طالع بینی سال ۲۰۲۰- متولدین شهریور

فال کلی متولدین شهریور در سال ۲۰۲۰
شهریور ماهی های عزیز امسال از روح و جسم خود مراقبت کنید. سیاره حاکم بر نشانه شما یکی از سریعترین سیاره ها در جابجایی می باشد به همین ترتیب ذهن تان بسیار سریع و هوشیار است.

عطارد در سال ۲۰۲۰ بسیار کارآمد است و به سرعت بابرج جدی پیوند میخورد و با مشتری گسترش پیدا می کند به همین ترتیب لحظات خوش بینانه ای را در امسال برای شما رقم می زند. معاشرت و اجتماعی بودن بهترین راه برای شروع سال ۲۰۲۰ می باشد. سه دوره اصلی امسال برای شما شهریور ماهی های عزیز وجود دارد. دربین شانزدهم فوریه و ۹ مارس، ۱۸ ژوئن و ۱۲ جولای، و همچنین ۱۳ اکتبر و ۳ نوامبر.

از آنجایی که حاکم نشانه شما میباشد افرادی که ذهن بدبینانه ای دارند تلاش می کند تا همه چیز را برای شما متوقف کند اما نباید مانند نگران باشید اقداماتی مثبتی که انجام می دهید برای شما بسیار مفید و موثر واقع خواهد شد. در تمام نشانه های احساسی آب، عطارد عقب‌نشینی می‌کند، بنابراین حس درونی تان باعث خواهد شد تا بر تمام موانع غلبه کنید.

خورشید در پایان ماه آگوست تا آخر ماه سپتامبر قسمتی از نشانه شما که مربوط به عشق می باشد برجسته تر می کند. تولدتان مبارک شهریور ماهی های عزیز، بسیار سختکوش هستید. در روز آخر فصل تابستان زمان عالی برای سازماندهی کردن اهدافتان می باشد. دوستان و خانواده تان ممکن است از شما برای بخشیدن کمک بخواهند. همچنین زمان خوبی برای مراقبت کردن از سلامتی تان میباشد. بنابراین سعی کنید به صورت منظم به دکتر بروید و هر گونه آزمایشی را که انجام داده بودید پیگیری کنید.

فال عشقی متاهلین شهریور ماه
آیا عشق به معنی داشتن رابطه عاشقانه است؟ در سال ۲۰۲۰ برای شما ثابت خواهد کرد که این گونه نیست. ممکن است یکی از عاشقانه ترین و رمانتیک ترین علامت در زودیاک نباشید اما شما لحظات مخصوص به خود را خواهید داشت. عشق در ابتدای سال با برج حوت شریک می شود و نشانه شما را عاشقانه تر خواهد کرد.

ونوس دوست داشتنی باعث می شود که بیشتر از هر زمانی بتوانید دیگران را به سمت خود جذب کنید، و اگر طلب بخشش کنید به سرعت بخشیده خواهید شد. در اواخر ماه می، یک ماه جدید وجود دارد که در برج جوزا است که توسط عطارد فرمانروایی می شود، در این شرایط ایده های بزرگی خواهید داشت و می خواهید در ارتباط با ایده های تان با شریک زندگی خود صحبت کنید. مکالمه ها در ارتباط با آینده قدرتمند تر خواهد شد.اما ادامه دار نخواهد بود.

ونوس دوست داشتنی زمان زیادی را در نشانه کاری شما در شروع ماه اکتبر سپری میکند. اما همچنان می تواند به نفع روابط شما نیز باشد. فقط شریک زندگی تان به کسی نیاز دارد تا در انجام کارها به او کمک کند، از شما درخواست می کند و این موضوع بسیار عالی است.

فال مجردین عشقی متولدین شهریور
امسال موضوع عشقی در اولویت برای شما نمی باشد، اما برای پیدا شدن همچین شخصی آماده خواهید کرد. زمانی که ونوس دوست داشتنی در برج حوت امسال را آغاز می کند، مجردین شهریورماه پیشرفت آنچنان زیادی در روابط خود نخواهند کرد، در ابتدای ماه فوریه ونوس و برج حمل با یکدیگر پیوند می خورند.

پر شور و اشتیاق شدن همچنان کار آسانی نیست اما از این جا به جایی زیبایی که اتفاق می‌افتد سود خواهید برد. به دیگران نشان دهید که باید برای جلب توجه شما به جنگند. یک ماه کامل در نشانه شما در شروع ماه مارس باعث می شود که شما همه چیز را بیان کنید که همیشه هم خوب نیست.

آیا به دلیل یک سری جزئیات کوچک قرار ملاقات های خود را نمی پذیرید؟ آیا به دلیل بی اهمیتی به دیگران است که این قرارها را کنسل میکنید؟ خوشبختانه انرژی زیادی از طریق خورشید که در برج حوت قرار دارد دریافت می کنید اما بدانید که انتقادات تند و زننده باعث نمی شود که برای شما عشق به وجود آید.

ونوس دوست داشتنی در اواخر ماه اکتبر وارد برج میزان میشود، برجی که حاکم نشانه شما است. فصل پاییز را برای شما بسیار رویایی خواهد ساخت. تعادل را در اولویت قرار دهید، اگر مشغول کار سنگینی هستید و یا با زندگی خانوادگی تان سرگرم هستید، برای خودتان نیز وقت بگذارید تا بتوانید شخص مناسب خود را پیدا کنید،مطمئناً آن شخص نیز مانند شما بی عیب و نقص است.

کسب و کار متولدین شهریور
در سال ۲۰۲۰ میخواهید سخت کار کنید. زحل سخت‌کوش در برج جدی جاه طلب قرار دارد، که در آغاز سال و در اواسط ماه ژانویه به سیاره پلوتو می پیوندد. با این جابجایی تولیدات نیز شروع خواهد شد مخصوصا اگر منظم و صبور باشید. در این زمان مسئولیت اضافی به شما داده خواهد شد یا حقوقتان افزایش پیدا خواهد کرد اما خودتان را آماده کنید تا واقعا برای آن تلاش کنید. در واقع هیچ چیز به صورت رایگان به دست نمی‌آید. سیاره قدرتمند به برج حوت مالی در اواخر ماه آوریل می پیوندد.

در واقع فرصت های پول سازی را برای شما هموار می کند مخصوصا اگر از برقراری ارتباط و اطلاعات و همچنین تکنولوژی بیشتر استفاده کنید. اگر در این مواردی که گفته شد تخصص خاصی دارید پس حتماً انتظار سود زیادی را داشته باشید. معمولا ساده ترین روش ها بهترین روش ها هستند و روش های سنتی از روشهای تجربی فراتر خواهند رفت.

اورانوسی که عاشق تغییرات است ، از آنجایی که امسال با پول‌های زیادی سر و کار دارید و می خواهید ریسک کنید بی شک بهترین پاداش را به دست خواهید آورد( در واقع می دانید که چه زمانی باید ریسک کنید و فرصتش را خواهید داشت.) البته که برای شما همیشه آسان نیست زیرا شما ترجیح می دهید که کمتر ریسک کنید، اما این سیاره به شما یاد خواهد داد که این کار را در اغلب موارد انجام دهید. در دوره عقب نشینی آن از اواسط ماه آگوست تا اواخر سال می ‌خواهید بیشتر فکر کنید و بعد عمل کنید. برنامه های مالی را مجدداً بررسی خواهید کرد و در صورت لزوم در سال ۲۰۲۱ تغییراتی را در آنها ایجاد خواهید کرد.

2 پاسخ به “طالع بینی سال ۲۰۲۰- متولدین شهریور”

  1. فرزانه گفت:

    عالی بود ممنون بابت همه فالها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد