طالع بینی سال 1399 – متولدین فروردین

طالع بینی متولدین فروردین در سال 1399 : برج حمل يا هم فروردين در سال ٩٩ تحت تاثیر نظارت مستقيم كائنات قرار خواهد داشت ، تا ميتوانيد امسال انرژى خوب بدهيد كائنات ده برابرش را بهتان پس ميدهد ، بهتر بگوييم امسال زندگي باشما مثل يك آينه رفتار ميكند كار اشتباه نكن.

متولدین فروردين روحیه ای حساس و عاطفی در اوج تو دار بودن خود دارند. طالع بینی ٩٩ متولدين فروردين به آنان پیشنهاد میکند که از توانایی های خود نه تنها در روابط احساسی، بلکه در حرفه خود نیز استفاده کنند. سال گذشته ستاره ها شما را در مسیر آرامی و بعضاً پر فراز و نشيبى قرار داده بودند، اما امسال، به خصوص در بهار و تابستان، با پیچ و خم های بسیاری مواجه خواهید شد.

در نيمه دوم سال ٩٩ شرایط دوباره آرام خواهد شد و حوتی ها مجددا می توانند از آرامش و هارمونی زيادى لذت ببرند.امسال به شخصي علاقه مند ميشويد يا فردي را دوست داريد در حال حاضر دائم به اين فرد فکر ميکنيد يا خواهيد كرد .اگر قصد زدن حرفي را به اين شخص داريد يا ميخواهيد پيشنهادي به اين فرد بدهيد تا اين فرد به شما جواب مثبت بدهد كمى فکرتان را درگير ميكند ولي در اين رابطه پرچم پيروزي دست شماست و صددرصد پيروز ميشويد.

مجريدن متولد فروردين در برج ٥ يا ٧ چند تا ديدار احساسي و عشقي داريد که در اين ديدارها به نتايج خوبي دست پيدا ميکنيد. امسال از يک شخص خودي يک نيش يا يک ضربه به شما وارد ميشود که از اين ضربه که ميخوريد ميرنجيد و خيلي بغض ميکنيد و شايد اشک هم بريزيد و اگر اين فرد خودي دلتان راشکست به خداوند واگذارش کنيد و از او بگذريد.

در ماه آينده فردي که دال در اسمش دارد به زودي مي آيد و جلوي يکسري از افراد اين ماه مطيع ميشود که مطيع شدن اين فرد هر کسي که هست باعث آرامش روح و جسم شما ميشود و از اينکه اين فرد گوش به حرفتان است احساس خوبي پيدا ميکنيد.با شروع سال جديد ممکن است حس کنید که مانند گذشته از شغل خود لذت نمی برید. طالع بینی شما پیش بینی می کند که فرصتی برای تغییر شغل خود داشته باشید. اما بهتر است ابتدا ریسک این کار را بسنجید.

ستاره ها در طول این دوران ثبات چندانی ندارند. بهتر است تا فرا رسیدن ماه های بهاری دست نگاه دارید.دستیابی به رضایت به ویژه با پایان نیمه اول سال برای فروردينى ها دشوار خواهد بود. اگر با هر آنچه بر سر راه شما قرار گرفته است بجنگید، از سختی ها عبور خواهید کرد.

به ویژه در حرفه شما پروژه پیچیده و چالش بر انگیزی را پیش رو خواهید داشت. از این فرصت نهراسید. این فرصت مستلزم صرف انرژی و حتی از دست رفتن وقت آزاد شما خواهد بود. اگر نمی دانید چه باید کرد، می توانید از یک دوست و یا همکار تقاضای کمک و راهنمایی داشته باشید.

آنان با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.سال ٩٩ برایتان با آرامش بیشتری نسبت به پارسال به پایان خواهد رسید. متولد ماه فروردين به آن هنگام دوران متعادلی را تجربه خواهد کرد. البته باید مراقب مشکلات احتمالی که ممکن است در بین اعضای خانواده به وجود آیند باشید. ممکن است کسی قصد پنهان کردن اطلاعات مهمی را داشته باشد و به شما نگويد.

برای آنکه اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید، بایستی ابتدا سطحی از اعتماد را به وجود آورید. با اینکه ممکن است حواستان به مسائل دیگری باشد، شریک احساسی خود را نیز فراموش نکنید. کمی در رابطه پیش قدم باشید تا به این ترتیب بتوانید از آرامش متقابل لذت ببرید.

متولدین فروردین پرانرژی، شجاع، ماجراجو و کنجکاو هستند و اعداد شانس آن ها شامل اعداد ۶، ۱۸، ۴۱، ۷۷ و ۸۳ می شود. این اعداد برای متولدین فروردین خوش شانسی می آورند و ناسازگاری های زندگی را کاهش می دهند.

تعدادى از متولدين فروردين در سال جديد رابطه اى را به تازگى تمام كرده ايد كه به نفع شما بوده است گاه گاه به آن شخص فكر ميكنيد يا ميخواهد باشما در ارتباط باشد ولى از يك سوراخ دوبار نيش نخوريد. افراد زيادي هم هستند كه در کارتان سنگ مي اندازند موذي هستند و زيرآب شما را ميزنند بايد خيلي حواستان را جمع يک فرد که ن دارد به زودي از زندگي شما پوچ ميشود ولي پوچ شدن اين فرد شما را ناراحت ميکند و براي چند روز از اين بابت نگران خواهيد شد.

در سال ٩٩چند جلسه خانوادگي داريد و بگو بخندهاي زيادي داريد شايد با دوستان باشد به هرحال خوب هستند.امسال تولدتان را با رعايت هرچه تمام برگزار كنيد كه خداى نكرده خطرى شما و اطرافيانتان را تهديد نكند.تعدادى از خانم هاى متولد فروردين زودرنج و حساس هستيد و کوچکترين رفتاري شما را ناراحت ميکند و دادوبيداد ميکنيد سعى كنيد در سال جديد اين خصوصيت را از خود دور كنيد.

در زندگی احساسی خود به دلیل غفلت از شریک خود دچار بحران خواهید شد، اما با عبور از این بحران مجددا به آرامش و ثبات دست خواهید یافت. افراد مجرد نیز به خصوص در ماه هاى دى و بهمن به دنبال همزاد خود خواهند بود. در سال ٩٩ دوران سازنده ای را آغاز خواهید کرد لحظه به لحظه اش را بخاطر بسپاريد.

حواستان را جمع کنید و این فرصت منحصر بفرد را از دست ندهید.امسال بيشتر يا سردردهاى شديد داريد يا دردى از معده تان داريد چيز نگران كننده اي نيست ولى حتما به دکتر مراجعه کنيد تعدادى از متولدين برج حمل عمل چشم دارند كه موفقيت آميز و خير است.

کسی برای شما از سال پيش دعاهای سوزاندنی انجام می داد که اگر گاه گاه کلافه می شديد و احساس بیقراری ميكرديد بخاطر این بوده ولى طبق طالع ٩٩ شما ، كائنات و خداوند با شما هستند و تمام اين دعاها باطل ميشوند و مقدمات حال خوب شما باز هم فراهم ميشود.

امسال در پاييز به یک جشن یا عروسی دعوت می شوید و در این مجلس شرکت می کنید ولی حرف هم زیاد در این جمع پشت سرتان زده می شود و این حرف ها هم به گوشتان می رسد ازين گوش بگيريد و از آن گوش در كنيد، حرف مردم باد هواست. شانس های زیادی را در گذشته از دست دادید.که فرصت های خوبی بوده است و قدر این فرصت ها را ندانسته اید ولى امسال دست به خاك بزنيد طلا ميشود ، خيلى قدر موقعيت هايتان را بدانيد. در خلوت خودناشکری كرده ايد يا می کنید اصلا خوب نیست به خودتان برميگردد.

اگرصاحب فرزند هستید یکی از فرزندان شما امسال به یک موفقیت و خوشبختی می رسد که شما به این خاطر خیلی خوشحال هستید و خداوند را شکرگزار می شوید. یکسری تصمیم جدید از حالا به بعد برای خودتان یا برای زندگی تان می گیرید که این تصمیم ها اخر و عاقبت خوبی دارد و برگ برنده دست شماست. امسال چند تا از وسایل زندگی یا وسایل خودتان را تعویض می کنید و جدید می خرید که این تغییرات را خیلی دوست دارید و كلى حال خوب به دست مي آوريد.

يك خبر خوش براي چشم انتظار هاى عشقي متولد برج حمل اين است كه در بعضي روزها از دست فردی شکست خوردید این شکست یا عاطفی بوده یا عشقی بوده و از زندگی شما رفته است. و رفتن این فرد باعث بغض و گریه شما شده بوده و در تنهایی و با گوش دادن به موزیک به یاد این فرد می افتاديد و ناراحت بوديد ولی یک دیدار غیرمنتظره با این فرد پوچ شده دارید که حرف دلتان را می زنید و ارام می شوید و به سرانجام خوب ختم ميشود.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین فروردین در سال 1399

12 پاسخ به “طالع بینی سال 1399 – متولدین فروردین”

 1. fateme گفت:

  بسیار عالی خسته نباشید واقعا ممنونم😘😘😘🌹🌹🌹

 2. Sara گفت:

  ممنون از زحمات شما عالی👍🏻❤⚘🙏🏻

 3. Azadeh گفت:

  ممنون بابت فالها خیلی زحمت میکشید خسته نباشید

 4. Xahra گفت:

  عالی بود دستتون درد نکنه🌸❤💙

 5. رحیم گفت:

  دم شما گرم عالی بود مرسی

 6. Mozhan گفت:

  اين فردي كه ن نام هست شخصيه كه تو كارمون مشكل ميندازه پوچ ميشه يا شريك احساسيمونه؟

 7. سیمین گفت:

  چرا نمیشه متن رو کپی کرد؟

 8. Mersedeh گفت:

  فوق العاده عالی بودش🙊مرسی ازتون🌹

 9. m گفت:

  عالی بود

 10. Bahar گفت:

  واقعا نیمه اول سال خیلی بد بود امیدوارم نیمه دوم عالی شروع بشه
  من که هیچوقت سردرد نمیگرفتم هرروز بعداز ظهر سردرد میگیرم
  نیش وکنایه و تهمتم که نگم براتون
  کات و ناراحتی و گریه تا الان که شهریوره داشتم امیدم به برج ۷ هست چون هرچی گفتید درسته

 11. h گفت:

  واقعا من که اعتقاد به این فال و…ندارم هنگ کردم عینا منم تا الان مشکل معده نداشتم و البته سردرد…. این ۶ ماه واقعا سخت ترین روزای زندگی رو تجربه کردم بیشتر از ۱۵ کیلو کم کردم همش استرس و… پناه بر خدا ان شاء الله تموم بشه این جریانات واقعا خسته کننده بود. با عنایت الهی

 12. h گفت:

  ببخشید دوستان فروردینی یک سوال دارم: از. اسفند پارسال نیمه یعنی حدود ۱۵ ببعد اتفاقی براتون نیفتاده که باعث شروع استرس در شما بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی مهمه برام لطفاً بگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد