فال راجت نیر – 12 دی

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 71 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای یمانی (Sirius)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:48 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : آیا تا به حال به فکر تغییر شغل بوده اید؟ اگر جواب شما مثبت است، امروز کمی جدی تر در مورد آن فکر کنید. شما برای پیشرفت در کارتان، سختی های بسیاری کشیده اید و شاید فکر کنید که راه اشتباهی را انتخاب کرده اید اما شک نکنید. از این به بعد باید در اینترنت بیشتر جستجو کنید، رزومه حرفه ای خود را تکمیل کنید و بیشتر در فعالیت های اجتماعی حضور داشته باشید تا شرایط شغلی بهتری برایتان فراهم شود. برای انجام کاری با عشق زندگی تان به بیرون از خانه می روید. اگر چه کارتان نیمه تمام می ماند اما به شما بی نهایت خوش می گذرد.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : اَگَست (Canopus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:19 صبح ، 22:39 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : احساس می کنید که تغییری در شما رخ داده است. حتی ممکن است در آیینه به خود نگاه کنید و متوجه شوید که زیباتر و جذاب تر از همیشه شده اید و مانند ستاره ای در دنیای سینما می درخشید. این زیبایی ظاهری نتیجه زیبایی درونی شماست. شما اخیرا ناراحتی و استرس های زیادی را پشت سرگذاشته اید و سعی کرده اید تمام آنها را فراموش کنید، این آرامش خودش را در چهره شما نیز نشان داده است. بهتر است لباسی نو به تن کنید و از خانه بیرون بزنید و روز خود را به بهترین شکل ممکن آغاز کنید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 72 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا شلیاق (Vega)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:58 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر مجرد هستید، امروز جرقه عشق در شما زده می شود اگر هم متاهل هستید، امروز اتفاقی رخ خواهد داد که رابطه عاطفی شما را عمیق تر از قبل خواهد کرد. به زودی در محیط کار فردی را ملاقات می کنید که در زمینه کاری خود حرفه ای است و می تواند به شما در پیشرفت کاری تان نیز کمک کند. پس تا جایی که می توانید به خودتان برسید و سعی کنید بهتر از همیشه به نظر برسید تا بر دیگران تاثیرگذار باشید. امروز شانس آن را پیدا می کنید تا از رازی که مدت ها به دنبالش هستید، پرده برداری کنید. ارزش این حقیقتی را که بدان دست یافته اید، بدانید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : آلفای ارابه‌ ران (Capella)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:18 صبح ، 22:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : کاری را در دست دارید که امروز وقت زیادی از شما می گیرد. شاید حتی مجبور شوید که ساعات زیادی را در کتابخانه یا اینترنت بگذرانید. بهتر است کمتر غر بزنید زیرا برای افزایش درآمدتان باید اطلاعات بیشتری به دست آورید و تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنید. البته یادتان باشد که هر چند وقت یک بار به چشم های خود استراحت دهید وگرنه سردرهای شدید به سراغ تان خواهد آمد. از نظر عاطفی در شرایط خوبی به سر می برید، پس برای استراحت بد نیست با عشق تان قراری بگذارید و کمی خوش بگذرانید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : ظُلمان (Centauri)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:12 صبح ، 23:36 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز با شریک زندگی تان بحث می کنید. این بگو مگو انرژی زیادی از شما می گیرید طوری که پس از آن فکر می کنید که آیا واقعا این رابطه ارزش ادامه دادن دارد یا نه. اگر چه تمام نشانه ها حاکی از آن است که رابطه شما ادامه می یابد اما مطمئنا نیازمند تغییراتی است. اکنون زمان نشستن در خانه نیست، باید به بیرون از خانه بروید و چیزهای جدید را بیاموزید. هیچ زمانی برای یادگیری دیر نیست. برای چیزی که به آن علاقه دارید، درنگ نکنید. با توحه به توانایی هایی که دارید، مطمئنا هر کاری را به دست گیرید، در آن موفق خواهید شد.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 79 تا 85%
🌠 ستاره اقبال : نگهبان شمال (Arcturus)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:57 صبح ، 22:16 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شور و اشتیاق عاشقی در شما فوران می کند و دوست دارید زمان زیادی را با شریک زندگی تان سپری کنید. اگر احساس کردید که او برای دیدار شما تمایلی نشان نمی دهد، عصبانی نشوید و از کوره در نروید، سعی کنید با احترام جواب او را دهید. از اصرار زیاد خودداری کنید و بگذارید سرنوشت راه خودش را برود. مطمئن باشید که در آینده رابطه ای رمانتیک را تجربه خواهید کرد. اگر به دنبال کاری با درآمد مالی خوبی هستید، با نشستن و منتظر ماندن، این فرصت نصیب شما نخواهد شد پس هر چه زودتر کار خود را با جستجو در اینترنت آغاز کنید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در جمعی از دوستان تان حاضر می شود و در میان آنها یکی از دوستان قدیمی تان را پیدا می کنید که به نظر شما خیلی تغییر کرده است. به نظرتان او نسبت به گذشته آنقدر جذاب شده که هر کسی را عاشق اش می کند. اگر مجرد هستید و فکر می کنید که او گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی است، بهتر است کمی صبر کنید زیرا او هنوز شما را به چشم یک دوست قدیمی می بیند. اگر در محیط کار چیزی شما را آزار می دهد طوری که به فکر تغییر شغل تان هستید، بهتر است کمی دیگر هم صبر کنید تا تصمیمی که می گیرید، غیر منطقی نباشد.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی ( Canis Minoris )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:27 صبح ، 23:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : پروژه ای جدید به دست تان می رسد که با کمی خلاقیت می توانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید و مسیرتان را به سمت هدفی بالاتر تغییر دهید. انجام این پروژه شما را به هیجان وا می دارد زیرا به علاقمندی های شما نزدیک است پس آن را هر چه زودتر به دست گیرید. امروز شانس آن را پیدا می کنید تا فرد رویاهایتان را از نزدیک ببنید. ممکن است این شرایط در یک مراسم اجتماعی رخ دهد. فردی ناگهان در مقابل شما قرار می گیرد و دل تان را میبرد و این شروعی برای یک رابطه عاطفی رمانتیک خواهد بود.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 76 تا 79%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه ( Betelgeuse )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 77 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:31 صبح ، 22:52 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز یک ایده ای به ذهن تان می رسد که می تواند بر افزایش درآمد مالی تان موثر باشد. آنچه امروز به ذهن شما خطور کرده مطمئنا حرفی بوده که قبلا شنیده اید یا حتی آن را در جایی خوانده اید اما سپس به دست فراموشی سپرده اید. این ایده هر چه که باشد بهتر است آن را به دقت بررسی کنید، سپس اگر صحت و اهمیت آن به شما ثابت شد، آن را عملی سازید. این روزها شانس با شماست پس آن را به سادگی از دست ندهید. اگر عشق در خانه شما را زد، آن را با آغوش باز بپذیرید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر ( Achernar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 74 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 4:44 صبح ، 23:32 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : خبر خوشی به شما می رسد که ممکن است در مورد حقوق تان باشد. فقط حواستان باشد که این پولی که به دست تان می رسد را صرف کارهای بیهوده نکنید. اگر مجرد هستید، امروز فردی توجه شما را به خود جلب می کند. این فرصتی برای شروع رابطه عاشقانه ای است که مدت ها به دنبالش بوده اید. بهتر است اولین قرارتان را در محیطی زیبا و سرسبز بگذارید، بهترین لباس خود را به تن کنید و از لحظاتی که با او می گذرانید، نهایت لذت را ببرید. اگر هم متاهل هستید به زودی از طرف همسرتان سورپرایز خواهید شد.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 74 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس ( Agena )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:57 صبح ، 23:42 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : به زودی به مسافرتی خواهید رفت و در طول مسیر با فردی آشنا خواهید شد که به نظرتان گزینه خوبی برای شروع یک رابطه عاشقانه است. این فرد باعث می شود که سفر شما شیرین تر و لذت بخش تر از همیشه باشد. اگر چه محل زندگی شما از هم دور است اما اگر به صداقت احساس تان ایمان دارید، ارتباط خود را با او قطع نکنید. به زندگی خود نگاهی بیاندازید، دوست دارید کدام قسمت از آن را تغییر دهید؟ اگر می خواهید از شیوه زندگی تان رضایت کامل را داشته باشید، همین حالا دست به کار شوید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 70 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب ( Aquilae )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:50 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز انرژی شما متمرکز بر رابطه عاطفی تان است. دوست دارید زمان زیادی را با عشق زندگی تان بگذرانید. پس از همین حالا با او تماس بگیرید و برای شام قراری بگذارید تا او هم برای دیدار شما برنامه ریزی کند. زمان خوبی است تا در مورد مشکلات قدیمی و حل نشده خود نیز گفتگو کنید. با یکی از همکاران تان در محیط کار صحبت هایی در این مورد که با یکدیگر کاری را آغاز کنید، خواهید داشت. هم شما و هم او ایده های نابی را در سر دارید که اگر آنها را به درستی در کنار هم بچینید، به موفقیت های بالایی خواهید رسید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد