فال راجت نیر – 23 بهمن

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید این طور به نظر برسد که امروز دوستانتان علاقه چندانی به همکاری در برنامه ای که شما برای روزتان در نظر گرفته اید ندارند ولی بهتر است آنها را بلافاصله از برنامه تان خط نزنید، زیرا به احتمال خیلی زیاد تنها مشکل موجود تفاوت در روش و نگرش شماست و در صورت کنار آمدن با یکدیگر و همکاری مشترک می توانید به بهترین نتایج ممکن برسید. برای همراه کردن دیگران با خودتان نیازی نیست به آنها التماس کنید، خودتان دست به کار شوید، آنها هم به شما خواهند پیوست. شما به تنهایی و بی آن که با کسی که دوست دارید حرفی بزنید دارید تلاش می کنید که مشکلات موجود در رابطه تان را حل کنید، به جای این تلاش مذبوحانه بهتر است از او تقاضای کمک کنید.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : خوشبختانه در حال حاضر شما می توانید هر چیزی را که برای خودتان به عنوان هدف در نظر بگیرید را به دست بیاورید؛ به شرط آن که این هدف با باورهای قلبیتان هماهنگی داشته باشد. تصمیمتان را گرفته و با اراده و پشتکار هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید تا به خواسته تان برسید. نمی شود باری به هر جهت پیش رفته و انتظار داشته باشید که حتما به نتیجه مورد نظرتان برسید. یا صد در صد تلاشتان را به کار بگیرید یا کلا بیخیال آنچه می خواهید به دست بیاورید بشوید. اگر در نظر دارید که تحصیلات خود را ادامه بدهید امروز روی خیلی خوبی برای تحقیق و برنامه ریزی در مورد این مسئله می تواند باشد.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما این را می دانید که رسیدن به اهداف بلند مدتتان تنها از طریق تلاش و مداومت برای به دست آوردن آنها امکان پذیر است، ولی عمل کردن بر اساس باورهایتان همیشه هم کار ساده ای نیست. شما در حال حاضر به جای موفقیت هایی که داشته اید بیشتر به شکست هایتان و موانعی که در سر راهتان قرار دارند فکر می کنید. اگر می خواهید که زندگیتان را بهبود ببخشید هیچ جایی برای شک و تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان نباید بگذارید. اهداف بلندپروازانه خود را در نظر داشته باشید و بی آن که به پشت سرتان نگاه کنید با تمام توان به سوی جلو پیش بروید. هر چه کمتر به شکست فکر کنید احتمال موفقیتتان بیشتر خواهد بود.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما برای رها شدن از وضعیت فعلی حاضر هستید همه چیز را زیر و رو کرده و از هیچ چیزی هراس ندارید. ولی این موضوع را هم در نظر داشته باشید که شما تنها نیستید و زندگی افراد دیگری نیز وابسته و تحت تاثیر شما و روش زندگیتان است. با این حال شاید بتوانید آنها را در برخی زمینه ها با خودتان همراه کرده و قانعشان کنید دنیای اطرافشان را تغییر دهند. آنچه شما را در کنار هم نگه می دارد خیلی قویتر از ترس هایی است که دارید. روابط عاطفی که در زمان حال شکل بگیرند به احتمال خیلی زیاد روابطی پایدار خواهند بود، پس بی آن که نگران اما و اگرها باشید پیش بروید و از بیان کردن احساسات قلبی خود نترسید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر می خواهید روی اطرافیانتان تاثیر بگذارد و توجه آنها را به خودتان جلب کنید نمی توانید از همان روش های قدیمی و همیشگیتان استفاده کرده و انتظار داشته باشید که به نتیجه دلخواهتان برسید. شما باید کمی خلاقیت به خرج دهید و کاری کنید که آنها را شگفت زده کرده و توجهشان را جلب کند. البته باید این را هم در نظر داشته باشید که زیاده روی نکنید و با ایده های محیر العقول خود کاری نکنید که به سلامت عقلیتان شک کنند. خوشبختانه در حال حاضر شما می توانید با کمی مهارت و خلاقیت دیگران را به سادگی قانع کنید حرف هایتان را بپذیرند. ازاین فرصت برای به دست آوردن دل کسی که دوست دارید بهره ببرید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز اگر نتوانید آنچه که می خواهید را به دست بیاورید ناگهان یک کاه کوچک برای شما تبدیل به یک کوه خواهد شد. همین که تأخیری در روند کارهایتان پیش بیاید تا حدی نگران و دست پاچه می شوید که زمینه شکست خود را به وجود می آورید. خوشبختانه اگر خودتان حاضر به پذیرفتن کمک باشید انرژی کیهانی برای یاری شما آماده خواهد بود. تنها کاری که باید برای رسیدن به خواسته تان انجام دهید این است که با نگرشی مثبت پیش بروید، تا زمین و زمان برای رسیدن شما به هدفتان دست به دست هم بدهند. البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که دیگران را نادیده نگیرید و منافع و خواسته های آنها را هم مد نظر داشته باشید تا پیروز واقعی میدان باشید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر از خواسته ها و افکار دیگران اطلاعی نداشته باشید در میان گذاشتن خواسته هایتان با آنها برایتان ترسناک و نگران کننده خواهد بود. شما از این می ترسید که در حالی که به شدت به کمک و حمایت خانواده و دوستانتان نیاز دارید آنها با شنیدن اهداف و خواسته هایتان در مورد شما به اشتباه قضاوت کنند یا رویتان را زمین بیندازند. داشتن این نگرانی ها واقعا حس وحشتناکی است، ولی خوشبختانه دیگران به احتمال خیلی زیاد حتی اگر با شما علایق مشترکی نداشته باشند هم به خاطر علاقه و توجهی که به خودتان دارند به شما کمک خواهند کرد تا به خواسته هایتان برسید، پس این ریسک را پذیرفته و سفره دلتان را پیش عزیزانتان باز کنید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : گاهی نگرش شما نسبت به زندگی آنقدر بلند نظرانه و ایده آل گرایانه است که دیگران نمی تواند از شما حمایت کرده و یا همراهیتان کنند. با این حال این ایده های ایده آل گرایانه در حال حاضر خیلی منطقی و عمل شدنی هستند و می توانند در خانه و یا محل کارتان پیشرفت های بزرگی را به وجود بیاورند. با این حال این تغییرات بزرگی که در نظر دارید یک شبه میسر نخواهند شد و برای عملی کردن ایده هایی که در سرتان است به زمان نیاز دارید. اگر همین حالا به نتایج مورد نظرتان نرسیدید نا امید نشوید و به راهتان با امیدواری و خونسردی ادامه دهید و یادتان باشد که زندگی یک سفر است، نه یک مسابقه، پس از آن نهایت لذت را ببرید.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در حال حاضر موج بزرگی از تغییرات دارد به سوی شما حرکت می کند و شما را قادر می سازد که آینده خود و حتی اطرافانتان را تحت تاثیر قرار دهید. کوچک ترین اقدام های شما می توانند نتایج بسیار مهم و قابل توجهی داشته باشند. خودخواه نباشید و از این فرصتی که برایتان پیش آمده است برای دیگران نیز استفاده کنید. اگر دیگران را هم در بازیتان راه بدهید پاداش بزرگی در انتظارتان خواهد بود. ممکن است امشب در انتظار مهمان هایی باشید که خیلی نگران این هستید که از پذیرایی شما رضایت کامل را داشته باشند و می ترسید همه چیز طبق انتظارتان پیش نرود، ولی بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید همه چیز حتی بهتر از آنی که انتظار دارید خواهد بود.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در حال حاضر تغییرات بسیاری در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما دارند به وجود می آیند. شاید احساس کرده باشید رویاهایتان تا حدودی تغییر یافته و یا برایتان اهمیت بیشتری پیدا کرده اند، ولی به احتمال زیاد به دلیل آن پی نبرده اید. با این حال خیلی زود این تغییرات درونی اثرات خود را آشکار کرده و انفجار انرژی را در وجود خود احساس خواهید کرد. از این وضعیت خود نهایت استفاده را ببرید و اگر برای دیگران هم کاری از دستتان برمی آید کوتاهی نکنید. با وجود این که امروز همه چیز تقریبا همه چیز خوب پیش خواهد رفت ممکن است هر از گاهی احساس ناراحتی و افسردگی کنید، برای فرار از این حالت در خانه نمانید و با دوستانتان یا کسی که دوست دارید وقت بگذرانید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز فکر کردن به این که در میان دوستان و نزدیکانتان چه کسانی ارزش اعتماد کردن را دارند تا حدودی وقت شما را خواهد گرفت. امروز بعضی ها با ایده هایی فوق العاده پیشنهادهایی برای شما دارند که خیلی وسوسه انگیز به نظر می رسند، ولی شما نمی توانید به هر فرصتی که به سراغتان می آید جواب مثبت بدهید. شما باید انتخاب های خود را محدود کنید، وگرنه زمان و انرژی خود را بدون آن که نتیجه مطلوبی گرفته باشید از دست خواهید داد. ولی اگر بتوانید قرد مناسب و قابل اعتمادی را برای همکاری حرفه ای انتخاب کنید زندگیتان جهت تازه ای پیدا خواهد کرد. برای تصمیم گرفتن عجله نکنید، نتایج آن تا مدت زیادی زندگیتان را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : معمولا بلندپروازی ها و جاه طلبی های شما هستند که نقش عامل محرک را برایتان ایفا می کنند، ولی در حل حاضر امنیت عاطفی از هر چیز دیگری برایتان مهمتر شده است. متاسفانه در روابط عاطفی خود ثباتی احساس نمی کنید و این موضوع مایه نگرانی شما را فراهم کرده است. با این حال شما تمام ابزارهای لازم برای تغییر وضعیت موجود را در دست دارید. تعیین اولویت ها،مشخص کردن منابع و ایجاد اهداف مشخص زمینه را برای کارهایی که لازم است انجام دهید فراهم خواهد کرد. بجای این که ذهن خود را روی شکست های قبلیتان متمرکز کنید به موفقیت هایی که در آینده در انتظارتان هستند فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد