فال راجت نیر – 22 دی

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 71 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای یمانی (Sirius)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:48 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : حس عدم اطمینان نسبت به آینده ممکن است امروز شما را وادار به گرفتن تصمیمی کند که از امکان پذیر بودن آن اطمینان دارید. ولی در حالی که فکر می کنید راه حل مناسبی پیدا کرده اید خیلی زود خواهید فهمید که نسبت به آن هم اطمینان چندانی ندارید. این حالت شما زودگذر است، پس خودتان را با آن آزار ندهید و به جای گرفتن تصمیم های اساسی سعی کنید فعلا انرژیتان را روی جمع آوری اطلاعات متمرکز کنید. این را نیز به خاطر داشته باشید که گاهی برای یک سوال چندین راه حل صحیح وجود دارد و داشتن انعطاف پذیری فکری در چنین موقعیت هایی می تواند یک ویژگی بسیار ارزشمند برای شما باشد.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : اَگَست (Canopus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:19 صبح ، 22:39 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید یک نفر دور و برتان باشد که آماده است هر اشتباهی که می کنید را مورد قضاوت قرار بدهد. شما هم امروز خیلی پر حرف شده اید و با این همه حرفی که می زنید فرصت های خوبی را برای این فرد می توانید فراهم کنید. بهتر است مواظب حرف هایی که می زنید باشید، انتخاب اشتباه کلمات می تواند به اعتبار شما لطمه بزند. اگر مجبور هستید نظرتان را در مورد چیزی بیان کنید قبل از به زبان آوردن آن خوب فکر کید تا مبادا بیهوده مورد انتقاد قرار بگیرید. سعی کنید قدم هایتان را کمی سریعتر بردارید و زیاد فس فس نکنید تا موقعیت هایی که در اطرافتان قرار دارند را از دست ندهید، لزومی ندارد بیش از اندازه وسواس به خرج دهید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 72 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا شلیاق (Vega)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:58 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز از انرژی و توان فوق العاده تان تا فرصت دارید نهایت استفاده را ببرید، زیرا ممکن است کارهای زیادی برایتان پیش بیایند که باعث شود به چشم بر هم زدنی بی آن که کارهایی که در نظر داشته اید را انجام داده باشید، ببینید که روزتان تمام شده است. سعی کنید اولویت هایتان را تعیین کنید و پیش از هر کاری مهم ترین وظیفه هایی که دارید را به انجام برسانید. حرف زدن با دوستانتان برای مدتی طولانی می تواند کار بسیار جذابی باشد، ولی باعث خواهد شد که در این روز پرکار از برنامه هایتان عقب بمانید. اگر می خواهید ساعات پایانی روزان را با خیال راحت با کسانی که دوست دارید بگذرانید، باید ساعات اولیه روز را سخت کار کنید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : آلفای ارابه‌ ران (Capella)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:18 صبح ، 22:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما کارهایی مهمتر از تفریح و خوشگدرانی دارید، زیرا دیگران به شما و قدرت مدیریت ذاتی و توانمندانه تان نیاز دارند. شما امروز در انجام کارها به صورت گروهی خیلی موفق تر از انجام فردی آنها خواهید بود و سریعتر به نتیجه خواهید رسید. فقط باید یادتان باشد که مدیریت تنها دستور دادن نیست؛ باید به حرف های همه گوش کنید، آنها را درک کرده و ایده های خوب و زحماتشان را مورد تشویق و تحسین قرار دهید. همکاری با دیگران شانس شما برای رسیدن به موفقیت را بیشتر خواهد کرد. ممکن است امروز با شریک زندگیتان بر سر این که قدرت در دست چه کسی است وارد نبردی بیرحمانه شوید، یادتان باشد به هیچ عنوان در این رابطه زیاده روی نکنید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : ظُلمان (Centauri)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:12 صبح ، 23:36 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما می توانید بهتر از هر شخص دیگری حتی پیچیده ترین مشکلات را هم باز کرده و هر مسئله ای را درک کنید. با این حال باید جانب احتیاط را رعایت کنید، زیرا ممکن است در اثر بی دقتی و عجله در انجام کارها اطلاعات مهمی که درست جلوی چشمتان هستند را نبینید. ولی این را هم در نظر داشته باشید که تحت تاثیر حس ماجراجویی که در حال حاضر دارید خودتان را درگیر مسائل بی اهمیتی که در واقع به شما ارتباطی ندارند نکنید. امروز اوضاع به کامتان است و کارها همان طوری که دوست دارید پیش می روند، پس از فرصت نهایت بهره را ببرید و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ذهنتان می تواند تنها مانع شما برای رسیدن به خواسته هایتان باشد.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : نگهبان شمال (Arcturus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:57 صبح ، 22:16 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز صبح خیلی خوب و راحت برای شما آغاز خواهد شد، ولی کمی که می گذرد احساس نارضایتی که در خود دارید نمی گذارد آرامش داشته باشید و شما را کمی عصبی خواهد کرد. به جای این که با فروخوردن خشم و نارضایتی خود کاری کنید که تحمل وضعیت موجود برایتان غیر ممکن شود، ناراحتی و نارضایتی خود را به زبان بیاورید تا شاید بتوانید راه حلی برای آن بیابید. در غیر این صورت سعی کنید خودتان را مشغول کمک کردن به دوستانی کنید که دچار گیجی و سردرگمی شده اند و به کمک و توجه شما نیاز دارند. این کار باعث خواهد شد به حس رضایت خاطردست پیدا کنید و حالتان بهتر شود. کمک به دیگران یکی از بهترین راه های پرورش روحتان است.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در حال حاضر تعیین اهداف دراز مدت برای رسیدن شما به موفقیت ضروری است، ولی هنوز زمان آننرسیده است که در مورد مسائل خیلی مهم تصمیم گیری کنید. پیش از هر اقدامی به اندازه کافی تحقیق و بررسی کنید و در مورد نقشه هایتان با دوستان و افراد مورد اعتمادتان صحبت کرده و تمامی گزینه های ممکن را در نظر بگیرید. شما در موقعیتی قرار گرفته اید که انتخاب های زیادی پیش رو دارید و اکنون تحصیلات تکمیلی برای شما می تواند گزینه بسیار ارزشمندی باشد که فرصت پیشرفت بیشتر شما را فراهم می کند، به شرط آن که شما را از مسیر اصلی و اهدافی که برای خودتان در نظر گرفته اید منحرف نکند. یادتان باشد برای رسیدن به موفقیت باید قدم به قدم پیش بروید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی ( Canis Minoris )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:27 صبح ، 23:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما می توانید تقریبا با هر کسی و در مورد هر چیزی که دوست دارید حرف بزنید، پس از فرصت استفاده کرده و با کسانی که می خواهید به حرف هایتان گوش کنند و یا دوست دارید ایده هایتان را با آنها به اشتراک بگذارید دیدار کنید. شما می توانید بدون هیچ مشکلی دیگران را با دانش و اشتیاقی که از خودتان نشان می دهید تحت تاثیر قرار دهید. فقط اهمیت خیلی زیاد جزئیات را نیز به خاطر داشته باشید. حتی بهترین نقشه های دنیا را هم که در سر داشته باشید تا زمانی که جزئیات آنها را در نظر نگرفته باشید نخواهید توانست به درستی از نقشه هایتان حمایت کنید. به سادگی تسلیم حرف ها و تصمیمات دیگران نشوید و به آنها بگویید چه در سرتان می گذرد.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه ( Betelgeuse )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:31 صبح ، 22:52 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز انجام کارها برای شما بسیار سخت و دشوار خواهد بود، ولی اگر با دیگران ارتباط برقرار کرده و با همراهی و همفکری آنها کار کنید همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت. اگر رفتار امروز کسی که دوست دارید شما را گیج و سردرگم کرده است با او در مورد این مسئله حرف بزنید و بگویید که چه چیزی دارد آزارتان می دهد. سکوت کردن در مورد مسائل به ظاهر بی اهمیت در نهایت مشکلاتی بزرگ برای شما ایجاد خواهد کرد، ولی بیان افکارتان بدون مورد سرزنش قرار دادن طرف مقابلتان به بهبود رابطه شما کمک بسیاری می تواند بکند. فقط این را هم به یاد داشته باشید که قرار نیست فقط شما حرف بزنید، مشکلتان را گفته و سپس به دقت به حرف های طرف مقابلتان هم گوش کنید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر ( Achernar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:44 صبح ، 23:32 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حس ششم شما قدرت خارق العاده ای دارد و حس می کنید که می توانید جادو کنید. شما می توانید به صورت معجزه آسایی جواب صحیح هر چیزی را پیدا کنید. وقتی در زمان حال زندگی کنید و خودتان را زیاد درگیر گذشته و یا آینده نکنید سطح انرژی شما حتی فراتر نیز خواهد رفت. استفاده از شوخ طبعیتان شما را قادر می سازد که عملکردی تحسین برانگیز داشته باشید و مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید. خودتان را برای درخشش آماده کنید! تا جای ممکن سعی کنید از هر نوع بحث و درگیری اجتناب کنید، ولی اگر ناخواسته در چنین موقعیتی گرفتار شدید از خودتان دفاع کرده و به راحتی تسلیم نشوید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس ( Agena )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:57 صبح ، 23:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز کمی احساس گمراهی می کنید، به ویژه اگر مسائل خانوادگی به شما اجازه ندهند که روی زندگی و کارهای خودتان تمرکز کنید. اگر نسبت به راهی که در پیش گرفته اید احساس اطمینان کامل ندارید از گرفتن هر نوع تصمیم مهم و یا پذیرفتن مسولیت های جدی تا جای ممکن خودداری کنید. با وجود این که خوشحال کردن دیگران شما را وسوسه می کند با برخی چیزها موافقت کنید و تسلیم خواسته های آنها شوید، ولی در حال حاضر این کار به هیچ عنوان عاقلانه نیست. اینکه پیش از نشان دادن واکنش به افکار و ایده هایتان فرصت رشد و تکامل بدهید شما را قادر خواهد ساخت که در دراز مدت به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 70 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب ( Aquilae )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:50 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما قدرتی فوق العاده دارید که باید از آن به درستی استفاده کنید، هر چیزی که بخواهید برایتان فراهم خواهد شد. بر خلاف آن چه خودتان فکر می کنید در حال حاضر عوض کردن مسیرتان در نیمه های راه می تواند به شما بیشتر از حفظ نقشه های قبلیتان کمک کند. ایفای نقش پدر و مادری سخت گیر و یا دوستی که می خواهد اعمال کنترل کند اشتباهی جبران ناپذیر می تواند باشد و اگر بخواهید روی همه کس و همه چیز کنترل داشته باشید روز سختی را در پیش خواهید داشت. اگر یاد بگیرید کمی راحتتر برخورد کنید هم از لحاظ حرفه ای و هم در زمینه مسائل شخصی به نتایج بهتر و موثرتری خواهید رسید. اعتماد کردن به دیگران به آنها انگیزه می دهد تا شما را نا امید نکنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد