فال راجت نیر – 13 بهمن

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : روابطی که پایه هایی استوار داشته باشند در مقابل گذشت زمان لطمه ندیده و سالم و پایدار باقی خواهند ماند. با این حال ممکن است فکر کنید شاید بهتر باشد که برای جلوگیری از تنش و درگیری بعضی چیزها را پنهان کنید. متاسفانه اگر چنین راهی را برای راحت تر کردن کار خودتان در پیش بگیرید دیر یا زود در مسیرتان به مشکل برخواهید خورد. به زبان آوردن مسائل و مشکلات حل نشده نیاز به شجاعت دارد، ولی فرصتی برای حل کردن آنها برای شما فراهم خواهد کرد. هیچ راه فراری وجود ندارد؛ اگر می خواهید رابطه تان دوام داشته باشد باید این کار را حتی اگر برایتان خیلی دشوار باشد هم انجام دهید.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید فکر کنید که دارید زمان را از دست می دهید و اگر افکار و ایده هایی که در سر دارید را با همکاران و یا رئیستان در میان نگذارید فرصت فوق العاده ای را از دست خواهید داد. در واقع تا حدودی حق با شما است و اگر امروز در مورد این موضوع حرف بزنید هرچقدر که بگذرد صحبت کردن در مورد آن برایتان سخت تر خواهد شد، پس تا تنور داغ است بچسبانید و آنچه در سر دارید را به زبان بیاورید، در غیر این صورت باید یاد بگیرید که با حس پشیمانیتان کنار بیایید. اگر امروز با دوستان و نزدیکانتان دور هم جمع شدید به جای این که بلافاصله در هر بحثی که صورت می گیرد دخالت کنید خوب به آنچه می شنوید فکر کنید و حرف هایتان را درست انتخاب کنید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز اگر کسی بخواهد صداقت و درستی شما را زیر سوال ببرد اصلا خوشحال نخواهید شد زیرا فکر می کنید که کارهایی مهمتر از دفاع از خودتان در برابر این افکار بیهوده دارید، ولی اگر می خواهید روابط شخصی و یا حرفه ای خود را محکمتر کنید باید این کار را بکنید. شما اصلا آدم انتقاد پذیری نیستید، ولی اگر می خواهید رشد کنید و به خواسته ها و اهدافتان برسید باید دست از دیوار کشیدن به دور خودتان بردارید. کمی ریسک کرده و موانعی که بین شما و دیگران فاصله ایجاد کرده اند را از میان بردارید. اگر بتوانید شرایط به وجود آمده را از بین برده و احترام متقابل ایجاد کنید با همکاری با دیگران و انجام کارها به صورت گروهی هیچ حد و مرزی برای موفقیت هایتان وجود نخواهد داشت.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که ممکن است هنوز نقشه مشخصی برای پیش بردن کارهایتان نداشته باشید بهتر است کمی وقت گذاشته و اهدافتان را یک جا نوشته و سپس در مورد این که آنها را چگونه می توان به دست آورد و راه رسیدن به آنها نیز فکر کرده و توضیحاتی به نوشته هایتان اضافه کنید. اگر نتوانستید برای تک تک آنها راهی پیدا کنید و یا کنترل تمام افکار و ایده هایی که ناگهان به سرتان هوم آورده اند برایتان کار سختی بود نگران نشوید. مهم این اس که قدم به قدم پیش بروید و جزئیات هر یک از اهداف و برنامه هاتان را در زمان مناسب در نظر بگیرید تا به مرور زمان به مقصد مورد نظرتان برسید. طولانی ترین سفرها با برداشتن اولین قدم آغاز می شوند.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز چانه تان حسابی گرم شده است و آنقدر در مورد افکار و ایده هایی که در مورد کارتان دارید حرف می زنید که سر همکارانتان را به درد می آورید. شاید به آنچه می گویید فکر کرده باشید و پرت و پلا نگویید، ولی اجرای گفته هایتان به آسانی به زبان آوردن آنها نیست و فاصله بین حرف و عمل بسیار است. قبل از هر کاری شما باید یاد بگیرید که چطور این ایده ها و پروژه هایی که در سر دارید را می شود عملی کرد. در مورد کارهایی حرف بزنید و تصمیم بگیرید که علم کافی برای عمل کردن به آنها را داشته باشید. برای یک آخر هفته خوب و دلچسب در کنار خانواده تان برنامه ریزی کنید و اگر این اواخر فرزندانتان را زیاد به گردش و تفریح نبرده اید حتما زمانی را به این کار اختصاص دهید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : مسیر به انجام رساندن وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید و دنبال کردن رویاهایی که برای آینده تان دارید به نظر از دو راه کاملا متفاوت می گذرد. خوشبختانه امروز شما قادر هستید همزمان هر دو راه را طی کرده و هم خواسته های خود را دنبال کرده و هم به تعهداتی که داده اید عمل کنید. زمانی که تخیلاتتان بر اساس واقعیت باشد همه چیز دست به دست هم خواهد داد تا به خواسته هایتان برسید. امروز بحث هایی که در مورد مسائل اقتصادی در اطرافتان در جریان هستند فکر شما را به خود مشغول کرده و ایده های تازه ای را برای بهتر کردن اوضاع اقتصادیتان به ذهن شما خواهند آورد، بی تفاوت از کنار آنها رد نشوید و حداقل ایده هایتان را جایی بنویسید تا بعدا به آنها بیشتر فکر کنید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز علاقه ای به صحبت کردن در مورد این که چطور می توانید اوضاع زندگیتان را بهبود ببخشید ندارید؛ در واقع شما ترجیح می دهید بجای حرف زدن و بدون تلف کردن وقت و انرژیتان دست به کار شوید، بعدا هم برای بررسی نتایج کارهایتان فرصت خواهید داشت. با وجود این که معمولا آدمی نیستید که بی گدار به آب بزند و حساب نشده گام بردارد، در حال حاضر دلتان می خواهد سریعترین راه ممکن را برای رسیدن به خواسته هایتان در پیش بگیرید. زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهید تمام زندگیتان را با تجزیه و تحلیل تک تک قدم هایی که می خواهید بردارید هدر بدهید. گاهی باید دلتان را به دریا بزنید و هر کاری که در همان لحظه به ذهنتان درست می رسد را انجام بدهید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز به نظر می رسد که دیگران انتظارات غیر واقع گرایانه ای از شما دارند و فکر م یکنند هر چقدر از وقتتان را که بخواهند باید در اختیار آنها قرار بدهید و همین باعث می شود که ترجیح بدهید خودتان را از جمع کنار کشیده و کمی تنها مانده و از وقت و انرژیتان همان طور که خودتان دلتان می خواهد استفاده کنید. مسلما هیچ کسی دوست ندارد که هرکس از راه رسید او را به هر جهتی که خودش می خواهد بکشاند و نگذارد روی خواسته ها و نیازهای خودش تمرکز کند. بد نیست دیگران یاد بگیرند این وظیفه شما نیست که هروقت به شما نیاز داشتند در کنارشان باشید. پس کمی خودتان را کنار کشیده و از تنهاییتان هر طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز اگر خودتان به خواسته هایتان نرسیده اید در حالی که یکی از اطرافیانتان هر چیزی که ممکن است بخواهد را در اختیار دارد، ممکن است ناگهان حس حسادت تمام وجودتان را در بگیرد. این دست خودتان نیست، متاسفانه شرایط کیهانی در حال حاضر باعث شده اند که مادیات برای شما اهمیت ویژه ای پیدا کنند و احساس شادی و خوشبختیتان را وابسته به اموال و داشته های مادی خود بدانید. به جای این که با حس حسادت وجود خود را مسموم کرده و با فکر کردن به کمبودها و نداشته هایتان خود را آزار بدهید بهتر است کمی هم به داشته هایتان فکر کنید. ثروت واقعی و پایدار چیزی فراتر از این هاست، برای یافتن ثروت حقیقیتان به قلبتان رجوع کنید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : روحیه خلاقتان امروز به شما کمک خواهد کرد که آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد را به روش هایی منحصر به فرد بیان کنید. با این حال کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و اگر نمی خواهید نسبت به تعهدات و مسئولیت هایتان بی تفاوت باشید و زیر وعده و وعیدهایی که به دیگران داده اید نزنید، بهتر است حرف زدن در مورد افکار و احساساتتان را برای وقتی بگذارید که کارهای اضطراری و دارای اولویت را به انجام رسانده باشید. با این حال حتما هر از گاهی در طول روز به کودک درونتان اجازه بدهید کمی بازی و شیطنت کند. در پایان روز حتما وقتی را هم برای خوشگذرانی با دوستان و نزدیکانتان کنار بگذارید، لزومی ندارد یادآوری کنیم که همراهی آنها چقدر برای شما بهمن ماهی ها مهم است.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : درست زمانی که فکر می کردید دقیقا می دانید در اطرافتان چه می گذرد خواهید دید که واقعیت هایی هم هستند که شما از آنها خبر نداشته اید، ولی هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد. اگر رابطه عاطفیتان در مرحله ای بوده که برای شما با استرس و فشار عصبی همراه بوده است ناگهان همه چیز بهتر شده و این وضعیت بحرانی از بین خواهد رفت. مشکلاتی که در خانه و خانواده تان وجود داشته اند رو به بهبود هستند، پس خودتان به دنبال ایجاد مشکل نگردید و انرژی و توانتان را برای مسائلی که ممکن است در آینده برایتان به وجود بیایند حفظ کنید. از وبراه بودن اوضاع در زمان حال لذت ببرید، چرا که زمان حال تعیین می کند که تمام لحظات آینده تان چگونه خواهند گذشت.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز انجام کارها به صورت انفرادی چیزی نیست که چندان برایتان خوشایند باشد، با وجود این که همکاری با دیگران برای رسیدن به یک هدف مشترک در حال حاضر برای داشتن روحیه ای بهتر برای شما ضروری است، این تنها دلیلی نیست که دوست دارید عضوی از یک تیم موفق باشید. شما به خوبی درک می کنید که مشارکت و همکاری با دیگران چقدر قدرت و کارآمد بودن شما را افزایش می دهد. از آنجایی که شما فردی جاه طلب هستید عاقلانه تر این است که همکارانتان را با خود همراه کنید تا بتوانید باری که به تنهایی نمی توانید زیاد به دوش بکشید را همراه با آنها به سر منزل مقصود برسانید. البته این از روی خود خواهی شما نیست، موفقیت یک نفر موفقیت تمام اعضای گروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد