فال راجت نیر – 10 بهمن

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز به نظرتان می رسد که وقتی با دیگران در مورد نیازهایتان حرف می زنید آنها حتی صدایتان را نمی شنوند. شاید این رفتار آنها را تا حدود زیادی تحمل کنید، ولی اگر کسی بخواهد شما را در نیمه راه رها کند عصبانی شده و واکنش نشان خواهید داد و یا خودتان را کنار کشیده و در انزوا فرو خواهید رفت. رفتارها و واکنش های دیگران را به خودتان نگیرید و احساسات آسیب دیده خود را التیام دهید و به یاد داشته باشید که دیگران مسئول احساسات شما نیستند. درست است که همه چیز باب میلتان نیست، اما خوب که دقت کنید می بینید راه زیادی را آمده اید. مجردها در روزهای باقی مانده از این ماه سعی کنند تا جای ممکن دیده شوند، این کار فرصت های زیادی پیش پای آنها خواهد گذاشت.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما مدام در حال حرف زدن هستید، ولی این همه حرفی که می زنید در واقع پرده ای برای مخفی کردن احساساتتان هستند. کسی که دوست دارید آنقدری که شما انتظار دارید با شما حرف نمی زند و همین ممکن است باعث شود نسبت به عشق او شک کنید. ولی خودتان و هراسی که از ترک شدن دارید بیش از هر کس دیگری مسئول این ترس ها و تردیدهایتان هستید. اگر می خواهید مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان برطرف شده و دوباره احساس نزدیکی کنید باید با کمبودهای خود و کوتاهی هایی که کرده اید روبرو شوید. در ماه آینده فرصت ازدواج و یا یافتن عشقی تازه برای مجردها به وجود خواهد آمد، قبل از هر اقدامی چشمانتان را خوب باز کنید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : هیچ اشکال ندارد که به تخیلتان اجازه دهید آزادانه پرواز کند، به شرط آن که اگر دیگران طبق انتظاراتی که شما از آنها دارید رفتار نکردند از آنها دلخور نشوید. نباید فکر کنید که بی آن که حتی چیزی به زبان بیاورید دیگران موظف هستند از دل و جان برای رسیدن شما به رویاهایتان تلاش کنند. . امروز ایده هایی انقلابی در سر دارید و خودتان عمیقا به آنها معتقد هستید و تمام تلاشتان را برای شناساندن و مورد توجه قرار گرفتن آنها خواهید کرد. به این که چه کارهایی باید انجام شود که خانواده خود را به آسایش و آرامش برسانید پی خواهید برد. متاهل ها ماهی با مشغله کاری فراوان پیش رو دارند، یادشان باشد که از الان طوری برنامه ریزی کنند که از عشقشان غافل نشوند.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : گاهی در روابط اجتماعی حفظ حد و مرزها کار بسیار سختی می تواند باشد، ولی اگر می خواهید چه در منزل و چه در محل کار روابطتان به خوبی پیش بروند باید این حدود را رعایت کنید. شما دارید احساسات تازه ای را تجربه می کنید که نمی دانید چقدر از آنها را باید با دیگران به اشتراک گذاشته و چقدر را برای خودتان نگه دارید. متاسفانه در شرایط بحرانی فعلی استفاده از منطق و قدرت تحلیلتان برای شما دشوار است، ولی جای نگرانی نیست، اگر به ندای قلبتان گوش کنید شما را به راه درست هدایت خواهد کرد. هیچ چیزی به نام «رابطه بی نقص» وجود ندارد، پس چرا خودتان و عشقتان را برای ثابت کردن بی نقص بودن رابطه خودتان به دیگران اینقدر تحت فشار قرار می دهید؟

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما دارید ویژگی هایی که خودتان دارید و آنها را نمی پسندید به دوستان نزدیک یا همکاران و اطرافیانتان نسبت می دهید. در حال حاضر بهتر است به احساسات خود اعتماد نکنید زیرا ممکن است شما را به راه اشتباهی راهنمایی کنند. به جای این کار احساسات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و به بازخوردی که از آنها دریافت می کنید گوش کنید. حتی پیچیده ترین روابط هم وقتی با ذهن و گوشی باز در مورد آنها صحبت کنید رو به بهبود خواهند رفت. چرا احساس می کنید باید هر کاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید؟ این که تمام تلاشتان را می کنید شایان تقدیر است، اما برای برخی چیزها مثل کارهای روزمره خانه لزومی نداد انقدر خودتان را اذیت کنید

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز رابطه تان با کسی که دوست دارید بیش از آن که فیزیکی باشد روحی و عاطفی است. به جای این که در ذهنتان خیال رابطه ای ایده آل در آینده را در سر بپرورانید در نظر بگیرید که کارهایی که اکنون می کنید چه نقشی روی رشد رابطه و آینده تان می توانند بگذرانند. شویم شما در فکرتان خودتان را برای تغییری بزرگ دارید آماده می کنید، از رفتن به شهری دیگر گرفته تا اعلام عشقی ناگهانی و یا تغییر شغلتان، هر کاری ممکن است بکنید، اما یادتان باشد در این کار جانب احتیاط را رعایت کنید. وقت آن رسیده است که بنشینید و کمی با خودتان حساب و کتاب کنید. این چند وقت خرج های بیهوده زیاد کرده اید، کمی برای پس انداز برنامه کنید و خرج های غیر ضروری را از برنامه خود حذف کنید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در حال حاضر احساسات شما نوسانات بسیاری دارند و پیدا کردن جایی مطمئن برای به زبان آوردن آنها آسان نیست. با وجود این که دوستان مورد اعتمادتان حاضر به شنیدن داستان جدیدتان هستند شما نمی خواهید با گفته هایتان برای آنها دردسر درست کنید. با وجود اینکه پیش خودتان تقریبا مطمئن هستید که بیشتر افرادی که با آنها سر و کار دارید هوایتان را دارند، اما بعد نیست هر از گاهی این وفاداری را مورد امتحان قرار دهید و ببینید دوستان واقعیتان چه کسانی هستند. در حال حاضر شانس خوب، دوست های وفادار و عشقی مهربان دارید، دیگر از خدا چه می خواهید؟ برای تمام داشته هایتان خدا را شکر کنید.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما آماده اید تا فاصله ای که بین شما و کسی که دوست دارید را از بین ببرید، ولی رابطه شما با گذشته پیوند خورده است. با وجود این که نگران هستید مبادا زیاده روی در بیان احساساتتان در دیگران اثراتی منفی ایجاد کند، ولی امروز برعکس آنچه فکر می کنید اگر احساسات خود را به طور کامل به طرف مقابلتان انتقال ندهید به مشکل برخواهید خورد، پس هر چه در قلبتان می گذرد را به زبان بیاورید. احساس می کنید مشکلاتی که چند روز اخیر داشته اید کنترل اوضاع را از دست شما خارج کرده اند و نمی دانید چکار می خواهید بکنید، اما با افراد جدیدی آشنا می شوید که در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که امروز شما هیچ تلاشی برای مخفی کردن احساسات خود نمی کنید، دیگران نمی توانند احساسات واقعیتان را درک کنند. خوشبختانه شما می توانید به وضوح در مورد آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد صحبت کنید ولی ماهیت خواسته ها و نیازهایتان به گونه ای است که دیگران نمی توانند آنها را درک کرده و با شما همراه شوند. دیگران را تحت فشار نگذارید و به تفاوت هایی که بین شما و آنها وجود دارد احترام بگذارید. شما در گرفتن تصمیم های ناگهانی استاد هستید، به ویژه وقتی پای پول خرج کردن در میان باشد، اما به شما توصیه می شود قبل از خریدن آن چیز گران قیمتی که چشمتان را گرفته است از خودتان بپرسید آیا واقعا به دردتان می خورد و به آن نیاز دارید؟

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که شما برای دست یابی به نتایجی فوق العاده انگیزه بسیار زیادی در خود احساس می کنید، این که بتوانید تا آخر راه را ادامه دهید حتمی نیست. بخشی از مشکل شما این است که نمی توانید بین تمایل به دست یابی به رضایت شخصی و خوشگذرانی و دنبال کردن مسیر موفقیت در حرفه ای که انتخاب کرده اید تعادل برقرار کنید. متاسفانه نمی شود به هر دوی اینها به طور تمام و کمال دست پیدا کنید، زیرا هر شبانه روز بیست و چهار ساعت بیشتر نیست و باید از یک چیزهایی بزنید. عاقلانه تر این است که به جای وقت گذاشتن برای خوشی های زودگذر ذهنتان را روی کارتان متمرکز کنید. بهترین راه برای پیش بینی آینده این است که خودتان آن را بسازید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : گاهی اوقات با وجود این که قلبا می خواهید کسی به شما نزدیک باشد او را از خودتان می رانید. امروز آنقدر سعی در مخفی کردن و محافظت از احساساتتان دارید که حاضر هستید به غیر از آنها در مورد هر چیز دیگری حرف بزنید. شما امیدوار هستید دیگران متوجه حصاری که به دور قلبتان کشیده اید نشوند، ولی کافی است یک نفر سوالی در رابطه با احساستان از شما بپرسد تا سفره دلتان را باز کنید. اگر این کار را بکنید در کمال تعجب خواهید دید که با گفتن حقیقت احساس آرامش و راحتی بیشتری می کنید و دیگر نیازی نیست پشت ماسکی دروغین مخفی شوید. کسانی که شما را با چهره واقعیتان می پذیرند دوستان واقعی شما هستند.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در محل کارتان بازخورد بسیار مثبتی از همکارانتان دریافت خواهید کرد که شما را شگفت زده می کند. نه این که فکر کنید لیاقت این توجه را ندارید، فقط کمی برایتان غیر منتظره است. با این همه به دلیل اتفاقاتی که در گذشته افتاده اند و اثرات آنها هنوز هم روی شما باقی مانده است نیاز شما به تأیید و تحسین به این راحتی برطرف نخواهد شد. نگذارید اعتماد به نفستان وابسته به گفته ها و نظرات دیگران باشد. ارزش خودتان را با کیفیت کاری که انجام می دهید بسنجید، هیچ کس تا وقتی که خودتان اجازه ندهید نمی تواند شما را دست کم بگیرد. کمی عقبتر بایستید و به خواسته های خودتان هم فکر کنید، انگار زیادی به توصیه های دیگران عمل کرده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد