طالع بینی سال 2021- متولدین شهریور

طالع بینی متولدین شهریور در سال 2021 : سياره مشتری در طالع سال ٢٠٢١ متولد شهريور از خانه پنجم شما عبور می کند و از خانه ششم عبور می کند و تأثیر عمده ای بر شما می گذارد تعبير روان تر يعنى شانس شما در شغل ، فرزند و عشق و سپس سلامت و دورى از بيمارى بالاست ، در چنین شرایطی ممکن است مجبور شوید در حرفه خود فراز و نشیب های زیادی را تجربه كنيد اما اين فراز و نشيب ها توسط سياره مشترى كه شانس شما مى باشد به بهترين جا ختم مى شود. در این دوره ، اگر در فكر جا به جايى كارى هستيد ، انتقال شغل برای تان کار امکان پذيرى است .

 زمان مناسب برای کسانی که تجارت می کنند مطابق پیش بینی های سالانه 2021. خيلى خوب خواهد بود. با این حال ، کسانی که مشاغل تجاری انجام می دهند باید هنگام انجام معاملات پولی مراقب باشند . ممکن است به دلیل اتصال سیارات در زندگی مالی شما فشار هايى وجود داشته باشد ، اما جنبه سودمند داستان از اين قرار است كه اين فشار ها باعث ایجاد فكر هاى جديد براى فرصت های زیادی برای کسب درآمد از طرف شما مى شود و اين يعنى خداوند هميشه ناظر و كمك كننده و راه گشاى متولد برج شهريور در تك تك لحظات زندگى است. دانش آموزان شهريور باید بیشتر در زندگی علمی خود کار کنند و وقت بگذارند ، زیرا فقط در این صورت است که می توانند به موفقیت برسند. عدم همکاری اعضای خانواده شما منجر به استرس و تنش خانوادگی می شود و اين موضوع براى شما از هر چيزى نگران كننده تر است، روح لطيف متولد شهريور از تنش بيزار است اما اطرافيان با بى توجهى در اكثر مواقع آسيب هايى را به او وارد مى كنند . متولدين متاهل با کمک همسرشان به مزایایی خوب دست می یابند ، نكته مهم در طالع ٢٠٢١ شهريور  در مشکلات سلامتی برای کودکان احتمالاً زیاد است هدف از گفتن اين موضوع نگران كردن متولد شهريور نيست بلكه آگاه كردن او از اتفاقى كه با رعايت قابل پيش گيرى است .اگر هنوز مجرد هستید ، امسال زمان بسيار خوبی برای شماست. با این حال ، افراد عاشق احتمالاً چندین تغییر اساسی در زندگی خود ایجاد می كنند شايد خويد وسيله هاى جديد باشد و شايد درك بالاترى در روابط  امسال از نظر روحى براى اكثر متولدين خوب خواهد بود. شما به دلیل افزایش شجاعت و توان خود دچار مشکلات مربوط به اعتماد به نفس و روحيه نخواهید شد.

موضوعى از سال هاى گذشته تا به امسال همراه متولد شهريور آمده اين است كه شهريورى ها همیشه به کوچکترین جزئیات توجه می کنند و حس انسانیت عمیق شان آنها را یکی از با دقت ترین برج ها بين متولدين ساير ماه ها می کند. رویکرد روشمند آنها برای زندگی، تضمین می کند که هیچ چیز به شانس، واگذار نشده است و اين فوق العاده است كه چشم انتظار شانس نيستند. شهريورى ها اغلب لطیفند ولی در عین حال بسیار دقیقند. شهريور یک ماه زمینی است که محافظه کاری و چیزهای سازمان یافته و کسانی که به آنها وابسته اند را ترجیح می دهند. افراد متولد برج سنبله (شهريور)، زندگی بسیار سازمان یافته ای دارند و حتی اگر آنها بسیار آشفته و شلوغ کار باشند، اهداف و رویاهای آنها در نقاط اکیدا تعریف شده ای در ذهنشان، جای گرفته است.از آنجا که عطارد، سیاره ی حاکم برج شهريور در سال ٢٠٢١ است، این برج یک احساس به خوبی پرورش یافته ای از گفتار و نوشتار، به خوبی شکل های دیگر ارتباطی اش دارد. بسیاری از شهريورى ها ممکن است شغلی به عنوان نویسنده یا روزنامه نگار را انتخاب کنند.شهريور اغلب به دلیل نماد نام این برج، بد فهمیده می شود و خوب دركش نمى كنند. او همه چیز را اكثراً برای اولین بار تجربه می کند و همیشه می خواهد به دیگران خدمت کند و آنها را خوشحال کند، طوری که آنها اغلب، کار به عنوان پرستار ، مراقب را انتخاب می کنند. از طرف دیگر، این برج بين تمام ماه ها گاهی اوقات می تواند بسیار منتقدانه و بیش از حد مضطرب باشد.اما موضوعى كه تيم آسترولوژى فالوده بايد به آن اشاره كند اين است كه امسال سال كم تنش و متعادل و رضايت مندى براى شما خواهد بود.

بخش مالی: با توجه به تغييرات اقتصادى سال گذشته و فشار هاى زيادى كه متحمل شده ايد وضعیت شما تا حدودی خوب نيست. اما طبق وضعيت طالع مالى تان در سال ٢٠٢١ با شروع سال و گذشتن ماه اول اوضاع به تدریج تغییر خواهد کرد و هنگامی که سیاره مریخ در خانه هشتم شما اقامت می کند ، از منابع پنهان درآمد کسب خواهید کرد ، اين منابع به ذهن شما تا گذشته نمى رسيد اما اتفاقاتى سبب مى شود تا متولد برج شهريور در بخش مادى دنياى تفكرات خود را تغيير دهد و از مسائلى كسب درآمد كند كه تا گذشته نسبت به آنها بى توجه بوده. طبق پیش بینی های طالع مالی 2021 به زودی می توانید با یک زمان خوب کنار بیایید و کمک مالی کامل دریافت كنيد ، نمى توان دقيق گفت اما شايد اواسط سال باشد.خرج هاى اضافه بر سازمان همانند شال گذشته با شما هستند، بايد فكرى به حال اين بخش كنيد.

پیشنهاد می شود: فرمول کائناتی گشایش کار و افزایش رزق و روزی(کلیک کنید)

 

بخش تحصيل : محصلين اين برج در سال ٢٠٢١ ميلادى فقط می توانند برای داشتن شانس موفقیت فوق العاده سخت کار کنند ، همه چيز از صفر تا ١٠٠ به ميزان انرژى كه خودتان ميگذاريد بستگى دارد ، شايد شانس هم با شما يار باشد اما خيلى روى آن حساب نكنيد. موقعيتى براى افراد محصل در درجات عالى پيش مى آيد تا براى ادامه تحصيل به خارج از كشور برويد ، اين موقعيت عالي و طلايى است ، اما خانواده تان از دورى شما رنج مى برد ، اين تصميم آينده تان در سال ٢٠٢٢ دگرگون خواهد كرد، با منطق و عقل تصميم بگيريد، احساس را دخيل تصميمات خود نكنيد، و به تصميمى كه مى گيريد احترام بگذاريد و از آن ابراز پشيمانى نكنيد زيرا انرژى منفى را جذب خواهيد كرد.

 

بخش سلامتی : در قسمت سلامت متولدين برج سنبله (شهريور) در سال ٢٠٢١ اواسط سال می تواند کمی کسل کننده و خسته کننده باشد و در قسمت سلامت روحيه شما كمى خستگى بگذارد. ايراد ندارد شما از اين زمان به نحو احسن بهره ببريد و کمی استراحت کنید و کارهای روزمره خود را انجام دهيد ، اين مدت زياد دوام ندارد و مجدداً روحيه تان انرژى خوب را دريافت مى كند. متولد شهريور از نقاط ضعف استخوانى و مفصلى بيشتر رنج مى برد تا ساير مسائل اما امسال در اين زمينه خطرى او را تهديد نخواهد كرد و در سلامت كامل خواهد بود. در برنامه هاى روزمره زندگى در سال جديد پياده روى آرام را اضافه كنيد و مرتباً انجامش دهيد، خيلى به روحيه شما و سلامت بدنى تان كمك مى كند.

 

بخش ازدواج: در بخش ازدواج سال ٢٠٢١ ميلادى بسیاری از افراد باکره باید تا سال آینده منتظر ازدواج خود باشند امسال خبر هايى از مقدمات ازدواج دريافت خواهند كرد اما اغلب مراسمشان به سال آتى كشيده خواهد شد. علاوه بر این ، کسانی که ازدواج کرده اند موفقیت شگرف شغلی کسب خواهند کرد و اين موضوع در ميزان گرماى رابطه شما و تفريحات شما اثر خوب و مفيدى ميگذارد. در ماه سپتامبر ، اکتبر و نوامبر (مهر،آبان،آذر) نیز همین طور است. این روند فرصت های مختلفی را برای دستاوردهای اقتصادی ایجاد می كند،افرادى كه متاهل هستند و صاحب فرزند، از جانب اين فرزند افتخار و خوشى نصيبشان مى شود. افرادى كه قصد داشتن فرزند را دارند اين سال بهترين زمان براى داشتن فرزندى جذاب و خوش اقبال است.

 

پیشنهاد می شود: فرمول کائناتی بخت گشایی و جذب خواستگار (کلیک کنید)

 

بخش خانواده: انرژی ها را به روشی سازنده شامل پول و عشق وارد کانال خانواده کنید. شما از پرتاب امسال یعنی ماه های بین ژانویه (بهمن) و آوریل (ارديبهشت) و آخرین قسمت سال ، بین سپتامبر (مهر) و نوامبر (آذر) بهره مند خواهید شد. در آن زمان با شادی با خانه تماس خواهید گرفت و اخبار شرايط خوب و موقعيت هاى تان را به آنها خواهيد گفت و به دلیل شادی فراوان ، محیط خانواده خوشحال خواهد بود.خانواده به معناى اتحاد است ، شايد گاهى اوقات احساس مى كنيد اتحاد لازم براى حمايت شما وجود نداشته ، اما چنين نيست و شرايط زندگى روزمره باعث سو تفاهم هاى فكرى مى شود، خانواده تان نقش پر رنگى در طالع شما دارد، با انرژى خوب از آنها استقبال كنيد

 

بخش شانس : شماره شانس متولد برج سنبله (شهريور) در سال جديد عدد ۵ است، براى متولد شهريور اين يك عدد عادى نخواهد بود، شايد دركش براى برخى واضح نباشد زيرا اين يك شماره طبق تعداد سيارات بخت است اما اتفاقاتى خوب را رقم خواهد زد كه با كمى تفكر نسبت به آن موضوع بهتر انرژى اين عدد را درك خواهيد كرد ، با داشتن باورى خوب براى استفاده از اين عدد در كارهايتان از انرژى اين عدد بهره مند شويد… شما در سال 2021 خوش شانس خواهيد بود و بايد خوش بين هم باشید تا در این سال به موفقیت برسید زيرا نگرش مثبت شما شرايط را بسيار واقعى تر و خوب تر پيش خواهد برد . بگذارید افراد جوان وارد زندگی و رابطه شما شوند و از شما بیاموزند ، اينگونه شما بخشى از انرژى خود را براى بهاى آموزش به ديگران پرداخت مى كنيد و به واسطه اين لطف شما ، اتفاقات خوبى شامل خودتان مى شود .در بخش كار بدون اینکه بترسيد به بهترين نحو ممكن بجنگيد و تلاش كنيد

 

بخش شغل: در بسیاری از مواقع به دلیل عدم رضایت شغلی تمایل به تغییر شغل خود احساس خواهید شد ، اما تنها در زمان مناسب فرا رسیدن کار را ادامه دهید. شما باید از درگیری با یک همکار خود جلوگیری کنید زیرا این امر برای حرفه شما مضر خواهد بود. فرصتی ویژه برای تغییر شغل خود از اواسط سپتامبر به اواسط سپتامبر خواهید یافت. شما برای تغییر شغل تلاش خواهید کرد و این تغییرات مطلوب خواهد بود. یک شغل جدید ممکن است چالش های جدیدی را ایجاد کند ، اما هم پست شما و هم مقیاس حقوق شما بالا خواهد بود ، که برای مدت طولانی رضایت شما را فراهم می کند و شما با پشتکار کار خواهید کرد ، و در این زمان شما باید بیشتر مراقب کار خود باشید . با تمرکز بر روی آن ، کار بیشتری انجام می دهید

 

 

بخش ملک: بازه زمانی از ژانویه تا اوایل آوریل برای خرید هر ملک فرخنده خواهد بود و در این مدت به سهام موجود املاک اضافه می شود. در صورت تمایل می توانید در این زمان خانه شخصی خود را نیز بدست آورید. با این حال ، زمان بین آوریل و سپتامبر مطلوب نخواهد بود و ممکن است در یک اختلاف مالکیت گیر کنید ، بنابراین بسیار مراقب باشید و معامله ای را که بعدا باعث دردسر می شود ، انجام ندهید. زمان بین سپتامبر و نوامبر یک بار دیگر موفقیت شما را در انجام کارهای متوقف شده ارائه می دهد و در این مدت می توانید یک وسیله نقلیه بزرگ نیز خریداری کنید. شما این خرید را برای خانواده خود انجام خواهید داد ، بنابراین احتمال خرید یک وسیله نقلیه بزرگتر در آینده نیز وجود دارد.

 

پیشنهاد می شود: فرمول کائناتی فروش ملک و متاع (کلیک کنید)

 

بخش سود و ثروت: ممکن است مجبور شوید برخی هزینه های غیر ضروری را متحمل شوید ، اما هزینه بسیار بیشتری را به اجبار خرج خواهید کرد. اگرچه همزمان ، برخی موقعیت ها نیز بوجود می آیند که می توانند مقداری پول از منابع مخفی برای شما فراهم کنند ، اما بسیار هوشیار باشید. نیمه دوم سال نسبتاً پر از هزینه خواهد بود و شما باید این مراحل را با دقت انجام دهید. بازه زمانی آوریل (ارديبهشت) تا سپتامبر (مهر) و 10 نوامبر تا دسامبر (آبان و آذر) زمانی خواهد بود که هزینه های شما افزایش می یابد. شما باید عادت پس انداز مداوم و تقویت موقعیت مالی خود را بپذیرید از اين شرايط موفق عبور كنيد تا از نظر مادى خاطرتان آسوده شود

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی متولدین شهریور در سال 2021

3 پاسخ به “طالع بینی سال 2021- متولدین شهریور”

 1. حمید گفت:

  باسپاس فراوان اززحمات همه اعضاءتیم
  فالوده انشاالله سال2021برای شماپرازخیر
  وبرکت وسلامتی باشه پایدارباشید

 2. پرویز گفت:

  خیلی ممنونم، خبرهای شما همیشه امیدوار کننده و باعث دلگرمی متولدین شهریورماهیها شده منم از صمیم قلب برای شما و دوستانتان آرزوی خوشبختی و کامیابی در تمام مراحل زندگیتان را دارم.

 3. قباد گفت:

  این طالع بینی که بااستفاده از سیاره بهرام وماه شهریوربود واقعا برای من هم تازگی داشت هم باواقعیت روبرو شدم
  لذت بردم ازراستگویی و واقع بینی سیاره بهرام و ماه شهریور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد