فال راجت نیر – 22 آذر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مقدم (Castor)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:00 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : بهتر از از قوه تخیل و خلاقیت برای افزایش درآمد مالی تان استفاده کنید. به زودی خبری از روزنامه، تلویزیون یا سایتی می شنوید که شما را غافلگیر می کند. شما آرزوهای بزرگی در سر دارید، مهم نیست که آنها چقدر دور از واقعیت هستند، شما قادرید تمام آنها را به واقعیت مبدل کنید، فقط کافی است به درستی تصمیم بگیرید. برنامه ریزی می تواند کمک شایانی به شما کند پس بهتر است افکارتان را روی کاغذ پیاده کنید و برای عملی شدن آنها نقشه بکشید. اگر ناراحتی بین شما و عشق تان بوجود آمده، با حس شوخ طبعی خود آن را از میان ببرید تا لبخند به روی لبان هر دوی شما بنشیند.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : راعی (Errai)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:08 صبح ، 22:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شرکت در یک مراسم شما را با افرادی که علاقمندی های مشترکی باهم دارید، آشنا می کند. حتی ممکن است یکی از دوستان قدیمی تان را که مدت هاست از او بی خبر بوده اید، ببینید یا اگر مجرد هستید، گزینه های خوبی را پیدا خواهید کرد. بنابراین به این دعوت نه نگویید زیرا فواید بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت. به زودی درهای زیادی به رویتان گشوده می شود، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید. اگر احساس می کنید که عشق تان کمی دلگیر و ناراحت است، امشب با او در مکانی رمانتیک و زیبا قرار بگذارید و از دلش درآورید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مؤخر ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:02 صبح ، 22:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز اخبار خوبی به گوش تان می رسد. این خبر ممکن است در مورد فردی یا کاری که مدت هاست به دنبالش بوده اید، باشد. شاید هم کاری به شما پیشنهاد شود که انتظارش را نداشته اید. در هر صورت این خبر انرژی خوبی به شما می دهد و فرصت هایی را در اختیارتان می گذارد که لایق اش هستید. سعی کنید از این شرایط نهایت استفاده را بکنید زیرا تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. اگر مجرد هستید، شرکت کردن در مراسم مختلف می تواند گزینه های خوبی را پیش پای شما قرار دهد. اگر به جای زیبایی صورت به دنبال زیبایی درون باشید، خوشبختی تان حتمی است.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : تُرَیس ( Tureis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:03 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اطلاعاتی که از دیگران دریافت می کنید و ندای درونی تان شما را وادار می کند تا در پروژه های بزرگ شرکت کنید. این کار ممکن است به صورت گروهی باشد اما شما می توانید آن را به تنهایی نیز به دست بگیرید. از مسئولیت هایی که باید به عهده بگیرید، نترسید زیرا مطمئنا برایتان جذاب خواهد بود و شما را خوشنود و راضی خواهد کرد. فرصت های تازه ای برای پیشرفت شما فراهم می شود، همین حالا قدم اول را بردارید در غیر این صورت تمام شان از دست می روند. اگر شریک زندگی تان فرد حساسی است، در کلامی که هنگام صحبت با او به زبان می آورید، محتاط باشید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 93%
🌠 ستاره اقبال : جَون ( Alioth )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:46 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : فردی به دیدارتان می آید و خبرهای تکان دهنده ای را به شما منتقل می کند که تاثیر زیادی بر شما خواهد داشت طوری که ممکن است روند زندگی خود را تغییر دهید. به زمنیه های تازه ای مانند فلسفه علاقمند می شوید به گونه ای که حتی ممکن است به گروه هایی که در این زمینه فعالیت دارند، بپیوندید. با یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان بحثی خواهید داشت. برای اثبات حرف تان می توانید از کتاب یا حتی مجلات مربوطه کمک بگیرید. امروز زمان خوبی برای قرارهای دو نفره است. فقط یادتان باشد که گوینده محض نباشید، به طرف مقابل تان هم اجازه صحبت بدهید. شنیدن حرف های او نیز می تواند ایده های تازه ای در ذهن تان ایجاد کند.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 87 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : تیمین ( Theemin )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با شرکت کردن در فعالیت های گروهی که در اطرف خانه تان برگزار می شود، می توانید با افراد جدیدی آشنا شوید و دامنه دوستان خود را افزایش دهید. هستند افرادی که علاقمندی های مشترکی با شما دارند و می توانند در عملی کردن ایده هایی که در سر دارید به شما کمک کنند. اگر متاهلید، عصر خود را با عشق زندگی تان بگذرانید و او را به یک فنجان قهوه دعوت کنید. اگر هم مجرد هستید و به دنبال عشق و عاشقی، امروز سورپرایز خواهید شد. فرقی نمی کند متاهل باشید یا مجرد، شما در چنین روزی یک داستان عاشقانه خواهید نوشت.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بَقّار ( Nekkar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:18 صبح ، 22:01 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : آیا تا به حال به مسیرهای جدید فکر کرده اید؟ اگر جواب تان منفی است، امروز زمان خوبی است تا کنترل کامل زندگی خود را به دست بگیرید و به راههایی جز آنچه تا به حال گذرانده اید، بیاندیشید. به زودی خبری خواهید شنید که می تواند بر درآمد مالی شما تاثیر مثبتی بگذارد. درهای تازه ای به رویتان باز می شود که از گذر از آنها می توانید تغییرات بزرگی به زندگی تان دهید و به سطوحی بالاتر قدم بردارید. میهمانی در پیش است، با بهترین لباس خود ظاهر شوید و چون الماسی در جمع بدرخشید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : پس‌پای ( Tejat Posterior )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 90 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:52 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : تغییرات غیر معمولی در زندگی شما رخ داده که کمی نگران تان کرده اما افکار منفی را دور بریزید زیرا این شرایط می تواند منجر به تغییرات دیگری در زندگی شغلی، تحصیلی یا حتی مکان زندگی تان شود. امشب قبل از خواب خود در مورد ایده هایی که در سر دارید، فکر کنید. بهتر است در این کار شریک زندگی خود را نیز فراموش نکنید، او نیز می تواند به شما در این راه کمک کند. اگر چند وقتی است گوشه نشینی را انتخاب کرده اید، حال زمان خوبی است تا از لاک خود بیرون بیایید و کمی با دیگران در ارتباط باشید. امروز از هر دستی بدهید، از همان دست هم خواهید گرفت، پس عشق تان را از دیگران دریغ نکنید.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : تایجیتا ( Taygeta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : تصمیم دارید در یک کلاس یا ورکشاپی با موضوع معنویت، متافیزیک یا علمی شرکت کنید. بحث هایی در این کلاس صورت می گیرد که ایده های جدیدی را در ذهن تان شکل می دهد. چند روز آینده را نیز بر آنچه امروز یاد گرفته اید، تمرکز کنید زیرا تاثیر بزرگی در زندگی تان خواهند داشت. به زودی فردی را ملاقات خواهید کرد که شما را یاد یکی از عزیزترین های زندگی تان می اندازد. شاید در برقراری ارتباط با او دودل باشید اما نگرانی را کنار بگذارید زیرا از این تصمیم خود پشیمان نخواهید شد.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان شمالی ( Batentaban Borealis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : از تجربه های گذشته خود استفاده کنید تا بتوانید تصمیماتی درست بگیرید و سالی پرثمر را برای خودتان رقم بزنید. این احساس بلوغ به شما اجازه خواهد داد تا آن را به کار گرفته و به واقعیت تبدیل کنید. شاید دیگران سعی کنند تعادل شما را بهم بزنند و باورتان را نسبت به خودتان از بین ببرند و کاری کنند که به جای خودتان آنها را باور داشته باشید. این که بتوانید به توصیه های دیگران گوش کنید ولی تحت سلطه آنها قرار نگیرید همچون آزمونی برای سنجش میزان رشد و بلوغ شما خواهد بود. از یافتن عشقتان نا امید نشوید، به زودی عشق را خواهید یافت!

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان جنوبی ( Batentaban Australis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : خبرهایی را در مورد اقتصاد جهانی می شوید که خوشحال تان می کند زیرا بر درآمد مالی شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و نگرانی هایتان را در مورد آینده از بین خواهد برد. شاید بخشی از آنچه می شنوید در ابتدا برایتان مبهم به نظر آید اما با گذشت زمان تردیدهایتان از میان خواهد رفت. به نظر می رسد که جشنی در راه است، خودتان را برای آن آماده کنید. شما فرد محبوبی میان دوستان تان هستید، اگر به دنبال نیمه گمشده تان می گردید، هیج نگرانی نداشته باشید زیرا در پیدا کردن آن هیچ مشکلی نخواهید داشت.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بُنزه ( Sadalsuud )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:10 صبح ، 22:40 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز اخباری را در زمینه هایی چون متافیزیک دریافت خواهید کرد که شما را وادار می کند برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر سراغ کتاب و اینترنت بروید. اگر علاقه شما در این زمینه گل کرده است، حتی می توانید آن را به عنوان یک رشته دانشگاهی و به صورت حرفه ای دنبال کنید. امشب ایمیل یا تلفنی از شخصی که مدت هاست او را ندیده اید، به شما می رسد که سورپرایزتان خواهد کرد. اگر به دنبال فرصتی هستید تا به عشق تان حرف هایی که در ذهن تان دارید را بزنید، اکنون زمان مناسبی است، درنگ نکنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد