طالع بینی سال ۱۳۹۹ – متولدین آذر

طالع بینی متولدین آذر در سال ۱۳۹۹ : امسال علامت سوال هاى زیادی در ذهن شماست که بدنبال جواب هستید برای مسائل زیادی که روی ذهن شماست و بدنبال دلیل هستید . متولدین آذر ،سال ٩٩ در هر مشکلی هستید گره ای از زندگی شما باز میشود.

یک سری اختلاف و ناراحتی در این سال دارید که این اختلاف خانوادگی است چه متاهل هستید و چه مجرد هستید، چند تا داد و بیداد میکنید این موضوعى نیست که نگرانش باشید، چون منجر به اتفاقات بد نمیشود، افراد دوروی زیادی دور و برتان هستند و در فصل هاى سرد رفت و آمد با شما دارند خیلى مراقب حرف زدنتان با این افراد باشید چون ظاهر خوبی دارند و در باطن زیاد خوب نیستند. 

متولدین برج قوس که تحت سلطه کره زمین می باشند، اغلب افرادی حساس و احساساتی و عاطفی هستند با این حال ستاره ها نشان می دهند که متولد آذر ماه یا همان برج قوس در سال ٩٩، به خصوص در شروع سال جدید، اصلا طالع ساده ای نخواهد داشت. البته می توانید در روابط خود انتظار انرژی مثبت داشته باشید.

در رابطه با شغل و حرفه بهتر است خود را آماده کنید تا برای مدتی غیر فعال باشید. در سال جدید رشد و پیشرفت فردی شامل حال شما نیز خواهد شد. ولیکن که همه ما همچنان در حال رشد هستیم.

خبر رفتن یک سفر خارج از کشور میشنوید که خیلی خوشحال نمیشوید و از این خبر جا میخورید ولی به روی خودتان نیاورید بهتر است. یک فرد بی چشم و رو در اطراف که دارید هر کاری برایش میکنید دست شما بی نمک است. چند ماه آینده مهمانهای زیادی در منزل شما رفت و آمد دارند و در این ماه ها برو بیای زیادی دارید که به زحمت می افتید و خسته میشوید ولی برو بیا دارید و در این برو بیاها شاد هستید و افراد مثبت هستند که به منزل شما وارد میشوند و انرژی آنها خوب است.

برج ٢و٣ امسال چند تا پول به دست شما میرسد و زود هم خرج میشود ولى در مهر یا آذر ٩٩ پولى خوب و سنگین دست شما را میگیرد هم جمعش میکنید و هم اگر قصد خرید چیزی را دارید میخرید و از بابت خرید خوشحال هستید. خبرچینی و فضولی اطرافیان را زیاد میکنید و از همه چیز میخواهید سر در بیاورید ولی دست خالی هستید و به جایی نمیرسید .

اگر فردی دور و برتان است که ع یا غ دارد از شما زیاد پنهانکاری دارد و خیلی چیزها را از شما پنهان میکند. از یک تماس شماره ۴ خبرهای زیادی دریافت میکنید که شنیدن ایناخبار هیجان زیادی برایتان دارد. در سال ٩٩ تعدادى متولد اذر که دنباله روی مسیر اداری هستید یا دنبال درس و دانشگاه هستید موفقیت در راه تحصیل دارید یا این مسیر اداری و قانونی به نفع شما به پایان میرسد و ختم به خیر میشود.

متاهلین مرد آذر بعضاً شریک زندگی شما از شما شکایت دارد و درد دل زیادی دارد این اتفاق مربوط به امسال نبوده و از سال هاى قبل هم به همین شکل بوده پس سعی کنید در سال جدید در رفتار و کردارتان یک تجدیدنظر بدهید و زیاد برایش وقت بگذارید، بیشتر محبت کنید که ثمره اش را در زندگیتان خواهید دید. فصل پاییز یک جایی دسته جمعی میروید که خارج از شهر است و خیلی به شما خوش میگذرد و دلتان باز میشود و روحیه شما عوض میشود.

با یک دوست قدیمی که خیلی وقت است از او دور بودید دیدار دارید مراقب باشید رو بوسى نداشته باشید. روز ۱۴ تا ۲۴ ماه هاى خرداد و آذر و اسفند سرتان شلوغ است و وقت سر خاراندن ندارید و این بخاطر بودن افراد زیادی دور و برتان است چه کاری چه خانوادگی سرتان زیاد شلوغ میشود. در برج عقرب یا اسد (تیر و مرداد)از فردی که دوستش دارید خبری شاد به شما میرسد که منجر به یک ملاقات میشود.متولدین آذر شجاع، خوش بین و ذاتا بخشنده و مهربانند و اعداد شانس آن ها ۶، ۱۶، ۲۳، ۶۰ و ۸۱ هستند.

در اوایل سال ٩٩ شما بیکار نخواهید بود. در محل کار خود به سختی کار و تلاش خواهید کرد، اما دیگران کمکی برای شما فراهم نخواهند آورد. اگر این سرعت بالای کاری خود را حفظ نمایید می توانید منتظر دریافت پاداشی در محل کار خود باشید. البته از طرف دیگر اصلا توصیه نمی شود که کار خود را به منزل ببرید. در عوض باید وقت آزاد خود را در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید.

در ضمن شما به زمانی برای استراحت نیز احتیاج خواهید داشت.با فرا رسیدن بهار متولدین آذر می توانند در این سه ماه در روابط خود انرژی مثبت را احساس کنند. افراد با محبت و شادی را در اطراف خود خواهید یافت.

اما سعی نکنید با زندگی در حباب خیالی ایده آل خود، دنیای حقیقی را به فراموشی بسپارید باید بدانید که زندگى بالا پایین های زیادى دارد اگر با مشکلات مواجه هستید بجای افسوس و ناراحتی با ارامش با انها برخورد کنید. چشمان خود را باز نگاه دارید. به ویژه افراد مجرد آذر ماهى که به دنبال برقراری ارتباط با جنس مخالف هستند. در سال ٩٩ بیشترین شانس را برای تجربه عشق خواهید داشت.

شاید این بار بتوانید به یک رابطه بلند مدت دست یابید. پس خود را در بین افراد جامعه قرار دهید و خوش گذرانید.در تابستان سال ٩٩، متولد برج قوس می تواند در روابط خود انتظار تجدید هارمونی و خوشی را داشته باشد.

پس از تعطیلات و مسافرت و استراحت کافی در تابستان، برای شروع مجدد ماه های مهر و آبان و آذر آماده خواهید بود. شاغلین متولد آذر امسال در اواخر شهریور یک بار دیگر و برای آخرین بار، فرصت برای ایجاد تغییر و تحول در شغل خود را خواهید داشت اگر از حقوق خود یا جای گاه خود واضی نیستید آن را تغییر دهید انگار فراموش کرده اید که روزی رسان کسی دیگر است و همان خدا شما را سمت اینکار فعلی کشانده حالا چه شده که انقدر ترس از تغییر دارید؟

در ضمن شانس خود را از دست ندهید و اگر پیشنهاد سودمندی دریافت کردید، آن را محکم نگه دارید. مطابق طالع بینی فالوده برای شما، حال زمان مناسبی برای ریسک و قمار تغییرات می باشد.

طالع بینی قوس یا همان آذر در سال ١٣٩٩ نشان می دهد که با نزدیک شدن به پایان سال بهتر بگوییم همان بهمن و اسفند این بار بر خلاف سال های قبل بر یاری دیگران تکیه نکنید و خودتان کارهاى خودتان را انجام دهید تا منتى بالای سرتان نباشد.

ممکن است مجبور باشید کارها را به تنهایی حل کنید. ممکن است این تجربه شما را به هم بریزد، اما در نهایت پیشرفت خواهید داشت و بعد ها به نیکی از آن یاد خواهید کرد حتى از فالوده :). علاوه بر این، به خاطر پشتکاری که دارید موفق خواهید شد تا این شرایط را به طور کامل برگردانید. در سال ١۴٠٠ پاداشی که لایق آن هستید در انتظار شما خواهد بود و زمین اماده تغییرات بزرگ براى متولد آذر است.روزهاى ١۵ و ١۶ و ٢٩ روزهاى شانس متولد آذر در ماه هاى خرداد و دى است.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

طالع بینی متولدین آذر در سال ۱۳۹۹

6 نظرات
 1. شهرام افشار می گوید

  عالی مثل همیشه ممنون برادر🌹🌹🌹🌹

  1. Admin می گوید

   ممنون از انرژی خوب شما برادر عزیزم

 2. Sevda می گوید

  عالی عالی عالی خیلی دوستون دارم مرسی که هستید💖

 3. حمید مرادی می گوید

  خداکنه پولایی که گفتی به دستمون برسه😂ممنون مثل همیشه عالی😘

 4. حمید مرادی می گوید

  خداکنه پولایی که گفتی به دستمون برسه😂ممنون😘

 5. ارکیده می گوید

  یعنی قراره ماآذریاازمجردی دربیایم؟😉😍😍خداکنه اینطورباشه..انشاالله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت تهران