فال راجت نیر – 23 دی

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 71 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای یمانی (Sirius)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:48 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز احساس قدرت، سلامت و شادی می کنید. خوشحالی شما زمانی بیشتر می شود که یکی از دوستان تان شما را به میهمانی اش دعوت می کند. این میهمانی برای شما اتفاقات خوبی به همراه خواهد داشت و علاوه بر آن خواهید فهمید که چقدر برای دیگران عزیز هستید. به زودی پیشنهادهای کاری خوبی به شما خواهد شد و درهایی به روی شما گشوده می شود که انتظارش را ندارید. زندگی جدید، دوستان جدید، موقعیت کاری جدید و حتی خانه ای نو در راه است، این شادی را جشن بگیرید.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : اَگَست (Canopus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:19 صبح ، 22:39 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز منتظر یک سورپرایز باشید. اگر مجرد هستید، فردی با شما تماس می گیرد و پیشنهاد یک رابطه رمانتیک را به شما می دهد. این موضوع باعث می شود که اعتماد به نفس تان افزایش یافته و روزهای آتی خود را نیز در شادی و رویاپردازی سپری کنید. پشت این اتفاق انرژی مثبتی زیادی وجود دارد که جنبه های دیگر زندگی شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. این خبر را به فال نیک بگیرید. چند وقتی است از یکی از دوستان تان بی خبرید، اگر چه این موضوع به دلیل مشغله کاری تان است اما ممکن است برای دوستتان سوتفاهم ایجاد کند، پس هر چه زودتر با او تماس بگیرید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 72 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا شلیاق (Vega)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:58 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : خوش بینی، شور و هیجان زندگی، اعتماد به نفس بالا، قدرت و خلاصه تمام انرژی های مثبت به سمت شما سرازیر شده اند. از این فرصت استفاده کنید زیرا همیشه پیش نمی آید. فردی را ملاقات می کنید که خبر غیرمنتظره ای برای شما خواهد داشت. این خبر ممکن است از دوستی که مدت ها از شما دور بوده باشد یا حتی در مورد کار مورد علاقه ای که مدت ها به دنبالش بوده اید. هر چه هست، روزتان را به بهترین شکل می سازد. اگر به فکر خرید وسیله ای هستید، اکنون زمان خوبی برای این کار است. به پولی که مدت هاست انتظار آن را می کشید نیز می رسید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : آلفای ارابه‌ ران (Capella)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:18 صبح ، 22:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز خبر خوبی از شهر یا کشوری دیگر به شما می رسد که خوشحالتان می کند. در این تماس سوالی از شما پرسیده می شود که باید به آن جواب دهید. اگر عاقلانه عمل کنید، زندگی تان از این رو به آن رو خواهد شد و پیشرفت قابل ملاحظه ای در زمینه کاری یا عاطفی خواهید داشت. اگر به فکر ادامه تحصیل هستید، امروز که خوش بینی شما افزایش یافته، بهتر است تصمیمات نهایی خود را بگیرید. تا چند روز آتی اطلاعات خود را تکمیل کنید سپس قدم اول را بردارید تا همه چیز مطابق میل شما پیش رود.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : ظُلمان (Centauri)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:12 صبح ، 23:36 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : از یکنواختی زندگی خسته شده اید و دلتان یک میهمانی می خواهد، خبر خوب این است که یکی از دوستان تان با شما تماس می گیرد و شما را به خانه اش دعوت می کند که بر تغییر روحیه شما نیز موثر است. به دنبال کاری هستید که با کمک فردی در خانواده تان بالاخره بدان دست می یابید. این شادی را جشن بگیرید و قدردان خانواده خود باشید. اگر می خواهید امروز به بیرون از خانه بروید، با عشق زندگی تان تماس بگیرید تا با شما همراه شود. این کار به صمیمیت رابطه شما نیز می افزاید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : نگهبان شمال (Arcturus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:57 صبح ، 22:16 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز با حس قدرت و اعتماد به نفس از خواب بیدار می شوید. این انرژی مثبت زمانی تکمیل می شود که از فردی یک خبر خوب می شنوید. امشب به یک میهمانی یا دورهمی دعوت می شوید و دوستان تان را پس از مدت ها می بینید که دلتنگی تان را برطرف خواهد کرد. در این جمع فردی هست که توجه شما را به خود جلب می کند، اگر احساس می کنید که می تواند دوست خوبی برایتان باشد، خجالت را کنار گذاشته و برای برقراری رابطه ای دوستانه با او پیش قدم شوید. استراحت را نیز تحت هر شرایطی در برنامه روزانه خود قرار دهید که از ضروریات زندگی تان است.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در جمعی حضور می یابید که خبرهای خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. این اخبار آنقدر شما را شاد خواهد کرد که روی پاهاتان بند نمی شوید و تا خانه می دوید یا بهتر است بگوییم پرواز می کنید. از آنجا که زیبایی و جذابیت شما در چنین روزی افزایش یافته است، بهتر است روابط اجتماعی خود را گسترش دهید و حتی اگر فردی توجه شما را به خود جلب کرده، با او قراری بگذارید. به هر کسی که امروز با شما در ارتباط باشد، خوش خواهد گذشت. پس از زمان حال خود تا می توانید لذت ببرید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی ( Canis Minoris )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:27 صبح ، 23:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : قدرت تخیل شما افزایش یافته طوری که در کل روز خیالپردازی و در آسمان ها سیر می کنید. از آنجا که خوش بینی شما افزایش یافته، بهترین زمان است تا کاری را که مدت هاست به فکر شروعش هستید، آغاز کنید. اولین قدم را بردارید تا باقی قدمها خود به خود پیش روند. تمام نشانه ها حاکی از آن است که شما امروز به هر کاری دست بزنید، به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. زمان خوبی است تا به معشوقه تان حرف دلتان را بزنید. او نیز از این کار شما استقبال خواهد کرد.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه ( Betelgeuse )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:31 صبح ، 22:52 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : بالاخره تلاش هایتان در محیط کار نتیجه می دهد و شما به آنچه سزاوارش هستید، می رسید. این موضوع آنقدر شما را خوشحال می کند که احساس می کنید در آسمان ها در حال پروازید، حتی می نشینید و ساعت ها برای آینده خود برنامه ریزی می کنید. از این حس آرامش نهایت لذت را ببرید. اگر می توانید وقت بیشتری را با خانواده بگذرانید، زیرا آنها نیز در موفقیت شما سهیم هستند. شاید بد نیست در مسیر بازگشت به خانه یک کیک بخرید و این شادی را در کنار آنها جشن بگیرید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر ( Achernar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:44 صبح ، 23:32 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : دیشب خواب های خوبی دیدید و صبح از این که چشمانتان را باز کردید و متوجه شدید که هیچ کدامشان واقعیت ندارند، ناامید و افسرده شدید اما بد به دل راه ندهید زیرا به زودی نیمی از آنها تحقق می یابند و با تلاش شما به باقی آرزوهایتان هم خواهید رسید، کافی است اراده ای قوی داشته باشید. به خواب هایتان با دقت بیشتری فکر کنید. در این خواب پیامی نهفته بود که بهتر است آن را روی برگه ای بنویسید و تجزیه و تحلیل اش کنید. این نشانه ها می تواند به شما در رسیدن به آرزوهایتان کمک کنند. برای تغییر حال و هوایتان بد نیست با شریک زندگی تان به یک گشت و گذار یک روزه در شهر بروید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس ( Agena )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:57 صبح ، 23:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز تا می توانید با اطرافیان تان در ارتباط باشید و از انرژی های خوبی که در فضا پراکنده است، استفاده کنید. در ارتباطات امروزتان با فردی آشنا خواهید شد که می تواند به شما در رسیدن به اهداف تان موثر باشد. پس لبخند را برای جذب دیگران فراموش نکنید. اگر مجرد هستید، فردی برای آشنایی نزدتان می آید اما بهتر است قبل از هر گونه پاسخ و قول و قراری، خوب در مورد او تحقیق کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و هر چه را در دل دارید بیان کنید. مطمئن باشید دیگران نیز از روراستی شما استقبال خواهند کرد.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 70 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب ( Aquilae )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:50 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : به شما تبریک می گوییم، زیرا بالاخره پس از مدت ها به یکی از اهداف خود می رسید. امروز موفقیت و پیشرفت با شماست و آنقدر ذوق زده و هیجان زده هستید که دوست دارید به تمام افراد لبخند بزنید و این احساس مثبت را با آنها شریک شوید. تغییراتی در زندگی شما رخ داده که آینده تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد، فقط باید از همین حالا برای آن برنامه ریزی کنید. اگر می خواهید اطلاعات تان تکمیل شود، به یک سفر بروید. در این سفر تجربه های خوبی کسب خواهید کرد که در پیشرفت کارتان نیز موثر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد