فال راجت نیر – 16 تیر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 

 

☣️♑️ زاده ژانویه ( متولدین روز های 11دی تا 11 بهمن ) ♒️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : سطح انرژی شما دارد به حالت عادی خود بازمی گردد و شما آماده اید تا به روند عادی زندگیتان برگردید. با وجود این که امروز باید بیش از حد معمول تلاش کنید، حداقل خیالتان از این بابت راحت است که دارید مسئولیت هایتان را به خوبی به انجام می رسانید. هر چه در مکالمه با همکارانتان دقیق تر و واضح تر صحبت کنید خیالتان از این که به نتیجه مورد نظرتان می رسید راحت تر خواهد بود. اگر در ساعات پایانی روی کارها طبق برنامه ای که داشته اید پیش نرفتند خودتان را نگران نکنید؛ گاهی بهترین کار این است که به آنچه برایتان پیش آمده است بخندید. بر خلاف آنچه انتظار دارید این کار باعث می شود روزتان خیلی بهتر از آن که خودتان فکر می کردید به پایان برسد.

 

 

☣️♒️زاده فوریه ( متولدین روز های 12بهمن تا 9 اسفند ) ♓️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما تصور مشخصی از این که اطلاعاتتان چگونه باید آشکار شوند دارید و حاضر نیستید با هیچ کس در این زمینه به توافق برسید، مگر این که حرف خودتان را به کرسی بنشانید. این که می توانید خیلی محکم و با اراده پای حرف و نظر خودتان بمانید یکی از با ارزش ترین ویژگی های شماست. با این حال امروز بهترین راه برای نشان دادن قدرت و استحکام شخصیتتان این است که بتوانید به جای این که مقاومت و مخالفت کنید، خودتان را با تغییرات به وجود آمده تطبیق دهید. بهترین کار این است که به تصمیمات خود متعهد و پایبند باشید، ولی در رویکردتان انعطاف پذیری داشته باشید و اصرار نداشته باشید کارها حتما به همان روشی که شما می گویید پیش بروند.

 

 

 

☣️♓️ زاده مارچ ( متولدین روز های 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که همه شما را به خاطر خونسردی و آرامشتان می شناسند، امروز آماده اید با تمام توان و بدون هیچ گونه احتیاطی خودتان را درگیر مسائل عاطفی کنید. شما در حال حاضر می توانید خیلی راحت و صریح در مورد هر چیزی که بخواهید صحبت کنید، ولی ممکن است این جسارت شما باعث شود جوابی از طرف مقابلتان بگیرید که آنقدر شما را شوکه می کند که با خودتان بگویید ای کاش اینقدر زیاده روی نکرده بودم. اگر قدم به قدم پیش بروید و زمان کافی به خودتان و طرف مقابلتان بدهید هضم آنچه می شنوید برایتان خیلی راحت تر خواهد بود. دیگران ممکن است نسبت به نیات شما تردید داشته باشند، پس به آنها هیچ دلیلی برای شک کردن ندهید و به قول هایی که داده اید عمل کنید.

 

 

 

☣️♈️ زاده آوریل ( متولدین روز های 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما معمولا می توانید خودتان را در مکالماتی که بار احساسی زیادی دارند کنترل کنید. با این حال اگر امروز با کسی که حد و حدود را رعایت نمی کند وارد بحث در مورد مسائل حساس شوید ممکن است ناراحت و دلخور شده و واکنشی از خودتان نشان دهید که طرف مقابلتان را تعجب زده خواهد کرد. یک چنین واکنشی معمولا از شما انتظار نمی رود و علاوه بر دیگران خودتان را هم غافلگیر خواهد کرد. با این حال هیچ گاه از به زبان آوردن حقیقت هراسی نداشته باشید؛ البته خودتان همیشه حواستان به این نکته هست که در هر حال باید احترام و ملایمت در رفتارتان را فراموش نکنید و با احترام گذاشتن به دیگران برای خودتان احترام بخرید.

 

☣️♉️ زاده می ( متولدین روز های 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ممکن است همکارانتان کمی برایتان آزار دهنده باشند، به ویژه اگر برنامه کاریتان با یکدیگر تفاوت داشته باشد. با وجود این که همیشه ترجیح می دهید مدیریت و رهبری گروهی که در آن قرار دارید را به عهده داشته باشید، امروز حاضر هستید برای رسیدگی به اولویت اصلیتان از این نقش مهم به صورت داوطلبانه کناره گیری کنید. امروز شما در عملکردتان در محل کار کاملا متعادل و آگاهانه دارید رفتار می کنید و در عین این که حاضر به ریسک کردن هستید، حواستان هست که رفتاری معقول و سنجیده داشته باشید و این مسئله از دید مقامات مافوقتان مخفی نخواهد ماند. به خودتان و توانایی هایتان ایمان داشته باشید و تسلیم ترس هایتان نشوید.

 

 

 

☣️♊️ زاده ژوئن ( متولدین روز های 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما همچنان دارید با این توهم زندگی می کنید که هر چقدر اطلاعاتتان را زیاد کنید بهتر از این است که دانش اندکی داشته باشید. شاید تا حقوق زیادی حق با شما باشد، با این حال باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر گونه اطلاعاتی به کارتان نمی آید و باید روی اطلاعات کاربردی و مرتبط با حوزه فعالیت هایتان تمرکز کنید. باید این را بدانید که نمی توانید همه چیز را یاد بگیرید و عقل کل باشید، پس به جای از این شاخه ب آن شاخه پریدن زمینه مطالعات و تحقیقتان را روی موضوعات مهمتر و کاربردی تری محدود و متمرکز کنید. امروز نظرات و احساسات شما در طول روز مدام در حال تغییر خواهند بود، پس بهتر است در مورد هیچکس نتیجه گیری و قضاوت نکنید.

 

 

 

 

☣️♋️ زاده ژوئیه ( متولدین روز های 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما تمایل چندانی به این که راجع به احساسات و برنامه هایتان با دیگران حرف بزنید ندارید. در واقع اگر بخواهید در مورد افکارتان با دیگران حرف بزنید آنها شما را به چشم فرد مثبت اندیشی خواهند دید که تسلیم افکار و انرژی های منفی نمی شود. با وجود این که عقل و منطقتان در حال حاضر خیلی خوب کار می کند، بدون پذیرش عشق و حمایتی که اطرافیانتان به شما می بخشند نخواهید توانست بهترین تصمیم را بگیرید. شما به توصیه های دیگران هم نیازی ندارید، همین که آنها به حرف هایتان گوش کنند برایتان کافی خواهد بود. امروز آهسته و پیوسته پیش بروید و در کارها عجله نکنید. در غیر این صورت موقعیت های غیر منتظره ممکن است شما را از مسیر اصلیتان خارج کنند.

 

 

☣️♌️ زاده اوت ( متولدین روز های 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حرف های مهمی برای گفتن در مورد مسائل مختلف دارید ولی دلتان می خواهد مخاطبانتان خیلی مشتاقانه به حرف هایتان گوش کنند و در غی این صورت سکوت اختیار خواهید کرد و هیچ چیزی نخواهد گفت. شما در حال حاضر دنیای اطرافتان را با نگرشی کاملا کاربردی و عمل گرایانه می بینید و نگران این هستید که مبادا دیگران کارها را بهم ریخته و جهت پیشرفت آنها را تغییر دهند. قبل از هر حرفی خوب به گفته هایتان فکر کرده و تا جایی که می توانید دقیق و صریح صحبت کنید. اگر دیدید که با نظرتان مخالفت می شود خودتان را به سادگی گم نکنید. روی هدفتان متمرکز باشید و حقایق را به زبان بیاورید تا بتوانید به وقتش دیگران را قانع کنید که حق با شماست.

 

 

 

☣️♍️ زاده سپتامبر ( متولدین روز های 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ممکن است موقعیتی برای یک سرمایه گذاری مناسب برایتان به وجود بیاید و شما هم به اندازه کافی عاقل هستید که این فرصت را از دست ندهید. البته این از آن موقعیت هایی نیست که فکر کنید شما را خیلی سریع ثروتمند خواهد کرد. نمی شود یک گوشه نشسته و انتظار داشته باشید که پول از آسمان ببارد؛ این فرصتی است برای این که با زحمت و تلاش خودتان به ثمر خواهد رسید. وقتی متعهد می شوید که در یک پروزه شرکت کنید نباید تحت هیچ شرایطی پیش از رسیدن به هدفتان تسلیم شوید؛ این خود شما هستید که آینده را می سازید. شما نمی توانید برای تمام دنیا یک قهرمان باشید ولی همین که برای عشقتان تبدیل به یک قهرمان شوید برایتان کافی خواهد بود.

 

 

☣️♎️ زاده اکتبر ( متولدین روز های 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما پای هر بحثی که در میان باشد چنان محکم پای حرف ها و نظرات خود می ایستید که ممکن است چنان واکنش شدیدی از خودتان نشان دهید که رفتارتان به نظر دیگران تند و ناراحت کننده خواهد بود. با این حال شما قصد ندارید رفتارتان را ملایم تر کنید و دیگران باید حقیقت را همان طوری که شما می بینید بپذیرند. متأسفانه این رفتار شما نتیجه مطلوبی برایتان به همراه نخواهد داشت و باید کمی در رفتارتان تجدید نظر کنید. اگر کارها طبق برنامه پیش نرفت خودتان را ناراحت نکنید؛ تغییرات پیش آمده در واقع به نفع شما هستند و دید شما را گسترش خواهند داد و باعث خواهند شد به چیزهایی پی ببرید که پیش از آن نمی دانسته اید.

 

 

 

☣️♏️ زاده نوامبر ( متولدین روز های 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما اهداف مشخصی در سرتان دارید و بر اساس آنها پیش می روید، ولی ترجیح می دهید آنها را با کسی در میان نگذارید. این که مرموز به نظر برسید به شما توانی چند برابر می بخشد و دیگر مجبور هم نیستید که از نقشه ها و برنامه هایتان در برابر نظرات مختلف دیگران دفاع کنید و پیش از این که به مرحله مورد نظرتان برسد تحت تأثیر نظرات و انتقادات بعضا بیهوده آنها قرار بگیرید. بهتر است فعلا دست نگه داشته و با دیگران در مورد مسائل خصوصی خود، به ویژه مسائل کاری و حرفه ایتان صحبتی نکنید. امروز ممکن است از یکی از دوستان و یا اقوامتان دلخور شوید. در مورد ناراحتی خود حرف بaزنید و این مشکل را قبل از این که بزرگتر شود حل کنید.

 

 

☣️♐️ زاده دسامبر ( متولدین روز های 10 آذر تا 10 دی )♑️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز برای این که کارهایی که می خواهید انجام بدهید نتیجه ای به همراه داشته باشند باید حتما به صورت گروهی انجام شوند و اگر فکر کنید که می توانید خودتان به تنهایی همه کارهایی که به عهده تان هستند را به بهترین نحو ممکن انجام دهید سخت در اشتباهید. شاید گاهی نظم کارها به هم بریزد و فکر کنید خودتان بهتر می توانستید کارها را انجام دهید ولی در نهایت با حمایت و همکاری تمام اعضای گروه به هدف خود خواهید رسید. این که دارید به سرعت در مسیر پیشرفت گام بر می دارید خیلی خوب است ولی باید گاهی اندکی مکث کرده و موفقیت هایتان را تا این نقطه جمع بندی کنید، برنامه هایتان را مجددا از نظر بگذرانید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد