دلیل دلسردی مردان از عشقشان چیست؟

دلسرد شدن مردان : در این مقاله از فالوده می خواهیم به موضوع دلسرد شدن مردان از شریک عاطفی‌شان و یا همان دلسرد شدن از عشق بپردازیم. در واقع می خواهیم بدانیم علت سرد شدن مرد از زن چیست و چه نشانه هایی دارد؟ 

۱- سعی کنید در بیرون هیچ آثاری از ایشان را جلوی دید خود نداشته باشید مانند عکس، شماره تلفن و یادگاری های و… آن ها را محو کنید.

۲- افرادی که در وضعیت شما قرار دارند و با دلسرد شدن از عشق مواجه هستند، به هیچ وجه نقاط منفی و بدی ها و آسیب هایی که از طرف مقابل متحمل شدن را نمی بینند و به همین دلیل علاقه و وابستگی آن ها ثابت می ماند. شما با تهیه لیستی از نقاط منفی ایشان و مشکلاتی که الان و بعد از ازدواج با ایشان برای شما ایجاد خواهد کرد را بنویسید و هر روز مرور کنید تا نگرشتان نسبت به او منطقی تر شده و احساس ناراحتی و یا به عبارتی تنفر از این عشق بی هدف ایجاد شود.

۳- اگر در شما نیز حس خسته شدن از رابطه دوستی بوجود آمده است پس درباره امتیازات این جدایی و خوبی های جدا شدن از فرد اشتباه نیز با خود فکر کنید و سعی کنید با خوشحالی از اینکه با او ازدواج نکرده اید مطالبی را یاد داشت کنید.

۴- در حال حاضر به هیچ وجه اقدام به ازدواج نکنید زیرا ممکن است در اثر سرد شدن یهویی رابطه با انگیزه انتقام جویی و یا با هدف بهتر شدن وضعیت روحیتان و نه با هدف عشق و علاقه منطقی این ازدواج صورت بگیرد پس سعی کنید حداقل دو ماه با انجام این تکنیک ها افکار و تصاویر مربوط به وی را از ذهنتان پاک کنید به حدی که اصلا تصویر ذهنی ایشان را به خاطر نیاورید و بعد هم حتما با یک مشاوره برای کمک به یک ازدواج عاقلانه کمک بگیرید.

۵- سعی کنید بدون خود سرزنشی و مقایسه نقاط مثبت و خوبی های خودتان را فراموش نکنید و با نوشتن و مرور و نادیده و بی ارزش نکردن آن ها، اعتماد به نفس داشته و به آینده خوشبین و امیدوار باشید.

علت دلسردی مردان
حال می خواهیم در مورد علت دلسردی مردان بدانیم. مردان برای نجات ازدواجشان به خیانت روی می آورند. مردها عاشق همسر خود هستند، اما نمی دانند چگونه مشکلات رابطه شان را برطرف کنند. بنابراین برای پر کردن هر گونه خلاء به بیرون از ازدواجشان پناه می آورند.

آن ها بجای مقابله و حل مشکل اصلی که همان دلسرد شدن از عشق است، طفره می روند و با خود می اندیشند که با پر کردن کمبودهای عاطفی شان با زنی دیگر، می توانند به خوبی و خوشی به زندگی با همسرشان ادامه دهند. مردها اغلب با کسی دوست می شوند که با او آشناییِ قبلی دارند. خیانت کننده معمولا دوست خود را در خیابان و یا مهمانی نمی جوید.

بلکه این شخص اغلب همکار، دوست خانوادگی و یا کسی است که به نحوی با او آشنایی قبلی دارد. بسیاری از زنان تصور می کنند همه زنانی که با مردان متاهل دوستی می کنند زنانی بوالهوس و هرزه هستند، در حالیکه اکثر این روابط در ابتدا تنها یک دوستی و معاشرت ساده بوده است و اغلب خیانت ها در محیط کار اتفاق می افتد. برای پیشگیری از این امر، مطمئن شوید که همسرتان با شما رابطه نزدیک تر و صمیمانه تری نسبت به همکارش دارد. زوجین اغلب به محل کار می روند، به فرزندان خود رسیدگی می کنند و شب ها به طور مجزا به کارهای شخصی خود می پردازند. باید سعی کنید در یک زمان مشترک به تختخواب رفته و دقایقی یکدیگر را در آغوش بگیرید. همچنین اگر حس می کنید رابطه شما رو به انحطاط رفته است برای جلوگیری از سرد شدن عشق، می توانید از مقاله تکنیک های گرم کردن رابطه سرد شده استفاده کنید و مانع ورود شخص سوم به زندگی تان شوید. علت تنفر مرد از همسرش علت تنفر مرد از همسرش چه مواردی است؟ چه عواملی منجر به دوری همسر و دلسرد شدن از عشق خواهد شد؟

* زنانی که به شدت مادی گرا هستند. برای بیشتر آقایان این که زنی فقط به دنبال خرید، آخرین مدل لباس یا مسافرت های تفریحی و… باشد، به هیچ عنوان جذاب نیست و در نهایت منجر به سرد شدن مردان می شود.
* زنانی که به شدت سعی می کنند شوهر را تحت کنترل خود بیاورند.
* زنانی که تا حد امکان سعی می کنند به مسائل نگاه منطقی و عقلانی نداشته باشند و فقط تحت تاثیر احساسات، گریه کردن و … با مسائل رو به رو می شوند.

* زنانی که به شدت مستقل هستند و این استقلال را دائم به رخ شوهر می کشند و اظهار می کنند که بدون کمک شوهر می توانند تمام زندگی خود را اداره کنند نیز باعث دلسرد شدن از عشق در زندگی می شوند.
* زنانی که به لحاظ جنسی، بسیار ضعیف یا مغرور هستند که در نتیجه باعث سرد شدن مردان در رابطه زناشویی نیز می شوند.
*زنانی که اهل چشم و هم چشمی و رقابت با زنان دیگر فامیل یا دوست، زندگی خود را تنظیم می کنند.

درمان دلسردی
اگر شما نیز در رابطه خود با دلسرد شدن از شوهر و یا عشق مواجه هستید، به یاد داشته باشید که درد و رنج همیشگی نیست. درد و رنج تا ابد طول نمی‌کشد، اگر قرار بود همیشگی باشد که حتی نمی‌دانستیم خوشبختی چه طعمی دارد. درست همان‌طوری که قبلا گفتیم، زندگی در دنیایی از دوگانگی پیش می‌رود- شاید خیلی ناامیدکننده به نظر برسد، اما برای شناختن خوشی، باید اندوه و ناامیدی را نیز مزه کنیم. یادتان باشد که مشکلی نیست اگر بعد از سرد شدن رابطه دوستی احساس ناراحتی داشته باشید.

به جای مبارزه با این احساسات، اجازه بدهید که از شما عبور کنند. مقاومت در برابر آن‌ها، سمج‌ترشان می‌کند، بنابراین هر چه‌قدر بیش‌تر به جنگ احساسات درونی‌تان بروید، بیش‌تر با شما خواهند ماند. درد و رنج را بپذیرید، از آن درس بگیرید و رشد کنید و به خاطر آموزه‌های ارزشمندی که برای‌تان دارد، سپاس گزار باشید. درد و رنج می‌تواند مانند یک آموزگار پربها عمل کند، اگر آن را بپذیریم به جای این‌که محکوم‌اش کنیم و آرزو کنیم که تنهای‌مان بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد