فال هفتگی فالوده – 27 دی تا 3 بهمن

 

 

 

 

فروردین :ته دل تان به این نتیجه رسیده اید که برای دستیابی به اهداف تان باید زمان و انرژی بیشتری در اختیار داشته باشید. با این حال به شما توصیه می شود که به مسیرتان ادامه دهید، زیرا اگر توقف کنید ممکن است اشتیاق لازم را نیز از دست بدهید. اکنون باید یک تصمیم مهم بگیرید؛ مثل این می ماند که در یک دوراهی گیر افتاده باشید. رسیدن به این خواسته زمان نیاز دارد و وقت گیر است اما شدنی است. ترس شرط عقل است بترسید اما شجاعانه و آگاهانه در برابر ترستان بایستید. منصف و صادق باشید و نظرتان را واضح و مشخص بیان کنید. به زودی در نتیجه تلاش ها و تصمیمات جدیدتان پا به جای می گذارید و یا اعتماد شخصی را به دست می آورید که برایتان بسیار مهم است.

 

 

اردیبهشت : آن قدر سر عقل هستید که بتوانید که یک برنامه ی درست و منطقی را طرح ریزی کنید، اما هر لحظه ممکن است احساسات تان مانع رسیدن به اهدافی شوند که در سر دارید. حتی اگر سعی کنید بر خواسته های تان سرپوش بگذارید، آن ها بار دیگر و به شکل دیگر بروز خواهند کرد. اگر اکنون با کسی مخالفتی دارید بر او خشم نگیرید، خشم شما نشان دهنده ی احساسات ناگفته ای است که در تب و تاب اند تا بروز کنند. به شما توصیه می شود که افکارتان را با مهربانی و لطافت بیشتری بیان کنید تا فشارهای پیرامون تان فروکش کنند. به یک دورهمی شاد و پرشور دعوت میشوید که روحیه شما را خیلی بهتر از قبل می کند، شخصی برای گرفتن پول نزد شما می آید، دست رد به سینه او نزنید.

 

 

خرداد : اگر برای رسیدن به اهداف تان هرچه زودتر دست به کار شوید، وقتی به آن ها رسیدید احساس بهتری خواهید داشت. یادتان باشد که انجام بعضی از کارهای روزمره ممکن است بیش از آن چه فکرش را می کنید طول بکشد و به این ترتیب برنامه ریزی های تان را با اختلال مواجه کند. بهترین راهکار این است که کارها را یکی یکی به دست بگیرید و برای انجام آن ها عجله نکنید و هیجان زده نشوید. حواس تان باشد که اکنون زمان مناسبی برای شروع یک کار جدید نیست. این هفته شخصی حرفی به شما می زند که خیلی مهم نیست اما شما عکس‌العمل بدی نشان می دهید. برای گرفتن حقتان جلوی شخصی می ایستید و حرکتی می کنید که خودتان را هم غافلگیر می کنید. در کارها به خودتان تکیه کنید و ایمان داشته باشید تا بهترین نتیجه را بگیرد و اعصابتان آرام شود.

 

تیر : این که روابط تان را محدود کنید و مرز مشخصی داشته باشید بد نیست، اما حواس تان باشد که بیش از حد پنهان کاری نکنید. از حصاری که به دور خود کشیده اید خارج شوید و بعد خواهید دید که دیگران چگونه با دل و جان به کمک تان خواهند شتافت. به نظر می رسد که دوستان و آشنایان از شما فاصله گرفته اند. این موضوع موجب شده تا به ترس از رها شدن فکر کنید. اما نکته ی مهم این جاست که باید یاد بگیرید تا خاطرات تلخ گذشته را کنار بگذارید و ببینید که آن چه اکنون در جریان است با گذشته فرق دارد. اگر به تازگی شکست عشقی خورده اید، آن را بیش از حد شخصی نکنید شاید لازم بوده تا برای مدتی احساسات عشقی شما و طرف مقابل فروکش کند. این هفته یک خبری می شنوید که از شادی اشک در چشمتان حلقه می زند. برای رفع مشکل مالی با شخصی که همفکر شماست مشورت کنید.

 

 

مرداد :به نظر می رسد که مشتاقانه تمایل دارید تا چندین کار را همزمان شروع کنید، اما باید بدانید که این حمله ی چند جانبه می تواند شما را به جاهای نا آشنایی بکشاند. بهتر است برای رسیدن به اهداف تان مرحله به مرحله پیش بروید، اما مشکل این جاست که از انجام کارهای تکراری خسته شده اید. برای این که حال و هوای تان عوض شود بد نیست یک کار کاملاً متفاوت را شروع کنید. شخصی که خیلی برایتان عزیز است تصمیمی مخالف با میل شما را می گیرد، نباید اصلا از او دلخور نشوید چون هر کسی اولویت های مخصوص به خودش را دارد. ممکن است که سر یک دوراهی قرار بگیرید، آن چیزی را انتخاب کنید که هم به خودتان و هم به نزدیکانتان آرامش میدهد، از لحاظ عاطفی با مشکلات مهمی برخورد می کنید.

 

شهریور :از اضطراب و نگرانی شما کاسته شده و به همین خاطر احساس خیلی خوبی دارید. شاید تصمیم بگیرید که در منزل یا محل کارتان به تغییرات اساسی دست بزنید، اما یک مشکلی سر راه تان وجود دارد که به نظر می رسد به این زودی ها حل نخواهد شد. این هفته در رابطه عاطفیتان پیشنهاد خیلی خوبی را دریافت می کنید که باعث خوشحالی شما میشود، یک مسئله مالی که نگرانش بودید خیلی خوب روبه راه می شود. در یک جمع از شخصی که رفتار و طرز فکرش را نمی پسندید فاصله بگیرید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده زود قضاوت نکنید و دلسرد نشوید. این هفته زمان مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار برای متولدین شهریور نیست و ممکن است شرایط کسب و کار و بازاریابی نیز آن طور که می خواهید مطابق میل شما پیش نرود.

 

 

 

 

مهر : از طرفی دل تان آزادی می خواهد و از طرف دیگر کارهای نیمه تمامی دارید که انتظارتان را می کشند، به همین خاطر احساس خوبی ندارید و نا آرام به نظر می رسید. مثل این است که اکنون در گردابی از مشکلات گیر افتاده اید و باید از همه جهت گوش به زنگ باشید. فعلاً نمی توانید یک مسیر مشخص را انتخاب کنید، در عوض سعی کنید تعادل را برقرار کنید. اگر آستین ها را بالا بزنید تا بالاخره به این مشکلات حل نشده رسیدگی کنید، می توانید مطمئن باشید که آشفتگی ها فروکش خواهند کرد. در مورد موضوعی که سررشته ای از آن نداری حرف نزنید و برای دیگران نسخه نپیچید. این روزها شما باید به خودتان تکانی بدهید و با سرعت عمل و دقت بالا اقدام کنید. شخصی به انجام کاری تشویقتان می‌کند، خوب فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید.

 

 

آبان : اگر تصمیم دارید تا برای آینده برنامه ریزی کنید به شما توصیه می شود که به چیزهای دست یافتنی فکر کنید و فقط روی یک هدف تمرکز کنید. لزومی ندارد برای رسیدن به هدف تان عجله کنید، زیرا جایی که اکنون ایستاده اید فاصله ی زیادی با مقصد مور نظر دارد. اکنون همین قدر کافی است که یک قدم کوچک بردارید و قدم های بزرگ تر را به بعد موکول کنید، یعنی زمانی که از پیشرفت مسیر مطمئن شده اید. روزهای خیلی خوبی در انتظار شماست، تا جایی که میتوانید از این فرصت ها استفاده کنید و خیلی راحت آنها را از دست ندهید. در رابطه عاطفی تان حواستان باشد همه پل ها را پشت سرتان خراب نکنید. حرفی نزنید که نتوانید پس بگیرید. فردی که برایش بسیار مهم هستید برای گفتن حرفی مهم به شما دودل است و نمی تواند تصمیم بگیرید، به او اطمینان و فرصت صحبت کردن بدهید.

 

 

آذر :فعل و انفعالات کهکشانی پیام های درهم پیچیده ای را برای شما به ارمغان آورده اند. شاید مجبور شوید کار جدیدی را که شروع کرده اید برای مدتی کنار بگذارید، زیرا ممکن است کارهای نیمه تمام گذشته دوباره سر راه تان قرار بگیرند. تا زمانی که به این امور رسیدگی نکنید نمی توانید به اهداف جدیدی که تعیین کرده اید دست پیدا کنید. حس ششم تان به شما می گوید که اتفاقی غیر عادی قرار است بیفتد. باید با پشتکار خودتان را به این اتفاق برسانید، در غیر این صورت ممکن است فرصت را از دست بدهید. آن چه اکنون اهمیت دارد این است که از حد و مرزهای خود فراتر روید. باید یاد بگیرید که بر هر مانعی که جلوی راه تان قرار می گیرد غلبه کنید. به همه نشان دهید که اگر بخواهید کاری را انجام دهید چگونه برای تحقق آن تلاش می کنید.

 

 

دی : متولدین 27 دی تا 3 بهمن ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. در چند روز آینده باید منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید. شاید تصمیم بگیرید که در منزل یا محل کار اوقاتی را به آسودگی سپری کنید، اما ممکن است ناگهان عده ای به دیدار شما بیایند و خلوت تان را به هم بریزند. می خواهید عمق یک رابطه را بیشتر کنید، اما حواس تان باشد که انتظارات غیر واقعی نداشته باشید. مجبور به اتخاذ یک تصمیم مهم می شوید، در این مورد اشکالی ندارد که با دیگران مشورت کنید، اما تصمیم نهایی را خودتان بگیرید و به فکر راضی کردن همه نباشید. پیشنهادی مالی و تجاری خوبی دریافت می کنید و ممکن است که وسوسه شوید اما بهتر است که فعلا دست نگه دارید چون فرصت بهتر و بزرگی در انتظارتان است.

 

 

بهمن : ماه گذشته اعتماد به نفس پایینی داشتید، اما حالا همه چیز در حال عوض شدن است و رو به بهبودی می رود. رویکرد شما یک باره تغییر نخواهد کرد، اما هر روز که می گذرد احساس به مراتب بهتری خواهید داشت. بگذارید اتفاقات پیش رو روال طبیعی خود را طی کند و مطمئن باشید که روزهای بهتری در راه اند. خودتان را باور داشته باشید. خلاقیت خود را به کار بگیرید تا ابرهای شک و تردید را کنار بزنید. امتحانی که خیلی نگرانش بودید را در این هفته با موفقیت پشت سر می گذارید و بسیار خوشحال می شوید، همچنین از لحاظ مالی هفته خوبی را در پیش دارید. شخصی از نزدیکانتان دچار مشکلی می شوید، محبت های که در حق شما انجام داده است را فراموش نکنید و تا جایی که در توانتان است به او برای حل این مسئله کمک کنید.

 

 

اسفند : نباید در روابط تان سخت بگیرید، زیرا ممکن است دچار آشفتگی احساسی شوید. اگر چیزی هست که تصمیم دارید درباره ی آن دیگران را متقاعد کنید باید آهسته و تدریجی پیش بروید. سعی کنید فرصت هایی را که برای برقراری ارتباط پیش می آید از دست ندهید، البته این هم بستگی به شخصیت و مهارت شما دارد. اکنون در کوچه ی خاطرات پرسه می زنید و درگیر احساسات تان هستید. اگر حواس تان را جمع نکنید ممکن است در گذشته به دام بیفتید. حرفی از شخصی که انتظارش را ندارید می شنوید و بشدت ناراحت می شوید، اما بجای خودخوری بهتر است که خیلی واضح با او حرف بزنید و دلیل رفتارش را بپرسید. قصد شروع کار مهمی را دارید، این فعالیت نیاز به زمان و دقت بالایی دارد، پس اجازه ندهید که مسائل جانبی حواستان را پرت کند، خبر خوبی شما را خوشحال میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد