فال روزانه – 3 مرداد

دوست عزیز فالوده ای که 3 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فرد مهربانی هستید اما در مورد برخی مسایل خیلی زود جوش می آورید و به دیگران می توپید، اگر سعی کنید این رفتارتان را کمی تغییر دهید، زندگی بیشتر به کامتان خواهد بود، به خصوص که امسال قرار است بیشتر با دیگران در ارتباط باشید. امسال سال تغییرات اساسی است پس خودتان را برای تصمیم گیری های مهم آماده کنید. هر چه تعادل میان عقل و احساستان بیشتر باشد، بیشتر به نفع تان خواهد بود. نسبت به شرایط سخت زندگی سعی کنید انعطاف پذیرتر باشید و خودتان را با شرایط جدید وفق دهید. در ماه مهر، مرحله ای از زندگی تان را پشت سر می گذارید و وارد مرحله مهمتری می شوید، پس از همین حالا قدم هایتان را محکم تر بردارید. از نظر شرایط روحی در وضعیت بهتری نسبت به پارسال به سر می برید زیرا تغییراتی در مسیر زندگی تان رخ می دهد که سالها انتظارش را داشتید. ماههای شهریور، مهر و دی از بهترین ماههای سال پیش روی شما خواهد بود.

 

 

فروردین : امروز مجبور می شوید کارهایی را که به آنها تمایلی ندارید، انجام دهید. اگر چه شرایط سختی برایتان است اما موقتی است و بعدها فواید زیادی برایتان خواهد داشت. دیگران در یکی از تصمیم گیری های زندگی شما دخالت می کنند. از آنجا که شما بهتر از هر کس دیگری به شرایط زندگی خود آگاهید و می دانید که چه چیزی به صلاح تان و چه چیزی به ضررتان است، بهتر است که خودتان برای زندگی تان تصمیم بگیرید. دخالت های بیجای دیگران تنها شما را گیج تر می کند. اگر فردی شما را ناراحت کرده، به جای این که پشت سرش حرف بزنید، رودر رو با خود او صحبت کنید تا کدورت ها هر چه زودتر برطرف شوند.‍‍

 

اردیبهشت : روزهای پر تنشی را پشت سر می گذارید اما امروز باید به خودتان استراحت دهید و از همه چیز به دور باشید. اگر نگران روند کارهایتان هستید، آنها را به فردی قابل اعتماد بسپارید و مطمئن باشید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اخیرا انتظارتان از زندگی زیاد شده است. اگر چه این حالت طبیعی است و ممکن است برای هر فردی رخ دهد اما اگر واقع بین نباشید، اقسردگی عمیقی را تجربه خواهید کرد. به زودی خبر خوبی می شونید که یکی از گره های زندگی تان را باز خواهد کرد.

 

 

خـرداد : امروز دور وبرتان پر از انرژی مثبت است به طوری که روی حال و هوای شما نیز تاثیر می گذارد. از این فرصت استفاده کنید و کارهای بزرگ و تصمیات بااهمیت را به سرانجام برسانید. در اطرافتان ممکن است گاهی تنش هایی از سوی دیگران رخ دهد اما از این شرایط استرس زا دور باشید و خودتان را کنار بکشید. اگر حرف های مهمی هست که باید با فردی بزنید، بد نیست که از برخی از برنامه هایتان بزنید و برای یک قرار دو نفره زمان بگذارید. صحبت های شما به خوبی پیش خواهد رفت و انرژی تان چند برابر خواهد شد.

 

 

تـیـر : مسائل حرفه ای ممکن است برای مدتی با زندگی اجتماعیتان تداخل پیدا کنند و اجازه ندهند آن طوری که دلتان می خواهد با دوستان و عزیزان خود وقت بگذرانید و در فعالبت های اجتماعی شرکت کنید. شاید حتی همین امروز هم مجبور شوید به جای بودن در کنار عشقتان وقتتان را صرف کارتان بکنید و این موضوع باعث ناراحتی و دلخوری او شده و اعصاب خودتان را هم بهم بریزد. برای امروز که احتمالا دیگر کاری از دستتان ساخته نیست. اما برای روزهای آینده حتما اگر از استراحت خودتان هم زده اید برای عشقتان و عزیزانتان حتما وقتی را در نظر بگیرید. وقتی آنها ببینند که شما برای بودن در کناران هر کاری می کنید حتما آنها هم شرایط شما را بیشتر درک خواهند کرد.

 

 

مـرداد : مسائل معنوی امروز برای شما اهمیت زیادی پیدا کرده اند و شاید دلتان بخواهد در این زمینه مطالعه کنید و بخشی از روزتان را صرف پرداختن به معنویات کنید. اما خانواده از شما انتظار دارند که در روز تعطیل برای آنها وقت بگذارید و در کنارشان باشید. سعی کنید در طول روز به کارهای روزمره خود رسیدگی کرده و حتی به دیدار دوستان و خانواده بروید. در پایان روز می توانید با آرامش خیال و پس از به انجام رساندن مسئولیت هایتان، در خلوت خود و بدون هیچ مزاحمتی به معنویات بپردازید. شاید امروز وقتی در مورد اهداف خود با نزدیکانتان صحبت می کنید زیاد از آنها استقبال نشود، سعی کنید فعلا در این مورد حرف نزنید، کارهایتان همه چیز را ثابت خواهد کرد.

 

 

شهریور : در ارتباط با یکی از دوستانتان به مشکل خورده اید و نمی دانید که صلاح کارتان چیست اما خیلی ذهن تان را درگیر نکنید زیرا این بار حق با شماست و طرف مقابلتان کمی خودخواهانه تصمیم گرفته است. در مواجه با شرایط جدید و گنگ به خصوص در محیط کاری، سعی کنید که آرامش خودتان را حفظ و با فکر عمل کنید، در غیر این صورت ضرر خواهید کرد. مدت هاست به فکر حل کردن مسئله ای هستید، به زودی گره هایی برایتان باز می شود و حقایقی بر شما روشن می شود که تغییرات کوچک اما مهمی را در زندگی تان رقم خواهد زد.

 

 

 

مـهـر : امروز در محیط کار پیشرفت های قابل ملاحظه ای را احساس خواهید کرد و همین موضوع به شما انگیزه ای دو چندان می دهد. شما پاداشی دریافت می کنید که نتیجه سخت کوشی هایتان بوده است. آن را هر طور که دوست دارید، خرج کنید و لذتش را ببرید. زمان خوبی است تا برای علاقمندی های شخصی و هدف هایی که در سر دارید، در راستای همین پیروزی، برنامه ریزی کنید. حال که ذهنیت خوبی از خودتان را در ذهن دیگران ساخته اید، می توانید برای دریافت کمک روی دیگران حساب کنید.

 

 

آبـان : این روزها کمی خودسر و لجباز شده اید. هر کاری که دوست دارید را، بدون توجه به اطرافیان تان انجام می دهید. اما وقتی که پای مسائل مالی در میان می آید، باید کمی محتاط تر باشید زیرا هر قدم بدون فکر ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به بار آورد. با یکی از دوستان تان قرار گذاشته اید تا کاری را با هم آغاز کنید. اگر چه دوست تان قابل اعتماد است اما واحب نیست تمام زیر و بم کار را نشان اش دهید یا به بیانی فوت کوزه گری خود را فاش کنید. اگر حد خودتان را نگه دارید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 

آذر : میان یک دو راهی قرار گرفته اید که باید هر چه زودتر تصمیم بگیرید. اگر چه دل و عقلتان هر کدام یک چیز را می گوید اما بهتر است که هنگام گرفتن تصمیم، مطابق آنچه دلتان می خوهد، تصمیم بگیرید که مطمئنا راه درست را به شما نشان خواهد داد. در رابطه عاطفی تان چیزی شما را نگران می کند اما بدانید که این شرایط موقتی است و خیلی زود همه چیز همانطور که شما می خواهید، خواهد شد. خبر خوبی در مورد مسایل مالی در راه دارید که چاله های زیادی را پر خواهد کرد.

 

 

دی  : امروز فکر تان را رها کنید تا به هر کجا که دوست دارد سرک کشد. از هر چه محدودیت است، آزادید و هیچ چیز نمی تواند مانع فوران تخیل تان شود. اگر امروز تمایلی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید و ترجیح می دهید که در تنهایی سیر کنید. نگران نشوید، از فردا همه چیز به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. فقط حواس تان باشد که دیگران به خصوص شریک زندگی تان را از خودتان نرانید. بهتر است که از همین امروز برای فردایتان برنامه ریری کنید. در غیر این صورت فردا در پیش بردن برنامه هایتان دچار مشکل خواهید شد.

 

 

بهمن : امروز روزی است که باید در مورد آینده تان تصمیم بگیرید. اگر بتوانید راهی که مناسب شما است را انتخاب کنید، آینده ای روشنی به خصوص از نظر مالی در انتظارتان خواهد بود. در مورد ایده هایی که در سر دارید ساده نگذرید، آنها را جایی یادداشت کنید و سر فرصت به سراغشان بروید. مطمئن باشید که اگر به عمل برسند، اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهند زد. دوستی پس از سالها قصد نزدیکی به شما را دارد اما شما تمایلی به او ندارید. شاید بد نباشید که خاطرات بد گذشته را دور بریزید و فرصت دوباره ای به هردویتان دهید.

 

اسفند : اگر منتظر فردی هستید تا بیاید و احتیاجات شما را برآورده کند، متاسفانه باید بگوییم که مجبورید مدت زیادی صبر کنید. در واقع، این شمایید که مسئول زندگی خودتان هستید. اگر اکنون نتوانید این شرایط را برای خود فراهم کنید، تا آخر عمر وابسته دیگران خواهید بود. بی شک نه شما و نه دیگران همچین رفتاری را نمی پسندند. پس دست به کار شوید. امروز در برخورد با دوستی، کمی دلگیر می شوید اما به دل نگیرید زیرا او در شرایط خوبی به سر نمی برد و این رفتارها از او طبیعی ست.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد