فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین اردیبهشت

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت : یک تماس تلفنی دارید که از این تماس خبری مهم دریافت میکنید و این خبر باعث دلگرمی و امیدواری شما می شود طوری که برای یک مدت مدت خنده روی لبتان است و از یک نگرانی و استرس بزرگ خلاص می شوید حتی اگر این خبر تلفن احساسی یا عشقی باشد.

فردی از دور برای شما خط و نشان می کشد و از دست شما عصبانی است ولی کاری از دست این فرد برنمی آید. دست به خیر هستید و کار ثواب و کار خیر زیاد انجام می دهید و همیشه همه دعاگوی شما هستند یک جایی با ماشین می روید و با کسی می روید که دوستش دارید و با وسیله نقلیه رنگ روشن می روید که خیلی به شما خوش میگذرد و خاطره خوشی دارید.

اگر با کسی قصد جدایی دارید یا فکر جدایی هستید این جدایی برای شما خوب نیست. اگر هنوز انجام نشده بهتر است چون این جدایی همراه با افسوس و پشیمانی برای شماست در این جدایی اگر قصدش را دارید دقت بیشتری داشته باشید. در حال حاضر در دو تا بلاتکلیفی هستید که از یکی از این بلاتکلیفی بیرون می آیید.

چشم و نظر زیاد دارید اگر در جمع های زیادی می روید یا شرکت می کنید به هر دلیل صدقه زیاد بدهید تا این چشمها دفع شود. در این ماه با افراد زیادی دیدار و ملاقات دارید.اگر شاغل هستید شاید سرتان خیلی شلوغ بشود طوری که وقت سر خاراندن نداشته باشید و افراد زیادی به سمت شما می آیند که از این افراد سود و منفعت زیادی نصیب شما می شود.

چند تا درد معده شدید در پیش دارید که کارتان به دکتر کشیده می شود و شاید به بیمارستان یا درمانگاه کشیده بشود یا زیر سرم بروید. یک شکست یا ضربه روحی دارید که این ضربه را از هر کس میخورید یا به هر دلیل میخورید به خداوند واگذارش کنید ولی این ضربه اشک شما را در می آورد.

اگر مجرد هستید و با فردی در ارتباط هستید در این ارتباط دشمن زیادی دارید باید در رابطه با دیدار هایتان مراقب دور و اطرافتان باشید تا دچار دشمنی این افراد نشوید.اگرحسن یا حسین دور و اطراف دارید برایش صدقه بدهید یک خطر از سر این فرد رد می شود. یک خبر بیماری یا مریضی می شنوید که از این خبر بیماری شاخ در می آورید و خیلی ناراحت می شوید. این خبر یا یک تماس تلفن که شماره 7یا 4 دارد به شما می رسد.

با یک اعظم نام یک گفتگوی رو در رو یا تلفنی دارید که در این گفتگو خبرهایی می شنوید که خیلی جا میخورید. اگر موتور سوار هستید صدقه بدهید یک خطر از سرتان رد می شود شايد تصادف یا دزدی باشد به هر حال حواستان باشد.

5تن را زیاد صدا کنید چون دست 5تن نگه دارتان است و یک صدقه به نيت 5 تن بدهید. سفری خارج از ایران دارید که یک دفعه برنامه ریزی می کنید و راهی این سفر می شوید.

دو تا پول بزرگ به دست شما می رسد که این پول سریع هم خرج می شود ولی مشکلات مالی یا گره های مالی شما را حل می کند و اگر بدهی یا قسط دارید با این پول پرداخت می شود یک قدرت را از اوایل سال جدید به دست می آورید که این قدرت یک هدف برای شماست و به این هدف خواهید رسید.

اگر مجرد هستید و خانم هستید یک خواستگار پولدار برای شما در راه است و به زودی با این فرد آشنا می شوید و سر راهتان قرار می گیرد. اگر خودتان ازين فرد خوشتان بيايد اين فرد براي شما فرد مناسبى است و با او خوشبخت خواهيد شد، فقط بايد به دل خودتان بنشيند و اين خواسته خداوند براي شماست.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اردیبهشت

14 پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه ۱۳۹۸- متولدین اردیبهشت”

 1. مبینافراهانی گفت:

  مررررسی ادمین جون خیلللی خیلللی خوب بود مثل همیشه عاالی
  ????????
  خسته هم نبااااشید❤❤❤???????

 2. Engineer گفت:

  ممنون بابت فال خوبتون

 3. میکائیل قلعه نوئی گفت:

  عالی بود?????????????

 4. nili گفت:

  عالی بود?❤️

 5. سارا گفت:

  ببخشید نگفتید معده درد خوب میشه یا نه

 6. Shekoofeh گفت:

  مرسی ادمین عزیزززززززز
  عالی بود

 7. Zeinab گفت:

  سلام آدمین محترم واقعیتش نیتی مدتهاست در قلب من هست و خیلی فکرمو مشغول کرده و من تمام انرژی خودمو در جهتش قرار دادم میتونید به من بگید که این نیت براورده میشه یا نه؟؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید

 8. سمیرا گفت:

  ممنون از پیج عالیتون خیلی خیلی ممنون 😘😘

 9. سمیرا گفت:

  بهترین هستین 😘😘

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد