فال راجت نیر – 1 آذر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مقدم (Castor)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:00 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : آنقدر درگیر نقشه ها و برنامه هایتان هستید که ممکن است جاه طلبی هایتان نگذارند به نیازهای ضروریتان توجه و رسیدگی کنید. شما همیشه افراط می کنید ولی در هر زمینه ای باید تعادل را حفظ کرده و دست از زیاده روی بردارید. امروز تمایل زیادی به هیجان و ماجراجویی دارید و این هیجان طلبی کنترل منطق شما را در دست خواهد گرفت. هر کاری که می کنید احتیاط را فراموش نکنید و این مسئله را به یاد داشته باشید که به حریم شخصی دیگران تجاوز نکنید. برای پیدا کردن کسی که قلبتان را بلرزاند همه جا دارید می گردید، ولی بهتر است چشمتان را باز کرده و اطرافتان را هم نگاهی بیندازید، شاید عشق در یک قدمیتان باشد.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : راعی (Errai)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:08 صبح ، 22:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : به زودی فرصتی مهیا می شود تا در خانه تنها باشید و اهل خانه بیرون باشند. این فرصت خیلی خوبی است برای آن که از تنهایی تان استفاده کرده و کارهایی که نیمه کاره رها کرده اید را به انجام برسانید. شاید سعی بر این داشته باشید که سر به سر دیگران بگذارید، ولی این کار باعث خواهد شد که خودتان در تنگنا قرار بگیرید، پس اگر از لحاظ احساسی آمادگی کافی را ندارید بهتر است مواظب رفتارتان باشید. این که بدانید چه می خواهید واقعا قابل ستایش است، ولی نباید تنها روی یک چیز تمرکز کرده و جنبه های دیگر زندگیتان را نادیده بگیرید. شما به صبوری معروف هستید، اگر در جستجوی نیمه گمشده تان هستید باید کمی دیگر هم حوصله به خرج دهید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مؤخر ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:02 صبح ، 22:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : ممکن است در تلاش برای قانع کردن یکی از اطرافیانتان به پذیرش آن چه که خودتان فکر می کنید درست است بیش از اندازه زیاده روی کنید. حتی اگر فکر کنید که از توانایی های خود در بحث کردن دارید به درستی استفاده می کنید هم خیلی سریع برای خودتان دردسر درست خواهید کرد. شما برخی از اطلاعات مورد نیاز را در دست ندارید و بهتر است تا زمانی که تمام اطلاعات لازم را در اختیار ندارید کاری انجام ندهید. هدفی که مدت ها است برای به دست آوردن آن دارید تلاش می کنید هنوز به نظرتان خیلی دور از دسترس می آید و همین باعث شده است که امروز امید خود را نسبت به تحقق یافتن آن از دست بدهید، ولی نا امید نشوید هنوز وقت هست.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : تُرَیس ( Tureis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:03 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر انرژی درونیتان به شما می گوید که چیزی درست نیست به ندای درونتان اطمینان کنید. احتمال دارد یکی از اعضای خانواده تان مشکلی داشته باشد و شما احساس کنید که باید در خانه بمانید و به او کمک کنید. از طرفی نیز در محل کارتان کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که از اولویت نسبتا بالایی برخوردار هستند و نسبت به این که در خانه بمانید و یا به کارهایتان برسید دچار تردید شده اید. ولی او به احتمال زیاد از شما خواهد خواست که به کارهایتان برسید. اگر ماندنتان ضروری نیست به کارهایتان برسید. اگر بین شما و کسی که دوست دارید مشکلی پیش آمده است بی دلیل روی جزئیات تمرکز نکنید و مسئله را بیهوده بزرگ نکنید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 93%
🌠 ستاره اقبال : جَون ( Alioth )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:46 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز تا جایی که می توانید در کارهای دیگران دخالت نکنید، زیرا حتی اگر نیتتان خیر باشد هم این کار شما باعث خواهد شد که آنها فکر کنند قصدتان کمک کردن نیست و می خواهید نسبت به آنها اعمال قدرت کرده و کنترل آنها را در دست بگیرید. اگر چیزی در زندگیتان آن طوری که انتظارش را دارید پیش نمی رود، امکان دارد این بدان نشانه باشد که باید آن را از زندگیتان حذف کنید و برای کارهای بعدیتان آماده شوید. امروز کارها در محل کارتان کمی پیچیده شده اند و به همین دلیل ممکن است خودتان را گم کنید و فکر کنید نمی توانید از پس آنها بربیایید. کافی است نگران نشوید و اعتماد به نفستان را از دست ندهید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 87 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : تیمین ( Theemin )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حتی اگر از آنچه دارید انجام می دهید مطمئن باشید هم طریقه بیان کردن حرف هایتان باعث خواهد شد که دیگران نسبت به صداقت و صمیمیت شما دچار تردید شوند. حقیقت این است که دارید برخی چیزها را از دیگران مخفی می کنید و این رازها باعث می شوند در ظاهر امر اینطور به نظر برسد که سعی دارید دیگران را گمراه کنید. شاید فکر کنید که این بحران را می توانید با نادیده گرفتن آن حل کنید، ولی بهترین کار این است که حقیقت را به طور کامل به زبان بیاورید. امکان دارد مجبور شوید سفری که برای آن برنامه ریزی کرده بودید را به تعویق بیندازید و به احتمال زیاد دلیل این تاخیر مسائل مالی خواهد، نگران نباشید، دیر یا زود به این سفر خواهید رفت.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بَقّار ( Nekkar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:18 صبح ، 22:01 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر کسی به شما فشار بیاورد و در تنگنا قرارتان بدهد ممکن است ناگهان عصبانی شده و حرف هایی را به زبان بیاورید که در حالت عادی قصد گفتن آنها را نداشته اید. احساسات شما در اوج هستند و به همی دلیل حرف هایی که روی زبانتان می آید حتی خود شما را نیز شگفت زده خواهند کرد. شما خوب می دانید که چه می خواهید و قدرت انجام هر کاری که برای به دست آوردن آن لازم است را دارید. ولی این موضوع را نیز به یاد داشته باشید که همیشه سفر وقتی یک همسفر داشته باشید راحتتر است، پس کلماتتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید و مواظب باشید که حرفی نزنید که بعدا پشیمان شوید زیرا این حال و احساس فعلیتان پایدار نیست.

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : پس‌پای ( Tejat Posterior )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 90 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:52 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در مورد این که با موقعیت پیچیده ای که پیش رو دارید چه کاری باید بکنید دچار تردیدهای بسیاری شده اید. حتی اگر در حالت عادی نسبت به توانایی های خودتان اطمینان کامل داشته باشید هم امروز ممکن است احساس کنید باری سنگین تر از حد توانتان بلند کرده اید. اگر حواستان به کارهایتان باشد و قدم هایتان را درست انتخاب کنید خواهید توانست به اهدافتان نزدیک و نزدیک تر شوید. ولی اگر حساب نشده پیش بروید در انجام کارهایی که به عهده گرفته اید به مشکل برخواهید خورد. امروز عشقتان ثبات احساسی ندارد و لحظه ای سرشار از خوشحالی و لحظه ای دیگر ناراحت و دلخور است و این موضوع شما را عصبانی کرده است، کمی با او کنار بیایید، این حالت همیشگی نیست.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : تایجیتا ( Taygeta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید به اشتباه فکر کنید که امروز هیچ کسی نمی تواند جلوی شما را بگیرد، مگر این که خودتان بدانید چطور رفتار کنید و چه وقت کوتاه بیایید. شما دارید بهترین عملکرد ممکن را از خودتان نشان می دهید، ولی در حال حاضر قدرت تشخیص این را ندارید که چه وقت باید متوقف شوید. این موضوع باعث می شود ناخواسته دیگران را از خودتان ناراحت کرده و کاری کنید که فکر کنند دارید به آنها حمله می کنید. حتی اگر فکر می کنید کارهایتان خیلی دارند خوب پیش می روند و فرد خیلی موفقی هستید به خاطر خودتان هم که شده بهتر است قربانی اعتماد به نفس کاذب نشوید. کمی تواضع و فروتنی می تواند به موفقیت بیشتر شما کمک کند.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان شمالی ( Batentaban Borealis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما کاملا از قدرت درونی خودتان آگاه هستید و سعی دارید کارهایتان را به تنهایی پیش ببرید. با این حال اگر بخواهید در انجام این کار به دیگران زور بگویید و حرف خودتان را به کرسی بنشانید با مقاومت آنها مواجه خواهید شد و برای خودتان مشکلاتی به وجود خواهید آورد. مطمئن باشید که خودرای بودن و مبارزه کردن برای ثابت کردن قدرت و تسلط خودتان بر دیگران هیچ نتیجه مثبتی برای شما نخواهد داشت. اگر می خواهید به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا کنید بهتر است رفتار خودتان را خوب کنید و به جای رئیس بازی درآوردن با دیگران با ملایمت برخورد کنید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان جنوبی ( Batentaban Australis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز بی آن که دلیلش را بدانید به نظرتان کمی دلگیر می آید و هر چقدر تلاش می کنید دلیل آن را پیدا کنید موفق نمی شوید. به احتمال زیاد هیچ دلیل خاصی برای این احساس شما وجود ندارد و تنها کمی سطح انرژیتان پایین است. ولی این وضعیت تا بعدازظهر برطرف خواهد شد و حتی دلتان می خواهد بیرون رفته و به تفریح و سرگرمی بپردازید. تمایل شدیدی که امروز به رفتارهای طغیانگرانه در وجود خودتان احساس می کنید می تواند برای شما دردسرهای جدی ایجاد کند. چیزی که در ابتدا تجربه ای هیجان انگیز به نظر می رسد ممکن است به یک گره کور تبدیل شود. محتاط باشید و خوب ببینید که قدم در چه راهی می خواهید بگذارید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بُنزه ( Sadalsuud )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:10 صبح ، 22:40 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز باید خودتان را جمع و جور کنید و آن قدرت جادویی که همه در وجودتان می بینند را به کار بگیرید. هر چقدر این قدرت را در وجود خودتان انکار کنید چالش های بیشتری در انتظارتان خواهند بود. اگر به جای فرار کردن و جستجوی آسان ترین راه ممکن با ترس هایتان مواجه شوید چیزهای بسیاری در مورد خودتان و تغییراتی که پیش رو دارید فرا خواهید گرفت و برای شرایطی که در انتظارتان هستند آماده خواهید شد. امروز بالاخره موفق خواهید شد با کسی که دوست دارید بعد از مدتی نسبتا طولانی قرار گذاشته و دیدار کنید و این موضوع حالتان را حسابی خوب خواهد کرد. شما حرف های زیادی برای گفتن دارید و برای رسیدن ساعت دیدار لحظه شماری می کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد