی صادق به مشکلات موجود نگاه کنید. درست است که بزرگ شده اید، ولی هیچ اشکالی ندارد که گاهی به کودک درونتان اجازه بدهید آزاد باشد. به دیدن دوستانتان بروید و با آنها خاطرات قدیم را زنده کرده و از ته دل بخندید.

 

 

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : اسپور (Spica)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:22 صبح ، 21:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شاید با همان چیزهایی مواجه باشید که دیروز هم بوده اید، با این تفاوت که امروز می توانید با دید بهتری به آنها نگاه کنید و فرصت های موجود در آنها را ببینید. با این حال توقعاتتان آنقدر زیاد و غیر منطقی هستند که باید در آنها تجدید نظر کنید. کمی واقعگرایی در افکارتان شما را قادر می سازد که اعتدال را رعایت کنید. اگر با نگرشی منطقی به کاری که باید انجام دهید نگاه کنید نتایج خیلی بهتری به دست خواهید آورد. شما نیاز شدیدی به خنده و شوخی دارید، پش اگر چنین فرصتی برایتان فراهم شد آن را به هیچ قیمتی از دست ندهید. امشب می توانید برای شما بهترین شب این ماه باشد، پس زمینه های لازم برای آن را فراهم کنید.

 

 

 

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : اخفی‌الفرقدین ( Pherkard )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:23 صبح ، 22:48 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز خیلی سریع از دنیای حقیقی فاصله گرفته و در عالم فکر و خیال فرو می روید. رویاهایتان آنقدر نزدیک و قابل لمس به نظر می رسند که می خواهید هرچه سریعتر خودتان را به آنها برسانید. کمی به خودتان فرصت داده و به ذهنتان اجازه دهید به این سفر خیالی به دنبال رویاهایش بپردازد. به وقتش خودتان پایتان را روی زمین گذاشته و در عالم واقعیت به دنبال خواسته هایتان راه خواهید افتاد. بادهایی شروع به وزیدن کرده اند که به زودی ابرهای سیاه مشکلات را از بالای سرتان دور خواهند کرد، بهتر از این چه می خواهید؟ برای کسانی که دوست دارید وقت صرف کنید و به حرف هایشان گوش کنید. بگذارید بدانند که برایتان اهمیت دارند.

 

 

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : تیان‌کوآن (Tien Kuan)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:14 صبح ، 22:39 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شاید خودتان را با این تصور که تمامی حمایتی که برای رسیدن به رویاهایتان نیاز دارید را در اختیار دارید گول بزنید. ولی متاسفانه تلاش و کوشش شما به تنهایی کافی نیست و دیگرانی که قول همکاری به شما داده بودند هم حالا که پای عمل به حرف هایشان در میان است دارند یکی یکی از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند. نه این که انها تنبل و یا بدقول هستند؛ مشکل کار اینجاست که آنها نمی توانند مثل شما نتیجه کار را در ذهن خود تصور کنند و انگیزه ای که شا دارید را ندارند. به جا این که برای قانع کردن آنها تقلا کنید بهتر است کمی به آنها فرصت بدهید. شما هم می توانید در این فاصله از این چند روز تعطیلی استفاده کرده و استراحت کنید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : ثُعبان ( Thuban )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:21 صبح ، 22:19 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما نیازها و انتظارات خود را کنار گذاشته و در حال حاضر می توانید ایرادها و کمبودهای دیگران را ببینید ولی آنها را همان طوری که هستند و بی آنکه قضاوتی در موردشان بکنید قبول داشته باشید و این فوق العاده است. همچنین می توانید درک کنید که تمامی خواسته هایتان نمی توانند برآورده شوند و برخی چیزها را باید همانطور که هستند پذیرفت. شاید این احساس چندان خوشایند نباشد، ولی پذیرش حقیقت خیلی رضایت بخش تر از رویاپردازی بر اساس غیر ممکن ها است. اکنون زمان خوبی برای برنامه ریزی برای مسافرت و یا شروع یادگیری می تواند باشد، به شرط آنکه در حین رویاپردازی کارهایی که امروز باید انجام دهید را فراموش نکنید.

 

 

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : پهلوی برزنجیر ( Mirach )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:09 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : حتی اگر امروز آخرین فرصت شما برای انجام کارهایتان نیست هم سعی کنید کارهایی را که به عهده تان است انجام دهید و تمام انرژی خود را برای انجام آنها به کار بگیرید. امشب انرژی کیهانی تغییر خواهد کرد و فردا شاید نتوانید کارها را به همان نحوی که امروز امکانش هست انجام دهید و به همین خوبی ادامه دهید. درست است که داشتن اعتماد به نفس و دوری از استرس خوب است، ولی نباید در خواب خرگوشی فرو بروید و انگیزه خود برای تلاش و کوشش مداوم را با خیال این که کارها خوب پیش خواهند رفت از دست بدهید. شما معمولا آدم چندان رمانتیکی نیستید، ولی بد نیست امروز سنت شکنی کرده و احساسات عاشقانه خود را با شور و هیجان به زبان بیاورید.

 

 

 

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 83 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : دیهیم ( Diadem )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:08 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : حالا دیگر زمان آن فرا رسیده است که در مورد رویاهایتان با نزدیکانتان حرف بزنید، به ویژه اگر این اواخر زیادی در عالم خیالاتتان فرو رفته و از آنها فاصله گرفته باشید. این کار شاید در وهله اول ریسک بزرگی به نظر بیاید، ولی مخفی کردن افکار و احساساتتان شما را روز به روز در انزوای بیشتری فرو خواهد برد. اگر با دیگران در مورد نیازهایتان حرف بزنید، حداقل به آنها و خودتان فرصتی داده اید تا خواسته هایتان را برآورده کنند. البته به احتمال زیاد آنچه امروز دریافت می کنید شما را راضی نخواهد کرد. با این حال بهتر است یاد بگیرید که برای آنچه به دست می آورید ممنون و سپاسگزار باشید، این کار هدایای بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : رأس‌الحَمَل ( Hamal )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:28 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شاید طوری رفتار کنید که انگار هر اتفاقی بیفتد هم در اوج آرامش و خونسردی هستید. ولی واقعیت این است که شما به شدت دچار دوگانگی شده اید و دو قطب مخالف دارند شما را به خود جذب می کنند و شما هم نمی توانید بیخیال هیچ کدام از آنها شوید و تنها یکی را انتخاب کنید. متاسفانه دیگر وقت آن رسیده است که درک کنید نمی توانید همزمان در دو جهت مخالف یکدیگر حرکت کنید. شما به یک دو راهی رسیده اید و باید تصمیم خودتان را بگیرید و تنها یکی از این دو راه را می توانید انتخاب کنید و باید بیخیال دیگری شوید. قطب نمایتان را تنظیم کنید، برای خودتان دعا کنید و به حس درونیتان رجوع کرده و راهی که فکر می کنید درست است را در پیش بگیرید.

 

 

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : راقص ( Arrakis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:37 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز به نظر می رسد که جذابیتی بیشتر از روزهای دیگر دارید که حسابی به کارتان می آید. با وجود این که خودتان تفاوت چندانی احساس نمی کنید، دیگران فکر می کنند درخششی تازه پیدا کرده اید. کیهان موقعیتی فوق العاده در اختیارتان قرار داده است، این که از آن به درستی استفاده کنید یا خیر به خودتان بستگی دارد. البته مواظب باشید پایتان را از حد و حدودتان فراتر نگذارید، در غیر این صورت خیلی زود به مشکل برخواهید خورد و رفتار اشتباهتان گریبانتان را خواهد گرفت. یادتان باشد که در رابطه عاطفیتان در مقابل عشقی که نثار طرف مقابلتان می کنید هیچ چشم داشتی نداشته باشید؛ این یکی از ویژگی های اصلی عشق واقعی است.

 

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رجل‌العوی ( Rijl )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:19 صبح ، 22:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حتی اگر در محل کار رئیس نباشید هم مجبور خواهید بود بار مدیریت و کنترل امور را به دوش بکشید. در خانه و خانواده نیز اوضاع همینطور است و همه روی شما حساب باز کرده اند. شما خیلی خوب می توانید تشخیص دهید که چه کاری باید انجام شود و خوشبختانه دیگران نیز به قدرت تشخیص شما اطمینان دارند. ولی باید مواظب باشید که رفتارهای مستبدانه از خودتان نشان نداده و دیگران را به انجام کاری که خودشان نمی خواهند وادار نکنید.حتی اگر فکر می کنید نظرهای آنها منطقی نیستند هم اول باید به حرفشان گوش کنید و قبل از گرفتن تصمیم نهایی نظر دیگران را نیز بسنجید. اجازه ندهید احساسات کنترل منطق شما را به دست بگیرند.

 

 

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 80 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : روتانو ( Rotanev )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:24 صبح ، 22:39 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که این اواخر در مسیر خود با مخالفت هایی روبرو شده اید، دوستان واقعیتان سعی دارند به کمک شما بیایند. خوشبختانه حمایت آنها خیلی بموقع به داد شما خواهد رسید، زیرا کم کم دارید به تسلیم شدن فکر می کنید و آنها جلوی این کار را خواهند گرفت. شما هنوز هم فرصت هایی که در انتظارتان هستند را به وضوح می بینید، ولی از این که برای رسیدن به آنها انرژی کافی داشته باشید و بتوانید به تلاش هایتان ادامه بدهید مطمئن نیستید. اعتماد دوستانتان به شما و توانایی هایتان همچون اکسیری گرانبها به قلب خسته تان قوت خواهد بخشید و شما را برای مواجهه با مشکلاتی که پیش رو دارید آماده خواهد ساخت.

 

 

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : زورق ( Zaurak )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:41 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز تردیدهایی در وجود خود احساس می کنید که شروع هر نوع کار و یا رابطه جدیدی را برایتان دشوار می سازد. کمبود وقت در برنامه ریزی هایتان ایجاد مشکل می کند و شاید نتوانید در برنامه ریزی هایتان برای دوستان و یا کسی که دوست دارید به اندازه کافی وقت بگذارید. از طرف دیگر مسائل مادی نیز ممکن است این مشکل را سختتر کنند. زیرا شرایط اقتصادی فعلیتان به شما اجازه ولخرجی در این زمینه ها را نمی دهند. اگر یاد بگیرید منابع مالیتان را مدیریت کنید و بیشتر صرفه جویی کنید پاداش این کار خود را خواهید گرفت. البته نیازی نیست که برای وقت گذراندن با عزیزانتان زیاد هزینه کنید، آنچه اهمیت دارد بودن در کنار کسانی است که دوست دارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد