فال راجت نیر – 11 مرداد

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مقدم (Castor)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:00 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : خواب هایی که می بینید به نظرتان خیلی الهام بخش و واقعی می آیند و امروز برای شما منبع ایده های جدیدی خواهند بود. شما در حال حاضر خیلی هیجان زده و پرانرژی هستید و می خواهید تا جان در بدن دارید روی پروژه ای که در دست اقدام دارید کار کنید. بهتر است کمی ترمز بگیرید و کمتر به خودتان فشار بیاورید. این طور که شما دارید تخته گاز پیش می روید به زودی توانی برای ادامه راه برایتان باقی نخواهد ماند. خودتان را بیش از حد خسته نکنید و زمانی را هم به استراحت و پرداختن به کارهای مورد علاقه خود اختصاص دهید. وقت گذراندن با کسی که دوست دارید یکی از بهترین گزینه های ممکن برای انرژی گرفتن و احساس آرامش است.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : راعی (Errai)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:08 صبح ، 22:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز با یک نفر که از لحاظ عاطفی و یا حرفه ای برای شما اهمیت بسیاری دارد مکالمه خیلی خوبی خواهید داشت که برای هر دوی شما بسیار جالب و هیجان انگیز بوده و به پیشبرد روابطتان کمک قابل توجهی خواهد کرد. در نظر داشته باشید که حتما در کمال صداقت صحبت کرده و نگرانی هایتان را با طرف مقابلتان در میان بگذارید. خیالتان راحت باشد! همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. صبوری یکی از نقاط قوت شما است، ولی نگذارید این ویژگی مثبت شما تبدیل به عامل بازدارنده شود و باعث شود در انتظار برای رسیدن زمان مناسب، انجام کارهای واجب را به تأخیر بیندازید. اکنون شانس با شما یار است و چیزهای خوبی در انتظارتان هستند، پس فرصت را غنیمت بشمارید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مؤخر ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:02 صبح ، 22:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز روز خیلی خوبی برای درخواست ترفیع رتبه و یا پیدا کردن راه های دیگری برای افزایش درآمدتان می تواند باشد. مقامات مافوق شما خیلی خوشحال و سرحال هستند و خیلی بهتر و بیشت از همیشه حرف هایتان را شنیده و مورد توجه قرار می دهند. می توانید پروژه های فوق العاده ای که در نظر دارید و یا پیشنهادات حرفه ای خود را با آنها در میان بگذارید و شانس خودتان را امتحان کنید. نگران چه هستید؟ بدترین حالت ممکن این است که به نتیجه مورد نظرتان نمی رسید و همه چیز مثل قبل ادامه خواهد یافت. اکنون زمان خوبی برای سرمایه گذاری کردن نیست، اگر چنین قصدی دارید بهتر است یک هفته دیگر هم صبر کنید.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : تُرَیس ( Tureis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:03 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در هر کاری که انجام می دهید می توانید موفق باشید و به نتایج مطلوب دست پیدا کنید، با این حال ممکن است کمی از برنامه های روزانه تان عقب بمانید، کمی دست بجنبانید و این قدر وقتتان را بیهوده تلف نکنید! امروز شما خیلی رمانتیک و سرشار از احساسات هستید و این موضوع شما را در مرکز توجه اطرافیانتان- حتی آنهایی که غریبه هستند- قرار داده و خیلی زود آنها را به شما جذب خواهد کرد. امروز می تواند روز فوق العاده ای برای برنامه ریزی یک شب رمانتیک همراه با عشقتان باشد. اگر هم مجرد هستید می توانید این همه احساسی که در وجودتان انباشته شده را در قالب کارهای هنری تخلیه کنید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 93%
🌠 ستاره اقبال : جَون ( Alioth )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:46 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که امروز به شدت نگران مسائل مالی هستید سعی می کنید در ظاهر اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و خودتان را خونسرد نشان دهید تا دیگران به حال واقعی شما پی نبرند. این که بخواهید زندگی خودتان را خوب و کامل نشان دهید قابل درک است، ولی مواظب باشید که حتی اگر دیگران را با حفظ ظاهر گمراه می کنید هم خودتان را گول نزنید. امروز خیلی احساساتی شده اید و دلتان می خواهد با عشقتان از دست همه فرار کرده و به یک جای امن و خلوت که فقط خودتان دو نفر در آن باشید پناه ببرید. راستش را بخواهید فرار کردن و این برنامه ها بیشتر به درد فیلم ها می خورند، اما می توانید برای یک شب آرام دو نفره برنامه ریزی کرده و از کنار هم بودن لذت ببرید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 87 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : تیمین ( Theemin )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز مکالمات جالبی با دوستان در مورد موضوعاتی مختلف از بحث درباره پیشرفت علم گرفته تا غیبت کردن راجع به افرادی که می شناسید خواهید داشت. از این مکالمه لذت ببرید، اما همه حرف هایی که می شنوید را باور نکنید، خیلی از این صحب ها چیزی جز ساخته ذهن خلاق دوست عزیزتان نیستند. امروز وارد دوره عاطفی تازه ای می شوید ولی هنوز گذشته را فراموش نکرده اید و وابستگی شما به گذشته مانع این می شود که با آغوش باز پذیرای آینده باشید و به همین دلیل کمی آشفته هستید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که احساسات و نیازهای خود را بیان کنید و در مورد دغدغه هایتان صحبت کنید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بَقّار ( Nekkar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:18 صبح ، 22:01 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز تخیل شما خیلی خوب دارد کار می کند و اگر این توانایی خود را به خوبی به کار بگیرید خواهید توانست در محا کارتان نتایج قابل توجهی به دست بیاورید. شاید حتی این خلاقیت ترفیع رتبه و افزایش حقوق برای شما به همراه داشته باشد. البته نباید تقاط ضعف پروژه های پیشنهادیتان را از مقامات مافوق خود پنهان کنید، در غیراین صورت خیلی زود به مشکل برخواهید خورد. اگر در رابطه عاطفیتان مشکلی هست باید این نکته را در نظر داشته باشید که نمی شود سرتان را مثل کبک زیر برف فرو کنید و وجود این مسائل را انکار کنید. بهتر است که با مشکلات خود روبرو شوید و به جای این که از مقابله با آنها طفره بروید حلشان کنید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : پس‌پای ( Tejat Posterior )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 90 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:52 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ذهن شما امروز همچون یک دستگاه تولید فکر عمل می کند و هر لحظه هزاران فکر مختلف به سرتان می زند و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. ایده هایی برای شروع کارها و پروژه های جدید به سرتان می زنند، اما این افکار با چنان سرعتی از ذهنتان می گذرند که اگر همان لحظه آنها را ننویسید حتی یادتان هم نخواهند ماند، چه برسد به این که بخواهید آنها را عملی کنید. پس تمام روز یک دفترچه یادداشت دم دستتان داشته باشید و افکار نبوغ آمیزتان را یادداشت کنید! امروز روز اجرای پروژه های بزرگ نیست، شاید بهتر باشد در یک سخنرانی انگیزشی شرکت کرده یا در یک کلاس ثبت نام کنید، حتی می توانید با دوستانتان دور هم جمع شوید و خوش بگذرانید.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : تایجیتا ( Taygeta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز بعد از خواب های عجیب و غریب ولی کاملا قابل باوری که شب گذشته دیده اید حس ششمتان حسابی فعال شده و ذهنتان همچون یک پیشگو عمل می کند و خیلی خوب می توانید احساس کنید چه افرادی با شما تماس خواهند گرفت و یا به دیدارتان خواهند آمد. اما این حالت در شما توهماتی را نیز ایجاد کرده است و خیلی زود وحشت زده شده و احساس نگرانی می کنید خودتان را بیهوده آزار ندهید اوضاع خیلی بهتر از آن چیزی که احساس می کنید پیش خواهد رفت. اگر نمی توانید نگرانی هایتان را کنترل کنید سعی کنید از کسانی که با آنها احساس نزدیکی و راحتی می کنید صحبت کرده و کمک بگیرید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان شمالی ( Batentaban Borealis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز رفتار شما با همه گرم و دوستانه است و با اجتماع اطرافتان ارتباط خوبی برقرار کرده و از این طریق به مهمانی ها و مراسم هایی دعوت خواهید شد که در آنها به شما حسابی خوش خواهد گذشت و دوستان تازه ای پیدا خواهید کرد. با نزدیک شدن پاییز انواع ویروس ها و باکتری ها در فضای اطرافتان پیدا شده اند و بدن شما در حال حاضر نسبت به این مسائل ضعف دارد، پس تا جایی که می توانید ویتامین ث مصرف کنید و از ارتباط نزدیک با افراد بیمار تا جای ممکن خودداری کنید. امروز شاید احساس کنید که احساسات شما نادیده گرفته شده است، این موضوع بیشتر از رفتار دیگران به اوضاع درونی شما باز می گردد، پس کسی را سرزنش نکنید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان جنوبی ( Batentaban Australis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ارتباطات کاری شما در حال حاضر خیلی خوب دارند پیش می روند و این می تواند روی پیشرفت حرفه ای شما اثرات خارق العاده ای داشته باشد. تمام تلاشتان را بکنید که از روی ظاهر امور به قضاوت نپردازید، به احتمال زیاد همه چیز دقیقا همان طوری که به نظرتان می رسد نیست. یک نفر اطرافتان هست که مشکلاتی با شما دارد که او را تبدیل به فردی غیر قابل اعتماد می کنند. سعی کنید تا جای ممکن به افرادی که احساس می کنید رفتاری موذیانه دارند نزدیک نشوید؛ زیرا سیستم دفاعیتان در حال حاضر ضعیف شده و ممکن است نتوانید از خودتان به خوبی دفاع کنید و یا خطری که شما را تهدید می کند را به موقع احساس کنید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بُنزه ( Sadalsuud )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:10 صبح ، 22:40 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اطلاعات تازه ای به دست خواهید آورد که افکار جدیدی را در سر شما به وجود آورده و علایقی در شما ایجاد می کنند که تا بحال به آنها اهمیت نمی دادید. این مسئله ذهن شما را درگیر سفر به سرزمین های دوردست خواهد کرد. شما همچنین ممکن است با افرادی آشنا شوید که تحصیلات عالیه دارند و یا اهل کشورهای دیگری هستند و یا هر دوی این ویژگی ها را به طور همزمان دارند. این افراد چیزهای زیادی برای یاد دادن به شما دارند، به حرف هایشان با دقت گوش کنید. اگر از عشقتان ناراحت هستید اگر این موضوع را همین حالا حل کنید خیلی بهتر خواهد بود. شاید عکس العمل شما طرف مقابلتان را کمی آزرده کند، ولی بیان کردن احساستان این مشکل را یک بار برای همیشه حل خواهد کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد