فال هندی راجت نیر- جمعه 21 شهریور

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
تغییرات مثبتی در روابط فعلیتان به وجود خواهند آمد، اگر این رابطه کاری است به توافق جدیدی خواهید رسید که وعده موفقیت و کسب منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر هم پای روابط عاطفی در میان باشد همه چیز آنقدر خوب و فوق العاده به نظر می رسد که شاید حتی تصمیم بگیرید رابطه خود را رسمی تر کرده و وارد مرحله جدیدی شوید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز احساس می کنید نیاز دارید به جای آن که ساعت های طولانی کار کنید، وقتتان را با دوستانتان بگذرانید و از آنها عقب نمانید. هرچند این ایده خیلی وسوسه کننده به نظر می رسد، ولی نمی توانید امروز را تعطیل کنید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
آیا به فکر تغییر مکان، ادامه تحصیل و یا انتخاب یک شغل جدید هستید؟ در حال حاضر تعداد کارهایی که برای شما غیر ممکن هستند انگشت شمارند. اگر نیتتان جدی است تمام تلاش خودتان را بکنید و خیالتان از آینده کاری که انجام می دهید راحت باشد. البته دقت کنید پیش از آن که دست به کار شوید اطلاعات کافی را در این رابطه به دست بیاورید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: دلتابادبان 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز وسیله ای به ظاهر پیش پا افتاده که به طور مرتب استفاده می کنید و حواستان به آن نیست خراب می شود و شما را حسابی به دردسر می اندازد. این وضعیت ممکن است باعث آشفتگی شما شود، اما بهتر است سعی کنید به اعصاب خودتان مسلط باشید و سر حوصله یک نیروی متخصص برای تعمیر آن پیدا کنید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:اب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز وسایل و تجهیزات شما برای برقراری ارتباط با دیگران به خوبی کار نخواهند کرد. اگر لازم است حتما با کسی صحبت کنید به احتمال زیاد بهترین راه ممکن این است که سوار ماشینتان شوید و به دیدن او بروید و حرف هایتان را بزنید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز مسائل مادی باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهند شد. هزینه های غیرمنتظره ای به یکی از نزدیکانتان تحمیل شده اند و به احتمال زیاد او برای گرفتن کمک به سراغ شما خواهد آمد. شما از صمیم قلب دوست دارید به این دوستتان کمک کنید، اما با توجه به توضیحاتی که او می دهد به نظر نمی رسد که مشکل این شخص به این زودی ها حل شود و بتواند پولتان را به شما بازگرداند. یادتان باشد که خود شما به زودی به این پول نیاز دارید و اگر آن را قرض بدهید به این زودی ها آن را پس نخواهید گرفت. اگر فکر می کنید که می توانید به اندازه ای که نیاز خواهید داشت پس انداز کنید در کمک کردن به این شخص حتی یک لحظه هم تردید نکنید.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: شباهنگ🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز در خانه تان منتظر اتفاق تازه ای باشد. شاید ناگهان مهمانی از راه برسد که قصد دارد برای مدتی در خانه شما اقامت داشته باشد، شاید هم درگیر تغییر دکوراسیون و خرید وسایل جدید برای منزلتان باشید. در هر حال این تغییرات اگر در ابتدا باعث بهم ریختگی نظم منزلتان شوند، در نهایت اثرات مثبتی روی زندگیتان خواهند داشت.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:اتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اخبار بسیار خوبی از طرف یکی از اعضای خانواده و یا همسایگانتان به گوشتان خواهند رسید. این موضوع شاید در ارتباط با مسائل مادی و یا فرصتی جدید برای شما باشد. پس از شنیدن این اخبار احساس شور و هیجانی وجودتان را فرا گرفته و احساس می کنید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و باید در این رابطه برخی تماس های تلفنی بگیرید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز برای شما روز شروع های تازه است. موفقیت های گذشته تان احساس اعتماد به نفس بیشتری را همراه با خوش بینی و شور و هیجان نسبت به آینده را در وجود شما زنده کرده اند. سفری در انتظار شما است که فرصتی برای ادامه تحصیل را برای شما فراهم خواهد کرد. در زمینه روابط عاطفی نیز اوضاع به نسبت مساعد به نظر می رسد و اوضاع به خوبی پیش خواهد رفت. امروز از آرایشگرتان وقت بگیرید و صورتتان را پاک سازی کرده، ماساژ دهید و یا تغییراتی که مدت ها دلتان می خواسته ولی جسارت کافی برای انجام آنها را نداشته اید در ظاهر خود ایجاد کنید. اگر توانستید برای خودتان لباس های جدید بخرید و ظاهرتان را برای یک زندگی تازه آماده کنید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز آشفتگی، اختلاف نظر و دلخوری فضای اطرافتان را در برگرفته است. بین دوستان و اعضای خانواده تان بحث ها و سوء تفاهم هایی پیش خواهند آمد، اما شما باید مواظب باشید که آتش بیار معرکه نشوید و اوضاع را از این که هست بدتر نکنید. حتی اگر دیدید که شخصی دارد با خود شما تند رفتار می کند سعی کنید خونسردی تان را حفظ کرده و در آرامش به حرف هایش گوش کنید. به جای اینکه سعی کنید حرف خودتان را به کرسی نشانده و ثابت کنید که حق با شماست، بهتر است سعی کنید طرف مقابلتان را درک کنید و از زاویه ی دید او به شرایط نگاه کنید. اگر نمی توانید به اعصابتان مسلط باشید کمی از دیگران فاصله بگیرید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز روز خوبی برای برنامه ریزی و یا شروع یک سفر هوایی نیست. اگر می توانید چند روزی دست نگه دارید و بعد راهی این سفر شوید. با این حال، اگر گزینه ی دیگری ندارید و باید همین امروز راهی سفر شوید بهتر است یک بار دیگر تمام هماهنگی های لازم را انجام دهید و از اینکه تأخیری در کار نیست، رزرو هتل را به درستی انجام داده اید و وضعیت آب و هوا مناسب است اطمینان حاصل کنید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اختلالاتی که امروز در عملکرد کامپیوترها، دستگاه های خودپرداز و سیستم های تلفنی پیش می آیند ممکن است در تراکنش های مالی شما مشکلاتی را به وجود بیاورند. سعی کنید پرداخت هایتان را از روش های سنتی و قدیمی به انجام برسانید. امروز زمان خوبی برای شروع و یا حتی تکمیل معاملات مختلف نیست. در حال حاضر همه چیز خیلی آشفته تر و بی نظم تر از آن است که بشود این کارها را به نحو مناسبی انجام داد. بهتر است تا آغاز هفته ی آینده دست نگه دارید. در زندگی زناشویی مسائل اقتصادی ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. این که چه کسی بیشتر خرج می کند یا چه کسی بیشتر پول در می آورد و امثال آن را با حرف زدن می توانید به سادگی حل کنید.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد