فال روزانه – 19 مرداد

دوست عزیز فالوده ای که 19 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی رویاپرداز هستید اما بهتر است که از این به بعد واقع بین تر باشید. زندگی شما وارد مرحله حساسی می شود که باید از روی عقل و منطقتان آن را پیش ببرید. اگر شما چیزی را بخواهید، هیج کسی نمی تواند جلوی شما بگیرد پس به جای تکیه کردن به دیگران، به روی پاهای خودتان بیاستید. امسال درهای زیادی به رویتان گشوده می شود، کافی ست که از فرصت هایتان نهایت استفاده را بکنید. در زمینه شغلی پیشرفت های قابل ملاحظه ای خواهید کرد، به شرط آن که اعتماد به نفس داشته باشید و یادگیری را در هر مرحله ای رها نکنید. از نظر روابط عاطفی، هیجان بیشتری را تجربه خواهید کرد. اگر مجرد هستید در یک جمعی با فردی آشنا می شوید که همه زندگی تان می شود. سعی کنید که به دیگران اجازه دخالت در زندگی تان را ندهید. آنچه به نفع تان است را تنها خودتان می دانید. تعادل در هر زمینه ای از زندگی از روابطتان گرفته تا زمینه مالی و کاری، واجب است. سعی کنید امسال بیشتر مسافرت بروید و به خودتان بهتر برسید. اگر آرامش ذهنی داشته باشید، آرامش جسمی هم پیدا خواهید کرد. ماههای شهریور، آذر و بهمن از بهترین ماههای امسال شما خواهند بود.برای خود شمع روشن و موسیقی مورد علاقه خود را پخش کنید. فکر گذشته و آینده را از خود دور کنید و تمرکزتان را تنها بر زمان حال بگذارید تا خاطره این سال تا همیشه در یادتان بماند. امسال، سالی پر از عشق و عاشقی برایتان است. اگر مجرد هستید، شریک زندگی خود را در یکی از میهمانی پیدا می کنید، اگر هم متاهل اید، با همسرتان رابطه ای بهتر از قبل برقرار خواهید کرد. اگر چه عشق تنها اولویت زندگی شما نیست اما تغییرات مثبتی را به زندگی تان می دهد که در موفقیت های دیگر شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. از روزتان نهایت لذت را ببرید تا مقدمه ای باشد برای روزهای آتی تان.

 

 

فروردین : اگر می خواهید دیگران به شما احترام بگذارند، شما نیز باید به آنها احترام بگذارید. حتی اگر با نظرات آنها مخالفید، سعی کنید که حرف هایشان را بشنوید. در کارهایتان سیاست داشته باشید. اگر می خواهید به هدف هایتان برسید باید پله پله جلو روید، در غیر این صورت کارتان خراب می شود. اگر شما و شریک زندگی تان سعی کنید تا چند ماه آینده تغییری بزرگ به زندگی تان دهید، اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد. البته یادتان باشد که اگر قدمی برداشتید باید تا تهش پیش بروید. اگر چه موانعی پیش روی شماست اما در نهایت همه چیز مطابق میل شما تمام خواهد شد.

 

اردیبهشت : روزهای سخت گذشت و حال زمان آن است که کمی به خودتان استراحت دهید. مدیتیشی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به خوبی بر افکار، احساسات و نیازهایتان تمرکز کنید. اگر احساس می کنید که عشق تان رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد، نگران نشوید. شاید او می خواهد شما را در موقعیت های مختلف امتحان کند پس سعی کنید سر بلند از این امتحان بیرون آیید. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود تا خودی نشان دهید. اگر در این راه اعتماد به نفس داشته باشید، به هدفتان چند پله نزدیک تر خواهید شد.

 

 

خـرداد : امروز در بیان احساساتتان جسور باشید. با برقراری ارتباط با اطرافیان، فرصت های شغلی خوب و زیادی برایتان فراهم می شود. شرکت در فعالیت های گروهی و مناسبات فرهنگی نیز در رشد و پیشرفت شما موثر خواهد بود. پس سعی کنید از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. به یک میهانی دعوت می شوید، پیشنهاد می کنیم آن را قبول کنید زیرا اتفاقات خوبی در راه است، به خصوص اگر مجرد هستید. کاری را شروع کرده اید اما آن را نیمه تمام گذاشتید. بهتر است که به آن باز گردید و تمامش کنید زیرا تا همیشه روی شانه هایتان سنگینی خواهد کرد.

 

 

تـیـر : به دلیل موفقیت اخیرتان، شما قوی تر و با اعتماد به نفس تر از قبل شده اید. اما سعی کنید که از تکبر و غرور دور بمانید زیرا اطرافیانتان را از دست می دهید. شما در هر شرایطی به حمایت دیگران نیاز دارید، بنابراین خوشرویی و انعطاف پذیری کلید موفقیت شما در چنین روزی است. اگر چه اخیرا با شریک زندگی تان دچار مشکل شده اید اما از این به بعد روابط عاطفی تان گرم تر و بهتر از سابق خواهد شد. امروز روزی است که باید خدا را بابت آن شکر کنید. بعدازظهر خود را بیرون از خانه بگذرانید و از انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، استفاده کنید.

 

 

مـرداد : امروز تا می توانید به بیرون از خانه بروید و از نور خورشید انرژی بگیرید. در خانه ماندن در چنین روزی به ضررتان است. شما انرژی زیادی دارید، بنابراین بهترین زمان است که به دنبال کارهای مهمی که مدت هاست به تعویق انداخته اید باشید. ارتباط با دیگران به خصوص در محیط کار نیز می تواند بر پیشرفت شما تاثیر زیادی بگذارد. اگر مجرد هستید و به دنبال نیمه گمشده خود می گردید، احتمال این که او در رفت و آمدهای امروزتان ببینید زیاد است. اگر چه شما فرد منطقی هستید اما وقت آن است که بر احساستان تکیه کنید و از او برای تصمیم گیری هایتان کمک بخواهید.

 

 

شهریور : در شرایطی به سر می برید که کمی گیج تان کرده، اما نگرانی را کنار بگذارید زیرا تنها موفقیت و خوشبختی است که در خانه شما را می زند. سعی کنید که به جای انتظار سر خودتان را با کارهای مختلف گرم کنید. همه چیز در زمان خود و به بهترین شکل ممکن اتفاق می افتد. اگر در پی آشنایی با فردی هستید، امروز زمان مناسبی برای ملاقات است و هر مکالمه ای که داشته باشید، به خوبی پیش خواهد رفت. پس وقت را بیش از این تلف نکنید. تنبلی در چنین شرایطی به ضررتان است، بنابراین سعی کنید که وقت های آزادتان را با کارهای مفید پر کنید.

 

 

 

مـهـر : شاید امروز مجبور شوید که ساعتهای زیادی را پای صحبت دیگران بنشینید. این کار اگر چه خستگی و کلافگی دارد اما نتیجه آن مثبت خواهد بود. سوال های زیادی در ذهن شماست. لازم نیست برای رسیدن به پاسخ راه دوری بروید، جوابی که می خواهید نزدیک شماست، کافی است که اطرافتان را با دقت بیشتری نگاه کنید. خواسته ای از دوستتان دارید اما روی مطرح کردن آن را ندارید. بهتر است خجالت را کنار بگذارید. مطمئن باشید که او نیز از این خواسته شما استقبال خواهد کرد. در انتهای روز، اگر چه خسته هستید اما با فردی که منتظر شماست، تماس بگیرید. در غیر این صورت دل او را خواهید شکست.

 

 

آبـان : امروز کارهای زیادی روی سرتان ریخته اما همه آنها به خوبی پیش می روند و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. سعی کنید که غرور را کنار بگذارید و با دیگران در مورد تصمیم هایی که می گیرید، مشورت کنید. اگر مجرد هستید فردی در یکی از جمع هایتان به شما نزدیک می شود. حتی اگر در نگاه اول به او جذب نشدید، ردش نکنید. با فرصت دادن به خود و او اتفاقات خوبی برایتان رخ خواهد داد. در صورت استرس، به یک پیاده روی کوتاه بروید یا در خانه کمی ورزش کنید. ورزش و مراقبه می تواند معجزه این روزهای شما باشند.

 

آذر : در حال حاضر احساس خوب و مثبتی دارید زیرا زندگی تان در حال شکل گیری به شیوه ای است که خودتان می پسندید. اعتماد به نفس تان نیز بالا رفته است، به همین دلیل می توانید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید. سعی کنید که این حال خوب را حفظ کنید. شما سختی های زیادی را متحمل شده اید و حال لایق آرامش هستید. پس تا می توانید از این روزها لذت ببرید. تلفنی، شاید از طرف یکی از دوستان قدیمی تان، به شما خواهد شد که انتظارش را ندارید. این فرد خبرهایی را به گوش شما می رساند که از شنیدنشان متعجب می شود. بهتر است که انعطاف پذیر باشید تا اتفاقات خوب برایتان رخ دهد.

 

 

دی  : امروز کمی از نگرانی هایتان کم می شود و آرامش را تجربه می کنید. رابطه عاطفی شما با اطرافیانتان به خوبی پیش می رود و مشکلات مالی تان نیز برطرف شده است. اما مراقب باشید که این خوش بینی و هیجان شما را از ادامه مسیر متوقف نکند بلکه باید با همین انرژی به راهتان ادامه دهید تا پله های بیشتری را برای رسیدن به اوج طی کنید. اکنون زمان مناسبی است که درخواستی را که مدت هاست از یکی از دوستانتان دارید، بیان کنید. حتی اگر او با شما مخالف کرد، ناامید نشوید زیرا در نهایت می توانید نظر او را به نفع خودتان تغییر دهید.

 

 

بهمن : مدت های زیادی است که در تلاش برای رسیدن به اهداف تان هستی، امروز چشمه ای از موفقیت هایتان را خواهید دید. همین به شما انگیزه بیشتری می دهد و از شک و دودلی می رهاند. پس از مدت ها دوری، با یکی از دوستان قدیمی تان صحبت می کنید. احتمالا او به کمک شما احتیاج دارد، پس تنهایش نگذارید. یادتان باشد که وظیفه شما تنها راهنمایی کردن اوست، تصمیم نهایی را به عهده خود او بگذارید. در گرفتن تصمیمی دودل هستید اما بدانید که اگر با جسارت پیش روید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

 

اسفند : منتظر یک میهمان ناخوانده باشید. اگر چه در وهله اول کمی هول می کنید و استرس دارید اما ساعات خوشی را در کنار او خواهید گذراند و خبرهای خوبی را از آنها دریافت خواهید کرد. این روزها بیشتر به فکر سلامتی خود باشید. همانقدر که کار برایتان اهمیت دارد، باید استراحت هم اهمیت داشته باشد. در غیر این صورت خیلی زود انرژی تان را از دست خواهید داد. حرفی را به فردی زده اید که برایتان دردسرساز شده است. بهتر است که از پشت دیوار بیرون بیایید و آن را رودررو کنید تا هر چه زودتر مشکل بین شما حل شود.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد