فال راجت نیر – 12 آبان

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 80 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : اسکپتروم (Sceptrum)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:16 صبح ، 23:16 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز آرامش و داشتن رفتاری مناسب در برخورد با دیگران زمینه را برای پیشرفت شما و رسیدن به آینده ای که رویایش را در سر دارید فراهم خواهد کرد. فرصت های بسیار خوبی در انتظار شما هستند و فکر نکردن به آنها برای شما غیر ممکن است. با این حال اگر ذهن خود را روی وظایف فعلیتان متمرکز نکنید خیلی سریع با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. شما باید صبر داشته باشید و تحمل کنید تا وقت آن برسد که واقعیت با آنچه که شما در ذهنتان دارید مطابقت پیدا کند. فکر نکنید که اگر طرز فکرتان در زمینه ای با دیگران فرق می کند این بدان معناست که شما دارید اشتباه می کنید، اعتماد به نفس خود را از دست ندهید.

 

 

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : اسپور (Spica)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 21:51 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که گاهی در رفتار خود با دیگران لجباز هستید، ولی امروز وسوسه شده اید که این عدم انعطاف پذیری را به اوج خود برسانید. متاسفانه باید بدانید که حتی اگر از انجام این کار منظور بدی نداشته باشید هم، این یکدندگی بیش از این که بتواند کمکی به شما بکند و راه حلی برای مشکلاتتان پیدا کند برایتان مشکل ساز خواهد شد. در حال حاضر موثرترین تاکتیک این است که موضع خود را به وضوح مشخص کرده و در مورد آن به بحث و گفتگو بنشینید. گوش کردن به سخنان دیگران و داشتن انعطاف پذیری نشان دهنده احترام قائل شدن برای نظرات دیگران است. خودتان را کمی با عشقتان هماهنگ کنید تا از روزتان لذت بیشتری ببرید.

 

 

 

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 83 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : اخفی‌الفرقدین ( Pherkard )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:26 صبح ، 22:50 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ترجیح می دهید که افکار و ایده های فوق العاده تان را برای خودتان نگه دارید، چرا که فکر می کنید توضیح دادن در مورد آنها و قانع کردن دیگران به پذیرفتن آنها زمان بسیار زیادی خواهد برد و اصلا کار ساده ای نخواهد بود. شاید حتی فکر کنید که آنها حرف ها و ایده هایتان را نخواهند پذیرفت. با این حال نباید پیش داروری بکنید و با سکوت خود فرصت هایی را که در صورت به زبان آوردن ایده هایتان ممکن است برایتان فراهم شود را از دست بدهید. داشتن اعتماد به نفس باعث خواهد شد اوضاع به نفع شما پیش برود. ÷درک این موضوع که برای رسیدن به موفقیت نباید لزوما گام هایی بزرگ بردارید کمک زیادی به شما خواهد کرد.

 

 

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 80 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : تیان‌کوآن (Tien Kuan)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 82 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:16 صبح ، 22:23 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز عکس العمل دیگران نسبت به حرف هایی که می زنید آنقدر برایتان اهمیت دارد که ممکن است حتی حرف هایتان را برای خوشایند آنها با انتظاراتی که از شما می روند مطابقت دهد و نیت واقعی خود را به زبان نیاورید. ولی باید این را به خاطر داشته باشید که هیچ وقت نمی توانید همه را از خودتان راضی نگه دارید، پس بیهوده خودتان را تحت فشار قرار ندهید و به آنچه نیستید تظاهر نکنید. در حال حاضر سرسختی شما در راه رسیدن به اهدافتان می تواند کمک بسیاری به شما بکند و اگر تسلیم نشوید و راهتان را ادامه دهید به خواسته هایتان خواهید رسید. به کسی که دوست دارید فضای کافی بدهید تا حس واقعی خود را به زبان بیاورد.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : ثُعبان ( Thuban )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:26 صبح ، 22:18 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حس می کنید که همکارانتان کنترل امور را در دست گرفته اند و مجالی برای شما باقی نمانده است که بتوانید خودتان را نشان دهید و ایده هایتان را بیان کنید. اگر حرف هایتان را بزنید ممکن است کمی بحث صورت بگیرد، ولی اگر سکوت کنید خشم فروخورده شما و یا سوء تفاهم های ایجاد شده بعدا مشکلات بزرگتری به وجود خواهند آورد. مواجه شدن با احساستان همراه با در دست داشتن کنترل آن در مقایسه با تظاهر به روبراه بودن اوضاع فشار خیلی کمتری به شما وارد خواهد کرد. راحت ترین کار لزوما بهترین کار نیست، پس سعی نکنید آسان ترین راه ممکن را در پیش بگیرید.

 

 

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 83 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : پهلوی برزنجیر ( Mirach )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:16 صبح ، 23:23 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که دلتان می خواهد می توانستید امروز را مرخصی گرفته و استراحت کنید، کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید داشت. شاید در ابتدای روز وانمود کنید که مسئولیت هایتان را فراموش کرده اید، ولی چنین کاری با شخصیت شما مطابقت ندارد و در نهایت نمی توانید این کار را انجام داده و دیگران را به دردسر بیندازید. فایده ای ندارد که بخواهید از کارهایتان فرار کنید، زیرا تا زمانی که آنها را انجام نداده اید ذهنتان درگیر آنها خواهد بود. پس قورباغه تان را قورت دهید و دست به کار شوید. پس از این که کارهایتان را تمام کنید می توانید به تفریح و خوشگذرانی با کسانی که دوست دارید بپردازید و خواهید دید که لذت آن برایتان چند برابر خواهد شد.

 

 

 

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : دیهیم ( Diadem )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:12 صبح ، 22:21 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در ابتدای امروز شاید کمی احساس ناراحتی کرده و نسبت به توانایی هایتان تردید داشته باشید، ولی هر چقدر به بعدازظهر نزدیک تر می شوید اعتماد به نفستان بالاتر رفته و فکر می کنید که هر کاری که بخواهید را می توانید انجام دهید و واقعا هم همینطور خواهد بود. در حال حاضر شما توانایی زیادی در حرف زدن دارید و این موضوع به شما کمک می کند با حرف زدن هر مشکل و بحرانی را پشت سر بگذارید. شما در خجالت آورترین لحظات هم بیخیال خواسته هایتان نمی شوید و تا زمانی که به آنها نرسیده اید تسلیم نمی شوید. احساس می کنید که انرژیتان دارد تمام می شود، کسانی که دوست دارید بزرگ ترین منبع انرژی برای شما هستند، تا می توانید با آنها وقت بگذرانید.

 

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس‌الحَمَل ( Hamal )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:45 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما باید در رفتارتان با دیگران نهایت دقت و ملاحظه را داشته باشید، در غیر این صورت تمام برنامه های خود را به هم خواهید زد و برای خودتان دردسر درست خواهید کرد. قبل از این که دهانتان را باز کنید به حرفی که می خواهید بزنید خوب فکر کنید. هر چقدر کمتر حرف بزنید برای همه بهتر خواهد بود. با وجود این که ممکن است وسوسه شوید احساسات خود را به زبان بیاورید، باید سعی کنید تا جای ممکن منطقی باشید. این رفتار شاید برای شما آسان نباشد، ولی در حال حاضر بهترین نتایج را برایتان خواهد داشت. حس می کنید که به تفریح و خوشگذرانی نیاز دارید، ولی بد نیست چشمانتان را خوب باز کنید تا ببینید آنچه دنبالش هستید در یک قدمیتان است.

 

 

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : راقص ( Arrakis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 84 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:40 صبح ، 22:22 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ضمیر ناخودآگاه شما در حال حاضر دارد تصویر واضح و قدرتمندی را بروز می دهد، ولی درگیری های فعلی شما در زندگی روزمره تان ممکن است داشتن توجه نسبت به آنها را برای شما سخت کند. بد نیست کمی با خودتان خلوت کنید و این تصاویر را از نظر بگذرانید، زیرا آنها می توانند حقایق زیادی را برای شما آشکار کرده و شناخت بیشتری نسبت به خودتان برای شما فراهم کنند. از این که همزمان با دو گروه مخالف همراه باشید احساس خوبی ندارید و فکر می کنید دارید خیانت می کنید. ولی در واقع شما دارید دوطرف قضیه را بررسی می کنید تا بتوانید گروهی که برایتان مناسب است را انتخاب کنید. این حق مسلم شماست، عذاب وجدان نداشته باشید.

 

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 88%
🌠 ستاره اقبال : رجل‌العوی ( Rijl )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:22 صبح ، 22:30 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شاید افکار و اعتقادات خود را زیادی جدی بگیرید، ولی دوستانتان صداقت شما در این مورد را تحسین می کنند. امروز بهترین راه برای رسیدن به موفقیت بیان کردن صادقانه احساستان خواهد بود. نگران تصمیماتی که امروز می گیرید نباشید، هر تصمیمی که بگیرید قدرت آن را خواهید داشت که با تلاش هایتان بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید. شما با رفتار و آرامشی که دارید می توانید داغترین بحث ها را هم آرام کنید. به قدم های که برمی دارید اطمینان داشته باشید. نگران آنچه دیگران در موردتان فکر می کنند نباشید. منتظر این نباشید که طرف مقابلتان اولین قدم را به سوی شما بردارد. چرا خودتان پیشقدم نمی شوید؟

 

 

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 81 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : روتانو ( Rotanev )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:26 صبح ، 22:41 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : چیزی در روش برقراری ارتباط شما با دیگران وجود دارد که به شما کمک می کند بیشترین بهره ممکن را از توانایی های ببرید. شما خوب می دانید که چکار می خواهید بکنید، ولی نحوه مشارکت شما با همکارانتان است که در به اجرا درآوردن ایده های بزرگتان نقش اساسی را ایفا می کند. به جای این که همه کارها را خودتان به عهده بگیرید اجازه دهید دیگران هم با شما همفکری کنند. کار گروهی نتایجی بسیار بیشتر از آنچه که شما به تنهایی می توانید انجام دهید برای شما خواهد داشت. زندگی شما برای تغییراتی اساسی آماده است، ولی شما جسارت کافی برای گام برداشتن در جهت این تغییرات را ندارید؛ مانع پیشرفت خودتان نشوید.

 

 

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 82 تا 86%
🌠 ستاره اقبال : زورق ( Zaurak )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:50 صبح ، 22:45 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شرایطی که از کنترل شما خارج هستند ممکن است برنامه های روزانه تان را بهم بزنند. شاید در ابتدا بخواهید با این شرایط بجنگید، ولی این کار هیچ فایده ای نخواهد داشت و در این مبارزه شما بازنده میدان خواهید شد. به جای آن سعی کنید خودتان را با برنامه های قبلیتان محدود نکنید و اجازه دهید شرایطی که پیش می آیند قدم بعدی شما را مشخص کنند. داشتن انعطاف پذیری به شما کمک خواهد کرد که روز خوبی را پشت سر بگذارید. شما به فکر حل کردن مشکلات موجود در روابط عاطفیتان هستید، برای این کار باید بین دنیای درونتان و دنیای بیرون اعتدال برقرار کنید تا به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد