فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین فروردین

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین : دنبال کاری را در حال حاضر گرفتید که پشت کارتان هم خوب هست ولی خیلی استرس دارید و نگران هستید ولی این نگرانی و استرس بیهوده است و پوچ و بی مورد است چون تمام خواسته ها و نقشه های شما طبق خواسته شما پیش می رود و خیلی حرف پشت سرتان است و از کاری که دنبال روی آن هستید خیلی حرف پشت سرتان است و همه با کار شما مخالف هستند و از انجامش رضایت ندارند.

فردی از دوستان قدیمی با یک هدیه به زودی به دیدن شما می آید که از دیدن این دوست قدیمی خیلی خوشحال می شوید گاه گاه در پنهان گریه می کنید و این گریه ها شما را آرام می کند.

چشم شما دنبال یک عشق قدیمی است. فردی را در گذشته دوست داشتید که هنوز دوستش دارید و یک خبری از این عشق قدیمی دریافت می کنید که خیلی شوکه می شوید و جا میخورید و این خبر باعث برقرار شدن یک ارتباط بین شما می شود حتی ممکن است این ارتباط تلفنی باشد ولی برقرار می شود.

یک دیدار عاشقانه دارید با کسی که دوستش دارید و این دیدار باعث خنده و شادی شما می شود. فردی گره در زندگی شما یا انداخته یا می اندازد و بعد از این گره انداختن و بستگی هایی که انجام می دهد جاسوسی و خبر چینی شما را می کند و دنبال نتیجه کارهایش است و به زودی به هدفش می رسد.

سفری هوایی دارید که یک دفعه راهی این سفر می شوید شاید خارج از ایران باشد و به خود شما بستگی دارد که راهی بشوید و اگر خواست و اراده خودتان باشد این سفر را می روید. سر دردهای شدید دارید که این سر دردها را پی گیری کنید و دنبال درمان آن باشید و از فکر و خیال زیاد است. فکرتان دائم مشغول و در گیر است.

اگر شاغل هستید یک پیشرفت و ترقی در مسیر کاری دارید که با بستن یک قرارداد است و این قرارداد کاری برای شما بسته می شود و از لحاظ مالی یا کاری در شرایط خوبی قرار میگیرید و ترقی می کنید، پولهای کوچک کوچک هم به دست شما می رسد و هم زود زود خرج می کنید و از دست می دهید.

برای چند روز در این ماه دلتنگ و بی حوصله می شوید و دلتان می گیرد و یک سری از خاطرات گذشته را با کسی که دوستش داشتید مرور می کنید و گریه می کنید. اگر فردی از زندگی شما رفته است و منتظر برگشت این فرد هستید این فرد به سمت شما بر می گردد چون شما را دوست دارد فقط خود شما لجباز و یک دنده هستید و شاید از روی لجبازی دوباره این فرد را از دست بدهید پس در رفتار خودتان یک تجدید نظر کنید تا بعد افسوس نخورید.

اگر به جابجایی فکر می کنید یا قصدش را دارید این جابجایی انجام می شود ولی خیلی در این مسیر ضرر و زیان دارید و پولهای زیادی به خاطر این جابجایی از دست شما می رود. به یک جشن یا مهمانی دعوت می شوید که شرکت در این مهمانی دست خود شماست، خوش قلب و مهربان هستید ولى خطا یا اشتباه زیادی در زندگی دارید و یک سری فرصت را چه در گذشته و چه در آینده از دست می دهید که شاید در روزهای آینده حسرت آنها را بخورید که صد درصد میخورید.

چند تا کار اداری یا قانونی دارید که در این مسیرهای اداری و قانونی بدو بدوی زیادی دارید ولی کارهایتان درست می شود و یک سری پول در این راه هزینه می کنید یا خودتان یا فردی که نزدیک به شماست قصد معامله خودرو دارید یا می خواهید تعویض کنید یا قصد خرید دارید.

اگر دنبال این هدف هستید این هدف شما انجام می شود. یک مدت است که رابطه شما با خداوند کم رنگ شده است سعی کنید بیشتر به سمت خداوند بروید و رابطه معنوی تان را با خداوند محکم تر و پررنگ تر کنید تا لطف خداوند شامل حالتان باشد. اگر مجرد هستید به زودی با فردی شیطون و شلوغ و پرانرژی آشنا می شوید که این آشنایی لبتان را خندان می کند و باعث یک سری انگیزه در زندگی شما می شود.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین

7 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین فروردین”

 1. Memol گفت:

  عالی بود مثل همیشه مرسی ❤

 2. Xahra گفت:

  عالییی مثل همیشه من دیشب دیدم اما نتونستم نظرمو بگم،اومدم تشکر کنم ازتون??

 3. Zahra گفت:

  عالی بود ممنون❤

 4. Mozhan گفت:

  فردي كه از زندگيمون رفته ميتونه تو همين ماه رفته باشه و تو همين ماهم برگرده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد