فال روزانه – 13 مرداد

دوست عزیز فالوده ای که 13 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی پر شور و نشاط هستید، امسال این هیجان در شما دو چندان خواهد شد. با آمدن روز تولد شما، طوفانی از هیجان و اتفاقات خوب هم به زندگی شما هجوم می آورد. پس اگر فردی ماجراجو هستید، خوشحال باشید زیرا زمان خوبی برای خوشگذرانی و تجربه چیزهای جدید است. در مورد راهی که انتخاب کرده اید، تمام شک و تردیدها را از خود دور کنید و با اطمینان قدم هایتان را بردارید. اگرچه ممکن است در طول مسیر با چالش هایی مواجه شوید اما با موفقیت همه آنها را پشت سر خواهید گذاشت. اطرافیانتان افراد باتجربه ای هستند که می توانید به آنها اعتماد کنید. امسال تغییرات بزرگ و مهمی در زمینه شغلی و به تبع درآمد مالی تان رخ می دهد. بنابراین هشیار باشید و فرصت هایی را که برایتان در زندگی ایجاد می شود، از دست ندهید. در ماههای مرداد، آبان و آذر شاهد اتفاقات خوبی در زندگی تان خواهید بود، از تک تک آنها نهایت لذت را ببرید.

 

 

فروردین : امروز مانند روزهای قبل نیستید. شما محدودیت های زیادی برای خود ساخته بودید که در چنین روزی همه آنها را زیر پا می گذارید. اما یادتان باشد که در ارتباط با دیگران، قبل از بیان کلمات آنها را به خوبی بسنجید در غیر این صورت باعث سوتفاهم خواهد شد. مجبور به گرفتن تصمیمی هستید، هر چه بیشتر این موضوع را کش دهید، به ضرر خودتان تمام خواهد شد. پس وقت را تلف نکنید. دوستی به زودی نزدتان می آید و از شما خواسته ای دارد که بهتر است که قبل از جوابی به خودتان فرصت فکر کردن دهید.

 

اردیبهشت : امروز دوست دارید در آسمان ها پرواز کنید و کمی از واقعیت دور شوید. خوشبختانه همین اتفاق هم می افتد و این روی حال شما تاثیر مثبتی می گذارد. امروز با فردی گفتگویی خواهید داشت. در این گفتگو چیزهایی خواهید شنید که خوشحالی تان را تکمیل خواهد کرد. سوالی از شما شده که باید هر چه زودتر به آن پاسخ دهید. اگر جواب مثبت به آن دهید، تغییرات خوبی را در زندگی تان تجربه خواهید کرد. امروز پس از این که کارهایتان را انجام دادید، به سراغ شریک زندگی تان بروید و موضوعی که او را ناراحت کرده است را از دلش درآورید.

 

 

خـرداد : امروز احساس خوبی می کنید. نه تنها از سلامت جسمی، بلکه از سلامت روحی بالایی برخوردارید. شما شرایط سختی را پشت سر گذاشتید و خوشبختانه توانستید به خوبی از پس آن برآیید. همین به شما انگیزه داده تا راهتان را با اراده بیشتری ادامه دهید. به فکر تغییر شغل هستید تا نه تنها درآمدتان را افزایش دهید بلکه کاری بیابید که واقعا به آن علاقه دارید. توصیه ما این است که این راه را حتما دنبال کنید چون پیشرفت تان قطعی است. به زودی تغییری در روابط عاطفی تان ایجاد می شود که بر خوشحالی تان خواهد افزود.

 

 

تـیـر : امروز روز خاصی برای شماست. اگر می خواهید بدرخشید باید تمام محدودیت ها، مرزها و قانون ها را رها کنید و خودتان را به دست امواج بسپارید تا شما را با خود به هر جا که دوست دارد، ببرد. هر چه کمتر در قید و بند اطرافتان باشید، بهتر است. با فردی به تازگی آشنا شده اید. طرز فکر، احساسات و خواسته های او برایتان اهمیت یافته و دوست دارید بیش از همیشه با او در ارتباط باشید. به حرف دلتان گوش دهید تا بهترین راه را به شما نشان دهد.

 

 

مـرداد : امروز روز خوبی برای شماست، از این رو که به خوبی می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. شاید این حالت برایتان کمی عجیب به نظر آید اما لحظات خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. برای این که انرژی مثبت خود را حفظ کنید، از افرادی که شما را آزار می دهند دوری کنید. در محیط کارتان اتفاقاتی افتاده است که شما از آن بی خبر هستید. اگر چه لازم نیست خیلی خودتان را درگیر کنید اما همین که کلیت ماجرا را بدانید، می توانید برای آینده تان برنامه ریزی کنید.

 

 

شهریور : اگر چه در اطراف شما اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است اما شما امروز ترجیح می دهید که گوشه ای بنشینید و تنها نگاه کنید. آنچه برایتان اهمیت دارد، آرامش است نه بحث با دیگران. روی مبل راحتی تان لم دهید و از تنهایی و آرامشی که در فضا برقرار هست، لذت برید. خبر خوبی در راه است که شرایط مالی شما را تغییر خواهد داد. سعی کنید که قدم به قدم با برنامه پیش روید تا اتفاقات دور از انتظاری پیش پایتان قرار نگیرد. اعتماد به نفس بالا راز موفقیت شما در این راه است.

 

 

 

مـهـر : به زودی حرفی از فردی می شنوید که به دلتان می نشیند. این حرف ارتباط شما را بیشتر از قبل و سوتفاهم هایی را که برایتان پیش آمده بود، به کل برطرف خواهد کرد. سعی کنید که انرژی بیشتری برای این رابطه تان بگذارید زیرا ارزشش را دارد. شما روزهای شلوغی را سپری می کنید اما خیلی زود نتیجه تمام آنها را خواهید گرفت. پس غر زدن را کنار بگذارید و با انگیزه بالا به مسیرتان ادامه دهید. اگر باید تصمیمی بگیرید اما در مورد آن مطمئن نیستید، عجله نکنید. هر زمان که شکتان برطرف شد وارد عمل شوید.

 

 

آبـان : این روزها دوست دارید که زمان بیشتری را به جمع آوری اطلاعات بگذارنید. این کار نه تنها شما را سرگرم خواهد کرد، بلکه اطلاعات تان را نیز افزایش خواهد داد. البته سعی کنید که قدم هایتان را با برنامه ریزی بردارید تا نتیجه خوبی بگیرید. دوستی رازی را با شما در میان گذاشته است. شاید وسوسه شوید که او را با دیگران نیز در میان بگذارید، اما حواس تان باشد که این کار به ضرر شما هم تمام خواهد شد. پس راز نگه دار خوبی باشید. شریک زندگی تان منتظر فرصتی است تا با شما صحبت کند. این فرصت را امروز برای او فراهم کنید.

 

آذر : امروز حواستان باشد تا راز دلتان را پیش هر کسی بازگو نکنید. افراد حسودی اطرافتان را فراگرفته اند که ممکن است از این شرایط سواستفاده کنند. پس تا قطعی شدن برنامه هایتان هیچ کاری انجام ندهید. می خواهید فردی را ملاقات کنید اما دودل هستید که به او این پیشنهاد را بدهید یا خیر. توصیه ما این است این کار را کمی به تاخیر بیاندازید زیرا در حال حاضر شرایط او چندان مساعد نیست و امکان شنیدن جواب منفی از او زیاد است. با کمی صبر همه چیز طبق خواسته شما پیش خواهد رفت.

 

 

دی  : امروز چه در محیط کار و چه در محیط های دوستانه، هر چه بیشتر در بحث ها شرکت کنید، بیشتر به نفع تان خواهد بود. با این کار هم اعتماد به نفس تان افزایش می یابد، هم این که خودی به دیگران نشان داده اید. کاری را مدت ها پیش آغاز کرده بودید که ناگهان به بن بست خورد و رهایش کردید، اکنون زمان خوبی است تا بار دیگر به سراغ آن بروید. از آنجا که شرایط شما تغییر کرده است، احتمال موفقیت شما نیز حتمی است. در رابطه عاطفی شما کمی سرسخت شده اید. اگر رابطه تان را دوست دارید، انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید.

 

 

بهمن : مدت هاست به فکر ایجاد تغییراتی در زندگی تان هستید اما جرات برداشتن قدم های اول را نداشتید. دوستی سر راه شما قرار می گیرید و انگیزه لازم را به شما می دهد. از این فرصت استفاده کنید و بدرخشید. کافی است تا این کار روی غلطک بیفتد، تمام انرژی و وقت تان را صرف آن کند. شما با گذشته تان زمین تا آسمان فرق کرده اید، بنابراین برای روابطی که در گذشته تمام شده، انرژی نگذارید. شما در این مرحله از زندگی تان باید جدی تر به فکر برقراری ارتباط با اطرافیانتان باشید. پس محتاطانه قدم بردارید.

 

اسفند : امروز افراد زیادی را ملاقات خواهید کرد اما در بیان افکارتان به دیگران احتیاط کنید زیرا ممکن است موجب سوتفاهم شود. لازم نیست که هر چه در دل دارید را به زبان آورید، همین که کل مطلب را منتقل کنید، کافی است. امروز روز فوق العاده ای برای بیرون رفتن از خانه و خرید لباس است. کارهایتان را رها کنید و به زندگی تان کمی هیجان دهید. به زودی شخصی به شما علاقمند خواهد شد، قبل از هر جوابی به او، خوب شرایط را بسنجید و عاقلانه قدم بردارید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد