طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین تیر

طالع بینی متولدین تیر در سال ۱۳۹۹ : بر اساس موقعیت ستاره ها و صور فلکى می توان گفت که سرطانى ها چه در زندگی کاری و چه در زندگی خصوصی شان امسال از پایداری و ثبات بالایی برخوردار خواهند بود. خداوند با انرژى بالایى بر افراد متولد برج سرطان یا همان تیر حاکم است. آنان امسال فرصتی خواهند داشت تا از توانایی تصمیم گیری سریع و با اطمینان خود به خوبی بهره مند شوند.

به خصوص در نیمه اول سال که موقعیت ستاره ها شدیداً به نفع شما شکل گرفته است. اما در نیمه دوم سال بایستی انتظار پیچ و خم هایی را در مسیر خود داشته باشید.درست در ابتدای سال ٩٩ فردی در اطراف شما پریشان احوال خواهد بود. ممکن است همکار شما، دوستتان و یا حتی شریک زندگی شما باشد. در یاری رساندن به ایشان تردید نکنید.

ممکن است حتی کمی دلداری و سخنان محبت آمیز کافی باشند. در هر صورت، آن فرد محبت شما را فراموش نخواهد کرد. در محل کار خود سرعتی بیش از پیش به کار خواهید گرفت و مطمئنا به موفقیت دست خواهید یافت.تعدادى از متولدین ماه تیر تا ماه هاى آینده یک موضوع عشقی و احساسی دارید که فکرتان را مشغول خواهد کرد و میخواهید برای این موضوع عشقی یک تصمیم گیری کنید و این تصمیم بسیار خوب است هر تصمیمی که دارید عملی کنید به موفقیت میرسید.

امسال شما چند تا معامله دارید که از این معامله ها کلى پیشرفت میکنید و به یکی از خواسته هایتان که خیلى مهم بوده میرسید. دوستان زیادی داشتید و جدیداً خیلى دورتان را خلوت کرده اید، در این روزها با یکى از این افراد دیدار دارید و این دیدارها برای شما سودمند است. در فصل تابستان یا پاییز از یک غم نجات دارید که این غم بخاطر رفتن به یک جایی است که با دلشوره میروید ولی به شادی برمیگیردید.

از شنیدن یک حرف عاطفی و یک خبر خیلی تعجب میکنید و جا میخورید و شاید یک عکس العمل غیر ارادی هم انجام دهید اما هر چه بی تفاوت باشید بهتر است. یکی از ماه هاى پیش رو که خیلى هم دور نیست یک قهر و آشتی دارید که این قهر و آشتی خیلی کوتاه مدت است و زود همه چیز به حالت اول برمیگردد اما دارید. خانم هاى متولد تیر چشم و نظر زیادی دارید و افراد زیادی حسرت زندگی شما را میخورند براى دفع شورى چشمشان صدقه بدهید این چشم و نظرها دفع میشود.

یک بستگی و گره از سال قبل در کارتان انداخته اند تمام راههای شما را بسته بود و اگر اخیراً به بن بستهای زیادی میرسیدید بخاطر همین گره است اما این گره رفع شده و بخاطر دعاهاى خیر والدینتان در حق شما بوده است اگر عزیزتان را الان ندارید،قرآن زیاد تلاوت کنیدو به روحش هدیه کنید.

افرادی که متاهل هستند همسر خوب و با کمالاتى دارند و باید قدرش را بدانید ولی خودتان دائم از زندگی شکایت دارید و ناشکری میکنید اینطورى نباشید ، یکى از عادات متولد تیر ماه غر غر. کردن است که اصلا به شخصیت شما نمی آید. یا امسال یا سال بعد سفری خارج از ایران دارید که برای رفتن به این سفر برنامه ریزی کردید یا میکنید و صددرصد راهی میشوید و در این سفر یک موفقیت بزرگ هم دارید.این سفر به نوعى لاکچرى هم محسوب میشود.روزهاى ٢٧ و ١۴ و ١۶ ماه هاى آذر و دى امسال اتفاقات خوب و مهمی برایتان خواهد افتاد.

طالع بینی سال ١٣٩٩ به متولدین تیرماه پیشنهاد می کند از فدا کردن اوقات فراغت برای کار هراس نداشته باشند. در دراز مدت بهره این کار را خواهید برد. بعد ها نیز می توانید زمانتان را صرف تعطیلات و مسافرت کنید. با این حال به یاد داشته باشید که استراحت و آرامش امری ضروریست، پس خود را بیش از حد در فشار قرار ندهید.

در طول این مدت آنان که از پیش روابط طولانی مدتی را تشکیل داده اند، از پایداری و ثبات برخوردار خواهند بود و آنان که مجرد هستند فرصتی برای آشنایی با جفت همزاد خود خواهند یافت. پس چشمان خود را باز نگاه دارید. متولدین تیر ماه حس ششم قوه تخیل خوبی دارند و اعداد شانستان در سال جدید شماره های ۱، ۲۱، ۲۴، ۵۸ و ۶۶ هستند.

در نیمه دوم سال تیرماهى ها در روابط خود با مشکلاتی مواجه خواهند شد. کمبود استراحت و درگیری های کاری بسیار شما، شک و تردید را در قلب شریک شما برخواهند انگیخت. این مشکلات را هرچه سریعتر حل کنید، در غیر این صورت شرایط بدتر خواهد شد. امسال از اعضای خانواده خود نیز غافل نشوید. می توانید برای خوشنود ساختن تمامی عزیزانتان، جشن و یا میهمانی در منزل خود برگزار کنید.

اگر آقا هستید و بین دو نفر قرار گرفتید یا قرار دارید در این شرایط برای انتخابتان با افراد زیادی مشورت کنید چون به تنهایی تصمیم خوبی نمیگیرید. برج ٩ یا ٧ چند تا دیدار دارید با کسی که دوستش دارید و در این دیدارها اگر قولی بین شما ردوبدل شد حتما این قول چه از سمت شما باشد و چه از سمت آن فرد باشد عملی میشود و به یک خواسته بزرگتان میرسید.

تیرماهى عزیز شما خیلى دلسوز و مهربان هستید، اگر سمیرا نام هستید در یک بن بست و گرفتاری چند روزه در ماه خرداد قرار میگیرید مراقب باشید چون دلیل این بن بست کار یا رفتار اشتباه خودتان است. فردی برای شما قدم برمیدارد که این قدم خواست و یاری خداوند است و اجر یک تلاش و صبوری شماست و این قدم روی آینده و زندگی شما تاثیر بسیار خوبی دارد و مسیر زندگی یا کار را عوض میکند و از این قدم به اوج خوشبختی خواهید رسید.

امسال چند ذکر تاثیر گزار و دو سفر مذهبى هم دارید. متاهلین تیرماه یک اختلاف و ناراحتی در یکى دو ماه آینده دارند که با جروبحث و بگومگو همراه است ولی هر چه در این بحث و مشاجره کوتاه بیایید بهتر است چون اصلا به نفعتان نیست و پشیمان خواهید شد. جهت یادآورى دوباره باید بگوییم که یکم غرغرو هستید و عصبی و این باعث این خشم و اختلاف میشود مراقب باشید.

تعدادى از شاغلین متولد تیر امسال در کارتان یک پیشرفت و ترقی دارید.اگر امیر نام هستید امسال یک مشکل ملکی دارید یا یک مشکل که مربوط به چهاردیواری کارتان دارید برایتان پیش می آید که این مشکل برای یک مدت شما را درگیر میکند ولی با حوصله برطرف میشود.متاسفانه در طول پاییز مشکلات کاری برای متولدین برج تیر اجتناب ناپذیر خواهند بود.

به سبب این مشکلات در تمرکز حواس خود موفق نخواهید بود و در نهایت مرتکب اشتباه خواهید شد و دیگران مجبور به جبران خطای شما خواهند بود ولى زیاد غصه اش را نخورید به زودى فراموش میشود. با وجود این شکست ها، تسلیم نشوید. وقایع قبلی را ارزیابی نموده و از اشتباهات خود عبرت گیرید. حتی تجارب منفی نیز ارزشمند هستند. پایان سال جدید نیز برای متولیدن برج سرطان چالش برانگیز خواهد بود ولى چالش هاى خوب. حداقل در زندگی شخصی مشکلی نخواهید داشت. پس می توانید بر روی یاری و حمایت شریک زندگی و اعضای خانواده خود حساب کنید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین تیر در سال ۱۳۹۹

14 نظرات
 1. Sun می گوید

  مث همیشه عاااااالی👌❤

  1. Admin می گوید

   ممنون از انرژی خوب شما❤

 2. ریحان می گوید

  عااالی بود❤ من همیشه چیزایی که توو طالعم دارم درسته
  فقط یه سوال برام پیش اومد؟ اینکه گفته یه خبر میشنویم که نباید عکس العمل نشون بدیم راجبه اون آدمیه که دوست داریم؟

 3. پری می گوید

  عالی بود ، ایشالا همه قسمتهای خوبی که نوشتین برام اتفاق بیفته ، ممنون از شما و خسته نباشید

 4. Giti می گوید

  خیلی خوب بود راضیم ازتون😍😍😍

 5. Giti می گوید

  خیلی خوبید راضیم ازتون😍😍😍

 6. بهار می گوید

  خیلی عالی بود .ممنون از زحماتتون

 7. Raz می گوید

  ❤❤❤❤

 8. سارا می گوید

  مثل همیشه عالی😍😍😍
  فقط اون مسافرت خارج ازکشورامکان داره یکیش سیاحتی باشه یکیش هم زیارتی واینکه با یک فردخاص دوتاسفر رقم بخوره ؟

 9. Shapoor می گوید

  مرسی از زحماتتون امیدوارم همیشه خبرهای خوب باشه

 10. مريمي می گوید

  مث همیشه عالی بود.ولی این موففیتی ک گفتین تو زمینه تحصیلیم هست؟؟؟اخه من کنکوریم

  1. Admin می گوید

   سپاس دوست خوبم 🌹🌹🌹بله میتونه باشه

 11. سحر می گوید

  دوسش داشتم ایشالا که خیره

  1. Admin می گوید

   سپاس دوست خوبم 🌹🌹🌹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران