طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین فروردین

طالع بینی متولدین فروردین در سال ۱۳۹۹ : برج حمل یا هم فروردین در سال ٩٩ تحت تاثیر نظارت مستقیم کائنات قرار خواهد داشت ، تا میتوانید امسال انرژى خوب بدهید کائنات ده برابرش را بهتان پس میدهد ، بهتر بگوییم امسال زندگی باشما مثل یک آینه رفتار میکند کار اشتباه نکن.

متولدین فروردین روحیه ای حساس و عاطفی در اوج تو دار بودن خود دارند. طالع بینی ٩٩ متولدین فروردین به آنان پیشنهاد میکند که از توانایی های خود نه تنها در روابط احساسی، بلکه در حرفه خود نیز استفاده کنند. سال گذشته ستاره ها شما را در مسیر آرامی و بعضاً پر فراز و نشیبى قرار داده بودند، اما امسال، به خصوص در بهار و تابستان، با پیچ و خم های بسیاری مواجه خواهید شد.

در نیمه دوم سال ٩٩ شرایط دوباره آرام خواهد شد و حوتی ها مجددا می توانند از آرامش و هارمونی زیادى لذت ببرند.امسال به شخصی علاقه مند میشوید یا فردی را دوست دارید در حال حاضر دائم به این فرد فکر میکنید یا خواهید کرد .اگر قصد زدن حرفی را به این شخص دارید یا میخواهید پیشنهادی به این فرد بدهید تا این فرد به شما جواب مثبت بدهد کمى فکرتان را درگیر میکند ولی در این رابطه پرچم پیروزی دست شماست و صددرصد پیروز میشوید.

مجریدن متولد فروردین در برج ۵ یا ٧ چند تا دیدار احساسی و عشقی دارید که در این دیدارها به نتایج خوبی دست پیدا میکنید. امسال از یک شخص خودی یک نیش یا یک ضربه به شما وارد میشود که از این ضربه که میخورید میرنجید و خیلی بغض میکنید و شاید اشک هم بریزید و اگر این فرد خودی دلتان راشکست به خداوند واگذارش کنید و از او بگذرید.

در ماه آینده فردی که دال در اسمش دارد به زودی می آید و جلوی یکسری از افراد این ماه مطیع میشود که مطیع شدن این فرد هر کسی که هست باعث آرامش روح و جسم شما میشود و از اینکه این فرد گوش به حرفتان است احساس خوبی پیدا میکنید.با شروع سال جدید ممکن است حس کنید که مانند گذشته از شغل خود لذت نمی برید. طالع بینی شما پیش بینی می کند که فرصتی برای تغییر شغل خود داشته باشید. اما بهتر است ابتدا ریسک این کار را بسنجید.

ستاره ها در طول این دوران ثبات چندانی ندارند. بهتر است تا فرا رسیدن ماه های بهاری دست نگاه دارید.دستیابی به رضایت به ویژه با پایان نیمه اول سال برای فروردینى ها دشوار خواهد بود. اگر با هر آنچه بر سر راه شما قرار گرفته است بجنگید، از سختی ها عبور خواهید کرد.

به ویژه در حرفه شما پروژه پیچیده و چالش بر انگیزی را پیش رو خواهید داشت. از این فرصت نهراسید. این فرصت مستلزم صرف انرژی و حتی از دست رفتن وقت آزاد شما خواهد بود. اگر نمی دانید چه باید کرد، می توانید از یک دوست و یا همکار تقاضای کمک و راهنمایی داشته باشید.

آنان با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.سال ٩٩ برایتان با آرامش بیشتری نسبت به پارسال به پایان خواهد رسید. متولد ماه فروردین به آن هنگام دوران متعادلی را تجربه خواهد کرد. البته باید مراقب مشکلات احتمالی که ممکن است در بین اعضای خانواده به وجود آیند باشید. ممکن است کسی قصد پنهان کردن اطلاعات مهمی را داشته باشد و به شما نگوید.

برای آنکه اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید، بایستی ابتدا سطحی از اعتماد را به وجود آورید. با اینکه ممکن است حواستان به مسائل دیگری باشد، شریک احساسی خود را نیز فراموش نکنید. کمی در رابطه پیش قدم باشید تا به این ترتیب بتوانید از آرامش متقابل لذت ببرید.

متولدین فروردین پرانرژی، شجاع، ماجراجو و کنجکاو هستند و اعداد شانس آن ها شامل اعداد ۶، ۱۸، ۴۱، ۷۷ و ۸۳ می شود. این اعداد برای متولدین فروردین خوش شانسی می آورند و ناسازگاری های زندگی را کاهش می دهند.

تعدادى از متولدین فروردین در سال جدید رابطه اى را به تازگى تمام کرده اید که به نفع شما بوده است گاه گاه به آن شخص فکر میکنید یا میخواهد باشما در ارتباط باشد ولى از یک سوراخ دوبار نیش نخورید. افراد زیادی هم هستند که در کارتان سنگ می اندازند موذی هستند و زیرآب شما را میزنند باید خیلی حواستان را جمع یک فرد که ن دارد به زودی از زندگی شما پوچ میشود ولی پوچ شدن این فرد شما را ناراحت میکند و برای چند روز از این بابت نگران خواهید شد.

در سال ٩٩چند جلسه خانوادگی دارید و بگو بخندهای زیادی دارید شاید با دوستان باشد به هرحال خوب هستند.امسال تولدتان را با رعایت هرچه تمام برگزار کنید که خداى نکرده خطرى شما و اطرافیانتان را تهدید نکند.تعدادى از خانم هاى متولد فروردین زودرنج و حساس هستید و کوچکترین رفتاری شما را ناراحت میکند و دادوبیداد میکنید سعى کنید در سال جدید این خصوصیت را از خود دور کنید.

در زندگی احساسی خود به دلیل غفلت از شریک خود دچار بحران خواهید شد، اما با عبور از این بحران مجددا به آرامش و ثبات دست خواهید یافت. افراد مجرد نیز به خصوص در ماه هاى دى و بهمن به دنبال همزاد خود خواهند بود. در سال ٩٩ دوران سازنده ای را آغاز خواهید کرد لحظه به لحظه اش را بخاطر بسپارید.

حواستان را جمع کنید و این فرصت منحصر بفرد را از دست ندهید.امسال بیشتر یا سردردهاى شدید دارید یا دردى از معده تان دارید چیز نگران کننده ای نیست ولى حتما به دکتر مراجعه کنید تعدادى از متولدین برج حمل عمل چشم دارند که موفقیت آمیز و خیر است.

کسی برای شما از سال پیش دعاهای سوزاندنی انجام می داد که اگر گاه گاه کلافه می شدید و احساس بیقراری میکردید بخاطر این بوده ولى طبق طالع ٩٩ شما ، کائنات و خداوند با شما هستند و تمام این دعاها باطل میشوند و مقدمات حال خوب شما باز هم فراهم میشود.

امسال در پاییز به یک جشن یا عروسی دعوت می شوید و در این مجلس شرکت می کنید ولی حرف هم زیاد در این جمع پشت سرتان زده می شود و این حرف ها هم به گوشتان می رسد ازین گوش بگیرید و از آن گوش در کنید، حرف مردم باد هواست. شانس های زیادی را در گذشته از دست دادید.که فرصت های خوبی بوده است و قدر این فرصت ها را ندانسته اید ولى امسال دست به خاک بزنید طلا میشود ، خیلى قدر موقعیت هایتان را بدانید. در خلوت خودناشکری کرده اید یا می کنید اصلا خوب نیست به خودتان برمیگردد.

اگرصاحب فرزند هستید یکی از فرزندان شما امسال به یک موفقیت و خوشبختی می رسد که شما به این خاطر خیلی خوشحال هستید و خداوند را شکرگزار می شوید. یکسری تصمیم جدید از حالا به بعد برای خودتان یا برای زندگی تان می گیرید که این تصمیم ها اخر و عاقبت خوبی دارد و برگ برنده دست شماست. امسال چند تا از وسایل زندگی یا وسایل خودتان را تعویض می کنید و جدید می خرید که این تغییرات را خیلی دوست دارید و کلى حال خوب به دست می آورید.

یک خبر خوش برای چشم انتظار هاى عشقی متولد برج حمل این است که در بعضی روزها از دست فردی شکست خوردید این شکست یا عاطفی بوده یا عشقی بوده و از زندگی شما رفته است. و رفتن این فرد باعث بغض و گریه شما شده بوده و در تنهایی و با گوش دادن به موزیک به یاد این فرد می افتادید و ناراحت بودید ولی یک دیدار غیرمنتظره با این فرد پوچ شده دارید که حرف دلتان را می زنید و ارام می شوید و به سرانجام خوب ختم میشود.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین فروردین در سال ۱۳۹۹

12 نظرات
 1. fateme می گوید

  بسیار عالی خسته نباشید واقعا ممنونم😘😘😘🌹🌹🌹

 2. Sara می گوید

  ممنون از زحمات شما عالی👍🏻❤⚘🙏🏻

 3. Azadeh می گوید

  ممنون بابت فالها خیلی زحمت میکشید خسته نباشید

 4. Xahra می گوید

  عالی بود دستتون درد نکنه🌸❤💙

 5. رحیم می گوید

  دم شما گرم عالی بود مرسی

 6. Mozhan می گوید

  این فردی که ن نام هست شخصیه که تو کارمون مشکل میندازه پوچ میشه یا شریک احساسیمونه؟

 7. سیمین می گوید

  چرا نمیشه متن رو کپی کرد؟

 8. Mersedeh می گوید

  فوق العاده عالی بودش🙊مرسی ازتون🌹

 9. m می گوید

  عالی بود

 10. Bahar می گوید

  واقعا نیمه اول سال خیلی بد بود امیدوارم نیمه دوم عالی شروع بشه
  من که هیچوقت سردرد نمیگرفتم هرروز بعداز ظهر سردرد میگیرم
  نیش وکنایه و تهمتم که نگم براتون
  کات و ناراحتی و گریه تا الان که شهریوره داشتم امیدم به برج ۷ هست چون هرچی گفتید درسته

 11. h می گوید

  واقعا من که اعتقاد به این فال و…ندارم هنگ کردم عینا منم تا الان مشکل معده نداشتم و البته سردرد…. این ۶ ماه واقعا سخت ترین روزای زندگی رو تجربه کردم بیشتر از ۱۵ کیلو کم کردم همش استرس و… پناه بر خدا ان شاء الله تموم بشه این جریانات واقعا خسته کننده بود. با عنایت الهی

 12. h می گوید

  ببخشید دوستان فروردینی یک سوال دارم: از. اسفند پارسال نیمه یعنی حدود ۱۵ ببعد اتفاقی براتون نیفتاده که باعث شروع استرس در شما بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی مهمه برام لطفاً بگید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران