طالع بینی سال 1399 – متولدین آذر

طالع بینی متولدین آذر در سال 1399 : امسال علامت سوال هاى زیادی در ذهن شماست که بدنبال جواب هستید برای مسائل زیادی که روی ذهن شماست و بدنبال دلیل هستید . متولدين آذر ،سال ٩٩ در هر مشکلی هستید گره ای از زندگی شما باز میشود.

یک سری اختلاف و ناراحتی در این سال دارید که این اختلاف خانوادگی است چه متاهل هستید و چه مجرد هستید، چند تا داد و بیداد میکنید اين موضوعى نيست كه نگرانش باشيد، چون منجر به اتفاقات بد نميشود، افراد دوروی زیادی دور و برتان هستند و در فصل هاى سرد رفت و آمد با شما دارند خيلى مراقب حرف زدنتان با این افراد باشید چون ظاهر خوبی دارند و در باطن زیاد خوب نیستند. 

متولدین برج قوس که تحت سلطه کره زمین می باشند، اغلب افرادی حساس و احساساتی و عاطفی هستند با این حال ستاره ها نشان می دهند که متولد آذر ماه يا همان برج قوس در سال ٩٩، به خصوص در شروع سال جديد، اصلا طالع ساده ای نخواهد داشت. البته می توانید در روابط خود انتظار انرژی مثبت داشته باشید.

در رابطه با شغل و حرفه بهتر است خود را آماده کنید تا برای مدتی غیر فعال باشید. در سال جديد رشد و پیشرفت فردی شامل حال شما نیز خواهد شد. ولیکن که همه ما همچنان در حال رشد هستیم.

خبر رفتن یک سفر خارج از کشور میشنوید که خیلی خوشحال نميشويد و از این خبر جا میخورید ولی به روی خودتان نیاورید بهتر است. یک فرد بی چشم و رو در اطراف كه داريد هر کاری برایش میکنید دست شما بی نمک است. چند ماه آينده مهمانهای زیادی در منزل شما رفت و آمد دارند و در اين ماه ها برو بیای زیادی دارید که به زحمت می افتید و خسته میشوید ولی برو بیا دارید و در این برو بیاها شاد هستید و افراد مثبت هستند که به منزل شما وارد میشوند و انرژی آنها خوب است.

برج ٢و٣ امسال چند تا پول به دست شما میرسد و زود هم خرج میشود ولى در مهر يا آذر ٩٩ پولى خوب و سنگين دست شما را ميگيرد هم جمعش ميكنيد و هم اگر قصد خرید چیزی را دارید میخرید و از بابت خرید خوشحال هستید. خبرچینی و فضولی اطرافیان را زیاد میکنید و از همه چیز میخواهید سر در بیاورید ولی دست خالی هستید و به جایی نمیرسید .

اگر فردی دور و برتان است که ع یا غ دارد از شما زیاد پنهانکاری دارد و خیلی چیزها را از شما پنهان میکند. از یک تماس شماره ۴ خبرهای زیادی دریافت میکنید که شنیدن ایناخبار هیجان زیادی برایتان دارد. در سال ٩٩ تعدادى متولد اذر كه دنباله روی مسیر اداری هستید یا دنبال درس و دانشگاه هستید موفقیت در راه تحصیل دارید یا این مسیر اداری و قانونی به نفع شما به پایان میرسد و ختم به خیر میشود.

متاهلين مرد آذر بعضاً شریک زندگی شما از شما شکایت دارد و درد دل زیادی دارد اين اتفاق مربوط به امسال نبوده و از سال هاى قبل هم به همين شكل بوده پس سعی کنید در سال جديد در رفتار و کردارتان یک تجدیدنظر بدهید و زياد برايش وقت بگذاريد، بيشتر محبت كنيد كه ثمره اش را در زندگيتان خواهيد ديد. فصل پاييز یک جایی دسته جمعی میروید که خارج از شهر است و خیلی به شما خوش میگذرد و دلتان باز میشود و روحیه شما عوض میشود.

با یک دوست قدیمی که خیلی وقت است از او دور بودید دیدار دارید مراقب باشید رو بوسى نداشته باشيد. روز ۱۴ تا ۲۴ ماه هاى خرداد و آذر و اسفند سرتان شلوغ است و وقت سر خاراندن ندارید و این بخاطر بودن افراد زیادی دور و برتان است چه کاری چه خانوادگی سرتان زیاد شلوغ میشود. در برج عقرب يا اسد (تير و مرداد)از فردی که دوستش دارید خبری شاد به شما میرسد که منجر به یک ملاقات میشود.متولدین آذر شجاع، خوش بین و ذاتا بخشنده و مهربانند و اعداد شانس آن ها ۶، ۱۶، ۲۳، ۶۰ و ۸۱ هستند.

در اوایل سال ٩٩ شما بیکار نخواهید بود. در محل کار خود به سختی کار و تلاش خواهید کرد، اما دیگران کمکی برای شما فراهم نخواهند آورد. اگر این سرعت بالای کاری خود را حفظ نمایید می توانید منتظر دریافت پاداشی در محل کار خود باشید. البته از طرف دیگر اصلا توصیه نمی شود که کار خود را به منزل ببرید. در عوض باید وقت آزاد خود را در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید.

در ضمن شما به زمانی برای استراحت نیز احتیاج خواهید داشت.با فرا رسیدن بهار متولدین آذر می توانند در اين سه ماه در روابط خود انرژی مثبت را احساس کنند. افراد با محبت و شادی را در اطراف خود خواهید یافت.

اما سعی نکنید با زندگی در حباب خیالی ایده آل خود، دنیای حقیقی را به فراموشی بسپارید بايد بدانيد كه زندگى بالا پايين هاي زيادى دارد اگر با مشكلات مواجه هستيد بجاي افسوس و ناراحتي با ارامش با انها برخورد كنيد. چشمان خود را باز نگاه دارید. به ویژه افراد مجرد آذر ماهى که به دنبال برقراری ارتباط با جنس مخالف هستند. در سال ٩٩ بیشترین شانس را برای تجربه عشق خواهید داشت.

شاید این بار بتوانید به یک رابطه بلند مدت دست یابید. پس خود را در بین افراد جامعه قرار دهید و خوش گذرانید.در تابستان سال ٩٩، متولد برج قوس می تواند در روابط خود انتظار تجدید هارمونی و خوشی را داشته باشد.

پس از تعطیلات و مسافرت و استراحت کافی در تابستان، برای شروع مجدد ماه های مهر و آبان و آذر آماده خواهید بود. شاغلين متولد آذر امسال در اواخر شهريور یک بار دیگر و برای آخرین بار، فرصت برای ایجاد تغییر و تحول در شغل خود را خواهید داشت اگر از حقوق خود يا جاي گاه خود واضي نيستيد آن را تغيير دهيد انگار فراموش كرده ايد كه روزي رسان كسي ديگر است و همان خدا شما را سمت اينكار فعلي كشانده حالا چه شده كه انقدر ترس از تغيير داريد؟

در ضمن شانس خود را از دست ندهید و اگر پیشنهاد سودمندی دریافت کردید، آن را محکم نگه دارید. مطابق طالع بینی فالوده براي شما، حال زمان مناسبی برای ریسک و قمار تغييرات می باشد.

طالع بینی قوس يا همان آذر در سال ١٣٩٩ نشان می دهد که با نزدیک شدن به پايان سال بهتر بگوييم همان بهمن و اسفند این بار بر خلاف سال هاي قبل بر یاری دیگران تکیه نکنید و خودتان كارهاى خودتان را انجام دهيد تا منتى بالاي سرتان نباشد.

ممکن است مجبور باشید كارها را به تنهایی حل کنید. ممکن است این تجربه شما را به هم بریزد، اما در نهایت پیشرفت خواهید داشت و بعد ها به نیکی از آن یاد خواهید کرد حتى از فالوده :). علاوه بر این، به خاطر پشتکاری که دارید موفق خواهید شد تا این شرایط را به طور کامل برگردانید. در سال ١٤٠٠ پاداشی که لایق آن هستید در انتظار شما خواهد بود و زمين اماده تغييرات بزرگ براى متولد آذر است.روزهاى ١٥ و ١٦ و ٢٩ روزهاى شانس متولد آذر در ماه هاى خرداد و دى است.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین آذر در سال 1399

6 پاسخ به “طالع بینی سال 1399 – متولدین آذر”

 1. شهرام افشار گفت:

  عالی مثل همیشه ممنون برادر🌹🌹🌹🌹

 2. Sevda گفت:

  عالی عالی عالی خیلی دوستون دارم مرسی که هستید💖

 3. حمید مرادی گفت:

  خداکنه پولایی که گفتی به دستمون برسه😂ممنون مثل همیشه عالی😘

 4. حمید مرادی گفت:

  خداکنه پولایی که گفتی به دستمون برسه😂ممنون😘

 5. ارکیده گفت:

  یعنی قراره ماآذریاازمجردی دربیایم؟😉😍😍خداکنه اینطورباشه..انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد