روان‌شناسی بازی: چگونه به عنوان یک فرد بزرگ‌سال بازی کنیم

بازی کردن در  تعطیلات به مرور زمان در حال محو شدن است و ما هیچ برنامه ای برای آن نداریم. اما راهی وجود دارد تا ما بتوانیم به همان اندازه که در کودکی از بازی های ساده لذت می‌بردیم در زمان جوانی و بزرگسالی هم لذت ببریم.

اگر شما بیش از حد بر پیچیدگی بازی تمرکز کنید، لذت بازی از بین خواهد رفت. سعی کنید با دوستان،خانواده،عشق و همسرتان بازی های ساده و جذاب را انجام دهید.وقتی دور هم جمع می‌شوید فضای بازی را رقابتی کنید. این کار باعث بالارفتن هیجان و ترشح آدرنالین و آندروفین در شما می‌شود که حس نشاط و شادی را در شما افزایش خواهد داد. آن هم بدون هزینه و فقط با انجام یک بازی ساده.

با فالوده همراه باشید..

امروزه بازی های فکری زیادی تولید شده اند که هم محتوای جذابی دارند و هم طراحی گرافیکی عالی. البته بازی های ویدئویی هم قطعا می‌تواند شما را به همراه دوستانتان ساعت ها سرگرم کند اما ما می خواهیم این فضا را دور از تکنولوژی تجربه کنید.

وقتی صفحه بازی وسط باشد و شما به دور آن جمع شوید به طرز عجیبی انرژی های مثبت شما به یکدیگر انتقال پیدا کرده و فضای فوق‌العاده جذابی به وجود می آورد.

شما همین بازی مارپله را در نظر بگیرید. یک بازی ساده،کم هزینه و در عین حال جذاب.شما می توانید حتی با توافق دوستانتان قوانین جدیدی به این بازی اضافه کنید. برای بردن جایزه تعیین کنید و حتی به صورت لیگ این بازی را انجام دهید و در پایان با مشخص کردن امتیازات قهرمان را تعیین کرده و به او جایزه بدهید.

برای افزایش جذابیت زندگی، ما به چیزی بیشتر از شادی کردن نیاز نداریم. یکی از بهترین راه های شادی کردن انجام بازی های ساده و فکری است. به خودتان سخت نگیرید. چه فرقی دارد که شما 9 سال دارید یا 90 سال؟ انسان تا وقتی که نفس می‌کشد نیاز به شادی کردن دارد. پس برای خودتان محدودیت ایجاد نکنید و هی نگویید ” از ما دیگه گذشته ” یا ” کی حال بازی داره؟”.این جملات ذهن و روح شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد تا دیگر از چیزهای کوچک زندگی لذت نبرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد