طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ع,ت,و,ث,ف,ق”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در 30 روز آینده در مدار گِب (الهه وفور نعمت) قرار دارند.انرژی شما در مدار گب است و این یعنی میدان انرژی و فرکانس روح شما بسیار بالا می رود و اتفاقات بسیار دوس داشتنی و جذابی برای شما رقم خواهد خورد. مریضی و بیماری از شما و کسانی که در میدان انرژی شما قرار دارند دور خواهد بود. پس ذهن خود را درگیر بیماری ها و انرژی های منفی اطراف خود نکنید.

بین روزهای 25 این ماه تا 8 ام ماه آینده شما شخصی را ملاقات خواهید کرد که مدت هاست او را ندیده اید و بسیار از دیدن او خوشحال می شود. آن شخص به شما خبری می دهد که زندگیتان را از نظر مالی دچار تغییر و تحول می کند.

بین روزهای 3 تا 9 ماه آینده جذابیت شما سر به فلک می کشد به طوری که عده ی زیادی جذب شما می شوند و از هم صحبتی با شما لذت خواهند برد. به همین دلیل بین دوستان و آشنایان از شما تعریف زیادی می شود. سعی کنید به خود مغرور نشوید و هیجان خود را کنترل کنید زیرا چشم های بد منتظر فرصت هستند تا به شما ضربه بزنند.

به زودی به یک سفر خواهید رفت اما برای رفتن به این سفر مردد هستید و نمی دانید باید به این سفر بروید یا خیر. مری تی تس به شما می گوید که در این 30 روز از هیچ چیزی هراس نداشته باشید چون مدار انرژی گب اطراف شما را از انرژی منفی و اتفاقات ناگوار پاک می کند. پس با خیال راحت سفر کنید.

در این ماه احوال شما از نظر عشق و عاطفه بسیار مثبت خواهد بود. در روز های 1 تا 8 ماه آینده نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده و انرژی جنسی (شهوت) شما را خیلی بالا خواهد برد. اگر متاهل هستید معاشقه های بسیار جذابی با همسرتان خواهید داشت. سعی کنید در این روزها هم آغوشی و عشق بازی های زیادی را با عشقتان داشته باشید حتی اگر این عشق بازی ها به رابطه جنسی ختم نشود.

بسیاری از مسائل حل نشده و نگرانی های عشقی شما با هم آغوشی و عشقبازی با کسی که با او در رابطه هستید حل می شود و آتش عشق شما را شعله ور می کند.

در یکی از شب های زوج 24 روز آینده شما خوابی می بینید که به تصمیم گیری شما در مورد یک مسئله مهم که ذهن شما را مشغول کرده کمک می کند. لطفا این خواب را برای کسی بازگو نکنید. به این دلیل که اثر این خواب از بین می رود و شما در اجرای تصمیمتان ناکام می مانید.

شما در اکثر مواقع سعی می کنید به تنهایی تصمیم بگیرید. اما در مورد یکی از تصمیم هایی که اکنون ذهن شما را به خود مشغول کرده باید احتیاط کنید و حتما با فردی قابل اطمینان مشورت گنید و در مورد آن تحقیق کنید تا برای شما مشکلی پیش نیاید.

یکی از دوستانتان به زودی رازی را با شما مطرح می کند که بسیار از شنیدن این راز متعجب خواهید شد. اما بهتر است نسبت به آن بی تفاوت باشید و واکنشی نشان ندهید.

کسی در اطراف شما هست که قصد کمک به شما دارد. به او اعتماد کنید زیرا با نیت درست و خیر میخواهد به شما کمک کند. با این وجود شخصی در اطراف شما هست که در نامش ر،ا،ی،م یا ه دارد و به صورت دوست به شما نزدیک می شود و خود را صمیمی جلوه می دهد. اما او از طرف کسی آمده که نیاز به اطلاعات زندگی شما دارد پس مراقب او باشید.

اگر خانوم هستید و بین 20 تا 30 سال سن دارید. به زودی کسی از شما خواستگاری می کند که انتظارش را ندارید. اما برای جواب دادن مردد هستید چون از ته دل این شخص را دوست ندارید ولی به خاطر موقعیت مناسب این شخص نمی توانید به راحتی جواب سر بالا به او بدهید.

با یکی از دوستانتان به مشکلی بر می خورید که باعث قطع رابطه شما با این شخص می شود. شما باید این موضوع را به فال نیک بگیرید زیرا قطع رابطه با این شخص باعث آرامش فکری شما می شود و در نهایت به نفع شما خواهد بود.

اگر در نام شما حروف ن،ی،ه،م،د  نیز وجود دارد، نظر سث (الهه رعد و  برق و بارش) بر شما افتاده. شما به دلیل یک رفتاری که در گذشته با کسی داشته اید بسیار خود را سرزنش می کنید. همچنین اتفاقی در گذشته شما افتاده که نمی‌توانید آن را فراموش کنید و مدام به خاطر این موضوع خود را اذیت می کنید. اما باید یادتان باشد که انرژی و روح شما در فرکانس بسیار بالایی قرار دارد و شما باید برای خودتان ارزش قائل باشید و نگاهتان را از گذشته بردارید.

اگر خانوم متولد فائوفی (اردیبهشت) ، طوبه (مرداد) یا بارامودا (آبان) هستید و بین  17 تا 35 سال سن دارید نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است . در ذهنتان می خواهید یک رابطه عاطفی جدیدی را با شخصی شروع کنید و خلا یک عشق جذاب و یک رابطه قوی را در خود احساس می کنید. شما به دنبال یک تکیه گاه هستید و مدام به این موضوع فکر میکنید. اما در گذشته درگیر روابطی بودید که به شکست انجامید و باعث ناراحتی شما شده.

 به همین دلیل نمی توانید به کسی که به شما نزدیک می شود اعتماد کنید. مری تی تس به شما می گوید که روح خود را آزاد کنید و برای جذب عشقی که دوست دارید به آن برسید با انرژی مثبت و اعتماد به نفس به آن فکر کنید و راه های جذب عشق را بیاموزید. برای این کار کافیست به خودتان اعتماد داشته باشید و خودتان را بیشتر از هر کسی دوست داشته باشید.

اگر متولد تخ (فروردین)، بارم هات (مهر) یا هنت هاوج (دی) هستید نظر ماعات (الهه راستی و حقیقت) بر شما افتاده است. در محل کارتان همه چیز خوب و آرام است و شما به کارتان علاقه دارید.اما با این حال از طرف شخصی در محل کارتان به شما انرژی منفی می رسد و شما می دانید آن شخص کیست. اما اتفاقی رقم میخورد که نظر شما نسبت به این شخص کاملا عوض می شود.

به زودی حقیقتی را از یک دوست می شنوید که بسیار برایتان تلخ خواهد بود و باور ذهنی شما را نسبت به آن شخص که جنس مخالف شما است عوض میکند.

کسانی در اطراف شما وجود دارند که بدگویی شما را می کنند و این خبر از طرف یکی از دوستان شما بهتان داده میشود. این موضوع میدان انرژی شما را کاهش می دهد پس بهتر است به این مسائل بی تفاوت باشید و عزت نفس خود را حفظ کنید.

اگر متولد هاتور (خرداد)،مسرا (اسفند) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر خاص باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است.

اگر آقای متولد این ماه ها هستید به شما تبریک می گویم. مری تی تس وضعیت فوق العاده خوب و مثبتی را برای شما  در ادامه کسب و کارتان پیش بینی کرده است. اگر ایده ای دارید و میخواهید آن را اجرا کنید نگران چیزی نباشید و با قدرت و اعتماد به نفس بالا کسب و کار خود را گسترش دهید.

اگر خانوم متولد این ماه ها هستید به زودی یک موقعیت مناسب عشقی برایتان پیش می آید که مدت هاست انتظارش را می کشیدید و بسیار از آن خوشحال خواهید شد.مدار انرژی شما در روزهای 25 این ماه تا 15 ماه آینده بسیار بالا خواهد رفت و شما از نظر دیگران بسیار جذاب خواهید بود. اما مواظب چشم های بد اطراف خود باشید. اشخاصی در آشنایانتان وجود دارند که به شما بسیار حسادت می کنند زیرا شما بسیار از آن ها سر تر هستید و نمیخواهند موفقیت شما را ببینند و مدام بدگویی شما را می کنند.

اکر متولد هِفیفی (بهمن)،  بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر مِسخِنت (الهه زایمان و تولد) بر شما افتاده است. در 30 روز آینده اتفاقاتی برای شما روی می دهد که بسیار شما را به آینده امیدوار می کند. همچنین به زودی خبر های مالی بسیار خوبی می شنوید.

اگر خانوم بین 17 تا 33 سال هستید فردی حسود که هم جنس شماست قصد فریب شما را دارد و باید مراقب دشمنی های این فرد باشید. رابطه ی عاطفی شما با کسی که دوستش دارید ممکن است سر حسادت این فرد به هم بریزد و شما را ناراحت کند. پس ادامه رابطه عشقی شما بستگی به میزان انرژی و کنترلتان در رابطه دارد.

اگر آقا هستید به زودی تغییرات اساسی در زندگی شما رخ می دهد که بسیار انرژی شما را می گیرد اما در نهایت شما از این تغییرات احساس رضایت می کنید. مدت هاست منتظر یک مسابقه یا آزمونی هستید و برای نتیجه آن استرس دارید. نگران این موضوع نباشید زیرا خبرهای بسیار خوبی در انتظار شماست.

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

طالع بینی مصری مری تی تس

11 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ع,ت,و,ث,ف,ق””

 1. رویا گفت:

  حرف ندارین شما بخدا👍🏻👏🏻

 2. سمی گفت:

  مث همیشه عالی👍خسه نباشین واقعا

 3. Sanaz گفت:

  واقعا هر شب اول فال های شمارو میخونم بعد میخوابم و این ماه منتظر فال مصری بودم که به نطرم خیلی دقیق و درست هست.موفق باشید😊مرسی که اینقدر وقت و انرژی میذارید😊😊

 4. Delaram گفت:

  عاشق فالاتونم بهترینید 😍😍😍

 5. soheila گفت:

  مرسی از تلاشتون و حال خوبی که به ما میبخشید🌸
  حتی اگه این فالها واقعی نباشن و اتفاق نیفتن اما حس مثبت و خوبی برامون میارید💖

 6. مهتاب گفت:

  متشکرم ازفالتون برا مهرماهی ها ازدواج نیافتاده ولی من نیت ازدواج دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد